2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • miccoli002
    #349
    Urbán valóban leszerepelt mint a REAC edzője mert az tuti hogy ebben a csapatban sokkal több van.
    Amikor a másodosztályban elkezdett dolgozni én szurkoltam neki mert bejött a kemény,csupaszív stílusa de amikor Lothart kikezdte mondván hogy nincs játéka a válogatottnak meg gyakorlatilag megmondta hogy Matthaus nem ért a szakmához,akkor azt mondtam hogy jól van Flóri te se vagy külömb Mezeynél.
    Amúgy ha van olyan csapat Magyarországon aminek abszolult nincs játéka és nincs csapat az pont a REAC meg esetleg a másik nagy okos abszolult unszimpatikus Szentes Lázárt és csapatát a Pápát mondanám itt.Jelenleg Magyarországon szerintem az eggyik leggyengébb kerete a HONVÉDNAK van de ez a csapat egy nagyon jó példa arra hogy mire is képes egy igazi jó edző(Dolcetti).
    Szóval hogy visszatérjek a kiindulóponthoz Flórinak tényleg menneie kéne lassan és állítom ha egy Jó "falusi" edző például Pintér átvenné a REAC-ot még az összel elmozdulnának az utolsó hekyről.
  • Ramore
    #348
    Mit szóltok Matthaus edző kollegájának az újabb vereségéhez? urbán fröcsögő flórián csapata a Reac 4:0-ás vereséget szenvedett a Tatabánya ellen.

    Miért nem lesz holnap az NS címlapján, hogy a Reac csapatánál edzőválság van? Mikor dobják végre ki a magyar edzőképzés újabb csődtömegét, urbánt?
  • [Jakuza]
    #347
    Hat en ezt ketlem.
    De inkabb hozzanak. 33-37 ev kozotti nyugati jobb labdarugokat, mint Alban es hasonlo nemzetisegu fiatalokat, ahogy Japanban tettek anno.
    Mondjuk ok megtehettek, nekunk nincs olyan vastag penztarcank.
  • B0B0
    #346
    Nézzétek meg a Sopront! Külfödi edző, egy 39(!) éves világsztár a csapatban, és lefogadom, hogy ott lesznek az első 5-ben!!!
  • B0B0
    #345
    Mi bajod Gyepessel? Ontja a gólokat :DDDDDD (igaz, hogy rossz kapuba)
  • Monoton
    #344
    te most Torghellére gondolsz!

    szerintem ő ennél csak jobb lehet!!
    Pocsék egy csatár!!!

    Csak azért van a csapatban mert Németo - Magyaro. 0-2 ...
    és így nevet szerzett magának!!!

    és mert magyaro-on nincs teljes értékű befejező csatár!!!
    Vagy talán GYepes??? :)
  • franco
    #343
    semmi nem fog javulni
    sanyesz se lesz már jobb focista
  • B0B0
    #342
    Teljesen egyetértek veled. De annak a gyökér Taibinek ne írják, mert szerencsére már eltakarodott innen :) Meghát úgyis ő értett itt legjobban a focihoz közöttünk :))
    Egyébként én annyit tennék hozzá a mondandódhoz, hogy Matthäus jelenleg egy kezdő edző, akárhogy is szépítjük a dolgot. Ez viszont azt jelenti, hogy nem csak a csapat, hanem ő is fejlődik. Emiatt biztos vagyok benne, hogy a válogatott eredményessége egyre nagyobb tempóban fog javulni.
  • B0B0
    #341
    Igazából én sem értelek. Ha arra célzol, hogy túl sok pénz a fizetése, erre csak azt tudom mondani, hogy valamit valamiért!
  • rushman
    #340
    hát nem tudom, de amint látom nem is magyarázod el...
  • szanics
    #339
    Mint Berlusconi Gyurcsánynál? :-O
  • szanics
    #338
    ha nyitott szemmel járnál, tudnád, hogy miről beszélek...
  • Ramore
    #337
    nézed a sport1-en a magyar mesteredzők beszélgetéseit és legtöbbször viccesen megállapítják, hogy a magyar foci színvonala egyszerűen a pokol mélyének a szintjén van és nem értik, hogy miért. pedig a válasz nagyon is egyszerű, miattuk!!! továbbá helyesen megállapítják, hogy mindegy ki az edzője a válogatottnak, amikor roppant mód gyenge a játékos felhozatallal nem lehet reálisan kiemelkedő eredményeket elérni, kérdem én, ez ki miatt van? miattuk!!!
  • djemba-djemba
    #336
    Ez szerintem is így van.
  • djemba-djemba
    #335
    Az még undorító, hogy a magyar bagázs a háttérben kiválóan keveri a szart, és szapulja Matthäust. Face-to-Face-ben viszont gyáva kutya az összes, és benyal Lodddarnak.

    Húúúúú de szánalmasak!
  • Ramore
    #334
    Teljesen egyet értek veled, kiegészíteném azonban azzal, hogy a válogatott játékosok akkoriban, amikor sorra lemondták a válogatottságot, egy szabotázs akció résztvevői voltak, az agytröszt nem lehetett más, mint mészöly mester!
  • [Jakuza]
    #333
    Erre csak azt tudom mondnani, tegye, ha ugy teszi, hogy kozben azokbol a jatekosokbol jon ez a penz, akiket jo kulfoldi bajnoksagba tud kijuttatni.
    Magyar edzoktol ezt mashogy latjuk.
    Lasd Meszoly es a bundabotrany (valamint a labdarugastol valo 10eves eltiltasa, ami valami fondorlat folytan kikerekedett, mint magyar szovetsegi kapitanyi szek formajaban).
    Itt latszik, hogy milyen egy tetves bagazs van a labdarugasunkban.
    Az eredmenyessegre pedig visszaterve.
    A kis topicrombolonak meg annyit, hogy ne takarozzon a Mattheus merlegevel, beszelni konnyu, de probaljon egy teljesen uj csapattal, ami raadasul szanalmas is nyerni, idegenben Franciaorszag ellen, hazai palyan Argentina, Brazilia, Real Madrid es hasonlo neves csapatok ellen akarmelyik csodaedzo nyerni.
    Raadasul Nemetorszag es Skocia ellen sikerult idegenben nyerni.
    Hozzaerteset amugy is bebizonyitotta, azzal hogy Dardait betenne a csapatba.
    Dardai menjen inkabb Berlinbe, ha ugyis odavagyik es nem a valogatottba.
    Az nem valo semmilyen nemzeti csapatba, aki kifogasokat keres, hogy ne jojjon akkor, amikor nincs a kozeppontban a csapat.
    Gondolom nem latta 25 eve a magyar labdarugast ami kis Taibink, mert akkor nem igy beszelne.
    De en igen lattam, mind a dicsfenyt es a bukast is.
    Mar akkor se volt top csapat a magyar nemzeti tizenegy, valamint a hazai bajnoksag, de akkor meg nem olyan felfogasuak voltak a magyar labdarugok, mint 3 eve, szivesen mentek a valogatottba, nem allandoan azzal takarodztak, hogy serultek.
    Mattheus keze alatt megvaltozott a tendencia, tudjak, hogy kulfoldre igy is ellehet jutni es hajtani kell, akarni a gyozelmet.
    En megundorodtam a magyar labdarugastol sokaig nem is neztem, mert nem lattam a kuzdeni akarast, es mindig azt mondtam, hogy hajtsanak es kapjanak ki nem szamit.
    De legalabb ne hozzanak az osszes magyar szurkolot szegyenbe azzal, hogy ez a mi csapatunk ezeket nem erdekli semmi, mert a kis futballmaffiajuktol megkapjak igy is, ugy is a magyar fizetesi viszonylathoz kepest iszonytatoan magas fizetesuket. Na ez valtozott meg Mattheus keze alatt, most mar hajtanak, meg ha eselyuk sincs es ez peldamutato, es elobb vagy utobb meglenne az eredmenye, mint Norvegiaban,Svajcban,Torokorszagban es a hasonlo csapatoknal, ahol sok-sok eves munka meghozta a gyumolcset es ezert kell eltakaritani a regi begyoposodott garniturat s nem szabad hagyni, hogy uj edzo legyen.
  • Ramore
    #332
    abben nem vagyok biztos, hogy súrolják az elitet, inkább szerencsésen alakultak a dolgaik.
  • rushman
    #331
    csak azt mondja meg már valaki, hogy mitől van az, hogy az U17 meg még talán az U21-es válogatott az európai elit határát súrolja, aztán 4-5 év múlva meg "elérik" a jelenlegi felnőtt válogatott szintjét. Szal mitől van ez?
  • B0B0
    #330
    Totálisan egyet értek veled! Nem érdeke neki, hogy leégjen itt azért a pénzért amit kap!
    És szerintem is akkor lenne a legjobb a magyar focinak, ha az MLSZ meg az MLL eltakarodna a büdös picsába, a profiliga visszaváltoza amatőrré, és nem a pénz lebegne elsősorban minden játékos szeme előtt! Matthäus ezért is nagy! Teljesen függetleníti magát ettől!
  • rushman
    #329
    hát ezt meg honnan veszed, egyáltalán mit értesz azalatt, hogy "lenyúlja"?
    Elvitte németföldre, vagy mi?
    Saját renoméját vája tönkre, ha nem ér el eredmény, nem? Vagy szerinted itt akar nyugdíjba menni? Szép kis edzői pályafutás lenne.
    Nem kéne a balkáni magatartást egy profi szemléletű nyugati gondolkodású emberre ráerőszakolni, úgy látszik képtelenel vagyunk kilépni saját árnyékunkból.
    Azt, hogy az MLSZ MLL meg a többi haszontalan labdarúgásredukáló intézmény milyen módon tevékenykedik, az már engem régóta nem érdekel, nem tudom ti hogy vagytok vele.
  • Ramore
    #328
    nem hisszük azt, csak ő annyival lop kevesebbet, mint a külföldi politikusok a magyaroknál.
  • Monoton
    #327
    Azt!

    Csak a felét!!!:)
  • szanics
    #326
    Azt hiszitek, Matthäus nem nyúlja le az egész magyar labdarúgást?
  • Ramore
    #325
    igazad van, nem csak a klub edzőket kellene külföldiekre cserélnünk, hanem az mlsz vezetését is.
  • Ramore
    #324
    egye értek mindkettőtökkel, a pénz szaga megszédíti a leggazdagabb magyar embert is, nameg a magyar mentalitás....
  • Monoton
    #323
    Ja hiszen MAGYAR!!!!
  • B0B0
    #322
    Sosem fogja eléggé gazdagnak érezni magát ahhoz, hogy leálljon a pénzösszeharácsolással!
  • DJ Bee18
    #321
    de ha edzőnek külföldi kellene, mert ők tudják, mi kell az európai focihoz. Akkor viszont az MLSZ-be is kellene már egy tapasztalt külföldi, nem? És nem egymás között cserélgetni a stafétabotot, mert ez a töketlenkedés, ami itt van nálunk, az borzasztó
  • szanics
    #320
    Kisteleki egy mocskosul sikeres üzletember a magánéletben, ne aggódj, nem a pénzre hajt...
  • DJ Bee18
    #319
    jól van már csak vicceltem :D, egyébként nem monhatom magam elvakultnak, mert az egész politikát, és a szereplőit is utálom, mert mind csak a saját zsebével van elfoglalva. És ezért nem az objektív tájékoztatás miatt nézem, hanem had szórakozzunk már egy kicsit a politikusokon, ha már a népet folyamatosan szivatják
  • DJ Bee18
    #318
    szidta a mozgássérülteket

    Azért ez kicsit komolyabb annál, mint amikor valaki otthagy egy szófosó showmant :)

  • Ramore
    #317
    Szerintem is bármelyik külföldi edzőt meg lehetne nyerni szövetségi kapitánynak, csak szponzorok kérdése az egész, de a tapasztalatok szerint üzletileg is megérné idehozni igazán nagynevű tapasztalt edzőt is, nem csak szakmailag, hiszen láthatjuk, hogy a nép a profizmus oldalán áll, nem pedig a pocsolyában topogó kókler magyar edzők mellett. Én ezért addig vagyok Matthaus párti, ameddig nem jön biztosan egy még tapasztaltabb, és nevesebb edző.

    Kisteleki stílusát korábban kedveltem, de most véglegesen lejáratta magát a szememben. Bozóky idehozta Matthaust, amire ez idáig senki sem volt képes, (Jenei valamennyire magyar, ugyebár) megtörte azt a tabut, hogy idegenektől kell segítséget kérnie a válogatottunknak, ami korábban elképzelhetetlen volt, hiszen a magyar ember mindenhez jobban ért a világon, persze ez nem csak a focira igaz, hanem minden másra is, nem így van?

    Az Eb részvételt talán nem kell elfelejtenünk, hiszen a következő kvalifikációs sorozatra már elvárható lesz egy eredményesebb csapat, amihez összeszokás, több szerencse és persze a fejekben tovább kell erősíteni a játékosokat, mert mindez mit sem ér, ha a magyar klub csapatok edzés módszerei elavultak, és nem éppen up – to –date!
  • a.carkey
    #316
    Tök felesleges arról vitatkozni, hogy Lothar marad vagy sem. Úgyis az MLSZ dönt. Bobó mint elnök úgyis mellette áll, mert szereti, hogy végre nem csak kiadása van az MLSZnek, hanem bevétele is, méghozzá BL szintű.

    A hazai "szakma", jelen esetben úgysem fog dönteni, mert amiből ők is kapnak, arról nem hinném, hogy lemondanának. Pampognak, de csak maguknak.

    Viszont Lothar ehhez hasonló hülyeségeire és hibáira állandóan kapós a hazai média.

    Nem tudom ki emlékszik rá, de anno volt egy jó szöv kapitányuk az angoloknak, aztán szidta a mozgássérülteket, erre ráharapott a sajtó, és kikezdték, pedig akkor színvonalas, nem unalmas, jó focit nyomtak az angolok. Szóval ehhez hasonló labdákat még egy Lothar Matthausnak sem kéne adnia a magyar sajtónak ...
  • a.carkey
    #315
    OFF:
    Szvsz jobban kéne nézned a Heti Hetest, ha az objektív tájékoztatás csúcsa, hátha észre veszed, hogy nem, különösen így választások előtt ...

    Amúgy jobb ha tudod, hogy nem vagyok elfogult senkivel, csak ne írj hülyeséget.

    Ami az idézetem, még az is igaz. Zusi egy nagy pénisz, sajátjai is tudják. Amikor azt mondta nincs, éppen changeelt egyet a kormány, lassan több mint egy éve. Erről ennyit.

    OFF vége!
  • a.carkey
    #314
    Mert Te az vagy, mi?
  • B0B0
    #313
    Ha jól látom fafejű barátunk eltűnt. Hahh! Úgy sajnálom! Most kivel fogunk veszekedni? :DDDDDDDD
  • B0B0
    #312
    Figyu! Az a baj Kistelekivel, hogy már anno bebizonyította az MTK-nál és a Vasas-nál hogy neki mindennél fontosabb a pénz amit kereshet. Aztán utána jön a sport! Ez moslék ember, aki egészen addig lesz neked szimpatikus, amíg fel nem ül a trónra! Ne legyen igazam, de én attól félek az lesz! De sebaj! Mert Bozóki meg sugallja a töketlenséget! Így se jó, úgy se jó. De egy biztos. Szerintem Matthäusnak maradnia kéne, mert ha folytatja amit elkezdett, pár év múlva meglesz az eredménye a kezdeti böjtnek!
  • B0B0
    #311
    Srácok! Annak aki nem szereti Matthäust és aki szereti: DJ Bee kimondta a klucsszót: az utánpótláson van a lényeg. A 10-15 éves kiskölköket kell MOTIVÁLNI!!!! Matthäus ugyebár hazai szinten eladhatóvá tette a magyar válogatottat. Namostmár ha egy ilyen kiskölök azt látja, hogy a fater szereti a csapatot és nézi (esetleg ki is megy a meccsre, talán őt is kiviszi) akkor rögtön nevelve van!!!!!!! Azt látja: igen! Érdemes hajtani azért, hogy eredményt érjen el! Itt a lényeg. Azt remélem mindenki beismeri, hogy Matthäus válogatottja népszerű. Ha mégsem nézze meg az online szavazásokat az origón vagy az nso-n!
  • DJ Bee18
    #310
    "– Még szerencse, hogy Zuschlag János szerint nincs kormányválság.
    – Nem gondolom, hogy ezt Zuschlag János szellemi színvonalán kellene megközelíteni."

    Na jó, most akkor kérdezzünk meg egy elfogulatlant is :DDDDD