35047
  • [NST]Cifu
    #39
    A VBS1 már a civil forgalomba is elérhető, ITT. Az alapjáték laza 150$, a kiegészítő addonok CD-ként 50-50$... :)
  • neuro
    #38
    Nekem elég lenne annyi javítás, hogy a katonák végre ne essenek át a házak falán, illetve az oroszok ne tudjanak fejbelőni 800 méterről...
  • f2d
    #37
    Pedig én nagyon kiváncsi lennék arra, hogy milyen gaméval nyomulnak a katonák.
  • [NST]Cifu
    #36
    Az a baj, hogy továbbra is kevés az ismert tény, és sok a találgatás.
    Annyit tudni, hogy a valószinüleg a VBS1-re épülve csinálják az AA-t. Itt most egy kis ellentmondás van a lépéseket tekintve: a VBS1 teljes extra tulajdonságait (modellek, mapok, parancsnoki és kiértélő modul, stb.) aligha használhatják fel (hiszen ezzel a VBS1 pozicióit ásnák alá), de hogy mit emelnek át, nagy és sűrű homály fedi.

    De hogy egy kicsit oszlassuk a ködöt - a VBS1-ről egy-két kép:

    [center]

  • f2d
    #35
    Ez csak a grafikára vonatkozik vagy a mesterséges inteigencia, stb. is a katonai kiképző változatból lesz átvéve?
  • ChevyG #34
    thx
  • Sanyix
    #33
    Aha ofp 1.5-ös motort használó katonai kiképző változat.
  • ChevyG #32
    VBS1?
  • [NST]Cifu
    #31
    Az AA a hírek szerint a VBS1 motorját használja, tehát azért lesznek itt előrelépések (legalábbis az OFP:R-hez képest).
  • f2d
    #30
    Nem rossz gamék azok se, de ez egy sznob fórum. Úgy látom.

    Egyébként a képeket elnézve ez az OFP-nek inkább egy 4. küldetés lemeze új címmel. De azért nem baj, hogy ebben az évben kiadják.
    Az ötletek nem fogadásáról pedig az a véleményem, hogy nem nagyon lesz az eredeti gamén módosítva sokminden.
  • [NST]Cifu
    #29
    Érdekesség: A Hivatalos fórumban azt kérik, hogy ne adjanak ötleteket, hogy mit hogyan kellene csinálni az AA-ban.

    Az indok: a játék már túlságosan is előrehaladott állapotban van ahhoz, hogy a készítőgárda figyelembe tudja venni ezeket.

    Nocsak-nocsak...
  • Sanyix
    #28
    Akko arkádozzá :)
  • forza milan
    #27
    mind1!nekem a joint meg a battlefield jön be!kész!
  • Sanyix
    #26
    Én többet is ismerek :)
  • ChevyG #25
    jaja, ismerek olyat aki még mai napig ugy nyomja az 1et minha 2hete jött volna ki!
  • Thanatos
    #24
    hagyad..., az iylenek jobb is hogy nem merülnek bele ilyemsibe, maragyanak csak d3nál az való nekik, és igy elgalább nem zavarjuk egymás köreit :)
  • Bucser
    #23
    Az a gond, hogy a grafika az első amit megnézel... kicsit el kéne merülnöd a gameban:)
  • [NST]Cifu
    #22
    A BF2 egy arcade játék pontosan 0, azaz nulla szintű realitással.
  • Thanatos
    #21
    jobbat nem tud mondani mivel az egyetlen versenyző ebben a kategóriában eddig :)
  • forza milan
    #20
    öhm,már jáccottam véle!nagyon király!a grafika is qva jó!
  • ChevyG #19
    végre valaki, Aki ért is hozzá!



    milan: ajánlot játék számodra: farcry!
  • forza milan
    #18
    én ezt a gamet nem ismerem,a of1-et se,de pl ottlesz a bf2,aminek legalább grafikája is lesz!
  • dronkZero
    #17
    Hát, OFP-vel sohasem a grafikájáért játszottunk... Viszont érdeklődve várom, jobbat tudsz-e mondani teljeskörű harci szimuláció(gyalogostól vadászgépig) kategóriában.
  • forza milan
    #16
    jóvan,de ahogy megláttam azt a grafikát a képen hallod.még az il2 sturmoviknk is ezerszer szebb a grafikája min grafikán!
  • ChevyG #15
    kicsit ellentmondásosak a hozzászolásaid
  • forza milan
    #14
    úristen ez a grafika!
  • forza milan
    #13
    remélem jó game lesz!
  • ChevyG #12
    nem picit... nagyon!
  • Zsoltika 007
    #11
    Ez egy picit realisztikusabb.
  • ChevyG #10
    hát nem sok köze van hozzá
  • [NST]Cifu
    #9
    Hát nem igazán....
  • Lupis
    #8
    Ügye ez nem olyan lesz mint a joint operations?
  • ChevyG #7
    amedig nem jön a OFP 2 addig unalomüzönek yo lessz!
  • [NST]Cifu
    #6
    Hát azért meg kell hagyni, hogy mai szemmel ez a grafika... hát...
    [center]
  • ChevyG #5
    vagy AAz eleméret
  • Sanyix
    #4
    1. AA = mai COD
    2. Van másik AA és az = Armed Assault...
  • Nyers
    #3
    AA = America's Army
    Per lesz a dologból
  • Sanyix
    #2
    Ez nem az operation Flashpoint 2, ez inkább OFP 1.5. Az AA és az OFP2 nem ugyanaz, két kölönböző játék, ami látsszik is, ha megnézünk néhány OFP2 képet :)
    Ez csak ilyen kedveskedés, hogy mégis legyen valami új amivel elszórakozhatunk az OFP2 2006 végi megjelenéséig.
  • ChevyG #1
    "A cseh Bohemia Interactive hírt adott legújabb játékáról az Armed Assaultról, mely korábban az Operation Flashpoint 2 nevet viselte. A játékban most is hatalmas területet járhatunk be, az ellenfelek pedig teljesen intelligensen viselkednek majd, megpróbálnak kicselezni, bekeríteni. A több mint száz négyzetkilométeres területet polgári és katonai járművekkel is bejárhatjuk majd. Küldetés alapú multiplayer módja lesz, melybe akár a játék folyamatában is beléphetnek új játékosok. Mellékelnek hozzá majd egy pályaszerkesztőt is, így akinek kicsi lett a terület alkothat magának újakat. A fejlesztők tervei szerint év végére kerülne boltokba a játék, bár kiadója egyelőre még nincs."
    pcdome galeri
    hcgamer galeri
    playware galeri