176613
banner
  • Harlekin
    #149140
    Ja Én terveztem,de mire tudtam volna rendelni megjelent a titanfall és elkezdtem kontrollerrel és nagy meglepetésemre baszott jól ment vele.Olyan 1100 meccs alatt 300x voltam mvp meg 4.6 és 1.6 a k/d-m tehát elmegy kategória.Igaz bill+egérrel jobb lenne,de így most stagnál a dolog a köv codig,ha az is megy hasonlóan mint ez akkor nem veszek,ha nem akkor igen.
  • Totti5
    #149139
    Az áron kár pattogni, mert annak nincs köze a minőséghez.

    Amúgy kapsz jó pár nextgen ficsőrt, amit előz generáción nem, pont olyanokat ami az erősebb gépek privilégiuma.
  • Botond #149138
    Uniót Erdéllyel!
  • Rage47
    #149137
    rendes nyelvoktatást :D
  • Moby
    #149136
    Azt nem tudom, csak sejtem, hogy másfélszeres áron legalább ugyanazt.
    Bár ez csak tipp.
  • davidka003
    #149135
    Forza Horizon 2 - két különböző játék lesz Xbox 360-on és Xbox One-on
  • Totti5
    #149134
    Játék megjelenése időpontjában nem volt itthon hivatalosan magyar PS4 és X1. Valszeg azért csempészték csak bele a beszédek feliratozását, de a lokációt, tehát a menürendszert és minden mást meg nem tehették. Amúgy érdekes dolog ez mert ha valami pl full magyar, akkor azt olvasni mindenhol hogy mennyiszer szar hogy bazdmeg helyett fákkjút olvas a user, és kikérik maguknak hogy legyen benne angol is.

    Sine Mora kizárólag magyar szinkronnal jött, ami konkrétan le lett szarozva még a magyar tesztekben is, ugyan ez miatt. Mi az hogy magyar nyelven trágár szavak vannak benne... bezzeg ha angolul fákkjú, biccs, moderfucker, fákingdikk lett volna default akkor azt az ég világon senki nem szólta volna meg, hisz minden játékban ez megy, MINDEN játékban.

    Most akkor mit is akar a magyar nép?
  • izirajder197366
    #149133
    Basszus felhivom a supportot és nem kapcsolnak senkihez.
  • Moby
    #149132
    Nem végeztek félmunkát. A felét tették bele a nextgen verzákba. Pc-n/prevgenen teljes a fordítás.
  • Moby
    #149131
    Én nem tudom megítélni, hogy mennyire gáz így, vagy nem. Nekem ettől méyebb gondom az, hogy aki nem tud angolul, az mi az istent akar nexgennel egyáltalán. A nextgen helyett csak azért nem írok videojátékot, mert pécén ez megoldott, ilyen morrowind/skyrim szintig ugye közösség által.
  • Moby
    #149130
    >Nem sertesbol mondom, de aki boldogulni akar az eletben az legalabb 1 idegen nyelvet (nemet/kinai is jo ;)

    És nekem ehhez mi közöm? Tőlem mindenki úgy tanul/nemtanul nyelveket ahogy akar. Mások boldogulása is végtelenül hidegen hagy.
    Nekem elég jó az angolom, de pont ugyanennyire boldogulnék ha semmilyen nyelvet nem tudnék, mert hasznát kvázi nem veszem. Viszont elég jól elboldogulok az életben.
  • AnarchoiD
    #149129
    Nem sertesbol mondom, de aki boldogulni akar az eletben az legalabb 1 idegen nyelvet (nemet/kinai is jo ;) ) tanuljon meg tarsalgas(vagy konyha) szinten, nem egy lehetetlen cel , bar mintha napokban olvastam volna magyarorszagon ez a reteg csak 20%. Amit nemertek, mert ocsem es enis tanultunk angolt altalanosban pedig az meg a mult evezredben volt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mondjuk az biztos hogy kulon feeling magyarul jatszani, ha magyaritasok.hu -n van uj magyaritas magyarul is vegigjatszom a kedvenceimet ;)
  • AnarchoiD
    #149128
    Ha elfelejtetted a family -s kodot akkor hivd a supportot ;) ok leresetelik neked, ha eltudod hitetni veluk hogy nem egy kisgyerek vagy ;) hanem "adult"
  • arty
    #149127
    pécén az ac3 is félmunka volt (nekem, steamen)
  • arty
    #149126
    azért a térképen a felkiáltójelet, a játéktéren a piros/sárga háromszöget nem olyan nehéz megtalálni :)
    ráadául felteszem indenhez van tutorial itt is és mutatja h mikor mit nyomj... álá AC3

    ráadásul gondolom senkinek nem az AC4 az első AC-je ;)

    (c64en komplexebb német stratégiákat is megfejtettünk, nyelvtudás nélkül...)
  • Seth
    #149125
    Érdekes, hogy ilyen félmunkát végeztek a 4. résszel, miközben a 3. részt szépen megoldották :(
  • Moby
    #149124
    Gondolom aki nem értette, az talán ki is hagyta. Nemtudom.
    Nyilván az érdekes helyzet, amikor úgy van benne, hogy nincs.
  • davidka003
    #149123
    First world problems.
    Régen még a párbeszéd se volt magyar. (AC1-2)
  • Moby
    #149122
    Ha valaki nem beszél idegen nyelvet annak gond lesz. Nem csak a menü nincs lefordítva, hanem pl a küldetés sem. Meg sok egyéb sem. Csak a párbeszédek feliratosak.
  • arty
    #149121
    a játékmenü tök lényegtelen, 5 perc után érted

    a lényeg a "feliratozás"...
  • Moby
    #149120
    Ne fogadj rá, nem lesz magyar. Mondom ps4-en sem magyar. Mindegy mit állítasz be.
  • orichalcos
    #149119
    Harlekin:

    Anno asszem te voltál az aki tervezte Chronusmax vételét? Lesz belőle majd valami? (tudod egér-bill kombó támogatás ONE-ra)
  • Moby
    #149118
    Pécén is.
    Told azon.
  • izirajder197366
    #149117
    Hát holnap felhivom az ügyfélszolgálatot és hátha sikerül megcsinalni a Family kódot.
  • gduck
    #149116
    Miért? Igaza van! Ráadásul tuti benne van a magyar menü is, csak valamiért nem jelenik meg. Bármibe lefogadom, hogy szeptember 9 után, ha be lehet magyarra állítani a régiót(?), a menü is magyar lesz ;)
  • arty
    #149115
    őrület amit művelsz a témában :)) ahelyett h már játszanál ...
  • Totti5
    #149114
    HUD, kiírások, menü. Csak a párbeszédek, tehát az "angol" szinkron van feliratozva.
  • kirol
    #149113
    Egyik oldalon ezt írják:
    "Figyelem: a játékban csak a párbeszédek magyar nyelvűek, minden más (menü, opciók és egyebek) honosított felirat nélkül található meg benne!"

    Mi az a minden más: egyebek?
    A játék közben mi lesz angol? A párbeszéd az magyar, de angolul írja ki a feladatokat pl?
  • izirajder197366
    #149112
    De xbox 360-on megjelent a full magyar láttam pár videót, csak nem tudom át állitani a Locale-t :(
  • Moby
    #149111
    Nyilván. Ez lehett az oka. Az a 2 hónap.
    Hámondjuk a borítóra rákerült a magyar nyelv, belülre már nem. Ha érdekelte volna őket, kiadták vol patchben.
    Leszarták. Pont.
  • Totti5
    #149110
    PS4 sem jelent meg, október - december.
  • Moby
    #149109
    Semmi köze hozzá. Ps4-en is ilyen. Leszarták a nextgent.
  • Harlekin
    #149108
    Nem hinném,mert akkor mi értelme lenne,ha ennyire egyszerű megkerülni.
  • Zozo76
    #149107
    ha csinalsz egy full alapra allitast az xbox360 console-beallitasainal akkor nem all alapra a family settings?
  • xxdani
    #149106
    Írtad már a megoldást szerintem. Ha Local-t sikerül átállítanod akkor elméletileg magyar lesz teljesen. A játék alap nyelve attól függ tudtommal, hogy a local mire van állítva. Ha senki se fog tudni segíteni a family jelszó resetelésénél akkor keresd fel a supportot. Tuti tudnak valami okosságot :)
  • izirajder197366
    #149105
    Dani: jó neked de nalam nem magyar majd ha otthon leszek töltök fel egy képet,hogy nem magyar

    De amugy akkor nem tudja senki hogy a family kóddal lehet-e valamit csinalni ?
  • Harlekin
    #149104
    Ilyenkor mit kell csinálni ?
    Leszarni és játszani így...
  • xxdani
    #149103
    (Ez a hozzászólás hülyeség, teljesen magyar nyelvű)
  • izirajder197366
    #149102
    Xbox-on töltöttem le a játékot ott irták. De már talán meg van a megoldás találtam egy cikket, hogy ugy lehet magyar ha be állitom a Locale-nál hogy Magyarország, de ahoz be kell lépnem a Family-be és elfelejtettem a kódot és az emlékeztető választ is. :( Ilyenkor mit kell csinálni ?
  • Harlekin
    #149101
    "A leirásban az volt hogy le lehet tölteni nyelvi bővitményt,hogy magyar legyen a játék"
    Mi is volt ez és HOL írták????
    Legalább 1 linket rakj be,hogy minél pontosabb képet kapjunk!!!