1156
  • Istencsászár
    #714
    Valve-ban?:))) eh, nagy fanboy lehetsz...
  • mucsácsó
    #713
    Valve-ban bízhatunk...Ritualban nem...mondjuk ritual nem is tudott nagyot alkotni soha...
  • FLeK0
    #712
    Szerintem nem fog ez 9 reszt megelni, egyet meg biztos megprobalnak lenduletbol, de ha az is ilyesmi lesz akkor nem sokaig fogjak ezt csinalni. Ez annyira keveset nyujtott, hogy nem tudok meg 5+ meroben eltero, valtozatos reszt elkepzelni ezektol az emberektol. Remelem hogy a valve tobbet hoz ki az epizodos rendszerbol.
  • Istencsászár
    #711
    "Á hát ez durva már többet látom a loading feliratot mint a játékot mozgás közben." :)
  • Shep
    #710
    Fú de durva szakála van a sokadik képen a csókának
  • Shep
    #709
    Hogy jön ez ide? Egyébéknt nekem nem tölt sokat, annyit biztos nem mint az első rész, bár ott egy patchel megoldották a problémát.
  • csoola
    #708
    szerintem ez 1 jo játék, nekem bejön.
  • toza #707
    4-5 honapot josolnak..


    nem csoda hogy ijen lett a fejes a jatekban ha ijenemberek keszitik...
  • mucsácsó
    #706
    hát igen...de a következő mapra való váltáskor sem töltött vmi turbó sebességgel...
  • mucsácsó
    #705
    hát ez majd eldől...ha a következő rész is ilyen tré lesz, nem javítják a hibákat, sőt, még rosszabb lesz, akkor gyalázatnak minősítendő lesz az egészegész széria...
  • Istencsászár
    #704
    Welcome to the real world, this is the Source engine powa... ((( Hl2 is enniyt töltött, vagy a Vampire mivel ez 1 ilyen szar engine )))
  • Istencsászár
    #703
    Abba lehet bízni, hogy a részekre osztás miatt az epizódok után meghallgatni a játékosokat, és a következő részekben ezeket a hibákat, hiányosságokat megcsinálják, és beleraknak uj 5leteket amiket mi hiányolunk.
  • MaggotCorpse
    #702
    hi!tudja vki mikor jön a következö EP?
  • Shep
    #701
    Á hát ez durva már többet látom a loading feliratot mint a játékot mozgás közben. Szerintem ezt 1. nem tetsztelte senki közepes nehézségtől feljebb. 2. a teszterek előszőr csak a hajukat tépték, aztán az összes kódert agyonverték így nem maradt aki kijavítsa a hibát, aztán jobb híján így adták ki.
  • mucsácsó
    #700
    jogos....

    amúgy a mostani SiN-ben egy dolog tetszett nagyon: a headshot!
  • toza #699
    OFF

    " FEAR-el (és azt főleg ne fikázzuk már) mivel messze az egyik legjobb MI-vel megáldott játékot volt az fps-ek között..."es ennyi...de nincs hangulata...nemazer de nekem sof nal,vagy blood 2 nel rohattul nem fajt hogy nem rejtozik minden aron fedezek moge,vagy lo agyon mandenerbol okosan kikalkulalva az enemy...az sem esett rosszul hogy ha esetleg ugyan ugy ossze esve halt meg bene 1 nel tobb barki..mert volt hangulata,meg tortenete meg franko vot..fear eccer horor,eccer rem unalmas maszas,eccer meg embertelen hent..szal a jatek 1/3 madaban elvezheted MI t...tehat szvsz ez nem tul jo arany...mert ha jaccok vele 14 orat,akkor ugye cask kb 5 izgalmas..az meg csodalatos am...
  • mucsácsó
    #698
    hát, na de az 10x ilyen hosszú :D
  • mucsácsó
    #697
    hát igen...én amúgy aszittem hogy csak én vagyok hülye, hogy...úgy éreztem, hogy néha mondom milyen kellemes a nehézség, se nem nehéz, de könnyű se, de aztán volt mikor annyira lehetetlen volt az egész...hihetetlenül nehéz volt, annyiszor meghaltam már a végefele...de akkor ez a bug, nem az én bénaságom :D
    elég csúnya bug...nagyot akartak alkotni ezzel az auto nehézségi beskálázással, de annál nagyobb, idegesítőbb bug lett az egész inkább...
  • artschi
    #696
    köszönjük konstruktív hozzászólásod...
  • cuccok
    #695
    Ez rohadt szar nem sokkal változatosabb mint a serious sam 2 de azt legalább élveztem!!!!!!
  • ProGabe #694
    Felére??Hát én feltoltam kb 80-85 %-ig.És a rohadt bug miatt ha folyamatosan meghaltam akkor is csak erősödött.Volt olyan hogy:ajtó kinyit,szobában két alap szoldször persze egyből dobják a gránátot+5000 lövés/sec úgyhogy persze hogy halál,visszatöltöm pont ajtónyitás előttre.Bemegyek de már két chaingunos(!!) fószer álldogál odabenn.
  • [NST]Cifu
    #693
    Azt hiszem már elégszer leírtam, hogy a Ritual azért döntött az Episode-os rendszer mellett, mert így cirka félévente (4-6 hónap hivatalosan) kijön egy újabb epizód. Tehát azért ilyen rövid, mert csinálhatnának egy "teljes" játékot is, de akkor két-három évig dolgoznának rajta, így viszont cirka egy-másfél év előkészülettel megcsinálták az első részt, és utána félévente hoznak ki egy-egy új részt, ami előnyös a fejlesztés miatt. Kb. olyan mint a mozifilm vs. TV-sorozat...

    Szóval most azzal jönni, hogy "rövid", legalábbis vicces...
  • mucsácsó
    #692
    énis a felére rántottam az elején a nehézséget :D
    meg is szívtam :D
    de végigvtittem...
  • Shep
    #691
    Na elkövettem én is azt a hibát amit a hardwiredes csóka, jól felhúztam a nehézséget, most meg jól meg vagyok lőve, mert az építkezéses részt nagy nehezen soakdjára sikerült megcsinálni, de most az épületben már ultra durva, 2 lövés és végem, ők meg csak úgy nyelik a golyót, háááát ez óóóóóóóóóóóóóóóóriási
  • Skyline
    #690
    Mégmielött nekemesnél,játszottam az első résszel és tetszett. Ez a rész NEM tetszett...
    Maga a játékmenettel nem volt gondom,de hiába epizódokra bontás,akkor is nevetségesen rövid...Maximum 2 óra alatt végig lehet vinni az pedig azért nevetséges akárki akármit mond,ennyi erővel sima kiegészítőlemez lehetett volna az első részhez....
  • mucsácsó
    #689
    még hányszor fogják ezt megkérdezni?:D:DD
  • Shep
    #688
    Kösz :)
  • Noninnyó
    #687
    #637
  • NeOhu
    #686
    Valaki megtudja mondani annak a zenének a címét ami a főmenübe megy?
  • mucsácsó
    #685
    onnantól taláán még 1 óra kb...talán másfél, de sztem annyi nincsen már hátra...

    na, a lényeg hogy nem vmi sok lesz onnantól már... :)
  • [NST]Cifu
    #684
    Látom te is sűrűn olvasod a topicot ill. a FAQ-ot... Fikázni tudod a játékot, de azt sem tudod, mi a háttere, mi a története, és miért van Episode-okra bontva. Szóval grat a magasröptű kinyílvánulásodért...
  • Shep
    #683
    Nagyon jó ez a game, tisztára mint az 1, kár hogy Blade kevesebbet beszél. Milyen hosszú a game, most öltem meg a nagy dögöt az építkezésen.
  • Skyline
    #682
    Annyit se nagyon ér:)
  • grebber
    #681
    Akadozik a hang nálam de kurvára igy játszhatatlan a game :(
    Nemtudom mi lehet a baj.
  • kirol
    #680
    Na ma betöltöttem és láss csodát, már reagált az a gép a gombnyomásra.
  • FLeK0
    #679
    4000ft a jatek :)
  • Skyline
    #678
    HJahh és ne emlegessük egy lapon a FEAR-el (és azt főleg ne fikázzuk már) mivel messze az egyik legjobb MI-vel megáldott játékot volt az fps-ek között...
    A far cry meg szép volt és faszán lehetett benne akciózni motorcsónakkal,stb...
    Painkiller-ről meg annyit hogy ízlésekés pofonok de azt egy 0-nak tartom mivel gyk MI nélküli tucathent.
  • Skyline
    #677
    Nah aki csak fújja a warez rossz dumát annak kívánom hogy ezt a játékot is vegye meg 10ezerér...:)
    Basszus szvsz pofátlanság kiadni egy ilyen rövid játékot...Kb olyan mint egy hosszabb demó....
  • eprex
    #676
    miért kapcsolja ki az A.I-t folyamatosan?
  • Noninnyó
    #675
    Remélem, hogy a HL2 kiegészítőivel nem lesz semmi baj, hamarosan már aktuális lesz az első epizód.