2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • d4v1d
    #229
    Sztem ez az ember jót tett nekünk.. valahogy jobban m1 a foci mint eddig..
  • djemba-djemba
    #228
    ebben viszont van vmi...

    de két dudás...
  • djemba-djemba
    #227
    médiabohóc az, akiből a sajtó azt csinál...

    Matthäusból nem sikerült bohócot csinálni, mert...
    ...mert vhogy nem olyan alkat, vágod?

    Csak ennyi!
  • Taibi
    #226
    Akkor legyen Matthaus a válogatott reklámembere, és szerződtessen mellé még egy igazi szöv.kap-t....
  • djemba-djemba
    #225
  • Taibi
    #224
    Matthaus, a szavahihető, becsületes ember....pff
    Matthaus mindig úgy nyilatkozik, ahogy épp neki jó.
    Németo-ban azt nyilatkozta, hogy szívesen lenne a német válogatott vezetője......, itthon azt mondta, hogy nem akar odamenni.
    Töröko-ban azt nyilatkozta, hogy szívesen lenne a Besiktas edzője....., itthon azt mondta, hogy oda se akar menni.
    Amit külfödön nyilatkozik, azt itthon tagadja.
    A nyilatkozatai ellentmondanak egymásnak. Másik:
    Matthaus a becsületes, tisztességes ember barátja és üzlettársa Filipovocs ügynök Matthaus segítségével mára már jó pár játékost ügyfelévé tett. (pl: Gyepes, Huszti) Milyen meglepő: akármilyen szarul játszanak Filipovics emberei mindig ott vannak a válogatott kezdőjében.
  • Monoton
    #223
    Teljes mértékben igazad van!
    Matthaus vitt életet a válogatottba!!
    Nem egy szponzort szerzett eddig!!!!
  • Monoton
    #222
    :)
  • Ramore
    #221
    az a pech, hogy a válogatottunk korábbi edzői két mondatot nem tudtak összerakni, ezért ők valóban bohócai voltak a médiának, ellentétben Matthaussal.
  • Ramore
    #220
    Röhögni fogsz, de a cél a válogatott reklámozása minden áron. 1 éve még mindenki köpködte a válogatottat, ma még a nők is tudják, hogy ki az edzője és a fábry show is egy reklámfelület a válogatott népszerűsítésére.
  • Ramore
    #219
    Teljesen igazad van, egyesek többre értékelik a komcsi szaktekintélyek munkáját, és persze azt sem tudják felfogni, hogy egy új csapat felépítéséhez nem elég 2 hét, de ilyen rossz alapanyagból 1 év is kevés.
  • [Jakuza]
    #218
    Ehhez ert.
    Hat baratom lehet, hogy ehhez ert, meg a parasztvakitashoz, annyit tudok erre mondani, hogy legalabb becsuletes es amit veghez akar vinni, azt meg is probalja.
    En mar elmenekultem volna regen innen. Nem is ertem miert akar meg mindig itt dolgozni.
    Ugyebar mar szazszor hirbehozta a sajto, akit allitolag parasztvakit a Matthes, hogy mar lattak ilyen meg olyan csapatnal a Mattheus szerzodeset es csak hazudik nem is akar itt dolgozni.
    Erdekes egyszer sem a sajtonak volt igaza, mindig az tortent amit a Mattheus igert.
    Szazszor elmondta, hogy nem tud mast mondani, de o a szavat adta, hogy nem megy el befejezi a munkat.
    Te meg most megint bedolsz a sajtonak.
    Vagy pedig jobban szeretned, ha a Mattheus magyar mentalitassal lenne megaldva es az elso ujsaghir amiben hazugnak neveztek igaz lenne.
    Azota sem edzoskodik Torokorszagban, azota sem olyan mint a Csank,Mezei, Meszoly vonulat aki lop,csal,hazudik.
    Te ezek kozul akarsz valakit, a tobbseg meg nem.
    Talan nem csak te is MLSZ elnoki szekre vagysz mint, az a fasz Kisteleki ?
  • AnuluWork #217
    Menjen a Heti hetesbe?
  • Taibi
    #216
    Az MLSZ azt akarja, hogy maradjon MAtthaus, az MLL nem szeretné...

    "Egyébként csütörtökön a Fábryban Lothar lesz!!!!" - Ezért sem szeretem Matthaus-t! Minek kell bemennie egy ilyen műsorba? Eddig is médiamajom volt, de ez már nevetséges.... Már előre hallom a demagóg dumáját...
    De mindegy. Matthaus ehhez nagyon ért, tudja hogy hogyan kell eredmény nélkül maga mellé állítania a közvéleményt. Az egész egy nagy parasztvakítás.
  • B0B0
    #215
    Mert aki az MLSZ-szel keres pénzt, annak persze, hogy a saját meggazdagodása fontosabb, mint a nép akarata.

    Egyébként csütörtökön a Fábryban Lothar lesz!!!!
  • Ramore
    #214
    a foci a rajongók miatt működik, létezik, a magyar szurkolók több, mint 80%-a támogatja Matthaust, kérdem én miért nem a nép akarata a legfontosabb?
  • Ramore
    #213
    :)))
  • B0B0
    #212
    Mit lehet tudni. Még hazudhatja azt! Figyeld csak meg!!! Majd mondják, hogy jön a José Murinho :DDDDDD
  • Ramore
    #211
    ezzel az erővel azt is hazudhatta volna kisteleki, hogy Hitzfeld, Beckenbauer, netán Otto Rehagel, vagy Louis van Gaal lesz a következő edzőnk, mert végeredményben hazudott, csak kisebbet.

    egyébként eszük ágában sem lenne külföldről edzőt hívni, ha náluk lenne a teljes hatalom.
  • nick név
    #210
    nem csak arról van szó, hogy egy másik külföldi edzö ezt nem tudná megtenni, de nincs sok esélye hogy ezek közül valamelyik is magyar szöv.kap. legyen
  • B0B0
    #209
    Na legalább a Kisteleki eltávolításában egyetértünk. :)
    1. Figyu! Én nem vagyok Matthaus buzi, mint ahogy többiek sem és hiába tartod kevésre, de akkor is sokkal többet tett ezzel a válogatottal, mint akármelyik magyar edző 18 éve!!!
    2. Nem vagyok én Robson ellenes, biztos jó lenne a magyar kapitánynak, de neki is kellenne két év, hogy valamit csináljon! És a szerződtetése amúgy sem súrolja a realitást.
    3. ami a legfontosabb: Matthaus legnagyobb erénye, hogy nem adta fel a legszarabb időben sem. Pedig hívták ide-oda!! Egy nem német, nem mondom, hogy nem képes erre, de kicsi a valószínüsége!
  • Taibi
    #208
    De mégis ott volt 5 VB-n...
    Nehogy azt mondd, hogy ez szar teljesítmény....
  • Taibi
    #207
    Ez mekkora szar duma...
    Hogy nagy csapattal könnyű jónak lenni....
    Miért került oda a nagy csapatok padjára? Szerinted milyen edző ülhet le egy nagy csapat padjára? Egy ismeretlen vagy szar edzőt nem raknak le a Barca, Porto, stb kispadjára.
    Ha te azt mondod, hogy Robson nem jobb, mint Matthaus, akkor inkább neked kellene elgondolkoznod, hogy ki nem ért a focihoz.
    Szerited egy Robson vagy egy másik külföldi szakember nem tudná rávenni a magyar játékosokat a profi szemlélet módra? Szerinted erre csak Matthaus képes?
    Viszont pl egy Robson vagy Milutinovics rendelkezik rengeteg tudással, tapasztalattal...
    Matthaus csak azzal tűnik ki, hogy egy médiabohóc..., ezen kívül semmi olyat nem csinál amit egy másik külföldi edző meg ne tudna megcsinálni...
    De egy másik külföldivel, akinek van megfelelő szakmai tudása, gyakorlata talán még eredményeket is érnénk el...

    Ja, és én nem Kistelekit támogatom, bár abban eggyetértek vele, hogy el kellene távolítani Matthauson kívül az egész MLSZ vezetőséget is. De szerintem Kistelekit is el lehetne nyugodtan távolítani.... Csakhát ilyen drasztikus változtatást nem lehet véghezvinni, szerintem...
  • nick név
    #206
    5vb...

    de Mexiko rendezte a 86'os vb-t, nem kellet kijuttatni öket. Costa Rica, Usa, Nigéria kontinensük egyik legjobbjai.

    a Kinaiak, Üzbekiztán, Arab Emírságek, Omán és Katar-al voltak egy csoportba, ez sem lehetett nehéz + milliárd kinai közül csak van 11 aki tud annyira focizni, hogy ilyen országok ellen kijussanak. Ráadás, hogy szerb alapbol lehetetlen szvsz

    Robson meg akkor fog eljönni amikor én csatár leszek a Real Madridban, soha... /bár úgy legyen :D/

    igaza van a többieknek be kell, hogy lásd, ha elmegy Matthaus jön ilyen urbán féle csicska, aztán szophatjuk vele a f*szt jo pár évig
  • Monoton
    #205
    Ez igaz!!! URBÁN fújjj!!!
  • Ramore
    #204
    emiatt ne félj, berakják az egyik magyar tehetséget, mondjuk urbánt, akit addig úgyis kirúgnak majd a reactól. nem fognak idegen hívni magukhoz, csak jelenleg a nép hülyítése miatt mondják, hogy ezt, vagy azt idehozzák és kárpótolnak majd minket Matthaus elvesztése miatt.
  • DJ Bee18
    #203
    De mind az 5x más csapattal, nem lehetett olyan ügyes :DD. Az ilyen vándormadarakkal van a gond. MEg az a gond itt, hogy mindenki barom az MLSZ-nél azt hiszi, mint te, hogy két év alatt meg lehet váltani a világot. De ahogy a magyar futball áll, legalább 10 év kell még. Ha most elküldenénk 2 év megint elmegy. Mi értelme lenne
  • Monoton
    #202
    Én kezdek félni hogy MATTHAUS-t elküldik!!! , és ide hoznak valami szerb edzőt aki alapból utál minket!!!
  • Ramore
    #201
    igazad van, szerintem a magyar körülmények között ennyi idő nem volt elég Matthausnak, hogy egy normális csapatot összerakjon, de mindenképpen alakul a csapat.
  • B0B0
    #200
    Igazad van!
    Ezek az edzők mind olyan csapatnál voltak edzők, amelyek játékosállománya 10 klasszissal jobbak mint a magyar válogatott.
  • B0B0
    #199
    Te ismét bebizonyítottad, hogy nem értesz a focihoz!
    A Robson által dirigált csapatokkal Matthaus is elérte volna ezeket az eredményeket, mint ahogy a "kiscsapat" Partizán Beogradot is bejuttatta a BL-be. Akkor fényezd Kisteleki embereit, ha valami olyan csapattal ért el feltűnő eredményt, ami lealább olyan gyenguska mint a Partizan. Amúgy meg jöhet ide olyan edző akinek remek taktikai elképzelései, de ha azok a játékosok nem küzdenek a pályán, lehet az az elképzelés marha jó, ha a magyar játékosok hozzáállása nem klappol.
    Matthaus végre "rávette" a magyar játokosok kis százalékát, hogy kissé profibban álljon hozzá a meccsekhez.
    Ja! Amúgy senki sincs megelégedve ezzel a 4. hellyel. Ezt a 4. helyet most csak te nézed. Azt nem látod, hogy valami megmozdult itt, olyan sebességben, amit a körülmények engednek
  • Ramore
    #198
    én azt kérdeztem, milyen sikereket értek el. amúgy mezey is kijuttatott egy csapatot vb-re, mégis a világ egyik legvacakabb edzője volt
  • Taibi
    #197
    Ki is javítalak....
    Hogy Robson semmit nem tett le az asztalra?
    Végülis: 2 VB-n irányította az angol válogatottat, volt vezetőedzője a PSV-nek, a Spotingnak, a Portonak, a Barcelonának, a Newcastlenek, megválasztották az év európai managerének.... ez ugye mind semmi?
    Milutinovic?
    Ő pedig 5 VB-re jutott ki válogatott kapitányaként... 86' Mexikó, 90' Costa Rica, 94' USA, 98' Nigéria, 02' Kína....
    Ez se nagy dolog, ugye?
  • Ramore
    #196
    Teljes mértékig egyet értek veled!
  • Ramore
    #195
    Robson, mint nagy edző? Semmi sem tett le az asztalra ezidáig, Milutinovicról hirtelen semmilyen komoly eredmény nem jut az eszembe, de javítsál ki légyszi.
  • Taibi
    #194
    Egyiksem nagy név???
    Robson??? Nem nagy edző??
    Milutinovic??? Nem nagy edző??
    De Matthaus nagy edző, ugye?
    Neked tényleg érdekes az értékrended....
  • Monoton
    #193
    Na most szerinted ide is fognak jönni, ha hívják őket!!!!

    Ez a Kisteleki el van szállva!!!

    Ha megint kapunk valami új edzőtt akkor megint kezdődik minden előlről!!!
    pl. csapatépítés(2év):)

    Maradjon csak Matthaus!!!
  • Ramore
    #192
    a te kedvedért leírom, minden edző pozitív hozzáállással érkezik meg az új csapatához, így logikus, hogy nem a 4. hely volt a célja, hanem a kijutás a vb-re. sajnos ennyi idő nem volt elég, hogy egy kiforrott, beérett csapatot összerakjon, de valami elkezdődött, ezt a szurkolók nagytöbbsége észrevette, ezért is marasztalná a többség.
  • Ramore
    #191
    ez az 5 hasraütött név, merthogy valóságtartalma az nincsen, szóval ez a 5 név bennem semmit sem mozgatott meg, egyik sem egy nagy név, és akkor még finoman beszéltem.
  • franco
    #190
    hozzánk a szakma sztem kevés. szarból nem lehet várat építeni.
    egy szürke eminenciás szakemberrel /robson/ mégúgy befürödnénk

    bora jól hangzana elsőre. de szerb /szuverén jogom utálni őket/, és ha jól emléxem legutóbbi állomáshelyén ő is befürdött.