6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Magiszter
    #801
    Ez az Oblivion milyen játék? Azt tudom hogy FP-RPG de mennyire hasonlít a DM-ehz?
  • csgj
    #800
    ja, amúgy a faxa kaszabolásoknál azért azt sajnáltam, hogy nem lehetett váltogatni a szúró-döfő mozdulatokat, hanem a gép állította be...
  • csgj
    #799
    persze, mert jó a kártyád. a Ram meg nekem pl nem sokat turbózta fel a gépet. most 1024 van, előtte 512 volt. az Oblivion a töltés kivételével, ugyanúgy megy
  • Kupo
    #798
    Nekem is 512 MB DDR RAM-om van, meg egy GeForce FX5500, és egész jól megy, még a model, meg textúra is highon van, mást is lehet nagyobbra, de kisit akad, de ha lejjebb veszem, akkor egész jól megy. :)
  • grebber
    #797
    Max 70k amit VGA-ra kiadok majd.
  • csgj
    #796
    az akkor jó... csak me az 512-es kari is 110000
  • csgj
    #795
    de egy év múlva már az is sz*r lesz :(
  • grebber
    #794
    Te hol élsz 250ezerből kihozom majd!
  • tugyiti
    #793
    az faja kis gép lesz gratula előre is hozzá :D
  • csgj
    #792
    ez kábé 500000 lesz...
  • Kmarha
    #791
    hát az én gépem is behalt a játék során. :S kár érte.
  • grebber
    #790
    2GB DDR2 (yxz MHZ amelyik olcsobb lesz), valamilyen DX10-es kari, E6400-E6600 vagy AMD 5000+-os proci.
  • reaper4
    #789
    ramot tuti :)
  • tugyiti
    #788
    mi lesz a terv grebber? mit raksz az uj gépbe
    bocsi az off miatt
  • grebber
    #787
    Na hát ha tényleg 512 Ram miatt csinálja ezeket az észveszejtő akadásokat akkor csak jővő márciusban fogom a gamet tolni mert akkor fejlesztek csak :(
  • Lazlo
    #786
    nekem 1 sapphire gedon 9600 xt 128-as van 1gb ramom és maxon tökéletesen fut
    amikór 3ork jön 1xerre akkor picit max 1x ha szagatott :) akkór is 1 hangyafasznyit nemértem mi a bajotok :D sztem naon meleg lett a harc mód különböző csabdák nekem teccik :)
  • tugyiti
    #785
    érdekes módon nekem se telepitési sem grafika gondok nem voltak,nem tudom miért
  • tugyiti
    #784
    akinek gondja van graffal kinti fórumokon azt irják hogy anisotrop filtert kell állitgatni és rendbe hozza
  • Magiszter
    #783
    Örülök hogy segíthettem
  • teddymac
    #782


    mega THX
    jó lesz megtanulnom angolul :)
  • teddymac
    #781
    Magiszter !!!!! Megy a telepités ezzel a back--next kombinácioval
  • Magiszter
    #780
    Lassan el kellene kezdeni kidolgozni egy FAQ-ot a demóhoz. Talán majd később jó lesz a fullhoz is.
  • grebber
    #779
    Nekem is baszakodott igy beállitottam hova tegye erre kiirta nagy 0 a szabad hely nyomtam egy BACK-et majd megint előre és lám már jó és oda telepiti amit beállitottál :D
  • teddymac
    #778
    problozom vele
  • _Atti_
    #777
    "Pedig hlep1 ben birta a ! bloomot ! meg az oblivionban is" elirtam HDR-t akartam.

    Sajnos amikor találatot kapok és bejön a fájdalom effekt azt továbbra sem szivleli :\
  • Magiszter
    #776
    Nah máris találtam valamit:
    Azt mondja az egyik ürge hogy neki is ez a problémája. Azt ajánlották erre hogy válassza ki a kívánt meghajtót majd sokszor kattintson a back-re és a next-re. Aztán egyzser csak felismeri a sok sok szabad helyet :D De még keresgélek.
  • teddymac
    #775
    jó már azon gondolkodtam letörlöm
  • Magiszter
    #774
    Nah most van egy szusszanatnyi időm. Megnézem írnak-e valami hasznosat a másik fórumon. Addik kitartás :)
  • teddymac
    #773
    senki nem tudd megoldást a problémámra :Azt írja nincs elég hely. Nálam a D meghajtó a rendszer és a C-n vannak a játékok. A D meghajtón van 2.3 giga szabad hely, míg a C-n 30 giga. Azt írja ki, hogy a C full tele van. A D-re meg nem fér fel
  • pinehead
    #772
    valami bink should....dll-re mi a megoldás?
    erre panaszkodik, és nem indul.valaki találkozott ilyesmivel??
  • csgj
    #771
    figyu, nekem 1 gb Ram van, és high-on, harcnál, vagy vmi nagy mozgásnál, úgy beakadozik, hogy nem lehet vele játszani. Úgyhogy medium-on toltam. úgy már vmennyire jól ment. hehh... még az Oblivionnel is simábban tok játszani
  • _Atti_
    #770
    nálam megvan a ludas..HDR. Észrevettem hogy bár olyan mintha a hang cseszne ki vele ha bizonyos szögből nézek valamit akkor iszonyatosan akad folyamatosan..pl az oltár amin a kulcs van az elején..átállítottam bloomra és már megy szép simán..hangminőséget is visszatudtam venni maxra.
    Pedig hlep1 ben birta a bloomot meg az oblivionban is..ugynézki ezt elkapkodták a srácok.
  • tugyiti
    #769
    optimalizálás
  • EmThor
    #768
    ez a hulladék legalább támogat WS felbontást natív

    katt a tesztért meg a képekért katt
  • grebber
    #767
    De akkor a Hl2,meg a az EP1 miért futott tökéletesen?
    A másik game ami még hasonlót produkált az a Sin Episodes.
  • teddymac
    #766
    valaki ötlet a hibámra ? nincs elég hely pedig van :)és játszanék már
  • Istencsászár
    #765
    Source endzsin... 512 rammal KO.
  • Csibe001
    #764
    Persze, hogy sajnos semmit sem érsz 512-vel hiszen ha windowsod van már az is bezabál vagy 250-et..szóval akkor nem sok marad...
    Nekem majdnem megeszi a szabad 1 gigát...Sajnos ez van.Bár remélem még optimalizálnak rajta.
  • grebber
    #763
    Rajtam kivül senki másnak nem akad rettenetesen?
    Tényleg ennyit érne csak az 512Ram?
  • Magiszter
    #762
    igen. bár azok néha beakasztják a játékot.