35047
  • DancZer
    #32402
    "modder cuccba vannak oltozve akkor 10-15 FPS, ha Arma3 default cuccba akkor 40+" - Pont ezért nem játszok moddokkal. Kipróbálni jó, kicsit szórakozni, de inkább anélkül.

    Hogthar: BF-et azért hozta fel, mert ott, megveszed a drága játékot és fizethetsz még1x, hogy használni is tudd egyből az összes fegyvert stb, és ne kelljen unlockol-nod. Míg armában csak egyszer fizetsz, plusz kaptunk Kart, ZEUS!!!, Bootcamp, Helicopter DLC-ket ingyen, és aki akarta megvehette a két helit. De akik nem vették meg azok is látják, beleülhetnek csak nem vezethetik. BF-ben ilyen nincs, ott nem mehetsz fel olyan szerverre amihez nincs meg a DLC-d.
  • Gascan #32401
    Bisnek kene csinalni rendes multi missziokat es akkor nem volna gaz ...
  • DancZer
    #32400
    A KotH is jó példa. 1.38(szerver optimalizáció) előtt a játékos limit 90 volt. Ha ennyien voltunk a szerveren, akkor kb 10 FPS-em volt. 1.38-al(ugye javítottak a szerveren) így most már a volna több(15-20), de mivel jobb a szerver ezért a limitet kitolták 120-ra és megint, csak 10 FPS-em van ha tele a szerver. És miért ne telne meg? Aztán meg megy a nyávogás, hogy kevés a FPS. Azt akarom ezzel mondani, hogy valójában mindegy mit csinál a BI a játékosok telhetetlenek és túlzásokba esnek. Ugyan ez más téren is igaz a játékra. Pl Wasteland, Life szerverek amik agyon vannak scriptelve.

    Biztos vagyok benne, hogy egy 120 fős Frontlines-nál nem 10 FPS-em volna. :) Visszatérve a KotH-re, jobb volna 2x60 mint 1x120.
  • T800
    #32399
    Na sikerült haveromnak is megvenni a játékot a G2A-ról! Köszi a tippet srácok! :) Szokott itt lenni valami szervezett játék? Coop vagy VS? Anno arma.hu-s emberekkel játszogattam néha de nem tudom hogy mennyire aktívak ott még az emberek. Esetleg itt van valami kialakult közösség akikhez be lehetne csatlakozni? (Egészen amatőrök vagyunk,de ha van időnk szivesen csapodnánk bárkihez) :)
  • Gascan #32398
    - sokan szidjak az Armat / Bohemiat mert azt hiszik, hogy minel gyakrabban ocsaroljak annal jobb lesz
    - van benne hiba, de meg egy ilyen sandbox nem letezik
    - gyakran a moderrek hibai miatt van rossz FPS (egy peldat hoz fel, egy csoportkepet szok a shacktac csinalni, ahol kb 100an vannak rajta Armaban egy erdos resz elott, ha modder cuccba vannak oltozve akkor 10-15 FPS, ha Arma3 default cuccba akkor 40+)
    - nem tetszik neki az action menu, meg hogy a BF4ben mindert fizetni kell :)
    - Arma 3 DLC megoldasa tetszik neki
    - sok jo es uj dolog jon meg, ha jol ertettem egy Arrowhead fele kiegiszto is ..
  • repvez
    #32397
    Le tudná valaki irni, a legfontosabb dolgokat amit emlit? Nekem egy kicsit gyors a szöveg , hogy megértsem minden részletet
  • Hogthar
    #32396
    Egyetértek.
    A BF 4 es összehasonlítást kicsit fölöslegesnek éreztem, aki megnézi a videót armázik valószínűleg és nagyon jól tudja a különbségeket.
    A DLC-t persze ki kellett emelni mennyire különböző, de mondhatta volna így is: Más játékokkal ellentétben itt...
    Igazság szerint az ilyen összehasonlítások már a könyökömön jönnek ki, minden játék másban jó és másért élvezzük.
    De ettől függetlenül a többiben igaza van, mostanság nagyon látszik, hogy igyekeznek a BIS srácok.
  • DancZer
    #32395
    Sok igazság van benne:
  • DancZer
    #32394
    Ez de jó ötlet! Csinálhatnál róla egy ticketet! :-)
  • tpM
    #32393
    Csak mégis kéne valamilyen korlát... Például felforrósodna a hangtompító és ott körülötte remegne a levegő, ami zavarna a célzásban...
  • Paladin
    #32392
    Ja, a vanillában bünti van a hangtompítós sebzésre ha minden igaz, amit a legtöbb ballisztikát felülvizsgáló mod nagyon helyesen el is tüntet (abban viszont nem vagyok biztos, hogy a hangját is megnövelik-e, ahogy kéne).

    IRL valóban az ilyen fajta hangtompítók minimálisan növelik a lövedék sebességét, de elhanyagolható mértékben. (Olyan értelemben nem csőhosszabbítás, ahogy te gondolod).
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2015.01.24. 01:08:11
  • Hogthar
    #32391
    Hangtompító konfigurációjától függ, a következőket lehet állítani.:
    sebzés az eredeti fegyverhez képest % megadva.
    mennyit fog vissza a torkolat tűzből.
    mennyit fog vissza a lövés hangjából( ai számára fontos).
    mennyi ideig látható a lövedék.
    mennyi ideig hallható.
    mekkora a sebessége az eredeti fegyverhez képest.(% ban megadva).
    Mekkora a légellenásása vagy ilyesmi.

    Gyors kinéztem a sajátból. Kb minden módnál változó ez az érték ki hogy képzeli el.
    Alapnál büntet azt hiszem a sebzés 0.8 on van.

    UI.: a Hidasnál majdnem lefordultam a székről. El is képzeltem a következő:
    Skynet majdnem meghódította a világot, de nem tudott továbbjutni a hidas problémán. A probléma gyökere, hogy a hadviselését a lehető legjobb szimulátorból vette ami nem más mint az arma.
    Miután az emberek legyőzték skynetet a apró, de mégis végzetes hibája után, szobrot emeltek a bohemiának, és végül megtanulták értékelni és szeretni a játékot a hibáival együtt.
    Ezekért a fárasztó sorokért mindenkitől elnézést :D
  • JanáJ
    #32390
    Mivel ő is lőtt. Muhaha. Az a FN 2000 klónnal. TR-21 (?) úgy bólogatott mint egy rapper.
  • DancZer
    #32389
    Úgy tudom a hangtompító nem csökkenti, hanem növeli a sebzést, mert hosszabb lesz a cső és tovább gyorsul a lövedék. Mivel lőttél?
  • JanáJ
    #32388
    Tényleg a hangtompító mennyivel csökkenti a sebzést, mert 6 fejlövést ne fogjon már meg a sisak.
  • JanáJ
    #32387
    Csak híd ne jöjjön szembe.
    Mai gyöngy: a géppuskásom pisztollyal nyomja, me' mé ne.
  • Hogthar
    #32386
    Ha el is veszik mindened van nálad digitális zoom, hőkép és infra, térkép, iránytű, ráadásul nem fogod elveszettnek se érezni magad sose, meg úgy igazából nem is fog semmit érezni soha.
    Kérdés?
  • JanáJ
    #32385
    Mennyit lehetne pakolni a zsákba, ha robot lennél... És mindig le lenne támasztva. Muhaha.
  • T800
    #32384
    Hehe... :) Akkor lehet maradok a steamesnél ! :)
  • Hogthar
    #32383
  • JanáJ
    #32382
    De Terminator skin csak a steamesben van. ;-)
  • Gascan #32381
    en mar igen, sztem szuper gyors es jo
  • T800
    #32380
    Sziasztok! G2A-ról szeretném megvenni az Arma3-at. Mennyire megbízható az oldal? Vásároltatok már onnan? Lényegesen olcsóbb a játék mint steamen...
  • Gascan #32379
    amugy lesz ACE Arma 3hoz?
  • DancZer
    #32378
    Hasonló mint az ACE, de sokkal kevesebbet tud. Ami tetszett benne az ajtónyitás görgővel, letámasztás, töltényújrapakolás a tárakban.
  • denevérember
    #32377
    Sziasztok! Mi a véleményetek az AGM MOD-Rol? Olyasmi mint anno az arma 2 ace mod-ja? Van aki kiprobálta már? Köszi a válaszokat előre is!
  • Paladin
    #32376
    Jaja, írták is a tegnapi cuccban, hogy tudják, h még nem az igazi.
  • DancZer
    #32375
    Kivenni biztos nem fogják, max finomítanak rajta. A stabilizálások pont azért lesznek, hogy könyebb legyen majd célozni. Tudnál csinálni egy videót, hogy nálad milyen?
  • sirpalee
    #32374
    Jah, ez nagyon eltúlzott, ezzel egyetértek. Esetleg rövidcsövű 6.5-t érdemes nézni.
  • bosco05 #32373
    Az SMG-nél nincs probléma, ez pont azért került be... De forogja körbe az M4-el vagy bármelyik 5.56-ossal hatfelesse 7.62-vel és egyszerűen 10 másodpercig nem tudsz lőni... vicc
  • sirpalee
    #32372
    Géppisztolynál egyáltalán nem gáz. Ma hajnalban insurgency-ztünk és vectorral verminnel harcoltam. Meglepően jól működött közelharcban. :)

    iszont a 9 millis géppisztoly borzasztó volt... Bugos vagy mi? Volt olyan katona akit 2.5 tárral tudtam elintézni, szórt, alig sebzett stb...
  • bosco05 #32371
    remélem amúgy sürgősen kiveszik, hogy mozgás után nem tartja meg a katona a fegyvert... egyszerűen borzasztó hogy ide oda rángat tök véletlenszerűen...
  • DancZer
    #32370
  • bosco05 #32369
    nagyon jó lett a cikk :)
  • Solt
    #32368
    Köszönöm Uram! :)
  • DancZer
    #32367
    Kitettem a cikket: http://arma3.hu/ helyesírási hibákat privátba kérem! :) resting és deployment, hogy lehet ezt normálisan lefordítani? :D
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.01.22. 10:49:23
  • DancZer
    #32366
    Igen, ma délután megírom.
  • Solt
    #32365
    :D
  • tpM
    #32363
    JJJJJJJJJJJEEEEEEEYSSZSZSZSZS

    Lesz benne rendes fegyverletámasztás! Sima "pihentetés" illetve letámaszthatod az állványt, és akkor azon tud forogni maga a fegyver. Mint a RO-ban.

    A többi hír nem fontos. :D
  • Solt
    #32362
    Lesz belőle magyar cikk? :)