35048
  • lee56
    #28079
    Nem úgy értettem hogy most rögtön :D azért kösz :)
    Egész jónak tűnik, bár a közepén az esti lövöldözésnél, az a lézershow, remélem nem a végleges megoldás, mert kicsit lerontja az összképet :)
  • tpM
    #28078
  • lee56
    #28077
    A Comanche se rosz :) , ha valamivel baj lesz az nem a grafika, de ezt talán lehetett már sejteni, várjuk a gameplay jeleneteket, na meg magát a játékot, az összes bugjával, bajával :))
  • V43 1105
    #28076
    Azok sajnos mind Late verziók :(
  • Scottt
    #28075
    Invasion 44-ben szerintem találsz egyet
  • V43 1105
    #28074
    ARMA III ... besorakozik a várom kategóriába úgy érzem .. COH2-vel együtt már biztos, hogy vásárlásra kerülnek .. :-)

    Valaki tud egy igényesen kidolgozott TIGER I Early-t ARMA 2höz ?? :)
  • tpM
    #28073
    Remélem, hogy barátnőt nem így kerestek, hogy legyen szép a külleme, aztán belül meg mindegy. Ez még mindig csak a köntös gyermekeim! Arma 2 is baromira szép, az 1-nek is voltak olyan pillanatai... nyilván ez is az, de önmagában ez nem ér sokat.
  • Gascan #28072
    minden esetre en megveszem :)
  • [NST]Cifu
    #28071
    Egen, meg azt is kihagytam, hogy vajon milyen bugokkal fogják a játékosokat az őrületbe kergetni a BiS emberkéi ennél a játéknál... :D
  • Scottt
    #28070
    A gépigénye(a minimum főleg)gyakorlatilag meg alig nőtt az Arma2-höz képest,hát ez csoda?!Vagy a végén megint kiderül, hogy Paks kell neki.
  • [NST]Cifu
    #28069
    A Mi-28 / Ka-50 hibrid nagyon komoly. :P
    A képek nagyon meggyőzőek, még ha egyes részletek szúrják is a szemem (az F-35 modell nagyon elnagyolt például), azonban látni olyan szép dolgokat, mint például a könnyűbúvár lábuszonya meghajlik ahogy tempózik... Hmmm... érdekes lesz ez...
  • DancZer
    #28068
    Macskaköröm hiányzik az elejéről, sry. Pompásak az új képek!
  • DancZer
    #28067
    Igen, de inkább ezt használd(call), mert gyorsabb viszont, csak akkor működik így ha nincs sleep a scriptedben:

    call compile preProcessFileLineNumbers 'módmappa\init.sqf'";
  • tpM
    #28066
    A3 Gamescon képek
  • torolaci
    #28065
    A combined operations az a sima arma2+operation arrowhead egyben? Vagy tartalmaz még valami pluszt?
  • Hogthar
    #28064
    class CfgPatches
    {
    class janicsár
    {
    units[]={};
    weapons[]={};
    requiredVersion=0.1;
    requiredAddons[]={"Extended_Eventhandlers"};
    };
    };

    class Extended_Init_Eventhandlers
    }
    class fényhülyeségem
    {
    init = "[] execVM '\módmappa\amibe írom az effektet.sqf'";
    };
    };
    Ez így jó?
    CBA kell majd hozzá akkor ugye?
  • DancZer
    #28063
    A XEH-ból a "PostInit" használtam a DSS-hez: https://dev-heaven.net/projects/cca/wiki/Extended_Eventhandlers(New in 1.91: PostInit and InitPost)

  • Hogthar
    #28062
    DancZer: configba ,hogy tudok meghívni SQF et.
    Esetleg ha configba írok be olyan parancsot mint amit küldetések initjébe szoktam működni fog?

    Van egy fény effectem, amit küldetésekhez szoktam használni, initbe írom be általában, de most szeretnék belőle módot is csinálni.
  • Solt
    #28061
    Ennyi... :))
  • Scottt
    #28060
    Természetesen mindezt egy üveg vodka elfogyasztása után kell előadni,józanon nem is lehet semmilyen szláv nyelvet beszélni. : )
  • Solt
    #28059
    Keverd össze... Ja igen, és a magánhangzó a szó végen legyen, és lehetőleg u betű... :)))
  • tpM
    #28058
    rtm ksznm a jtncskt!
  • Solt
    #28057
    A szláv nyelvek egyszerűek... Arra kell figyelni, hogy a magánhangzók maximum 10%-ban szerepeljenek egy-egy szóban! Azzal ne foglalkozz, hogy nem érted... Állítom, hogy ők sem értik, csak úgy csinálnak! : DDD
  • tpM
    #28056
    2 in 1. Hotline és Cseh intenzív nyelvtanfolyam egyben! :D
  • Solt
    #28055
    Hotline majd a háromhoz lesz... :D
  • tpM
    #28054
    Pedig alapjáték mellé nem ártana. Sokkal könnyebben fel tudtam volna dolgozni azt a traumát amit pl a rakéták nyílegyenes röppályája okozott, ha valakinek elsírhatom a telefonban. Mondjuk a Spanel fivérek egyikének. :D
  • Solt
    #28053
    Nem lelki segély szolgálat vazze!!! :D Kosárba a cucc, oszt rendel...
  • denevérember
    #28052
    Se a telefont nem veszik fel,se az emaileimre nem válaszolnak ( Seven m )
  • wardogzombie
    #28051
  • Solt
    #28050
    Jössz egy sörrel... :)
  • Nekrofil
    #28049
  • denevérember
    #28048
    Voltam ma,ott sincs :(
  • butuska66
    #28047
    Én bő két hónapja vettem az Árkád Media Markt üzletében , tudom rég volt de lehet még szerencséd...
  • Feró Flex
    #28046
    igen
  • denevérember
    #28045
    MM= Media Markt?
  • Feró Flex
    #28044
    A XX.kerületi MM-ben láttam 2kért kb. egy hete.
  • Scottt
    #28043
    Én ősszel(huh,lassan az már egy éve..)ott vettem.
  • denevérember
    #28042
    Most jöttem haza 576 (Árkád) azt mondta az eladó,egyik boltjukban sem kapható... Ez azért elég kemény.
  • Scottt
    #28041
    576-okban nézz szét szerintem
  • denevérember
    #28040
    Srácok steamen kivül meg tudom még valahol vásárolni az Operation Arrowheadet? Akármilyen bolt jó,csak pest közelében legyen ha lehet!