35047
  • sethniel
    #32241
    Krankenstation és mgtrolls.eu. Elég sokat játszottunk már ezeken, mindegyik jó pinggel rendelkezik és sokan is vannak rajta.
    Utoljára szerkesztette: sethniel, 2014.12.27. 20:21:26
  • Győri Devi
    #32240
    Engem lehet érdekelne. Melyik szerveren szoktatok játszani?
  • sethniel
    #32239
    Sziasztok!

    Látom épp epoch a téma. Mi jelenleg hárman játszunk, de jó lenne még egy-két embert magunk között tudni, hogy jobban menjen a csapatmunka. Ha valaki kedvet kapott hozzá az nyugodtan vegyen fel steamen. A csapat átlagéletkora 26. TS van.
    http://steamcommunity.com/id/sethniel
  • GaBika6
    #32238
  • GaBika6
    #32237
  • szabi07
    #32236
    Az ARMA 3 epoch ugyan korai fázisban van de játszható,igaz az építkezés elég nyögvenyelős de mükszk.
    S van Magyar szerver jó pinggel!
    HUN Epoch server
  • bosco05 #32235
    Igazából átportolták chernarust is, csak még elég alap, meg ugye az arma2-es verziót hozták. A mod egyébként nagyon jó, sok a loot, sok hibát nem láttam benne eddig. Nekem nagyon tetszik.
  • Győri Devi
    #32234
    Közben utána jártam. Lényegében az epoch modba beletettek fegyvereket meg járműveket pluszban egy mások modból... micsoda eredetiség...
  • Győri Devi
    #32233
    Ez mivel másabb, mint a sima epoch mod?
  • bosco05 #32232
    Egy napig olvasgattam a témában, most kijött az overpoch mod, amit egyből felkaptak, régi dayz & epoch feeling, csak zombik nélkül. Trade és építés, epic loot, nomeg járművek és raid. Más nem is kell :) A baj az, hogy 1 napja próbálom működésre bírni, eddig még nem sikerült :D
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2014.12.17. 19:29:01
  • Paladin
    #32231
    Én coopból láttam kevesebbet (bár utóbbi hónapokban haverokkal játszunk inkább egymás közt, úgyhogy nem néztem a server listát - amióta csak steam van, amúgy is fájdalom servert keresni), csupa altis life, wasteland, epoch, meg BR :)
    Arma3.hu -n egyik fórum topicban úgy emlékszem volt szó egy wasteland szerverről, amin játszanak páran onnan.


    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2014.12.17. 10:34:37
  • DancZer
    #32230
    A BI is csinált launchert a játékhoz. Steam-ben jobbgomb a játélkon és Open Launcher(felülről a 2.). Wasteland-hoz tudtommal nem kell mod. A Breaking point-ot ismered? Az hasonló mint a DayZ. Zomibi ölős dolog, mellette peresze más emberek is vannak.
  • bosco05 #32229
    Wasteland modot játsza valaki? Esetleg itt is van olyan szerver ami wasteland+epoch? Ahogy nézem szinte csak coopoznak az emberek meg Battle Royale, mást szinte nem is látok. Tudtok esetleg egy jó wasteland szervert?
  • bosco05 #32228
    Nem szeretnék, csak ha feltétlenül muszáj :) Köszönöm a válaszokat.
  • Paladin
    #32227
    De ha mégis modozni akarsz, javaslok valami launchert. Armasync, stb.
  • sirpalee
    #32226
    A wastelandhoz nem kell semmit sem felrakni, Altis Life is megy anélkül.
  • bosco05 #32225
    Köszönöm a válaszokat, igazából meg is vettem és szépen fut multiban is 40-50 emberrel. Nekem így elsőre a Battle Royale tetszett meg, kicsit az zavar hogy macerás a modokat feltenni, meg indítási paraméterük van stb... Erre nincs valami megoldás? A BR-t még megoldottam, de pl a wastelandhoz már nem találtam normális leírást, city rpg-hez pláne.
  • Gascan #32224
    az en konfigommal nem tudok multizni, mert szinte mindehol varosban oszpontosul a harc ott meg 12-18 FPSem van.. nem szamit hogy allittom be a jatekot, max, min .. 1-2 FPS kulonbseg
  • Gascan #32223
    az en konfigommal nem tudok multizni, mert szinte mindehol varosban oszpontosul a harc ott meg 12-18 FPSem van.. nem szamit hogy allittom be a jatekot, max, min .. 1-2 FPS kulonbseg
  • DancZer
    #32222
    Attól függ milyen a küldetés. A játék alapjában véve egy sandbox dolog. Van két sziget amire küldetéseket szerkesztenek a játékosok. A wasteland, battle royal, king of the hill meg a life is küldetések amik ezeken a szigeteken játszódik.

    A játék gépigényét nagyban befolyásolja a küldetés és a játékosok száma. Ha egy agyonscriptelt küldetést akartok 80-an játszani, ott esélyes hogy nem lesz kielégítő az FPS. Ha scriptmentes a küldi akkor jobb az FPS. Puding próbája az evés.

    Nekem gyakran 20 FPS-em van, de ez sem tart vissza mert jó 100+ emberrel együtt harcolni. Mondjuk nekem szar a videókarim. A játék nagyságrendekkel jobb mint más shooterek a szabadság miatt. Ha egyszer beleszeretsz sose engeded. Szidni lehet, hogy fogod de nem engeded! Ugye srácok? ;)

    Szerintem a te konfigod bőven elég. :)
  • Paladin
    #32221
    Nekem egy gagyi Intel G860 cpu van, 8gb rammal. A vga-m nagyjából okés (gtx750ti), és nagyon szépen fut, közepesnél jobb graf beállításokkal, csak a látótávot nem nagyon rakhatom 2000 fölé.
  • bosco05 #32220
    Üdv! Pár barátommal most gondolkodunk, hogy megvegyük-e a játékot. Nekünk leginkább a Battle Royale és a Wasteland modok tetszenek, alapvetően ezeket játszanánk. A kérdésem az, hogy igaz-e hogy a játék gépigénye köszönő viszonban sincs a valósággal? A honlapjukon azt írják, hogy egy négy magos procival és egy egy gigás dx 11-es vidkarival vígan fut, de mindenhol csak azt olvasom, hogy "optimalizálatlan fos". Nekem egy harmadik genes i5-öm van 3,2 ghz, mellé 8 gb hyperx és egy r7770 1 gb. Ez az ajánlott gépigényt bőven kimeríti, de valójában tudok majd vele armázni, vagy igazak az állítások és ehhez tényleg fél paks kell? Az igényeim nem nagyok, utálom ha valami csillog, 1280x1024-ben játszom mindent és nekem a full low graf is megfelel. Vélemény?
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2014.12.16. 08:01:35
  • DancZer
    #32219
    Elég sok hekkelés van benne, hogy tudjanak mutatni is valamit. Ahogy kivettem ők egy engine-t árulnak, ezért a videók is arra próbálnak rámutatni, hogy milyen sokoldalú lehet. Mennyi mindenre fel lehetne használni. De! Ha valaki nem lát benne fantáziát, soha nem lesz belőle Arma konkurens. És még ha valaki belevágna is a trónbitorlásba, rengeteg pénzt kéne belelapátolnia mire lenne belőle egy használható játék. Volt már rá példa, hogy belebuktak. OFP 2?

    U.i. Grafikailag sztem az Arma is van ilyen jó.
  • sirpalee
    #32218
    Igen, ez igaz. De a tech, amit bemutattak nagyon egy apró featuréről szól (amit méghozzá nagy trükközésekkel csináltak meg). Jópár év alatt ennél tovább nem jutottak, plusz emellé a maradék az nagyon necces. Emiatt teljesen homokvár érzésem van.

    A kézzel állítható fizika... Ez egy multiplayer játékban egyáltalán nem opció. Grafikát lehessen (bizonyos limitációkkal persze) állítani, de minden más negatív hatással lehet a játékélményre. Vagy előnyhöz juttathat bizonyos játékosokat.

    De! Legyen igazad. Jó lenne már egy igazán nagy skálán mozgó háborús játék, több száz játékossal és reális viselkedéssel. Ahol igazán lehetne katonáskodni. Az arma egy egész korrekt próbálkozás, de egyszerűen túl sok vele a macera, és sok a limitáció... Abban bízok, hogy a dayz rendbetétele közben (nagyobb a felvásárló közönség, és kevésbé toleránsak mint a rendszeresen visszatérő arma játékosok) azért jut az arma-ra is idő.

    Evvan, ezt kell szeretni. :)
  • Solt
    #32217
    A "nulla" látótáv sok erőforrást meghagy másra... :))
  • repvez
    #32216
    Azt ne feledd azért, hogy az egy grafikus motor alfa álapota és nem egy kiforrott játékmotorra készült játék alfa álapota.

    Mintha a cryengine alfa álapotban kipróbálnák és csak az alapdolgokat teszik be ,hogy valami vizualizáció is legyen benne .
    Ehhez kellenének a nagyobb studiook, hogy megtöltsék tartalommal és kihasználják a lehetőségeit.

    Mert sztem a fizika és a repülés része eléggé jó volt és Te is tutad állitani, hogy milyen legyen lehet, hogy alapbó l nem volt a legjobban beállitva. És az, hogy a valós koordinátákról szinte ugyan azt a látványt láttad az azért nem elhanyagolható.
  • sirpalee
    #32215
    Amúgy ha már a szokásos arma bashing... Mostanában játszom a far cry 4-el, és basszus, ott egész szépre meg tudták csinálni a terrain renderelését. Kéne csórniuk egy-két engineert az ubisofttól.
  • sirpalee
    #32214
    Nemtom, én próbáltam a demot (sőt, meg is vettem az alfa buildet, vagy mi a szöszt), és engem nagyon nem győzött meg. A járműmozgás, kezelés az elég gyenge volt...

    Amit elérhetővé tettek az alfában, az nagyon gyér egy ilyen komplexitású projecthez.
  • repvez
    #32213
    Mivel még eléggé kezdeti stádiumban van az outerra és tudtommal 3-4 ember késziti, igy nem haladnak olyan ütemben mint jó lenne,de eddig a képek videok és amit a gépemen produkált a demó nem mondanám gagyinak.A látvány és ahogy a szilárd testekket kezeli jópár program becsületére válna.Persze azt nem lehet tudni, hogy sok egységgel AI-val és animáciokkal együtt mire lenne képes.
    Minden esetre ez egyenlöre az egyetlen olyan törekvés ahol talán megvalósulhat egy globálisan leszimulált minden területet egyszerre használó játéktér .

    Maga a Titános dolog egyenlöre ennek lehet egy előfutára, bár egyenlöre ezt én is pénzkeresésnek gondolom.
  • sirpalee
    #32212
    Az outerra maga elég gagyi tech. Persze jobb pár dologban mint az arma, de azért nagyon necces. Egyelőre ez valszeg csak pénzkunyerálás, pár olyan képpel amit épphogycsak összehekkeltek outerraban.
  • repvez
    #32211
    Remélem megérjük, hogy ebből egy jó dolog születik és mindenki hozzáférhet
    Outerra game engine az alapja , ha valaki nem tudná mi az.http://www.outerra.com/
  • tutituti
    #32210
    HáBéDé-t
  • Paladin
    #32209
    Pletykák szerint a Marksman DLC-ben benne lesz.
  • Béla9248
    #32208
    Köszi szépen! Majd talán a 4. ben gondolnak rá! ;)
  • DancZer
    #32207
    Animációról nem tudok, de vannak modok amikkel le lehet támasztani a fegyvert. Alapjáték egyelőre nem tudja.
  • Béla9248
    #32206
    Sziasztok! Valahogy le lehet támasztani a fegyvert? Mármint kihajtani a lábat.
  • DancZer
    #32205
    50% kedvezmény az Arma 3-ra a steamen. 33 órás akció!
  • Győri Devi
    #32204
    A helikopter dlc csak annyi pluszt ad, hogy tudod vezetni a két új helikoptert. Minden egyéb benne van a játékban, de a két új helibe csak utasként szállhatsz be ha nincs meg a dlc.
    Utoljára szerkesztette: Győri Devi, 2014.11.29. 17:00:34
  • T800
    #32203
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni,hogy ez a helicopter dlc mennyire fontos vagy nem fontos a public szerverekhez? Pl ha az egyik szerver használja és nekem nincs meg akkor nem fogok tudni csatlakozni? Vagy hogy működik?


    Köszi előre is a válaszokat! :)


    Üdv!
  • DancZer
    #32202