6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • _Atti_
    #761
    Előttem hangulatra amugy a Thiefdp jelent meg először ott a kriptában nemtom miért.

    Azt levettétek hogy ha a nyilunk végét égő fáklyába érintjük akkor máris kaptunk egy tüzes nyilat?

    Nekem a hangtól akad be néha.. főleg akkor amikor sebzést kapok, vagy az ellenből fröcsög a vér..nade megyek szétnézek azon a bizonyos forumon
  • Moyko
    #760
    Ennyit tud a driver.. majd a véglegesben talán kijavítják
  • _Atti_
    #759
    azokat is amelyek amugy nem engedélyezettek a demóban?
  • dezsiszabi
    #758
    vki segítsen plz!!! problémám a következő:

    a játék elején lévő videók nem játszódnak (szép szó:)) le, csak egy átlós fehér vonalat látok. ez még nem is lenne akkora baj, de a játék közben is előfordulnak grafikai bugok pl: a tűzgolyó varázslatnál, amikor benyomom, hogy aktív legyen csak fehér négyteteket látok a tűz helyett...

    a legújabb driverek vannak fent.
    a kártyám nem a legerősebb (FX5600), de benne volt a támogatott kártyák listájában és nem hiszem, hogy ha ilyeneket csinált náluk is, akkor beleírták volna. na mindegy. ha vki tud, akkor segítsen plz
  • teddymac
    #757
    megesz a penész :)
    tenkjú Magiszter
  • teddymac
    #756
    nemtok :)
  • Magiszter
    #755
    Egy érdekes link angolosoknak. Sok hasznos infó van itt fent:


    DMoM&M Hivatalos fórum :)

    teddymac:
    ezen a linken keresgélj. ha jól láttam akkor írnak a telepítési problémáidról. Ha nem tudsz angolul akkor szólj és ha lesz időm kibogarászom belőle a lényeget.
  • teddymac
    #754
    Nem tudom telepíteni. Azt írja nincs elég hely. Nálam a D meghajtó a rendszer és a C-n vannak a játékok. A D meghajtón van 2.3 giga szabad hely, míg a C-n 30 giga. Azt írja ki, hogy a C full tele van. A D-re meg nem fér fel.
  • teddymac
    #753
    ja.
    És miert nem tudom feltelepiteni ?
  • teddymac
    #752
    én ezt nem ertem :(
  • teddymac
    #751
    valaki a problémámra megoldást ?
  • Magiszter
    #750
    javítás:
    írjátok be = índítsátok
    indítsátok = paraméterezve indítsátok
    paraméterezve indítsátok = parancsikon, jobbklikk, cél mezőbe a " után szőköz és utána írjátok (aki még nem csinált ilyet annak mondom)
  • Magiszter
    #749
    tippek mindenkinek:
    índítsátok így: -dev
    és magkapjátok az összes szkillt fullon.
    írjátok be ezt:
    +map e3_l06_l09
    és elndítja az E3 trailerben látott pályát= csapkodhatod a nagy küklopsz XD
    vagy ha telhetettlenek vagytok akkor írjátok be ezt:
    -dev -console +sv_cheats 1 +map e3_l06_l09 +bind n "noclip" +bind i "impulse 101"
    és ez után már megy a developer mod az e3-as pályán van noclip és impulse101(minden cumó)

    bugok, -dev:
    nem mindegyik varázslat működik állandó jelleggel;indokolatlanúl elkezd néha szaggatni a játék
  • gamerboy91
    #748
    A Gamestar.hu-ról 250-es átlagsebességgel jön nekem.
    Teganp abbahagytam a letöltést me naon belassult a
    Gamershell(lemeent 100 alá!!!!).
  • Magiszter
    #747
    Nah írok én is egy rövid jellemzést:
    Pozitív:
    -Fantasztikus a hangulata
    -jók a fegyveres ütközetek
    -Íjjászkodás FPS nézetben rúúúllzzzz
    -Lopakodásos, Árnyékban elbújos SplinterCell fillinges szerintem :DDD
    -Varázslatok 1000-el. A villámok nagyon jól vannak megcsinálva (tértorzulás, falról lepattanás) ÉS a többi se kutya.
    -Kézből kijövő lángcsóva = flamerthrower hát lol XD
    Negatív:
    - Tanulni kell a manna regent.
    - Néha érdekes manővereket csinál az NPC
    - MÉG CSAK DEMÓ :DDD

    Nálam: 90% eddig.
  • teddymac
    #746
    Reggelt. Na lent van, csak van egy kis gond. Nem tudom telepíteni. Azt írja nincs elég hely. Nálam a D meghajtó a rendszer és a C-n vannak a játékok. A D meghajtón van 2.3 giga szabad hely, míg a C-n 30 giga. Azt írja ki, hogy a C full tele van. A D-re meg nem fér fel.
    Van valami megoldás?

  • Pretorian
    #745
    Jó lesz ez, de azért még rengeteg mindent faraghatnának rajta. Nagyon rövid volt, ez mé' lett 2,5 giga baz'?
  • Pretorian
    #744
    Ez igen. 2,5 gigával azt hiszem ez a játéktörténelem legnagyobb méretű demója.
    Tömöríteni úgy néz ki nem nagyon tudnak az Arkane Studiosnál.
  • Lacc
    #743
    Onnan töltsed ahonnan én írtam.
  • scorpeeon
    #742
    Közben kivártam a fileshackot is, ezt írja már 5 perce: You are next! Ez mit jelent? Mikor kezdhetem már el, és hogyan??
  • Kmarha
    #741
    130 átlaggal töltök.. 3 óra alatt lent van. 1,5 van hátra. Nekem ez megfelel DSL kapcsolat mellet. :)

    Ha a koleszban lennék már rég nyomnám :P
  • scorpeeon
    #740
    Na, ezt a címet már ismerem, de innen gyorsan kéne jönnie? Mert nekem vmi hihetetlenül lassan jön! És ezt ne úgy értsétek, hogy pl. 40kb/s-el, hanem egyszerűen kapcsolódni sem bír, 40 kb jött le 10 perc alatt (ennek a 6x-osát is bírná a netkapcsolat 1 mp alatt...)
    Az egész netem be van állva most, a legutóbbi hsz-t épphogy látom 2 perc után.
    Szóval abban bízom h az éjszaka folyamán megjavul a net. Tehát a hardwiredről jól kéne jönnie és csak az én netem szar? Vagy van jobb mirror?
  • Lacc
    #739
    Persze, ha itt van egyáltalán még slot :P
  • Kmarha
    #738
    vagy ez:

    ftp://hardwired.hu/Dark_Messiah_Demo.exe
  • Lacc
    #737
    http://alderaan.hu/Dark_Messiah_Demo.exe
  • scorpeeon
    #736
    vki plzzz adjon egy linket priviben ahonnan viszonylag gyorsan jön, mert le szeretnék feküdni, de úgy nem aludnék nyugodtan, hogy nem megy a letöltés... Plzzzz
  • scorpeeon
    #735
    vki plzzz adjon egy linket priviben ahonnan viszonylag gyorsan jön, mert le szeretnék feküdni, de úgy nem aludnék nyugodtan, hogy nem megy a letöltés... Plzzzz
  • scorpeeon
    #734
    vki plzzz adjon egy linket priviben ahonnan viszonylag gyorsan jön, mert le szeretnék feküdni, de úgy nem aludnék nyugodtan, hogy nem megy a letöltés... Plzzzz
  • Kmarha
    #733
    Viszont olvastam ilyen véleményeket is. Közöttük olyantól is akinek a véleményében eddig nem kellett csalódnom:

    "Jópofa darab, a harc kellemesen kreatív, kicsit szoknom kellett, hogy ne rohanjak mindenkinek egyből, hanem furmányosabb módokat eszeljek ki. Határozottan jó benyomást tett. "

    "Hát engem nagyon meggyőzött ... csak tényleg kicsit rövid. :/ Az E3-as videóból van benne a pálya, de a monstrumot már nem lehet megölni. :( HDR-t alapból bekapcsolta nekem, de külső téren (az első pályán) már néha beszaggatott rendesen (3,2 pronyó, 2Gram, 6800GT), de a harc véleményem szerint nagyon élvezetes, lehet művészkedni, meg válogatni a túlvilágra küldés módszereiben. :) Várjuk a teljest szeretettel. :) "

    francba, nem találok többet :) Na mindegy, a remény hal meg utoljára, a lepényhal meg elsőnek.
  • Kmarha
    #732
    hát igen, én sem vagyok túl optimista :S
  • tugyiti
    #731
    no akkor elemezzünk:D!
    pozitivum:
    -gyönyörü,látványos hdr mappok bár néha éredekes bevilágitások vannak:) (tegyük hozzá csak demorol beszélünk)
    -jól szerkesztett pályák (már ami van abból itélve :D)
    negativum:
    -buta ai (remélem segitenek rajta)
    -szerintem lehetne egy kicsit direktebb is az irányitás érzet
    -a valve engine olyanyira jelen van hogy a hl-ből még az ablakokat se módositották
    -qrvaaa röviiiid :DD na jó tudom ez csak demo
    öszzegezve jó kis game lesz ez remélem hallgatnak játékosokra és az ő igényeiket fogják figyelembe venni a továbbiakban
  • Esrohnoil
    #730
    1,2 gigához képest elég siralmas amit eddig hallottam róla.
  • Kmarha
    #729
    Azért ne felejtsük el hogy ez csak egy demo. Még alapos grafikai simitásokon, AI-s állításokon meg egyébb apró dolgocskán át fog esni, mire kijön a teljes.

    Legalábbis reménykedjünk.

    No még két és fél óra, azt én is kiprobálom. Azért is megvárom.
  • Esrohnoil
    #728
    "Rohadtul bosszant, hogy miért nem lehet a legtöbb játékban megcsinálni, hogy a pár méteres körzeten kívül álló ellenfél ne sétálgasson nyugodtan fütyörészve vagy ne álljon mint egy fasz, amikor én ott vagyok mellette és ütöm a társát.Azért ez kiábrándító."

    Pedig ez már az Enclave-ben és a Gothic-ban is jól meg lett oldva. :)
  • McW
    #727
    Na a graf télleg szép, szeressük a szorszot. Valahogy nekem mégse jönnek be a kardozós fps-ek, akár a többiben ebben sem lehet/tudom kiszámítani a távolságot, az orkok kb. 3 méterről megcsapnak a bicskájukkal. Ram kell neki, az kajálja fel rendesen...
  • Kmarha
    #726
    a másfél giga még rendben lenne.. de 3?? :D azt irják hogy ennyi szabad hely kell neki.

    Reggelre letöltöm azt majd megálmodom hogyan csinálok neki elég helyet :D a 10 perc is 10 perc nem akarom kihagyni :D
  • Dynamic
    #725
    Amúgy nem rossz, de másfél giga tíz percért...hát...
  • Dynamic
    #724
    Rohadtul bosszant, hogy miért nem lehet a legtöbb játékban megcsinálni, hogy a pár méteres körzeten kívül álló ellenfél ne sétálgasson nyugodtan fütyörészve vagy ne álljon mint egy fasz, amikor én ott vagyok mellette és ütöm a társát.Azért ez kiábrándító.
    Még negatívum, hogy a tűzlabdát szinte mindig kivédték az orkok és a manát is csak itallal lehet újratölteni.Szal a varázsló ezen a szintén még nagyon gyenge.
  • Kandurex
    #723
    Hmm, na úgy érzem felesleges letöltenem a demót :/
  • Thanatos
    #722
    nemtom, nekem gyk antialaising nincs bekapcsolva vagy max 2szeres azon kivül midnen max és nekem nem igazán akadt...