6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Magiszter
    #881
    Áll mint egy rakás szerencsétlenség, de ha odamészés bokányszúrod akkor úgy felrúg hogy éhen halsz zuhanás közben :DDD

    Amúgy tényleg. ha piszkálod akkor rádborítja a fél pályát, meg csíp, rúg harap. De leginkáb csak rugdos. Megölni meg passz. Kilőttem rá 25 nyilat, elfogyasztottam rajta 4 üveg mannap potit a tűzdobálósból de csak egyre ingerlékenyebb lett a szentem. szóval majd októberben jól odamondom neki ha kijött a full. :DDD Addig meg maradnak a pici orkok :D
  • Csibe001
    #880
    Kivéve EP1, abban nagyon szuper volt s még csak meg se röccent a gépemen, szóval ezen még tuti optimalizálnak.
  • Lateof
    #879
    Jah, én is utálom a HDR-t. Nemtom másnak mi tetszik rajta. Oblivionban pl a lovak világítottak tőle.
  • Csibe001
    #878
    Basszus most végigtoltam úgy, hogy csak rúgtam s a környezeti dolgokat használtam.Nagyon jó ez a game.Még itt-ott kicsit optimalizálatlan de ezt tuti kijavítják még.Nálam leginkább a HDR-nél akad be, így átállítottam bloom-ra s így még jobban is tetszik nem olyan nagyon fényes. :)
    Viszont nem sikerült az e3 demós pálya dolgot összehozni ill nem sikerült harcolni a küklopsz-al vagy mifene az.S noclip-el csak áll egyhelyben vagy harcol is?Ez leginkább magiszternek szólt. :P
  • gamerboy91
    #877
    Hát eléggé szakadozik a gém ha hozzáfűzök valamit a parancsikonhoz:(((
  • GrimReaper78
    #876
    "Adatvégrehajtási védelem" magyarul.
  • Lateof
    #875
    Jah, amúgy nekem nem hogy hibával kidobna, de ráklikkolok exe-re, és nem csinál semmit. Pár secig homokóra, aztán fut az mm.exe feladatkezelőben, de ennyi. Se hiba, se semmi kép.
  • Newfronter
    #874
    Azthiszem ez SP2-es ficsőr. Szerintem nincs benne SP1-ben.
  • Lateof
    #873
    SP2-d van? Vagy mi ez az Execution Protection pontosan magyarul? Semmi ilyesmit nem találok.. SP1-em van.
  • gamerboy91
    #872
    Hát istentelen pech
  • Newfronter
    #871
    Nem tudtam megküzdeni a demóval. A pálya betöltésénél valami grafikai cucc miatt hibát dobott ki és elszállt.
    Már le is töröltem a demót, majd a teljest rakom fel, gondolom kijavítják ezeket a hibákat. Várakozás októberig...
  • SötétBarom
    #870
    Na teszteltem énis a 1.5 gigához tényleg tool rövid.. Mondjuk az elején az ubisoft meg a nemtom mi videó mér jó hogy brutál hi-res azt nemtom..

    Maga a játék kurva yo, kicsit még optimalizálatlan, de lesz még jobbis.. Baromi jól lehet érezni hogy van teste az emberkének, vicces amikor kapálózik zuhanás közben. A harc szintén jó lett, a grafika pedig szvsz gyönyörű..

    Call of Juarez mellé felkerült a listára.
  • gamerboy91
    #869
    Valaki írja le pontosan hogy tom előcsalogatni az E3-as pályát!
  • Serpa
    #868
  • Newfronter
    #867
    Nekem is!
    Köszi Serpa!
  • gamerboy91
    #866
    Hurrá!
    THX A TIPPET!!!
    ELINDULT!!!
  • Newfronter
    #865
    Menjél a Vezérlőpultba > Rendszer> haladó > Teljesítmény beállítások > Futási védelem (?) > "Hozzáad" gomb > keresd meg az mm.exe-t(általában a c:/program files/Ubisoft/Dark Messiah of Might and MAgic Demo mappában van) > kattints az ok-ra, és az mm.exe-nek a listában kell lennie.

    Ezek után lehet hogy újraindítást kér.
  • Serpa
    #864
    Right Click on the "Play Dark Messiah of Might and Magic Demo" icon, which should be located on your desktop. Go to properties> Click the "Compatibility" tab > Tick the box that says "Disable Visual Themes"> Apply> Press ok.
  • Newfronter
    #863
    Sajnos nem változott a helyzet. :(
    Mondd a többi tippet!
  • gamerboy91
    #862
    Légyszi fordidsd le magyarra!
    mert magyar windows-om van!
  • Serpa
    #861
    ha nem, van még 1-2 tipp.
  • Serpa
    #860
    talán ez segít.

    Fix on PC window XP :
    Go to Control Panel > System > Advanced > Performance Setting > Execution Protection > "Add.." button > find the MM.exe (usually at the c:/program files/Ubisoft/Dark Messiah of Might and MAgic Demo) > click ok and you see that mm.exe on the list.
  • Newfronter
    #859
    Nem jöttem rá sajnos még én sem. :(
  • gamerboy91
    #858
    Help!
    Ugyanez a probléma!!!
    Mit lehet csinálni?
    Van megoldás?
  • Halfer
    #857
    igen ez kissé aggasztó, de sajnos nem tudok a grafról véleményt mondani, mert még mindig nem megy. elindítom és semmi. a folyamatokban ott van, de csak a procit terheli, memot is csak 2 mb-al. nagyon furcsa. sajnos a kompatibilitással sem lett jó. elvégre nem a játék nem indul hanem az a rohadt setup :((
  • j0nNyKa
    #856
    ep1 sztem szebb volt..
  • ProGabe #855
    méghozzá két nagy:pofátlanul rövid a 1,5 gigához,és a hl2-höz képest az optimalizáció kb 0,tudom hogy (állításuk szerint)rendesen feltupírozták a szórsz-t,de én ezt nem igen látom ep1-hez képest és mégis szarabbul megy a gépemen
  • grebber
    #854
    Érdekes valakinek meg nem akad 512Rammal :(
  • Halfer
    #853
    Úgy látom jó sok baja van ennek a demonak
  • Newfronter
    #852
    Én meg elindítom és kidob egy errort. mm.exe problémát okozott...
    Details:
    AppName: mm.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: engine.dll
    ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0022e190
  • ProGabe #851
    commanderben fájl->fájldarabolás,kiválasztod a méretet azt' szevasz
  • Thanatos
    #850
    ird be még 10szer pls...
  • gamerboy91
    #849
    .rar formátumra nevezzem át?
  • Cat 02 #848
    rakd be rarban és azt darabold total comanderrel
  • gamerboy91
    #847
    Azt meglehet valahogy csinálni a letöltött exe fáljal h szétdarabolni?
    Vagy kisseb méraetüre tömöritni?
    Mert üres DVdm nincs csak CD-RWk
    HELP!
  • j0nNyKa
    #846
    valamifele video-gond, nyomj 1 entert, es elvileg kilep
    megoldast viszont nem nagyon tudok
    halfer: igencsak rossz helyrol szedted, probald hardwiredrol
  • gamerboy91
    #845
    Megvan!
  • gamerboy91
    #844
    Azt meglehet valahogy csinálni a letöltött exe fáljal h szétdarabolni?
    Vagy kisseb méraetüre tömöritni?
    Mert üres DVdm nincs csak CD-RWk
  • _Atti_
    #843
    nálam is alkalmazás ikonja van sima, de ment szóval segiteni nem tudok..
    bár tudom nincs köze a dolognak hozzá de megpróbálhatod kompatibilitással inditani..asszem talán nekem még a far cry demojával volt hasonló és nekem az segített.
  • Halfer
    #842
    Hozzátok fordulok, hátha volt vkinek ilyen baja. Már tegnap is szedtem volna a játékot de megvártam a mai napot. Szerencsére le is jött 1,5 óra alatt a Gamers Hellről. Nos. A csomagolt fájlból miután kicsomagolom a setupot, nincs ikonja. Ez már furcsa volt. Sima alkalmazás ikonja van. Elindítom, semmi. Szépen kifagy a gép, annyira leterheli. Mit tegyek?