35048
  • tpM
    #27999
    "Bár nem tudom mennyire valós hogy a CZ 805 BREN el jobban tudok lőni mint egy mk16 ossal, de ha a BIS csinálta nyilván igaz ugye?"

    [hőbörgés]Aha, épp nemrég beszéltük itt, hogy BI mennyire szarik a különféle fegyverek jellemzőire. Ennek a CZ 805-nek amúgy van 5.56-os, 7.62(x39)-os és 6.5 kísérleti változata is, nem tudom a játékban melyikkel lőttél. Az Mk.16 5.56-os, egyenlő erőt kéne képviselniük. Az kis eltérést ami etéren adódhatna, azt esetleg az eltérő csőtorkolati sebesség adhatná, de ilyet BIS nem szimulál, mert ugye minek. Khöhhhmmh...[/hőbörgés]
  • Hogthar
    #27998
    Kimaradtak a járművek.

    Van benne egy új repülő és pár új teherautó.
    A többi újnak nevezett volt eddig is, csak át textúrázták a színét a hadseregnek megfelelőére.
  • Hogthar
    #27997
    Bevallom őszintén szkeptikusan álltam az új DLChez, mivel az egységek melyek a Cseheket takarják, elég gyengének tűntek, de az új szigetek felkeltették az érdeklődésem, úgyhogy bele is lestem a butított változatba.

    szóval mit is takar a DLC.
    3 új szigetet, amiből 1 takisztán egy kivágott kicsinyített részét takarja.
    A másik 2 sziget Chernarusból kivágott kicsinyített részei.
    Az első az északon lévő reptér, a 2. a déli kikötő város, bár ez kicsit módosított változata, ugyanis délen nem tenger van hanem csak egy folyó és Elektrozavodskból egy híd át is vezet a túlsó szigetre.
    Itt már kezdtem megörülni végre valami újdonság, egy új sziget rész ami kivan dolgozva. Hát nem, a híd átvezet a nagy semmibe, nincs település csak kisebb erdős terület.

    Na már most a Lite verzióban a az újnak nevezett szigeteken a textúrák butítottak, hiába látszik hogy ezek az alap sziget részei.

    kaptunk még új fegyvereket, ami elismerésem csúnya textúrával is elég jól néznek ki, hihetetlen pontosak és erősnek bizonyultak. Bár nem tudom mennyire valós hogy a CZ 805 BREN el jobban tudok lőni mint egy mk16 ossal, de ha a BIS csinálta nyilván igaz ugye?

    Az egységekkel igazam volt, egyszerű arma 1 es modellek áttextúrázva, pár felszerelés felcserélve, de semmi komoly.

    Összefoglalva, szerintem ezzel a DLCvel nem foglalkoztak túl sokat, kevesebb értéke van mint az előzőeknek, ott legalább jöttek új modellel rendelkező egységek és új pálya tervezés.
    Ez így esetleg a Cseheknek érheti meg.
  • V43 1105
    #27996
    Mióta van lemodellezve a sérülés futómű szinten repülőkön ?



  • Feró Flex
    #27995
    [URL=http://www.armaholic.com/page.php?id=17321]Lehet "lájtólni"![/URL]
  • V43 1105
    #27994
    Fogalmam sincs miről beszélsz
  • Hecker007
    #27993
    ki is esett bele a vízbe vele? :P xD
  • DrRadon
    #27992
    Naa, a repmodel szerintem elég korrekt. Az repgépekbe ki-be ugráló supersoldiereknek semmi köze a repmodellhez. Azoknak inkább a marvel univerzumhoz :)
  • [NST]Cifu
    #27991
    Nem, az OFP/ArmA repmodelje vicc, a BF3-é kabaré... :)
  • V43 1105
    #27990
    A legszebb, hogy ott voltam :D Kiakartuk próbálni a USS NIMITZ-re le lehet-e szállni az AC-vel .. aztán neki nem sikerült
  • tpM
    #27989
    És akkor még az Arma repmodellje a vicc?
  • Papa01 #27988
    Ez de gáz...
  • Hogthar
    #27987
    még mindig jobb mint bf 3 ban a tehetséges:


    Tudom már volt, de én azóta visítok rajta, sőt 2. videóhoz kevesebb tehetség kell mint kiugrani lelőni a pilótát és beugrani a másik gépébe, de valahogy mégis jobban tetszik, valahogy jobban összeáll főleg az A-team zenével...
  • V43 1105
    #27986
    Tehetségtelen XD
  • Hecker007
    #27985
    Egy csodálatos leszállás a C-130al:



    A gépet az oszlop állította meg xD
  • zmok
    #27984
    Köszi!
  • Gascan #27983
    Link

    en itt vettem meg 7 euroert
  • zmok
    #27982

    Szia!
    Ahol én néztem, ott még "pre order".Hol kapható?
  • Gascan #27981
    egyenlőre dolgozom úgyhogy még semmit.. de képekről tetszik :)
  • tpM
    #27980
    És mit szólsz az új "szigetekhez" amiket a már létező tájakból vágtak ki? :D
  • Gascan #27979
    kiadtat a cseh katonas DLCt.. ma kaptam mailt rola
  • V43 1105
    #27978
    Köszi :)
  • DancZer
    #27977
    Volt és most már újra van:
    http://www.arma3.hu/forum/15-kueldetes-es-addon-keszites/85-arma-2-editor-tutorial :)
  • V43 1105
    #27976
    Üdvözlet!

    Lenne itt olyan vállalkozó egyén, aki otthon van valamelyest a pályaszerkesztésben ? :)

    Szeretnék egy multi mission készíteni, amiben szerepel F-14D repülő, USS NIMITZ hajó, lehetőleg működőképesként, szóval onnét szeretnék felszállni. Néhány földi és légi célpontra lenne még szükség. Ha valaki segítene azt megköszönném
  • torolaci
    #27975
    Köszi, így már megy a fegyveres dolog:)

    A ts dolog szerintem free-nél bukó, mert ahogy utána néztem, itt nem csak magába a ts-be nyúlunk bele, hanem külön mod a játékban, a free-ben pedig nem engedik a modokat.

    A triggerekre, ha úgy gondolod/gondoljátok valahol visszatérhetünk bővebben.

    Köszi!
  • Hogthar
    #27974
    Láda lerakás: Addig nem rakhatsz le ládát míg a playert megjelölő egység nincs lerakva. Úgy kell mintha egy egységet raknál le, Side: empty, class: ammo, Unit: láda típus(pl us special weapons).

    Triggerek kezelése nem a legegyszerűbb, nem tudom neked leírni pár sorban.

    Arma ts3 plugin (acre néven fut): Összeköti az armát a tsel, ez annyit tesz, hogy akiknek megvan az acre egymást térben fogják hallani, ha eltávolodik a játékos, letiltja ideglenesen a ts és hiába beszél nem lehet hallani. Van benne rádió opció is, szintén van ható sugara, ahogy távolodik romlik a minősége.
    ui.:Nem tudom hogy működik e free verzióban.
  • torolaci
    #27973
    Sziasztok!
    Pár haverommal leszedtük az Arma2Free-t és coop küldiket tolunk vele multiban. Én szoktam csinálni a küldetések, esetleg letöltök. Nem találom eddig a küldetés szerkesztőben, hogyan tudok olyan dolgot letenni, ahol fegyvereket tud mindenki magának válogatni az adott küldetéshez. Annyi lehetőségem van, hogy több kasztba tartozó játszató egységet teszek le a pályára, de pl. egy éjszakai lopakodós küldetéshez jól jönne egy pár hangtompítós fegyver.

    Érdekelne pár információ még a triggerekről is, mert azokat nem nagyon látom át.

    Hallottam még, hogy az armához van ts3 plugin. Mit is takar ez pontosan, és a free verzióval működik ez egyáltalán? És a freevel lehet csatlakozni a teljes/rendes szerókra?

    Valaszaitokat előre is köszönöm!
  • Neoncsoves
    #27972
    oké rendben, akkor majd páran lehet végigtoljuk őket :D
  • Hogthar
    #27971
    Tervezek mostanság egy coop sorozatot, csak előtte még el kell készítenem őket, ha kész vannak szólok mindenképp.
  • Neoncsoves
    #27970
    köszi


    (ez a kedvenc zenéje)




    apropó, nem lesz valami helis ramboküldi mint tavaly nyáron?:D
  • Hogthar
    #27969
    tempi nem nagyon ismeri Lacit, egyébként nézi a fórumot, de átadom neki.
  • Neoncsoves
    #27968
    off


    tempi ezt mlacixnak adjátok át pls

  • DancZer
    #27967
    Rosszul emlékeztem, nem 100km hanem 180km x 180km! :D
    http://www.armaholic.com/page.php?id=6160
  • DancZer
    #27966
    Ja nem! Na mind1 nagyon soknak tűnt! :-D régebben próbáltam egy pályát ami csak sivatagból állt, ha jól emlékszem az 100km x 100km volt. Emlékszem rohadt sokáig repültünk mire a végére értünk.
  • DancZer
    #27965
    40x40 az nem 160 km2?
  • DancZer
    #27964
    Az nem jó ha mindent leveszel minimumra, mert akkor bizonyos dolgokat a GPU helyett a CPUra bízol. Én azt javasolnám, hogy mindent tegyél medium vagy high ra. Kivéve az antialiasingot, anisotropot, postprocest es sz árnyékot. Az utóbbiak elég sok erőt igényelnek.
  • tpM
    #27963
    ~1670 négyzetkilométeres terep
  • denevérember
    #27962
    Hogyan nyerhetek még több fps-t játék közben? Optionsba minden le van húzva... Valami külső buher még esetleg? (elég gyengusz a gépem) :((
  • Gascan #27961
    ja h errol az editorrol volt szo :)
  • tpM
    #27960
    Hát képzeld magad elé azt a felületet ahol lepakolod az egységeket, triggereket stb. Az 2D. 3D editor úgy néz ki, hogy rendesen látsz mindent, mint játék közben, csak szabadon állíthatod a kameranézetet és közben rendesen látod, hogy mit hova raksz.

    Olyasmi mint itt 0:21-től.