1156
  • gesa
    #754
    Előfordulhat, hogy a beállított képfrissítési frekvenciával van baj.
    Tudomásom szerint a 60Hz-es képfrissítési frekvencia bántja a szemet, émelygést, fejfájást és rosszullétet is okozhat. Próbálj meg 85Hz-en játszani.
  • lalakov
    #753
    Kapjátok már be, inkább azt mondjátok meg, hogyan tudok továbbmenni.
  • Shep
    #752
    Gondolkodtam én is, hogy beírjam e az epilepsziát, de mondom csak nem rémísztgetem szegényt :)
  • mucsácsó
    #751
    igaza van Shepnek, ez akár az epilepszia első jele is lehet tudomásom szerint...
    de egyébként nekem akkor szokott fájni a fejem, ha egy game nagyon monoton...ekkor a gyógyír -> exit -> uninstall...
    öhm, meg még akkoris, ha felidegesítem magam azzal, hogy egyszerűen nem tudom hova kell menni egy játékban, és ott szenvedek egy órát is...na akkoris fáj a fejem...
    viszont érdekes, egyszer játszottam, anyám feljött kicsit nézett, vmi FPS volt, és ahogy fordultam, anyám egyből szólt: úúúristen, hogy bírod? én ettől mindjárt hányok...
    szóval aki nincs hozzászokva, szerintem az sem bírja...
  • csoola
    #750
    sztem az 1 is jo, ez is az, és a ritual is jo fejlesztö
  • lalakov
    #749
    Szerintem se, de mazochista vagyok:), meg azt mondtátok, hogy nem olyan hosszú. Gyorsan végigszaladok rajta, már ha sikerül itt továbbjutnom.
  • Shep
    #748
    Akkosr szerintem neked nem kellene ilyen játékokkal játszani, a hányinger nem túl jó jel. Nem vagyok orvos, de akár rohamod is lehet.
  • lalakov
    #747
    Még valami, nincs hányingeretek a játék közben? (Nekem néhány játéknál előfordul, sajnos.)
  • lalakov
    #746
    Pontosan az. Kikapcsoltam, de az az ajtó egy régebbi helyre visz. Visszafelé kell menni, de meddig?
  • ProGabe #745
    Ha jól emlékszem kell ott lennie egy ajtónak ami előtt energiapajzs vagy mi a rák van.Na annak az ajtónak a konzoljára kell tenni egy adó-vevőt és a srác kikapcsolja az energiapajzsot.De lehet hogy ez tök másik hely,nemtom pontosan.
  • lalakov
    #744
    Sikerült elakadnom. ott vagyok, ahol elösször megkapom a 3. fegyveremet. Átjöttem egy laboron, ahol emberekből szörnyet tudtam csinálni, a felsőbb szintekről ugrottak le emberek(tőlük szereztem meg az új fegyvert), kinyírtam őket és most semmi, nincs hová mennem.
  • mucsácsó
    #743
    hát igen, az egy eszméletlen jó game...kedvencek között van nekem... :)
    tuti végigtolom még1x nehezebb fokozaton, de mondjuk nem rég toltam ki, pár hete :)
    de nagyon jó a game, meg is lehet ijedni rendesen, és akció is van benne tetemesen...
  • Mentoloshurkaka
    #742
    Elsősorban a Condemnedet emelném ki mint jó FPS-t.
  • ProGabe #741
    Bolti vásárlás.Amúgy bugfix+az a bizonyos 3 sor az autoexec.batban megvan?
  • pinehead
    #740
    a többszörösen említett konzolparancs beírása után AI. disabled, és akárhányszor töltöm vissza szakállaskánál, ugyan ez a szi2.
    valamit ez ellen lehet tenni?? (steam-es vásárláson kívül...)
  • [NST]Cifu
    #739
    A történetről volt szó, mely szerint egy Cherooke indián-Rambo keverékeként nyomulunk a valós és szellemvilágban. Elsőre nagyon megragadott ez az alaptörténet, de ahogy jöttek az infok, én egyre inkább azt látom, hogy a történet alá van rendelve az általad említett technikai erődemonstrációnak. Legyen igazad, és találjuk meg a Preyben azt a kreativitást és újító szellemet, ami a mai játékok többségéből hiányzik, de én nagyon félek, hogy egy techdemo lesz, ahogy anno az lett a Red Fraction is... :\

    Mellesleg nekem rémlik egy sokévvel ezelötti MOD ahol a gravitációval lehetett játszani, de most hirtelen abban sem vagyok biztos, hogy milyen játék Mod-ja volt.
  • deicide
    #738
    jó kis jó volt..

    Jöhet az Episode II...:))
  • ProGabe #737
    "Prey sem a története / feelingje fogja eladni a jelek szerint".Hát nagyon úgy néz ki hogy az lesz az utóbbi pár év legkreatívabb játéka szerintem.Így elnézve a videókat róla nekem legalábbis ez jött le belőle,persze ha csak én maradtam le egy gravitációval és teleportokkal operáló játékról akkor nem szóltam :/
  • DanRyu
    #736
    Nosza végignyomtam én is a Sint! Nem volt olyan hosszú, de király.
  • mucsácsó
    #735
    hát nekem onnantól tetszett, hogy jöttek szörnyek...de aztán onnantól is monotonmá vált egy idő után...csupa egyforma szörnyek jöttek :(
    megy a játékban 1-2 effekt tetszetős volt, pl a magnum secondary, vagy mikor mutagenbe mentél, és lassultál...(az az effekt olyan Timeshiftes volt, főleg hogy még lassult is az idő :))
    lehet csak az első rész volt ilyen, hogy bevezetés...stb... (mondjuk nem a legfényesebb 1. rész sztem, de azért elmegy talán), de lehet 2. résztől kezdve nagyon jó lesz...a fene tudja, várni kell a SiN Episodes 2-re, és majd eldől, hogy mire is képesek valójában a Ritual fejlesztői.
  • Shep
    #734
    Ja én is élveztem egészen a végéig ahol ultrabrutál lett (a francnak kell felvenni nekem a nehézséget?)
  • [NST]Cifu
    #733
    Igényes FPS-ek ezekszerint azok a játékok, ahol a szép grafikán túl más igazából nem szól mellette? Mert a FEAR története nekem nagyon nem jött be, és a Prey sem a története / feelingje fogja eladni a jelek szerint... :\

    Amúgy továbbra is nagyon tetszik, hogy mindenki a FEAR-el, a HL2-vel és a többi "extra" játékkal jön, mint hasonlítási alap. Hol mondott olyat a Ritual, hogy itt most bármilyen téren is csodát fognak művelni? Sehol. Azt mondták, hogy csinálnak egy szórakoztató játékot, amely epizódrendszerben fog megjelenni kisebb, 3-6 órás részekkel. Betartották a szavukat. Keserű a szőlő?

    Nem mondom, hogy maradéktalanul elégedett vagyok az Emergence-el, de visszagondolva tényleg kellemesen elszórakoztam vele, nem volt semmi idegesítő hiba, vagy bug. A nehézségi szint a végén kicsit über volt, de legalább volt egy kis kihívás, kifejezetten élveztem azt, hogy iszonyatosan ügyelni kellett minden lépésemre, olyasmiket csináltam, hogy bedobtam a gránátot a sarok mögé, mondván biztos lesznek ott. Ott voltak, két nehézgéppuskás fazon túlélte, és jöttek rám, én meg futottam visszafelé, a sarkoknál egy-egy lövést eleresztve a sörétesből (a géppuskásoknál mindig volt ugye egy pártized másodperc, amíg elkezdtek lőni, mert fel kellett pörögnie a gatling gépfegyvernek). Lehet, hogy nem így képzelte el a pályatervező, de működött, és én meg élvezettel játszottam.
  • Seth
    #732
    Hát ez alapján ítélik meg a többit, úgyhogy illett volna kicsit több időt és munkát fektetni bele
  • Gabe18
    #731
    Na azért a filmeket ne keverjük szerintem össze a játékokal.Egészen mást vár az ember a kettőtől.
    Nekem olyan nagy bajom nem volt ezzel a játékal,de az kétségtelen hogy az alig 4 féle ellenség,meg három féle fegyver egy kissé kevés.De még ezt is aláírnám ha vége nem lenne olyan monoton mint amilyen.
  • Shep
    #730
    Hát lehet, de alapvetően nem rosz ez az első epizód, de ez a nehézség dolog nagyon elrontotta a végét.
  • RelakS
    #729
    Egy csomó olyat olvasok, hogy ezdeszar. Ugyan ez volt a StarWars Epizode 1-nál is. MI a xart akar mindenki egy BEVEZETŐ résztől?!
  • mucsácsó
    #728
    lehet az kellett volna, hogy az első SiN source-szal...?
  • Shep
    #727
    Felraktam az első részt, és hirtelnjében végignyomtam az első két pályát, és azt kell, hogy mondjam még mindig nagyon jó.
  • Shep
    #726
    Hát kiváncsi vagyok lesz e folytatás, mondjuk nem teljesen értem, hogy hogyan került elő már megint Elexis, na mindegy.
  • szaharin
    #725
    jah az az irodas resz volt a legdurvabb:DD sokszor visszakellet toltenem a mentest..:D
  • Shep
    #724
    Nem tartott addig sv_cheats 1 god aztán hagy szóljon, besokaltam, de mikor bementem a felső iroda részbe, ha nem 30 gépágyús volt akkor egy sem, hát elmnnek a francba, hogy lehet ilyen idiótán megcsinálni a nehézséget, ha lenullázom akkor az eleje egy vicc lett volna, így meg hogy jól felhúztam az eleje korrekt volt, de a vége egy rémálom.
  • Mentoloshurkaka
    #723
    hát ez a "játék" iszonyat tré. Monoton lövöldözés, ódon grafika (mely ennek ellenére igencsak zabálja a gépet), 3 féle fegyver (hatalmas változatosság), és írtó nehéz. Azt hiszem ezen már túl kellene lépni, az ehhez hasonló FPS-ek kora lejárt, vagy max Budget kategóriában mennek el. Nem tudom hogy van e olyan elmebeteg aki ezután mind a 9 részre kiad 4000 Ft-ot. Aki igényes FPS-t akar az játsszon a Condemneddel, esetleg a FEAR-rel vagy várja messiásként a Prey-t
  • Seth
    #722
    onnan már nincs sok, de legalább 2 órába telik mire feljutsz a tetőre, ha beleszámolod az 5 perces pihenőket,amíg elszívsz egy cigit
  • Shep
    #721
    Na mennyi van még onnan ahol bemegyek a nagy iradépületbe, középen kék Elexis stobor, jönnek a retek repkedő szarok ezerrel, már marhára unom, a franc ezeket a majmokat, hogy ilyen dögnehézre csinálták.
  • mucsácsó
    #720
    hát de ezek buktak is jó nagyot...najó, nem mind, de sok játék ezek közül nem olyan jó/nem vált olyan ismertté...úgy értettem ezt...
    eleve pl Condition Zero..annál rosszabb game nem létezik :S
  • RelakS
    #719
    A sin1-et is kicsit elcseszerintették :( A szuper gépágyúkat hiába gyűjtöm számolatlanul, nem keletkezik hozzá töltény. A távcsöves pistát is felvettem, de meg már nem kaptam...
  • [NST]Cifu
    #718
    Már bocsika, de ez marhaság...
  • Istencsászár
    #717
    Nem-e? Nagy nevek..
  • ProGabe #716
    Ki tudja,lehet ez az első ep csak altatás jött és majd most jön a java,bár nagyon nem hinném.Ha meg nem válik be akkor ez lesz az első játék amit,mint egy sorozatot szoktak canceleznek,és úgy simán bekerül a guinnesbe
  • artschi
    #715
    a legutolsó szakállas odab*sz :D