6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • haxoror
    #721
    A hang minőségét vedd vissza nálam az segített, rögtön a rács alá sprinteléses rész után szinte nullára lement az fps :/
  • haxoror
    #720
    Hát ez kurva módon optimalizálatlan, remélem a fullra majd javítják :/

    mínusz:
    Totális sneak overpower, 1 méterről szemből(!) nem vett észre az ork és nem csak egyszer hanem soha, az árnyékban kvázi láthatatlan voltam (túl könnyű)
    A backstab 2 méterről is simán megy de legalább a tőrökkel nem lehet blokk után rögtön támadni, ez is valami.
    Ha kiszúrnak elég 10 métert arréb futni +sneak és máris mindenki elveszti a nyomodat.
    A mana magától nem regenerálódik :(
    A rúgás szintén powered, mindig beszopják, ha van a környéken szöges fal akkor sérülés nélkül instakillezni lehet mindenkit.
    A pajzsokkal vmi gáz van mert rendszeresen elpakolódnak pl ha vmit elkezdek dobálni utána újra aktiválni kell a pajzsot, jobb lenne ez automatikusan.
    TÚL SOK A CSAPDA! Szinte bármihez nyúltam hullottak az orkok.

    hogy legyen plusz is:
    Vérestocsogós!!!!
    Látványosak a power attackok, a sima támadást szinte nem is éri meg használni.
    Ez a játék szvsz igazából a harcos karakterre van kigyúrva, ha hanyagoltam a rúgdosást egész kellemes kaszabolásokat lehetett összehozni :)
  • Csibe001
    #719
    Ez érdekes azért, mondjuk nekem az EP1 is 1024-be ment de röccenés nélkül s természetesen HDR-el.Épp azt néztem EP1-ben, hogy mennyit javítottak a lost coast-hoz képest a HDR-en, mert az utóbbiban még erősen szaggatott... :)

    Grebber:Akkor nálad tuti a RAM lesz kevés.
  • Lyan Kyj
    #718
    nekem pont az ellenkezője érvényesült....ep1 1600x1200, minden fullon a hdr miatt többször szaggatott, ez a játék pedig talán 1x egész demo alatt. Persze géptől függ, mindenkinek más...
  • grebber
    #717
    Nála daz akadás teljesen más fogalom mint pl nálam.
    Elképzelni sem tudod mennyire akad ,de nemcsak a kép a hang is:(
  • ati2002
    #716
    Na kipróbáltam én is, és nagyon tetszik, élvezetes a játékmenet, igaz sok dolog nem derül ki, de jópofa. A környezetet jól ki lehet használni, nagyon kemény.
    A grafika igen szép, nekem alapba mindent felpakolt maxra, kivéve az AA-t, amit nem is bántottam, így 45 és 75 között, egy stabil 50-es átlaggal fut, viszont azt vettem észre, hogy az 1 GB memóriát egy-az-egybe felfalja, nem elég neki, egy-egy új pályaszakasz elött beröccen, és a vinyóról tölt... Összességében megérte belekostolni ebbe a játékba is, akármilyen rövid is, nem vesztettünk vele semmit, hogy másfél órán keresztül töltöttük le (amúgy is ment volna a gép )
  • Csibe001
    #715
    Teljesen jó ez a játék szerintem.Nálam is akadt azért, de inkább ott amikor kimegyek a nagy területre.Pedig másfél giga ramom van, szóval inkább nálam a proci lesz a gond (AMD 2400+).De jácható simán 1024-ben minden maxon.Lehet az antialising-ot lejjebb veszem.Nekem nagyon tetszik, s sztem a grafika is dögös, tiszta HL2 csak más környezetben. :D
    Egy valami, azért az Episode 1 sztem szebb volt s mégis jobban futott.Úgyhogy azért van még mit optimalizálni.
  • N3v3rland
    #714
    Nekem se indult el
    Leszedtem, install, majd indításnál egy szép hibaüzi..
    Majd talán a full
  • grebber
    #713
    Nekem is ott kezdett el az elején még türhetöbb volt sokkal,de a kardosnál atyavilág 0,000005 FPS kb.
  • Dynamic
    #712
    Nekem ott kezd veszettül szaggatni, amikor megkapom a kardot.Bár nekem 9800 Pro, 2500Mhz, 1G Ram a konfig.Lehet, hogy ennek is szarásig kell a ram, mint anno az nfs:most wantednél?
  • matyi08
    #711
    már fenntvan a gamestar-on is.
  • Newfronter
    #710
    Nekem meg nem indul el a játék, dob egy errort. Több sem kell hogy menjek aludni. :(
  • grebber
    #709
    Hang is akad ezerrel.
    Nemtudja valaki mi okozhatja ezt hogy nálam igy akad minden ?
  • grebber
    #708
    Hát kiprobáltam az én gépemmel valami nagyon nem koser :(
    Kb 10 perc mire betölti a pályát rettenetesen akad :(
  • Csibe001
    #707
    Mivel Source engine-es így gondolom ugyanúgy kell mint a HL2-ben vagyis próbáld meg itt is jobb klikk az ikonon majd a 'Properties', majd ott ahol Cél van írva ott a játék ".exe" mögé beírod, hogy '-console'.Egy próbát megér.
  • Lyan Kyj
    #706
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! Istenem, de durva!! Imádom a mozgást!!! Dagger nagyon brutkó:) Bakker, nem tom, ki bírom-e megjelenésig! ÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Thanatos
    #705
    pfff...
  • grebber
    #704
    Remélem lehet magyarítani a gamet!
  • Magiszter
    #703
    Ha valaki tudja hogy lehet előcsalni a konzolt akkor kezetcsókolnék neki. autóexec-ben próbáltam, de a configra se hederint. Vagy csak szimplán nincs a demóban console?
  • Serpa
    #702
    nincs elrejtve a fileok közt vmi?, ami lockolva lehet.
  • Serpa
    #701
    jöhetne még 1-2 kép.
    szörnyekről, ...
  • Jaffa 2843
    #700
    fileshackröl is csak 20Kval jön :((((((((((((
  • HRaVeN1
    #699
    100mb volt még hátra letöltésből, le pauseltam egy kicsit, mostmeg nem akarja elkezdeni :(
  • ThugEdge
    #698
    fú de rohadt jó lesz ez a cucc,csak éppen belenéztem,de már látom,hogy az ölési lehetőségekkel nem lesz gond
  • Cat 02 #697
    tele van
  • teddymac
    #696
    1-2 képet pls linkelni
  • Newfronter
    #695
    Hardwired letöltési link
  • Thanatos
    #694
    tény hogy a mérethez képest irtó rövid :( de én ugy vagyok vele megérte, nem lett ebből semi károm és leglaább kaptam egy kis bepillantást a gameba :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy a nagy szörnyel se lehet harcolni a map végén... :(((
  • Esrohnoil
    #693
    10 perc játékért nem fogok 1 gigát letölteni az is biztos... :D
    Majd megnézzük a véglegest.
  • Thanatos
    #692
    hát amikor beirtam hogy installok utána kezdtem nem votl több szvsz 15-20 percnél mert közbe még msá is szarakodtam install után...
    és ezt ugy hogy elég sokat tököltem, ha valaki nem szöszölös fajta szvsz max 5 perc alatt végig lehet nyomni :(
    viszont nekem nagyon bejön eddig, fizika nagyon jól ki van hazsnálva, ötletes dolgok vannak benne, graf meg pont jó, hangulatos, stb...
    szal én várom a full-t, főleg ha hazsnálható multi lessz benne :)
  • Esrohnoil
    #691
    Mennyi idő alatt toltad végig?
  • mikisanzi
    #690
    fileshack nekem lejött 57 perc alatt. stabil 380-al jött.
  • Thanatos
    #689
    hát ez télleg kruva rövid volt :( viszont aki a grafika imiatt nem játszik vele meg is érdemli... :) közel a leg hangulatosabb game msotanában... :P
  • scorpeeon
    #688
    csak nem a demót szedi olyan serényen a jónép??
  • Jaffa 2843
    #687
    worthplaying-röl mejik mirror? mer nekem onnan 16-40el jön :(
  • haxoror
    #686
    worthplaying-ről maximummal jön
  • reaper4
    #685
    a fileplanetről nekem jött 200-260-nal
  • csgj
    #684
    én is vmi hasonlót akartam kérdezni... a 3D Gamers-ról megy egy ausztrál mirrorról, de ott is 30-35-el
  • Jaffa 2843
    #683
    hy
    valaki megmondhatná honnan jön stabil 130felett mer sajna a 20K az nem tul sok...
  • Esrohnoil
    #682
    Mennyi idő kb végigvinni?