6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Lacee
    #38
    nekem alapvetően tetszett a bloodlines, csak hát a nulla optimalizálás emg a bugok eléége lerontották az összképet... reméljük, az új MM nem ilyen lesz :)

    tényleg, azt nem tudja vki, hogy John van Caneghem esetleg részt vesz-e a készítésben? gondolom nem...
  • _Vegeta_
    #37
    Szentem ugyanazzal a motorral kene csinalni egy gammat ami az mm7et is hajtotta.
  • Amiga
    #36
    De végül is nem a motoron múlik, hanem azon, hogy mire használják a motort. Alapvetően jól hangzik, hogy a Source fogja hajtani az MM világát. Bár talán egy CryEngine jobban illene hozzá.
  • Methylisocloro
    #35
    Hááááát... mindkettő a Halflife2 engine-t használja
    mondjuk a Bloodlines nekem se tetszett
  • Amiga
    #34
    A külföldi oldalak szerint first person rpg lesz, saját harcrendszerrel. Remélem, messzire elkerülik a Vampire TM - Bloodlines megoldását.
  • dr Kotász
    #33
    Én szoktam nézni, jó kis oldal.
  • Lacee
    #32
    találtam egy jó kis összefoglalást a Might and Magic-univerzum történetéről, hátha valaki nem ismeri és érdeklődik :)

    celestial heavens
  • Lacee
    #31
    valaki nem tudná esetleg megosztani a 8-at? csak a második lemezt találom torrenten, de kéne az első is...
  • _Vegeta_
    #30
    koszi! Majd utanna nezek a patchnek mm7et most nyomom 3xra. :)
    Egyebkent ez a tribute nagyon igeretesnek tunik remelem nem megy majd a sullyesztobe..
  • Lacee
    #29
    az tuti!
    de reméljük, nem akciójáték lesz, csak az előzetesben hívják így... ha jól emlékszem, még a M6ot is "fantasy-doomnak" csúfolták a fikázók, szóval még bármi lehet :)
  • dr Kotász
    #28
    Hát félő, hogy a MM közönségnek nem fog bejönni egy akciójáték... szerintem.
  • Amiga
    #27
    Hú, de örülök, hogy offoltuk kicsit a témát.

    Most más csak a Games Conventiont várom, meg az első képeket a DMoMM-ból.
  • Lacee
    #26
    dehogynem, készült egy nemhivatalos patch, a linket lejjebb megtalálod: hibátlanul működik :)
  • Amiga
    #25
    Visszavonom, megvan.

    Itt.
  • Amiga
    #24
    Isteni, az MM= patchát leszedtem, de a VIII-ét egyelőre nem találom. Nem tudnád átdobni nekem valahogy?
  • _Vegeta_
    #23
    Tudomasom szerint nincs XP patch egyik gammahoz sem. Viszont a mm7 megy xp alatt software renderinggel meg no 3dsounddal. :)
  • Lacee
    #22
    itt találtam rá, valahol írják a 8-hoz tartozó linket is.

    BTW, nem tudja valaki, hogy a MM8-hoz hogy lehet hozzájutni a neten?
  • Amiga
    #21
    Hm, és a 7-hez és 8-hoz merre van XP patch?
  • Lacee
    #20
    érdekes, nekem le kellett töltenem az XP patchet hozzá, mert szoftveresen sem indult el... így viszont megy a csodálatos 3d-grafikával is :P
  • koryne
    #19
    Nekem a 7 is megy. Szoftveres renderrel :)
  • Lacee
    #18
    a 6 megy, csak a 7 (és talán a 8) nem :)
  • Amiga
    #17
    Hétvégén feltettem az MM6-ot (kicsit aggódtam, mert hallottam olyan pletykát, hogy XP-n nem indul, de ez kamu). Állat ez a játék.
  • _Vegeta_
    #16
    WOW! MM7 karakterek, fejlesztett grafika. Ez igen! Ez KELL! Remelem story is jáú lessz.
  • Lacee
    #15
    ha már might and magicnél tartunk, nemrég találtam rá erre... ígéretesnek látszik!
  • Lacee
    #14
    hopp, tényleg...
  • _Vegeta_
    #13
    A megjelenési dátum egyenlőre 2006 nyarára... tehat mar van vmi tervuk h mien lesz. :)
  • dr Kotász
    #12
    will be shown for the first time at the Games Convention in Germany on August 17, 2005.
  • Lacee
    #11
    ha most lett bejelentve azt azt jelenti, hogy már dolgoznak rajta (tehát képek, infok is várhatók hamarosan), vagy csak most indul?
  • Lacee
    #10
    ha nem FPS lesz akkor nagyon várom, a kedvenc játékaim közé tartozik a MM6-7 :)
  • _Vegeta_
    #9
    Az h az arcane studios csinallja nekem eleg h várjam. :)
    Egy arx fatalis might and magic univerzumba áá nagyon fincsi.
  • Amiga
    #8
    Szerintem olyasmi lesz, mint az ARX Fatalis. Azt is jobb híján fp-rpg-nek nevezhetnénk. A fejlesztőknek igen nagy tapasztalatuk van a szerep- és kalandjátékok terén, nem hiszem, hogy lebutítanák a gamet. Ahhoz nem kell a Might & Magic világ.

    Másik oldalról megközelítve, a M&M az egyik legsikeresebb fantasy-név volt. A cikk írja is, hogy az UBI Soft vissza akarja állítani a franchise hírnevét. Szerintem eszükbe sem jutna, hogy egy fantasy rpg világot levigyenek az átlagfps-ek szintjére. Ezzel csak azt kockáztatnák, hogy a régi rajongók elfordulnak, de újakat nemigen szerezne.

    Ellenben az általad felsorolt játékok tényleg igen felejthetők, bár a Warriors-t nem ismerem, gondolom konzolos.
  • Methylisocloro
    #7
    Visszavonom előző negativ hozzászólásomat!
    Csak amikor azt olvastam hogy FPS meg Valve:Source akkor beugrott a borzalmas bukás ami a Legends of M&M-mel történt. Akkor a Counterstrike sikerét akarták meglovagolni.
    De elolvasva az angol hirt ott first-person action game van. Tehát nem biztos hogy FPS lesz.
    Reménykedem...
  • Amiga
    #6
    Vaj miért gondolod ezt?
  • Methylisocloro
    #5
    Egy újabb rész a
    - Crusaders of M&M
    - Legends of M&M
    - Warriors of M&M
    után ami meggyalázza a Might and Magic univerzumot :(
  • Amiga
    #4
    Ja, az Arx egy igazi remekmű.
  • _Vegeta_
    #3
    már az arx fatalis is feludules volt a mostani 0 szintu jatekokhoz kepest. Ezt a gammat enis varom. ;)
  • GrimReaper78
    #2
    Igen, ígéretes. Remélem, a Hexen-hagyatékot követi majd.
  • Amiga
    #1
    Hurrá, hurrá, hurrá!

    Bejelentették a Dark Messiah of Might & Magic c. játékot, melyet az Arcane Studios (Arx Fatalis) hegeszt!!!

    Eredeti hír:

    Bluesnews:
    Dark Messiah of Might & Magic Announced [August 04, 2005, 2:20 pm EDT] - Viewing Comments
    Ubisoft announces Dark Messiah of Might & Magic, a first-person Source-engine continuation of the series in the works at Arkane Studios (Arx Fatalis) planned for release next summer:
    UBISOFT ANNOUNCES DARK MESSIAH™ OF MIGHT & MAGIC®

    New Might & Magic® game to be powered by Source™ Engine from Valve

    SAN FRANCISCO – AUGUST 4, 2005 – Today Ubisoft, one of the world’s largest video game publishers, announces the development of Dark Messiah™ of Might & Magic®, a new first-person action game for the PC, powered by an enhanced version of the Source™ Engine, the award-winning game technology Valve created to power Half-Life®2.

    Developed by Arkane Studios, the team behind the critically acclaimed Arx Fatalis game, Dark Messiah of Might & Magic puts players in a first-person perspective, allowing them to immerse themselves in the legendary Might and Magic universe as never before. It is also the world’s first fantasy action game to feature a complete first-person combat system. It takes full advantage of the Source™ Engine’s exceptional technological enhancements in areas such as character animation, advanced AI, real-world physics and shader-based rendering.

    Ubisoft acquired the Might and Magic brand in 2003, and Dark Messiah of Might & Magic is the second title Ubisoft will be launching as it restores this famed franchise to glory. Dark Messiah of Might & Magic is scheduled for a summer 2006 release and will be shown for the first time at the Games Convention in Germany on August 17, 2005.

    Kommentek:

    Gameexpressz:
    Sötét zsaruk - Dark Messiah of Might & Magic - PC
    2005.08.04. 22:15:17 :: ashe
    Hohohohó, és még mondja azt valaki, hogy nem érdemes így éjjel is fennmaradni! Az öröm oka pediglen nem más, mint hogy a minap elhangzott pletykák után végre a hivatalos bejelentés is megtörtént: készül a Dark Messiah of Might & Magic! A játék meglepetésre az FPS vonulat legelső darabaja lesz a híres univerzumban, és az Arx Fatalis-ról ismert Arkane Studios kezei között formálódik. Hatalmas öröm még, hogy az egész program a Source Eninge-re épül, ebből adódóan a kiváló grafika mellett fejlett karakter animációkra, valósághű fizikai motorra, valamint egy nagyon okos mestreséges intelligenciára is mérget vehetünk. Képeket sajnos még nem tudok mutatni, ezzel meg kell várni az augusztus 17-én esedékes Games Convention-t, ahol majd további részletekre is fény derül. A megjelenési dátum egyenlőre 2006 nyarára van kitűzve, de ezt azért még fogadjuk kissé kételkedve, nem úgy, mint magát a nagyszerű bejelentést...

    Hardwired:
    Dark Messiah of Might & Magic
    Dixie Flatline, 21:22 - PC - Játék: FPS - ADATLAP - (9 komment)
    Újabb játék a láthatáron, mely a Valve féle Source motorral kívánja a játékipar kiszámíthatatlan lankáit megmászni. Dark Messiah of Might & Magic címmel az Ubisoft a népszerű Might & Magic szériát kívánja eddig nem forszírozott FPS alapokra helyezni.
    Az Arx Fatalis által ismertté vált Arkane Studios gondozásában készülő játék teljeskörű sajátszemmel perspektívára ültetett harcrendszerrel szolgál. Ezen felül kihasználja a módosított Source motor karakteranimációs, fejlett AI, valós idejű fizikai és shader alapú renderelés nyújtotta képességeit.
    Az évek során megkopott sorozatba remélhetőleg ezúttal némi élet költözik. Alig várom már, hogy a griffonokat megdobáljam az epertorta addikt küklopszaimmal.
    A játékkal első ízben a német Games Convention alkalmával találkozhatunk, a megjelenést pedig 2006 nyarára tűzték ki a francia kiadó fellegvárában.