176613
banner
  • Harlekin
    #149300
    Ha annyira akarták volna itt is megoldják megjelenés előtt vagy után,hogy csak rányomsz a gombra és kész nem másodperceken keresztül nyomva tartod.De nem így lett!!!
    De te pontosan tudod,hogy Én aztán teszek arra,hogy kinek kell vagy nem kell a kinect Én 1 másodpercig nem gondolkoznék azon el,hogy ne legye.Mert attól,hogy valami van biztos nem szenvedek hiányt.Attól ha nincs már igen és EZ TÉNYSZERŰ!
  • Harlekin
    #149299
    "pláne ha tényleg bekerül az sdk-ba, hogy le is lehessen tiltani egy kis extrapúváért."

    Igen és ennek én nem fogom mint kinect tulaj az előnyét elveszíteni,de Te mint kinect nélküli majd a fordítottját igen,ha hátrányt szenvedsz a kinect hiány miatt...
    Mert,hogy bizonyos játékok kapnak támogatottságot ez biztos hiszen igény van rá...
  • Moby
    #149298
    Az pontosan annak a korszaknak a szülötte, amikor a koncepció a mandatory kinekt volt. A studiók is egy emberként sóhajtottak fel, amikor ezt eldobta a ms.
    Ráadásul a dr3 is jön pc-re, szóval nagyobb összegű tétem van, hogy abban is ki lesz ez már peccselve :)
  • Harlekin
    #149297
    Ja ja csak majd amikor előtérbe kerülnek azok a dolgok mit példa gyanánt a DR3 ba a kinect nélküli lényegesen nehezebb zombiszabadulás(pontosan 4x annyi idő gombbal)akkor majd visszatérünk erre.
  • Harlekin
    #149296
    Mi az hogy hülyeség!?Pontosan,hogy azt az időt elbukta és pont!Nem tud visszamenni az időbe,hogy a múltba játszon.Magát a játékot tudja pótolni,de a 2014 május-i titanfall esti 6 fős party élményt nem csak ,hogy értsed miről beszélek...

    Mi az hogy normális játék!?
    Minden játék normális!Teljesen használható élvezhető szórakoztató!!!!

    Csak van a szűk látókörű örökké fikázó elégedetlen gamer.
    Na annak valóban nincs játék,de annak konzolra sincs ezen mód szükség.

    Cirka 1700 játék készült a 10 év alatt a 360 ra valóban úgy érzed,hogy amit akartál azt használtad.Konkrétan biztosra veszem,hogy a félének a létezéséről se tudsz mint ahogy sokan mások is és ez nem azt jelenti,hogy az a játék szar.Csak nem tartozik a "sláger" játékok közé.
  • Moby
    #149295
    Ha vennék xbone-t, és 5k-val lenne olcsóbb a kinektmentes verza, akkor is azt venném. Merhogy a világon semmi szükség nincs rá. És mostmár, hogy nem mandatory, tökéletesen esélytelen, hogy bármiről is lemaradjon aki azt veszi HA amúgy is ignorálná a táncitánci cuccokat, pláne ha tényleg bekerül az sdk-ba, hogy le is lehessen tiltani egy kis extrapúváért.
  • Tyrant01
    #149294
    "Olyan sok játék azért nincsen rá."

    7 hónap alatt 28 játéknál tartok, 4/hó és még van 32db a store-on, amit meg sem vettem. Tényleg nincs játék :-)
  • DummyBoy
    #149293
    Tedd hozzá, hogy szerinted :D

    Nekem jó okom volt megvárni, bár való igaz szerettem volna mihamarabb, de így legalább marad időm végigtolni azt ami eddig 360-on elmaradt :)

    Mellesleg a Fifa15-öt olyan fillérekért szerintem nem kapod meg szeptember 5-én, mikor szeptember végén jelenik meg hivatalosan. (Bár az pont az a játék, ami annyira nem érdekel, de legalább nem kell érte pénzt adnom ...)

    Dance Central pedig tökéletes lesz cserealapnak :)
  • davidka003
    #149292
    Az igaz, hogy aki most vesz az semmivel nem jár majd jobban de az hülyeség, hogy bukott 10 hónap szórakozást.
    Olyan sok játék azért nincsen rá. A normálisabb címeket kiélvezős tempóban is max 1-2 hónap alatt végig lehet tolni.

    Én mikor 2 éve vettem Xbox 360-at kb 1 év alatt 90%-ban mindent végigtoltam ami kimaradt. Nem éreztem, hogy baj lenne, hogy nem 2005-ben vettem.
  • Harlekin
    #149291
    Még annyit ehhez az egészhez!
    Akinek volt rá pénze és volt esze és szüksége volt az xbox one ra az már mind megvette.És ezt most minden sértegetés nélkül mondom!!!!

    Mert semmi,de semmi nem szól a hazai premier mellet!
    Semmi plusz dolgot nem fog élvezni az aki majd most veszi meg!!!
    Tehát akkor minek kellet cirka 1 évet várni a vételre????Érthetetlen számomra!!!!Bukott 10 hónap szórakozást!!!!!

    Az hogy most majd lehet kapni kinect nélküli csomagot na hiszen.
    Eddig ment a szöveg,hogy a kinect miatt ennyire drága a gép.Most kiderült a kinect nélküli ár és mindenki anyázik hogy még így is drága.Tehát akkor hogy is van ez!? Másfél játék ára drága 1 kinectér
    Vagy más megközelítésben akkora nagy összeg a kinectes gép árában az a 2 tizednyi kinect rész....Nem hiszem...És nekem senki ne azzal jöjjön,de bizony 23 ezer forint akkora pénz úgy,hogy beruház egy 150 ezres konzolra és az első 10 játékvásárlással ismét megveszi a konzolt....

    Továbbra is azt mondom teljesen értelmetlen "volt" várni ezt a Magyar premiert és ennyire ragaszkodni a kinect nélküli géphez...Fog hiányozni az a kinect a későbbiekben erre mindenki mérget vehet!
    Ellenben majd lesz pluszba jó drágán addigra!!!
    Mert most 23 ezerrel olcsóbban kapod a gépet,de szerintem 40 ezer lesz a későbbikben a kinect...
  • davidka003
    #149290
    GOLD-ra nem használható a acc-on lévő pénz.
    Én abban bízok, hogy lesz summer sale és akkor 2-3 játékot megtudok így venni. :D
  • Harlekin
    #149289
    Na akkor meg Én azt tenném hozzá,hogy csak nyugodtan a day one játékokkal amiket már fillérekért kapsz meg és ez által indokolatlanul emeli meg a gép árakat.És akkor nem is beszéltünk az amcsi storos homolt boxos fél árakról.
    De ez azoknak akik várták a NAGY Magyar megjelenést azoknak ez úgysem játszik.Ők majd szépen a magyar storrol "ha lesz" "ha meg nem akkor fogok szakadni a röhögéstől igazán" veszik magyar forintért jó drágán a játékokat...
    Tehát ezek után így nyugodtan várja mindenki a megjelenést jó lesz az mindenkinek...
  • DummyBoy
    #149288
    Azért a nagybetűs NEM mellé én hozzátenném, hogy akinek kellenek a Day one játékok, és ráér szeptemberig, annak megéri előrednelni ...
  • Harlekin
    #149287
    "Megéri elõrendelni?"

    Nem,mert most is ugyan olyan feltételekkel kapod meg árban is és már most meglesz...

    "Ennek is lesznek olyan gyermekbetegségei mint a 360-nak?"

    8 hónapja van kint a gép nálam minden nap megy 4-5 órát hétvégén 12-t.Tyrantnál az első 3 hónapba nem volt kikapcsolva(de tényleg)!Nincs bajunk vele.De keres a neten rá hiszen az a legnagyobb mérce,ha tele van síró emberrel a hibás boxa miatt akkor "van" gyerekbetegség.Esetleg találsz cikkeket,hogy ennyi meg ennyi x1 döglött meg és tömegesen viszik vissza akkor van.Mérd a 360 hoz,mert ott ennyi idő elteltével már izzót a talaj MS ék alatt a rengeteg 3 led és társai hiba miatt.
    De és ha van gyerekbetegsége akkor is garancia és kész hibátlanul működik ez a része most is...

    "Amit elõrendelési akciónak hirdetnek az tényleg az vagy késõbb ugyanez a pakk lesz kapható?"

    Ezt még maga a hirdetés feladója se tudja pontosan...

    "Külön mennyibe fog kerülni a kinect?"
    Mivel még nincs kinect külön és beárazva sincs így találgatni lehet csak.Egy biztos,hogy sok használt eladó kinect lesz...Mert sokan vannak akik úgy érzik,hogy nekik nem kell...Majd később bánni fogják ebben biztos vagyok és megvehetik jó drágán,de ez egy más téma.
    Az biztos,hogy a külön árult kinectet drágábban fogod megkapni mintha egybe vennéd...

    "Van értelme a kinectnek?"

    IGEN IGEN!!!Nekem elsődleges szempont volt a kinect megléte,mert számomra és a családnak is nagyon nagy móka.És általa plusz kényelmi szolgáltatásokat nyersz.
    Viszont szerintem a későbbiekben lényegesen előtérbe fog kerülni a kinect megléte...
  • Macccy
    #149286
    :D
  • Tyrant01
    #149285
    Én is arra.
    Minek várni addig?
  • orichalcos
    #149284
    Gondolom a magyar premierre céloz.
  • Tyrant01
    #149283
    Megéri elõrendelni?

    Nem!
    Minek előrendelni, amikor kapható? :-D
  • Firerock
    #149282
    Lenne egy pár kérdésem az X1-el kapcsolatban:
    Megéri előrendelni?
    Ennek is lesznek olyan gyermekbetegségei mint a 360-nak?
    Amit előrendelési akciónak hirdetnek az tényleg az vagy később ugyanez a pakk lesz kapható?
    Külön mennyibe fog kerülni a kinect?
    Van értelme a kinectnek?

    Előre is kössz
  • Totti5
    #149281
    Nem az első két sorral van problémám, az tökéletesen jól megy 10ből 10szer. A switch nem megy, ami a lényeg lenne.
  • orichalcos
    #149280
    Mert hülyék azért. A vezetékes joy-t rákötöd usb-re és már megy is. A vezeték nélkülihez viszont venni kell pluszben egy receiver-t. Ezt.
  • RYO21
    #149279
    Kérdésem lenne, ti biztos tudtok válaszolni.

    Egy ilyen gamepadot rá lehet kötni windowsra, hogy működjenek vele a játékok? Mert énnekem úgyrémlik, hogy működnie kell viszont a mediamarktban azt állítják, hogy nemfog működni PC-n.
  • Totti5
    #149278
    Szó nincs arról hogy a dvr ki lenne kapcsolva... Valamit félreértettél
  • AnarchoiD
    #149277
    radugsz egy 2terras usb3-as diszket es jolvan (amugy az a kihasznaltsag csaloka, hiszen a dvr felvetelek is foglalnak helyet, amiket ha nem mentesz el veglegesen, maguktol torlodnek, ahogy kell a hely...


    maganvelemenyem, hogy ha kikapcsolnak, hogy a DVR 24/7 vesz mindent a hatterben akkor sokat dobna a gep sebessegen ;) (jelenleg ugye a xbox record that) miatt folyamatosan rogzit

    Ha kiiktatjak a kinect illetve a dvr altal elfogyasztott cpu/gpu hasznalatot es meg megtanulnak programozni ra a fejlesztok, a kesobbiekben ez kellemes plusz teljesitmeny lesz 2-3 ev mulva)

    addig viszont en orulok a kinect 10% -anak, ha belassula dashboard e snem regagal kontrollerre akkor kinect szobeli parancsokkal sman helyre lehet pofozni ;)


    meg valami , csinalhtatnank valamit a jatek cimekkel, mert a "xbox goto battlefield 4" nagyon megy, viszont assasins creednel ez igy kell elhangoznia :

    "xbox goto assasins creed 4 black flag" igazi nyelvtoro ;) a bf4 hez kepest
  • AnarchoiD
    #149276
    nemkell game dvr -t mondani ;)


    eleg neki a "xbox snap to dvr" is ;)

    igy az elso ket sort megsporoltad ;)




    amiota US-en hasznalom nekemis gondjaim vannak a kinectel, bezzeg amig UK -vel hasznaltam, siman es tokeletesen ertett mindent... varommar aztirtak lehet lokacio fuggetlenul majd allitani uj dashboardon a beszelt nyelvjarast...



  • orichalcos
    #149275
    Faja, most szedtem össze 50 dollárt a gamestop promócióval, remélem hétfőn még él az akció, mert akkor kapom meg gépet és igy legalább megvan az ingyen gold fél évre.
  • Botond #149274
    8ért meg 9ért vettem legutóbb ahhoz képest sok. A médiamarktos 13k-hoz képest meg nyilván nem az. :)
  • davidka003
    #149273
    USA acc-al boxon 24 dollár a 6 hónapos Live. (40% off)
    Feldobja rögtön a főképernyőn.
  • Tyrant01
    #149272
    Mivel megosztható ez is így nem olyan sok az 5,5k/fő :-)
  • Botond #149271
    Jól felpattant az ára!
  • davidka003
    #149270
    Nem tudsz online játszani ha lejár.
    Utána vehetsz 11k körül 1 évre igen.
  • xxdani
    #149269
    AC IV et ha leszedem UK accountról akkor vajon magyar lesz?

    Hol látom , hogy a profilom melyik régióban van?
  • ptom77
    #149268
    Segítsetek légyszi!
    Soha nem volt még konzolom, most tervezek venni Day One Edition-t előrendelve 130k-ért.
    A kérdésem: a 14 napos Xbox Live Gold tagság mit jelent pontosan? Ha ez lekettyen, nem tudok online játszani csak a gép ellen? Utána lehet venni 12 hónapos tagságot tizenvalahányezerért évente?
  • Totti5
    #149267
    Ezzel vége, nincs tovább....

    Ekbáksz sznep
    Elszbáksz gém dívíár
    Ekszbáksz sztárt nyú klip
    Elszbáksz rikord klip
    Elszbálsz szvics
    Ekszbáksz szivicccs
    Ekszbálsz svitöcöhö
    Ekszbáksz szvíícs
    Ekbász a k anyád
    Ekbálsz ott dögölj meg ahol vagy
    Ekszbáksz szvicssssssssssssseljed már bazdmeg

    Nem tudok egy rohad switch-et úgy kimondani neki hogy az menjen. 50ből 1szer sikerült, de már vissza nem. Nézem a jutubot hogy mit rontok el, erre ott az angolnak egyből megy, amit 20szor meghallagattam elsajáítottam majd nagy bolfogan mentem vissza és a megtanult szvicset elmondtam, de nem ez a szar nem csinálja.

    Én feladtam, ennyi volt, megyek a dunának.... viszlát.



  • Harlekin
    #149266
    És nem jöttél be egy ücsire?
  • Totti5
    #149265
    Szedem az ingyen X1 játékot és ahogy látom az előző kettő ott maradt. Amikor van goldod, akkor az összeset tudod szedni ami előtte volt már, szépen kilistázza, s nem kell közben letölteni, accra tenni meghasonló dolgok stb...
  • Totti5
    #149264
    Hogy mennyire kevés az 500 GB erre a genre, már 78%a ba van telve a HDDmnek X1en.
  • orichalcos
    #149263
    Áh, megvan köszi. :)
  • davidka003
    #149262
    Keresőbe ennyit írj: Xbox 360 Konzol 4GB
    Kiadja.
  • orichalcos
    #149261
    Váá, és nem találom. Mikor változott már meg az oldal? Ezer éve nem jártam fennt. :D