176613
banner
  • Harlekin
    #149220
    Nem szívatás tényleg ez a helyzet áll fent.

    Tehát akkor leírom még érthetőbben!
    van 2 tv samsung és lg van 2 hdmi csati mind a 2-n
    van 3 eszköz x1 ,360,settop box(sb)
    van 3 kábel 1,2,3

    Na tehát az lg-n x1,360,sb MEGY az 1,2,3 as kábellal is MIND a 2 hdmi csatlakozón.

    A samun x1,sb MEGY az 1,2,3 as kábellal is MIND a 2 hdmi csatin

    A samun x360 NEM NEM NEM MEGY 1,2,3 as kábellal se EGYIK hdmi csatlakozón SE.

    Tehát minden mindennel mindenhogyan megy CSAK 360 nem megy sehogy semmilyen formában a samun úgy hogy tegnap előttig 3 éven keresztül ment vele...
  • Botond #149219
    Első számunkra az samura akar lenni?
  • Botond #149218
    Két kábel? Nem lehet, hogy az egyik törött, vagy kezd érintkezési hibás lenni? Vagy próbáltad mindkét kábellel a számukra a 360at? Mert az nem tűnik életszerűnek, hogy az lg-n van kép, a másikon nincs, vagy ez most ilyen szivatás felénk? :D
  • Moby
    #149217
    Talán még a friss békanyál meg a pipamocsok nem volt meg a listáról :)
  • arty
    #149216
    akkor már tulvagytok a "rakd 1024x768-ba, RGB, expanded" -ben? :D
  • Harlekin
    #149215
    na valamit csak szűkült a dolog!
    Mert az x1 be bedugva a 360(mintha tv adás lenne és ez régen ment is) és úgy elküldve a jel a samunak se hozott eredményt.Tehát most már valószínűsíthető hogy a boxon van valami gríz...
    Csak még akkor se világos,hogy mi miatt megy viszont az lg-n.
    Viszont még majd azt próbálom ki hogy ugyan így az x1 be bedugva az lg be küldőm el a jelet,ha akkor működik akkor totál káosz a dolog és érthetetlen...
  • Moby
    #149214
    Telefonon vezényeltem a műveleteket, és így sincs eredmény. Ebből azért leszűrheted mennyire komoly a baj :DD
  • Harlekin
    #149213
    igen a samun mind a 2 hdmi-n megy az x1 a settop box is csak a 360 nem pedig eddig ment.3 kábelt próbáltam...Az lg-n minden minden kábellal mindenhol megy...
    Csak a samun nem megy egyik kábellel se egyik bemeneten se a 360an pedig eddig ment.Viszont másik 2 eszköz megy mind a 2 bemeneten minden kábellel....Érthetetlen számomra...
  • arty
    #149212
    és a samu azon bemenete tuti jó? más cucc megy ott?
  • Harlekin
    #149211
    Ja a 360 megy az LG-n minden kábellel!!!!!
  • Harlekin
    #149210
    Az agyfasz kerülget....
    HDMI probléma!!!!

    A problémám!!!Van ugye a 2 tv-m Samsung régi és Lg új.
    az x1 mind a 2-n tökéletesen megy a kábelek felcserélve mind a 2 irányba kipróbálva plusz egy 3. is tesztelve a kábeltv szintén mind a 2-n megy.
    A 360 as box meg tegnap óta nem megy a rég samsungon úgy hogy előtte 3 évig ment rajta.Már le reseteltem a 360on a hdmi beállításokat...Fogalmam sincs mi lehet a baj valaki tapasztalt hasonlót.Létezik az,hogy másik 2 eszköz hibátlanul megy a hdmi csatlakozón a 3. meg nem???

    Tehát minden minden ki lett próbálva oda vissza kábelcsere stb minden mindenhol működik csak a 360 nem a samsungon....
  • Totti5
    #149209
  • Harlekin
    #149208
  • xxdani
    #149207
    és ha teszem azt szólok 20 havernak (persze nincs amúgy egy se), hogy legyenek jó fejek és adják oda nekem mert teszem azt nekik nincs boxuk. Ugyan már. Amikor Moroccoi ingyen játékok voltak meg utána pár alkalommal is lett szólva, hogy mik vannak az nem bűn. Onnantól mindenkinek saját dolga bele vág-e vagy se. Ingyen játékokat más országból már nem töltök le egy ideje, most majd fizetek a játékért kuponnal
  • Harlekin
    #149206
    Igen ezzel a részével nincs is semmi baj,hogy a kódok érvényesek vagy sem.Hanem azzal,hogy ezek promo kódok amik érthető módon mind mind különböző emberekhez teszem azt face v. email profilhoz köthetők.Viszont xbox felületen meg már 30 kód 1 profilon van.Ettől kevesebbért is volt már itt sírás rívás meg para!Hidd el nekem is mind egy,ez csak egy szimpla vélemény volt részemről.
  • orichalcos
    #149205
    Miért, mert érvényes kódokat ad meg? No mindegy, én csak betettem sajnálom, vegyétek semmisnek a dolgot. :) Ha bannolnak bannolnak, annyira nem érdekel.
  • Harlekin
    #149204
    Jó hát akinek jólétbétéje van annak könnyű...
  • Harlekin
    #149203
    "és igy ha úgy vesszük ingyen juthat hozzá delikvens egy két cimhez"

    Meg majd esetleg 1 profil bann-hoz!

    Tudom tudom ez teljesen normális legális dolog semmi kiskapu és meg megkerülés nincs benne.Ezt pontosan erre és így találták ki...

    Valami hasonló eshetőség jut eszembe erről az egészről!


  • Totti5
    #149202
    Xbox One profil beépül az Xbox.com rendszerébe. Saját elmentett klippek, barátok klippjeit lehet nézni közvetlenül az oldalról

  • Totti5
    #149201
  • orichalcos
    #149200
    Működik, ott a plusz 30 dollár az accountomon. (3 dollárom volt eredetileg)

    acc
  • xxdani
    #149199
    engem is érdekel minden kis huncutság :)
  • The Norberto
    #149198
    Ha ez működik akkor bevásárolok rendesen:D
  • Tyrant01
    #149197
    Ingyentől messze van, ha órákat kell vele szarakodni
    Az idő pénz :-D
  • orichalcos
    #149196
    Egy óra alatt 6000ft-ot kerestem igy, de igazad van te tudod, elnézésedet kérem.:) Én csak beirtam, biztos lesz olyan akit érdekel. Főleg hogy ONE-on ugyebár minden játék elérhető marketen is, és igy ha úgy vesszük ingyen juthat hozzá delikvens egy két cimhez.
  • Tyrant01
    #149195
    Pár óra alatt megkeresem egy játék árát, nem buzerálkodok ilyennel :-D
  • xxdani
    #149194
    XO:
    1. Guacamelee!
    2. Max: The Curse of Brotherhood

    X360:
    1. Gotham City Imposters
    2. BattleBlock Theater
  • orichalcos
    #149193
    Gamespot tegnap 5 dolláros giveaway-t tartott, egy email meg egy facebook profil kell hozzá. Ha beirsz egy random mail cimet akkor facebook kapcsolat után kapsz egy kódot amit az xbox.com-on beirva 5 dollárt tesz a LIVE accountodra.

    Tegnap az utolsó órában találtuk meg ezt az akciót, de még igy is sikerült 30 dollárt összeszednem, ügyesebbek pedig 2-300 dollárt is összeszedtek. IP cim váltó kell hozzá, meg több facebook fiók.

    Linket nem adok mert majd új link lesz a következő akciónál, ami július 3-án lesz, majd még egy 10-én. Pár órás melóval akár több játék árát is össze tudjátok majd szedni. Viszont KIZÁRÓLAG US ACCOUNTAL MŰKÖDIK.

    Ip váltáshoz csináltam egy leirást PH-ra:

    katt

    Pár embert tuti érdekel majd.
  • The Norberto
    #149192
    Rewards-ot hogyan? Nekem US az accom is meg a profil de nem tudok semmit kezdeni az Xbox Live Rewards-dologgal mert IP-alapján szűrik hogy nem is ott vagy bejelentkezve ahol a régiód van.
  • Rage47
    #149191
    mik azok?
  • davidka003
    #149190
    Legalább megmarad az 1 hónapos kódom.
  • arty
    #149189
    papírforma - asszem ez sokmindent megmagyaráz... kösz :)
  • vg
    #149188
    köszi az infót
  • Harlekin
    #149187
    De tayrant havonta váltogat úgy tudom,mert goldot ott veszi ahol a legolcsóbb az szinte mindig UK a gamákat meg US...
  • Harlekin
    #149186
    Én csak azt tudom amit tapasztaltam az elmúlt 7 hónapba!
    UK regem volt ahogy megvettem x1 et US re raktam.1 hónapra rá vissza UK re vásárlás miatt majd azonnal Us re.1 hónappal ez előtt ismét UK hogy beváltsam az ingyenes UK rewardsokat és ahogy megvettem azonnal vissza US re.Tehát szerintem nincs semmi korlát...
  • vg
    #149185
    most akkor három havonta egyszer lehet régiót váltani ONE-on, vagy bármikor bármennyiszer? mindenhol mást olvasni
  • DarkSector
    #149184
    Ezek a mostani live játékok, a kövi hónapban.

    SZÉGYEN!!!!!!!!!!!!!
    Érted Microsoft KIBASZOTT SZÉGYEN!
  • biliard10
    #149183
    Sziasztok tudom hogy már nagyban a nextgen a téma én még a lastgen korszakába vagyok nade hogy miért is jöttem keresek egy Heavy Rainhez nagyon hasonlo játékot 360 ra ha van valakinek valamilyen tippje hogy van e az irja már le köszönöm u.i bocsi a dupláért csak az elözöben rossz tipusu "é" betüt használntam
  • biliard10
    #149182
    Sziasztok tudom hogy már nagyban a nextgen a tèma èn mèg a lastgen korszakába vagyok nade hogy mièrt is jöttem keresek egy Heavy Rainhez nagyon hasonlo játèkot 360 ra ha van valakinek valamilyen tippje hogy van e az irja már le köszönöm
  • Totti5
    #149181
    Activison a kiadó.

    Nem filmes játékok, saját story, saját környezet, NINCS BENNE A FÖLD :

    Transformers: War for Cybertron : High Moon Studios
    Transformers: Fall of Cybertron : High Moon Studios

    Filmes story, filmes környezet, FÖLD :

    Transformers: Rise of the Dark Spark : Edge of Reality