35048
  • Gascan #27959
    mit jelent ez a 3D editor pontosabban? a mostani editor hogy néz ki ha nem 3Dés?
  • tpM
    #27958
    Amit nem értek, merthát DayZ miatt eléggé megugrottak az eladások, nem értem, hogy a 3D editorral mi a baj mikor A2-ben már félig megvan.
  • tpM
    #27957
    Nem lesz 3D editor, sem pedig földalatti struktúrák (bunkerek mint pl VBS-ben) A3-ban. Arra hivatkoznak, hogy "due to missing resources", ami "hiányzó $-t" is jelenthet illetve egyéb "erőforrásokat".
  • Feró Flex
    #27956
    Köszi
  • Hogthar
    #27955
    Lehet mind 2 egyszerre ,de szerintem értelmetlen, vagyis Nálam(nvidia) a videókártya támogatott bőven elég volt, sokat javított rajta.
  • Hogthar
    #27954
    Gyengébb gépek esetén mindenképpen ki, sőt a játék beépített élsimítását se erőltetném
  • Feró Flex
    #27953
    SMAA be akkor "beépitett" élsimí ki az opsönszben?
  • denevérember
    #27952
    Szóval gyengébb gépek esetében ki vagy bekapcsoljuk ezt az ATOC dolgot?
  • Hogthar
    #27951
    Atoc: a Játék beépített élsimítása esetén egy grafikai mosódást is rakhat a fákra és a fűre, kiválaszthatod hogy mire rakjon, ha akarod hogy rátegye.

    PPAA: Mivel a játék beépített élsimítása eléggé húzza a gépet, így a játék készítők beletették a videokártya támogatott élsimítást is, ami kevésbé húzza a gépet. Ez az opció már az előző patchel bekerült, de csak configból lehetett előhozni.
    FXAA: Nvidia kártyáknak.
    SMAA: AMD vagy Ati Radeon kártyáknak.
  • Hogthar
    #27950
    Én is tesztelgettem, és sok jó új dolgot tartalmaz ami nekem nagyon hasznos.
  • Gascan #27949
    ez a 2 új video option miről szól?
  • tpM
    #27948
    New: Dropping items while swimming can be disabled with "enableItemsDropping = 0;" in description.ext


    Vééégreee!
  • DancZer
    #27947
    Elég sok hasznos újítást tartalmaz.
  • Hogthar
    #27946
    Szerintem se fog sokáig élni, azért vagyok kíváncsi, hogy mikor lesz valahol sutyom konvert az armához.
    A módolása nem nehéz, csak a Pbokat átnevezték Ifa ra, oda vissza lehet rakosgatni az addonokat A2 és IF között.
  • tpM
    #27945
    Modellek meg hangok nélkül ACE is annyi kb, szóval várhatsz. :D
  • Gascan #27944
    köszi .. 52mb ... csodát gondolom ne várjunk tőle :)
  • tpM
    #27943
    1.62 patch
  • tpM
    #27942
    Akármit mondanak, az egy mod. Persze ezért már megkaptam a magamét az IF topikban, de úgy látom végülis igazam lett. Még a híres tanksérülés sem engine szinten van megoldva, hanem csak meg van scriptelve. A modellek szépek benne (szebbek mint I44-ben), de ennyi. Egy DLC-ként kellett volna kidobni, nem különálló játékként.

    És ráadásul a moddolása is erősen korlátozott, szerintem nem fog sokáig élni.
  • Hogthar
    #27941
    Jól indítják a videót nagyon.
  • Gascan #27940
    azert mikor 2:45nel elrepul a tehen az eleg vicces :D
  • DancZer
    #27939
  • V43 1105
    #27938
  • Nohab
    #27937
    Lehet, én is be tudok szervezni még két embert + én.
  • DancZer
    #27936
    Egyetértek veled. Eddig még semmit sem mutattam amitől leesett volna az állam. Azt se tudni mekkora a látótáv, mennyi AI-t képes kezelni és azok hogy működnek együtt. Grafikailag ott van, de semmi több. Mutathatnának már belőle valamit.
  • Hogthar
    #27935
    nekem ennyi elég, csak páran nagyon dicsérték tsen gondoltam megemlítem.
    Mondjuk kíváncsi leszek lesz e valakinek pofája átemelni módként az arma 2 höz az addonjait.
  • Scottt
    #27934
    Tudtommal még elég bugos,és végül is az is csak egy mód,mint az I:44,kicsit jobban kipofozva szóval ezért én nem fizetek =)
    Az ArmA2-es motor meg a módjai legalább már úgy-ahogy használhatóan bug mentes mellé a I:44 pont elég.
  • V43 1105
    #27933
    Próbáltam szörnyen bugos volt, rengeteg jármű valahogy nem úgy festett mint az igazi, repülők se tetszettek túlzottan ..

    Apropó , elérhető valahol jó minőségű gumírozott görgőjű Tigris I-es?

  • Hogthar
    #27932
    Iron Frontot nem ismeritek?

    most jött ki nem rég, arma 2 es motorral dübörgő 2. világháborús játék, új szigetek, új egységek és az én fülemnek megfelelően jó hangok.
    Jobban rámentek a részletekre mint a i44 esetén.
    Igaz egyenlőre csak Orosz én Német oldal van, de legalább német oldalon is végig lehet vinni a kampányt.
  • Hogthar
    #27931
    Bohemia szerint külső nézet azért reális mert fps módban nem érzed igazán a tested. Valószínű ez lehet az oka, hogy a hadsereg is külső nézetben tolja.

    RealTime Immersive ért egyébként nem értem miért vagytok annyira oda, mi valószínűleg nem kapjuk meg.
    A VBS is sokkal fejlettebb az armához képest, bár RI ben sem lennék annyira biztos hogy olyan jó, eddig csak összeállított videókat láthatunk, semmi konkrét gameplay t.
    Az összeállított videók arról híresek ,hogy pont azt látod amit akarnak hogy láss.
    Ha így nézzük a Medal of honor is reálisabb mint az arma.
  • V43 1105
    #27930
    MG42, MG34 , M1919A4 géppuskáknak eléggé nyegle hanguk van, valahogy a Thompson , Luger sem az igazi .. :(

    Ettől függetlenül mivel nagy WW2 fan vagyok imádom a módot :)
  • tpM
    #27929
    Merderé folyó.

    Amúgy szerintem eléggé gyengus, szészszórt hangok vannak benne. Valamelyik egész tűrhető, másik viszont kritikán aluli. :\

    Csináltam is hozzá régebben kézifegyver hangokat, de elfeledkeztem róluk, és már látom, hogy a következő frissítésben már jobbak lesznek.

    Mindenesetre ACSE-hez csinálok majd I44 pakkot.
  • V43 1105
    #27928
    Remélem jól írom, a beépített móddal érkezett pályák közül való a , neve pedig "Mederet River" ha esetleg lenne szeró ahol játszol, játszotok én és haver szívesen csatlakoznánk, nagyon bejön a mód
  • Scottt
    #27927
    Gondolom I:44,melyik mapon lőtted ezt a screent?Ideális terepnek tűnik egy kis Panzerkampfhoz
  • V43 1105
    #27926
    Valakinek egy fuvart ?



  • tpM
    #27925
    Ezzel az egységszámos kijelentéssel várjunk amíg nem látunk valami nagyobb csatát. :)
  • repvez
    #27924
    viszont van egy számomra ujabb video rola: real time
    Azért látványra itt legalább hihetöbb hogy egy háboru sulytotta területen vagyunk mint az armában és életszagubb a környezett, a látótávval itt sem lehet panasz és az egységek számával.
  • tpM
    #27923
    Külső nézettel. Erre inkább nem is mondok semmit. És akkor csodálkoznak, hogy mit tököltek Afganisztánban 10 évig.
  • newil
    #27922
    A probléma megoldódott működik minden rendesen,köszönöm szépen.
  • Hogthar
    #27921
    írd le a konfigurációd légy szíves.
    Nekem volt hasonló problémám, méghozzá akkor amikor a OA az arma 2 módjaként akartam indítani, lehet nálad is ez a gond.

    Az arma 2 Operation arrowhead független kiegészítője az arma 2 nek, de a motorja újított, azaz, ha egybetelepítetted, nem mint az arma 2 kiegészítőjét kell indítani, hanem magát az Arma2OA.exe fájlt ekkor az új játék indul el és megkapod az alap arma 2 minden jóságát az újított motorral.

    Ha nem ez a gond, valószínűleg vagy nem bírja a géped, vagy telepítési hiba adódott.
  • newil
    #27920
    Első kép
    Második kép