2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • B0B0
    #29
    Nagyon jó hogy elindult ez a topic.
    Örömmel tapasztalom azt, hogy igaz amit írtak, és a többség kiáll Matthäus mellett.
    Szerintem csak akkor ér valamit ez a 2 év vele, ha hagyják folytatni a munkáját. Én azt mondom, nem lehet lemérni egy edző képességeit a magyar válogatottal. Az utóbbi időben senki sem tudott eredményt felmutatni ezzel a csapattal. Matthäus sem juttatott ki minket a VB-re, viszont valami megmozdult. Ugyan nem volt egy évig veretlen a válogatott (mint Bicskeinél), de nem is San Marinoval játszottunk barátságos meccseket (mint Bicskeinél). Viszont látni lehet azt, hogy a játékosok küzdenek, akarnak. És ami a legfontosabb: a válogatottság kiváltság lett.
    Volt itt Brazilia, Németország, Argentína, Franciaország, Real Madrid. Csupa olyan név akikről semmit sem kell mondani, mert önmagukról beszélnek. Csinálja meg bármelyik nagypofájú MLSZ tag, vagy valamelyik csicskása a magyar edzők közül, hogy csak egyet is megver ezek közül. Matthäusnak sikerült (Németek).
    Én Vasas szurkoló vagyok. A sokat emlegetett Egervári az én csapatom edzi. Mégis Matthäusnak adok bizalmat. Mert ő tudja mit jelent a foci 2005-ben. Az összes magyar edző még az 50-es és a 60-as éveknél tart. Nem tudtak továbbfejlődni. Végre itt egy profi! Meg kéne becsülni!
    Végszóként csak annyit: ha jól tudom az a 8 seggfej is megszavazta Matthäust két évvel ezelőtt, úgyhogy elmehetnek a p...ba, amiért a saját anyagi helyzetüket előbbre helyezik, mint 3 millió magyar álmát (feltételezem van ennyi magyar focirajongó)

    Borsányi Károly
  • Monoton
    #28
    NA igen nagyon valószínű hogy elmegy!!!
    De a magyar foci sokat fejlődött amióta itt van!!!

    És ha elmegy nem tudom merjem-e tovább nézni a válogatott meccseit.
  • Monoton
    #27
    NA igen nagyon valószínű hogy elmegy!!!
    De a magyar foci sokat fejlődött amióta itt van!!!

    És ha elmegy nem tudom merjem-e tovább nézni a válogatott meccseit.
  • Rudee
    #26
    Szerintem is elmegy, Bicskei meg az egyik legjobb megoldás. Persze csak a vezetőségnek. Jóval kevesebbet keres mint Lothar, többet lehet sikkasztani. Biztos a nagy maláj válogatott is nálunk túrázna, 150-200 szurkoló örömére.
  • Monoton
    #25
    Igen!!!

    Szereted te a focit?
    Szerinted nyugodtan lehetne edző pl. az a b.zi Urbán Flórián!!!
    Az is állandóan csak mondja a magáét!!!
    De meg lehet nézni a csapatát hogy áll a tabellán !!!
  • franco
    #24
    ezt nem hallottam

    de mondom, ha egy bicskei nyújt be egy ultimátumot (mert ez tulképp az) akkor körberöhögik

    sztem is jó mateusz de vele sem juthatunk ki sehova a következő 6 évben
    ezért könnyebben veszem észre a negatívumokat is

    amúgy szinte biztos h lotar a paok edzője lesz szvsz
  • Rudee
    #23
    A vezetőség sem volt korrekt, mikor kitalálta hogy mégse most, hanem csak a 2 hátralévő meccs után fognak dönteni.
  • DJ Bee18
    #22
    lehet elszállva, lehet büszke arra, hogy végre játékot vitt a magyar fociba, és ha hagyják elmenni, akkor az MLSZ végleg egy nagy trágyadomb lesz számomra, ami csak a pénzt viszi el
  • ffxi
    #21
    Sztem mind1, hogy ki az edző!!!!!!!

  • Rafaelo
    #20
    lothar profi de a magyarok közt ha van 1-2 aki télleg tud a többi csak felveszi
    a manit azt sétálgat
  • franco
    #19
    khmkhm...

    azért az sem teljesen korrekt ami mátyás csinált, amikor választás elé állítja a magyar labdarúgás vezetőit.
    ígyis kicsit el van szállva lothar hátmég ha egyből meg is hosszabbították volna a szerződését..
  • Monoton
    #18
    Miért, a HIMNUSZT is a csapattal énekelte!!!

    Bár ha elmegy görögországba akkor meg félig görög lesz!!! :)
  • Monoton
    #17
    Ez is az mlsz hibája!!!
    Matthaus megmondta hogy döntsenek a köv meccs előtt a sorsáról, erre az mlsz elhalasztotta a döntést a uccsó két meccs utánra.

    Tehát a MLSZ

  • Monoton
    #16
    Matthaus maradj

    Gyűjtsünk aláírást az mlsz.hu fórumában!
  • Takezó
    #15
    tartsuk mán itten valahotyö :\
  • Kit--Kat
    #14
    Az biztso, hogy én se nézek több meccset 1 jóideig, az tuti, ha elküldik Lothart
    Takács Ákos is azt mondta, edig a legtöbbet Matthaustól tanulta, szel ez jelzés értékű....
  • szanics
    #13
    Ja, a topik alcímétől kivagyok.
    Amikor Lothar azt nyilatkozza, hogy "mi, magyarok", az azon ritka pillanatok egyike, amikor el tudnám küldeni melegebb éghajlatra...
  • szanics
    #12
    Jó, hogy nyílt egy ilyen topik, azt hiszem, a következő napokban sűrűn fogom látogatni.
    Mindenek előtt egy friss info: hazafelé hallottam a rádióban, hogy a PAOK vezetősége megerősítette a Petőfi Sporthíradójának, hogy Lothar szóban elkötelezte magát a görögökhöz.
    Ez még nem hír, de az én véleményem az, hogy pár napon belül elmegy.
    Egyvalamit viszont tisztán kellene látni: lehet tüntetni az MLSZ ellen, de higgyétek el, hogy Lothar van akkora király már nálunk, hogy NEM MÁSOK FOGJÁK ELDÖNTENI, Ő MARAD-E A KAPITÁNY!!! HA AKAR, MARAD, HA NEM, AKKOR NEM.
  • Istencsászár
    #11
    én magyar fociba nemvagyok jártas eddig nemis érdekelt annyia mer tudtam kikapunk és gecibénák, de ezután a nyár után megkedveltem és nézem mer jól jáccanak és remélem Mateusz marad
  • mesor
    #10
    Persze hogy fúrják Matthaust mivel tudják hogy egy idő után képes lenne hozzni az eredményeket. Ha a magyar edzők ezzel párhuzamosan nem képesek elérni nemzetközi szinten valamit akkor elveszítik az állásukat és külföldieket hozznának a helyükre! Minél előbb elszeretnék távolítani Matthaust a posztjáról.
  • _Vegeta_
    #9
    En csakis Matthäus vezetesu valogatottat vagyok hajlando nezni! Nem mintha az MLSZ-t ez erdekelne. :D
  • Grenzjager
    #8
    MINDENKI, AKINEK KONTAKTJA VAN A SZURKOLÓI CSOPORTOKHOZ JÖJJÖN EL! HAGYJUK OTTHON A KLUBMEZT ÉS MOZDULJUNK MEG A MAGYAR VÁLOGATOTTÉRT!

    2005. 09. 23. (péntek) 18:00, Champion's Sport Bár Söröző, 1074 Alsóerdősor utca 1/B. Erzsébetváros.Téma: szimpátia-tüntetés Matthaus mellett!Közös ügy, mindenki jöjjön, klubhovatartozás nélkül! Mégegyszer: ez nem demonstráció, hanem megbeszélés!

    Aki ráér, és tud tenni az ügy érdekében, jelenjen meg egy beszéletés erejéig! Főleg a szurkolói csoportoktól!Érdeklődni: [email protected] [email protected]
  • Rudee
    #7
    Szerintem Bicskei gyors szerződésbontása nem véletlen, a sok okos azt hiszi hogy Malajziában ragadt rá valami. Amekkora barmok, tuti hogy őfogják kinevezni.
  • Grenzjager
    #6
    kiakarja fúrni az "Egervári és Tsai"
  • Taranov
    #5
    Edzőnek közepes Matthaus, üzletembernek viszont nagyon jó.
    Nem hiszem, hogy találnánk jobbat (a végén már jól ment Matthausnak), ezért én itt tartanám, nem értem a körülötte kialakult cirkuszt.
    Ma viszont úgy hallottam, hogy a PAOK-hoz megy.
  • McFrost
    #4
    ha elmegy Lothar, mert kikészítik , le fogom xarni a magyar focit!
  • Grenzjager
    #1
    A lényeg.

    Matthäus nevével eldaható volt a magyar válogatott!
    A DSF magyar válogatott mérkőzést közvetített, pedig csak Magyarország-Málta volt (vagy Izland, tökmindegy) de meglepően nagy nézettsége volt Németországban. Abramovics pénze nem kell a braziloknak, tehát nem mindenki megvehető. Ennél jobban meg kellene becsülni. Mert a nemzetközi sajtóban "SZÉLES TÖMEGEK KÖVETELIK LOTHAR BUDAPESTEN TARÁSÁT" (SüddeutscheZ.) lehet olvasni.

    Az eredményekre lehet hogy Egervári, Gellei is képes (..uraim vót itt Jenei aki egy párszor kivitte a románokat a VB-re itt még is vége lett mint a botnak percek alatt)

    Az MLSZ elnök Peruban, U17 VB-én figyel, ott kell lennie, a FIFA vitte,

    itthon meg kitört a puccs?

    Nyolc MLSZ elnökségi tag egyből ráront a német szerződésére.