1156
  • cuccok
    #554
    beszarok egyszerűen nem tudom mit kell elindítani!!Vagy csak úgy lehet vele játszani ha van eredeti half life 2?????Mert nekem csak az első része van meg eredetiben!
  • Newfronter
    #553
    parancsikon az asztalon, jobb klikk, tulajdonságok, és az exe elérési útja után beírod, hogy -console és már megy is...
  • cuccok
    #552
    a másolt verziót hogy kell elindítani????Mert én nem találtam benne semilyen exe-t!!!!help!!
  • hitch
    #551
    CSáó.Hogy lehet előhozni a console-t mert nekem nem sikerul ezzel a billentyűvel(~).Valaki tud segiteni.THX
  • Seth
    #550
    énis aszittem vmi speckó dolgot kell csinálni, de sok lövésre kifekszik. Szóval lőjjed vazzze
  • Cowek
    #549
    Hű de kemény vazze
  • mucsácsó
    #548
    lődd még egy darabig, meg fog az dögleni :D
  • Cowek
    #547
    Hogy a fenébe kell kinyírni az a böszme nagy dög szörnyet amelyik mindent lerombol, még a betonfalat is? Lövöm mint egy állat, de csak foltok vannak rajta :-)
  • Csibe001
    #546
    Köszi, végül sikerült megoldani, rögtön ezutánról küldtek egy mentést :)
  • [NST]Cifu
    #545
    A hírek szerint az első folt a Sin:E: Emergence-hez jövő hét szerdán várható.
  • RelakSfromhome
    #544
    de :)
  • hykao #543
    Hmm, az rémlik! Az nem a sivatagban van, az a kilövő állomás?
  • Csibe001
    #542
    Bocsi, segítene nkm valaki?Ugyanez a problémám, de ha beírom autoexecbe amit írtál akkor kiírja betöltés után, hogy AI Disabled s ugyanúgy marad a manus s én meg nem tudok továbbjutni. :(
    Valaki tudna valahova tenni egy mentést közvetlen ezutánról (Druglordos résznél vagyok) vagy esetleg mondani egy másik megoldást rá?
    Köszi
  • RelakSfromhome
    #541
    Annak ellenére, hogy a Sin 1-el játszom, most éppen a Black Mesa Research Facility-ben vagyok, és egy atomraksi kilövését fogom megakadályozni :D (Titkos pálya)

    Az első harcokkor Blade valami ilyesmit mondott: What are we playing? King of the hill?
  • szaharin
    #540

    Ehehe, ezvolt a legjobb:D Mozgott a fejuk...:D
  • artschi
    #539
    Ti találtatok secret-eket? Én már vagy 4-et legalább, de csak kiírta, hogy you have found a secret és kész.
  • alma2
    #538
    Keres torolve, sikerult neki rebuildelni.
  • Tatyla
    #537
    eddig jó volt most mégse igyse...
  • artschi
    #536
    Töltsd le innen:




    Erre keress rá és telepítsd fel:
    Microsoft® C Runtime Library, v. 7.10.3077.0

    ez a dll file része ennek a MS Runtime Library-nak, ami gyaníthatóan nincs fent neked, vagy régebbi verzió van.
  • Tatyla
    #535
    azt irja hogy az alkamazást nem sikerült elinditani mert a MSVCP71.dll nem található...
  • alma2
    #534
    Egy segitokesz emberke, ha eredetije van, megnezne a file verziojat, ott van az elejen benne /vagy elkuldeni nekem privatba, koszi
    SinEpisodes\SE1\maps\graphs\se1_u4lab02.ain

    Ha nem eredetije van de segitokesz az eredeti provision verziobol az alabbi harom file is megtenne:
    Steam.dll
    engine.dll
    FileSystem_Steam.dll
    privatba adok mail cimet, ha ugy konnyebb.
  • Tatyla
    #533
    bemásoltam a binbe ezeket az új fájlokat mostmeg meghalt,mi a teendö?
  • SNAKE01
    #532
    írd át az autoexec.cfg-ben így: ai_norebuildgraph "0"!és tovább fog menni!
  • Tatyla
    #531
    nekem röccenés mentesen fut...
  • artschi
    #530
    nálam kissé furán viselkednek a katonák... nem egyszer volt olyan, hogy célzó katona mellé álltam és fejbelőttem...
  • [NST]Cifu
    #529
    Nem túl meglepő módon már kijött az első a Ritualistic fórumán. Már a megjelenés másnapján volt nude Elexis modell, meg videó. :)

    Amiatt is érdemes elnézni oda, mert [URL=http://www.ritualistic.com/forums/showflat.php?Cat=&Number=164716&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1]itt pedig a "valódi" Elexis és Jessica is megtalálható[/URL]. Amit ki lehet venni az az, hogy nem csak az idei E3-on lesznek láthatóak, és hogy a fejlesztők is figyelembe vették Bianca adottságait az Elexis modellnél (hát annyira nekem ez nem tünt fel, de annyi baj legyen).

    Ami még érdekes, hogy a játék nehézsége sokaknak okozott gondot, miszerint az eleje túl könnyű, a vége túl nehéz lett. Hamarosan várható egy patch, ami javít a nehézségi szint beállításain.
  • Skyline
    #528
    Nude patch?:)
  • RelakSfromhome
    #527
    Egy-két textúrát aktualizáltak, de csak téma szerint (új cuki csajszi pl a bank "A hónap dolgozója" képen, meg egy titkos helyen is pózolgat)

    Egyébként még csak 9 pályát nyomtam végig (fel is fogom jegyzetelni őket), de már elég mélyre hatoltam. Az óceénos pályán azért nem volt semmi buboréktól buborékig menni :D
  • hykao #526
    Kösz.
    (Remélem lesz a SIN1-ből és a kiegészítőjéből is olyan tupírozott verzió, mint a HL-ből, s nem csak terv marad.)
  • [NST]Cifu
    #525
    A Wages of SiN is meg fog jelenni Steamen, de hogy mikor az még nem tisztázott (találgatások szerint a második epizód előtt).
  • hykao #524
    done :)
  • veri5
    #523
    DE amikor a drug lord elfordul akkor hogy lehet tovább menni?
  • Kandurex
    #522
    do it
  • hykao #521
    Még hagyok egy kis türlemi időt, még nem öltött zavaró mértéket a dolog itt...

    Azonban mit szólnátok, ha a FAQ link szövegét átírnám erre: "Mielőtt kérdeznél, kattints ide, és olvasd el a FAQ-t!!!", na? :)

    @Relaks: ha végigtoltad a SIN1-et, majd írd már be ide légyszi egy SPOILER-rel, hogy mi is a történés a vízalatti rész után! Amúgy akkor ami most tölthető le a Steamen keresztül az még az eredeti ugye, semmi változtatás? Wages of SIN, ami az eredeti játék kiegészítője volt, az nem várható vajon Steamen keresztül?
  • greenw
    #520
    A console-os dolog nálam is működik!!!
  • Gabe18
    #519
    Passz,én már tegnap befejeztem igy nem is néztem utánna,csak ftp-n fent volt,valakinek kellett igy kirakatam a rapidra.
  • artschi
    #518
    te úgyis modi vagy, akkor a "szokásos" dolgokat törölhetnéd
  • greenw
    #517
    A fix-el nekem sem megy tovább. Most kipróbálom a másik lehetőséget: beírom a console-ba.
  • Wask
    #516
    Nekem igy se megy tovább hogy fent van a fix
  • hykao #515
    Na kezdődnek a szokásos dolgok...:(((