176613
banner
  • Totti5
    #149020
    Nincs régiózár. Sehol, semmi.
  • Totti5
    #149019
    Nem lehet, de nem is akarok. Alaszkai dollár tökéletes.
  • davidka003
    #149018
    Bank átváltja. Nekem mondjuk mindegy lenne, hogy Ft-al fizetek vagy a bank átváltja nekem dollárra. Az a lényeg, hogy olcsó legyen.

    Most is van 360-on amikor valami drágább magyaron. Pl GTA 4 - 1500 Ft - 5 dollár
    Bully - 3,74 dollár 1500 Ft
    stb...
  • vg
    #149017
    Az a "hivatalos" dolog nem azt jelenti, hogy tudsz vásárolni magyar forintért is? Vagy már most is lehet forintért vásárolni One játékokat?
  • mrmilan
    #149016
    Uraim! Játszik még valaki rajtam kívül néha "boxon" a World of Tanks-el?
  • Botond #149015
    Kivéve amikor mégsem így van. Már 360nál, mert ott tudunk összehasonlítani, x1nél meg vagy így lesz vagy máshogy.

    Szóval a kb semmit nem jelent az így tényszerűen nem igaz. Azt mondhatjuk, hogy hűdenagy pluszt nem ad, de hogy semmit az nem igaz. Az meg hogy kinek mi fontos mi nem az meg ugye egyéni szocprob. :)
  • davidka003
    #149014
    USA store olcsóbb. Nem régiózárasak a játékok.
  • Botond #149013
    Forintos store?
  • davidka003
    #149012
    A simát ne vedd meg.
    A Dark Arisen-ben szaggatások javítva lettek, van gyorsutazás, összes javítás benne van plusz a DLC is benne.
    Alapra ne ad pénzt.
    ----------------
    PH-ról:
    "Xbox One magyarhonban Szept 1. től lehet hivatalos támogatással megkapni. És én hivatalos támogatással szeretnék konzolt venni."

    Szóval igaza van Totti-nak, hogy vannak olyan emberek akik erre várnak, közben a hivatalos támogatás kb semmit nem jelent, mert garancia eddig is volt rá.
  • Myselor
    #149011
    értem köszi,de akkor nem annyira kihagyhatatlan dolog nem?meg valami frame javulásokat írtak rá.most öcsém szeretné megszerezni és hát nem kicsit olcsóbb a sima,neked amúgy megvan?
  • The Protector
    #149010
    A dark arisen a dogma kiegészítője,egy nagy sziget/új világ.Simán végigjátszod a dogma sztoriját stb.....és ha kész vagy akkor az alap falucskádban ahol kezdesz éjjel megjelenik egy nő a kikötő mólóján és ő elvisz hajóval a dark arisen szigetére,ott kezdődik a kiegészítő.HA szeretnél egyből mehetsz a kiegészítő területre már a legelején de nincs értelme mert ott iszonyat erősek az ellenfelek.Én végigvittem az alapot majd mentem a kiegre és rendesen elhasaltam pedig erősebb karakterem volt és a simában egyszerűbb volt a dolgom az ellenfelekkel,ott viszont végem volt.
  • Myselor
    #149009
    srácok a Dragons Dogma és a Dark Arisen közt mekkora a különbség?
  • Totti5
    #149008
    Rise of the Tomb Raider Xbox 360 változat az Amazon szerint, ami annyit jelent, hogy jön lastgenre is.
  • Totti5
    #149007
    Holnap jelenik meg az EA SPORTS UFC én meg kezdek belefulladni a játékokba:(
  • Harlekin
    #149006
    Az előbb csináltam meg a p1 el 7:15 alatti érj be acsit 7:10 alatt értem be,de vért izzadtam...
  • Harlekin
    #149005
    Pont most nyomatom,iszonyatos lett valóban.
    Igaz szenvedek rajta rendesen...
    Ha ez tényleg a valóságban is ilyen nagy élmény és mellette nagy odafigyelést igénylő pálya...
  • Totti5
    #149004
    Nürburgring Nordschleife next gen Forza Motorsport 5 Xbox One version it took 30 artists and 13,000 man hours to build the track from scratch using laser-scan technology. ( ez mondjuk látszik is rajta )
  • Harlekin
    #149003
    De most őszintén nem mind 1!?Első hónapba megvettem a max et 2 hét alatt szénné játszottam tőlem aztán el is vehetnék.De számtalan ilyen játék van ami meg nem ilyen az multis game ahhoz meg így is úgy is kell a gold tehát a kör bezárult.
    Ez ismételten 1 olyan dolog ami hisztire ad csak okot az örök telhetetleneknek...
    Főleg amiket ráadásul INGYEN adnak az meg aztán végkép totál mind 1,hogy meddig kapod hiszen INGYEN volt.
    Tehát az ÖRÖKÉ a tiéd sem örökké a tiéd,mert 1 idő után Te saját magad mondasz le róla.Amit meg "bérelsz" végül is ha van goldod örökké a tiéd marad.És most ne menyünk abba bele,hogy de a gold az pénzbe kerül demagógba...
    Valamit valamiért kész ennyi.Vagy ha nem akkor mehet a hiszti,de a tényeken mit sem fog változtatni...Ezek annyira egyszerű tényszerű dolgok,hogy nem is értem emberek,hogy tudnak csak elgondolkodni,nem hogy még hisztizni...
  • Muttley
    #149002
    thx :)
  • davidka003
    #149001
    Na vajon melyik? :D
    Xone-ra a Halo meg a Max az ingyenes.
  • Botond #149000
    Melyik gépre? :)
  • Totti5
    #148999
    Hulladék mint s tavalyi hisz Milestone. Mit varsz egy Zsé kategóriás hozzá nem értő emberektől. Szóra sem érdemesek.
  • Muttley
    #148998
    aki már játszik vele
    van vmilyen fejlődés szimulátor irányba az elmúlt évek motogp-jeihez képest
    vagy ua. az arcade vonal, mint eddig?

  • davidka003
    #148997
    Ha Xbox Live Gold előfizető vagy, akkor a mai naptól két héten át ingyen letöltheted a Charlie Murder és a Super Street Fighter IV: Arcade Edition játékokat!
  • Botond #148996
    Steamen nem bérlem a cuccokat, hanem megveszem, de szerinted gothic4et, vagy dragon age1et elő fogom mégegyszer valaha venni? Hát nemhinném. Szóval ez inkább tényleg max elvi kérdés.
  • davidka003
    #148995
    Azokat zavarja akiknek a PS+ sem tetszik.
    Ott is csak bérli az ember.
  • Harlekin
    #148994
    És ez miben befolyásol bár kit bármiben?Se így se úgy nem lenne örök!!!
    1 játék sem kötne le teszem azt 20 évre de még 2 re se tehát mit számít meddig és hogyan a tiéd.A live megléte meg szerintem 1 teljesen emészthető dolog hozzá.Mert ha csak visszaszámolunk a havi 2 gama 12 hó és a plusz szolgáltatás már tényleg minimális összeg...
  • Harlekin
    #148993
    Erre így Én is kíváncsi lennék,de nem tudom,hogy lehetne igazán letesztelni...
    Esetleg asszony profiljával,mert az magyar és live sincs neki.Igaz már rajta van az x1 en.És így már van neki általam live.Azért köv hónapba letesztelem a profillal,hogy müxik-e.Feltéve persze,ha olyan dogot adnak ami még nincs meg.Mert most mind a 2 game már megvolt és így alapból nem lehetett volna...
  • davidka003
    #148992
    De úgy bírom, hogy azt sehol se írják, hogy csak kölcsönzöd pedig így van.
    Még Major Nelson is mélyen hallgat róla.
  • xxdani
    #148991
    Ha lesz one-os géped + livod is akkor igen :) (one-on csak kölcsönzöd a játékot)
  • vg
    #148990
    Nem veszek, csak kíváncsi vagyok. Hozzárendeltem a x360 profilomhoz xbox.com oldalon a mostani két one-os ingyenes játékot(azt írta elfogadva), vajon ha egyszer lesz one gépem, akkor le is tudom majd tölteni?
  • Harlekin
    #148989
    Ha veszel jól teszed!
    Mivel tyrant megválaszolta a konkrétat Én csak a mellékeset tudom hozzá tenni.
    Itt x1 en a lokáció és régió 1 jelképes dolog.Nem funkcionál!
    2 dolog jelentősége van első,hogy kiválassza a nyelvterületet ahol vagy második,hogy beállít arra a pénznemre és storra.De ezt akár percenkét átállíthatod csak 1 gép újraindítás kér.
    Ezért teljesen jelentéktelen hogy az úgymond 360 as profil hol és miként volt.Hiszen Te 1 teljesen új felületet kreálsz amikor az emailcímet és a hozzá tartozó gamer taget felrakod rá.Mert ahogy az megvan teszi át a régi dolgokat.
  • Tyrant01
    #148988
    Tudod
  • vg
    #148987
    Ha veszek One-t, akkor azon tudom használni x360-on lévő magyar profilom?
  • Harlekin
    #148986
    ismersz!!!
    És ezt a gamat nagyon élveztem így az acsikat se volt "nehéz" kiszedni. Kivéve ezt az ívósat(ez kicsit frusztrált,de nem volt szívem benne hagyni).

    A játékról annyi,hogy nagyon jó game nem akarom isteníteni,de 69 órát mutat a számláló ,viszont már a múlthéten is annyin állt így szerintem cirka 80-90 óra lehet benne.
    Egy nagyon nagy negatívumot találtam benne méghozzá a multi részbe ,hogy nagyon hiányzik a barátok elleni lehetőség ez sokat dobott volna rajta.
    Ettől eltekintve viszont frenetikus és izgalmas a multi is.

    A single rész nagyon jó nagyon szépen össze van rakva a story.
    Viszont nincs akkora térkép mint teszem azt a mindig hasonlítási alap gta ba.De itt lényegesen részletesebb mint ott.

    És amit szerintem kötelező végigtolni azok a side missionok,mert olyan részekre jut el velük az ember ahova esze ágában se lenne menni és soha az életbe nem tudná,hogy ott mi és hogyan is van. összegezve nagyon remélem jön a folytatás...
  • Seth
    #148985
    A városban a közlekedés,eligazodás, ide-oda mászkálás a legrosszabb a játékban. Sajnos ezt túl kell élni, mert amúgy szórakoztató küldik vannak
  • Tinman #148984
    Minden rész ilyen volt. Ezt 4.-et nem ismerem, de ott Garret nappal egyáltalán nem volt aktív, kizárólag éjszaka ténykedett és igen, amilyen ügyek mentek azokat este/éjszaka intézték.

    Alig várom, hogy már tolhassam, már egy ideje megvan, de a DaS 2 az hosszú menet :-)
  • Tinman #148983
    A Thief nem korunkban játszódik... ha úgy lenne akkor nem aranyat kéne lopni, hanem akkumulátort vasúti átjáróból, réz csatornákat, lomis hulladékot, meg öregek nyugdíját.
  • Totti5
    #148982
    Az oké, és az egész város éjszakai életet él? mindenki ilyenkor intéz mindent, ilyenkor kell megkonspirálni mindent, ilyenkor gondolják ki a legcsúnyább leggonoszabb terveket? vagy az egész egyetlen nap és egyetlen éjszaka játszódik, de akkor elég szép kis melót vettünk a nyakunkba... mi marad holnapra?:)

    Nem tragádia, csak mint írtam fárasztó, több órán át ugyan azt a környeztet látni ahol semmi nem változik, hisz ha van is egy feladat akkor is visszatérünk az utcákra, mert kvázi nyitott a terület, backtrack van és adott fix pontok bizonyos dolgokhoz ahova vissza kell menned sokszor.
  • davidka003
    #148981
    "Thief -> Tolvaj. Mikor dolgozik a tolvaj? "

    Nappal mikor dolgozik a tulaj.
    Sajnos...