1156
  • hykao #634
    Ne a következő részek jöjjenek, hanem inkább egy SIN-Remake... :)
  • mucsácsó
    #633
    hehe, tetszik mi? :)
    az nekem is tetszik, az talán a legjobb az egész játékban
  • Seth
    #632
    Juteszembe a menü zenéjét hogy tudom lejátszani játékon kívül? Egyik lejátszó sem bírkózik meg vele, pedig mp3-ban vannak a zenék
  • mucsácsó
    #631
    nézzétek meg, HARDWiRED-es értékelés:
    62 %
    HANGULAT 6
    GRAFIKA 8
    HANG & ZENE 6
    KREATÍV FAKTOR 6
    EREDETISÉG 5

    SiN Episodes - Emergence - Beszámoló

    szvsz így van, ez a reális értékelés...ezen nincs mit dícsérni, ezen a játékon...jó én is aszondom, jöjjön a következő része...ha az tetszik, akkor adog egy esély a szériának, de ha nem, akkor a többit meg sem fogom nézni...
  • Seth
    #630
    Én is avégére értem. Nem mondom hogy nem élveztem, de nem várom remegve a következő részeket( csodálkoznék ha lenne ebből 9 rész, még az 5 is sok)
    Amúgy a végén,amikor a stáblista után ökörködnek meg hülyeségeket dumálnak az jó poén volt...
  • mucsácsó
    #629
    jaja...én is ezt gondolom, osztom a véleményt...
  • greenw
    #628
    Végig toltam a game-et. Mit mondjak többre számítottam. NIncs nagy fegyverarzénál, sőt 3db van, ami rettentően kevés. Szerintem a készítők nagyon rámentek a több epizódra, amiből 9 szerintem nagyon sok.
  • [NST]Cifu
    #627
    A három fegyvernek (pisztoly, sörétes puska és gépkarabély) eltérő célkeresztje van.
  • greenw
    #626
    Nagyon köszi. Kitartóan lövöm tovább.
  • miki90
    #625
    de pl nekem nem ilyen a célkereszt mint a képen amin az ellenséget szétlövi
  • szaharin
    #624
    Nemlehet sajnos allitani, pedig tenyleg jolenne, mert alapbol eleg szerencsetlen a celkereszt:D nahde mar mind1, reg vegigittem..:)
  • [NST]Cifu
    #623
    Mond, miután két napja nem válaszol senki a kérdésedre, esetleg ne adj isten, véletlenül, nem merült fel benned annak az elhanyagolható szintű esélye, hogy azért nem kapsz választ, mivel történetesen nem lehet állítani a célkesztett alakját, magyarul a kérdés maga enyhén szólva értelmetlen?
  • [NST]Cifu
    #622
    Az pedig valami vicc, hogy szerintük az, hogy a nehézségi szint azzal, egyenlő, hogy mennyi az egy négyzetméterre eső mingunos csóka száma. Akik persze 100 méterről már azzal sebeznek, hogy rádnéznek.

    Ha egy kicsit visszaolvasol, már említettem, hogy ez egy ismert bug, amit egy szerdán jövő patch fog javítani...
  • miki90
    #621
    hol kell a célkeresztet beállitani??????????,,,
  • Gabe18
    #620
    Pedig ez igy van.Annyian jöttek a végén mint az oroszok...
  • hitch
    #619
    CSáó.Vki Tudna nekem Boritot Küldeni a sin Episode:emergencere.Mindegy milyen csak ne a régi sin legyen.THX THX THX THX.
  • Lacc
    #618
    Hát ez a játék valami borzalom, én se értem mit kellett ennyit tökölni a fejlesztéssel. Sablon FPS, és még meg se erőltették magukat, hogy valami mást is kelljen csinálni a hentelésen kívül.

    Az pedig valami vicc, hogy szerintük az, hogy a nehézségi szint azzal, egyenlő, hogy mennyi az egy négyzetméterre eső mingunos csóka száma. Akik persze 100 méterről már azzal sebeznek, hogy rádnéznek.
  • SNAKE01
    #617
    hát figyelj megnéztem és nekem jó!úgyhogy nem értem nálad miért nem...

    itt egy kép is ahogy éppen zuhan le a gép:
  • greenw
    #616
    okok.Köszi!
  • SNAKE01
    #615
    megnézem!
  • greenw
    #614
    Igen pont azaz.
  • SNAKE01
    #613
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen ez már a játék vége!mikor lövöd hullanak darabok róla és lángol?
  • greenw
    #612
    Kilőttem rá az egész táram és még mindig repked. Ez már a játék vége 1ébként?
  • SNAKE01
    #611
    igen le kell lőni,nem értem mi olyan nehéz ebben...
  • greenw
    #610
    Üdv. A játék végén járok már, a torony tetején vagyok legyőztem azt a nagy szörnyet és most 1 helikopter lő rám folyamatosan. Help me pls. Nem tudom sehogy sem leszedni, ha 1általán azt kell csinálni.
  • eprex
    #609
    senki sem tud segíteni?
  • eprex
    #608
    jah...
  • artschi
    #607
    vegyél eredetit, az nem csinál ilyet
  • eprex
    #606
    segítsetek h mit csináljak plssss
  • eprex
    #605
    de állati idegesítő mert nekem is van utána lévő mentésem, saját csak az a gáz h azt írja ki h A.I Disabled
  • SNAKE01
    #604
    nem!
  • Csibe001
    #603
    Nekem onnan sajnos már nincs :(
    De biztos van itt olyan akinek van.
  • SNAKE01
    #602
    hát nem is tudom,talán!
  • eprex
    #601
    és kinek van mentése?
  • RelakSfromhome
    #600
    És neked legális verzió van?
  • Csibe001
    #599
    Szerintem te is kérj közvetlen azutáni részről mentést, nekem sem jött össze a mentés+konzolbabeírás majd visszatöltés dolog.
  • Noninnyó
    #598
    Radeknél az kell, hogy elmented, majd konzol elő, beírod, hogy ai_norebuildgraph "0", majd visszatöltöd, és menni fog, nálam bevált.
  • eprex
    #597
    beírtam de ugyanazt írja ki. Radek meg csak áll és áll velem szemben
  • Noninnyó
    #596
    írd be ezt a 3 sort az autoexec.cfg-be, és minden jó lesz:

    ai_disable "0"
    ai_norebuildgraph 1
    ai_resume
  • kirol
    #595
    Kihagytam valamit?
    Elfelejtettem valakit lelőni? Vagy mire gondolsz?