176613
banner
  • Harlekin
    #149180
    Pedig elég jónak tűnt vagyis ötletesnek amit láttam...
    Pont a csaj baszogatott valami lámpákat 1 pódiumra ott megjelent 1 szaxofonos árnyék a falon majd odament és árnyék lett belőle is és a szaxofonos árnyékon ugrált fel az emeletre.

    Viszont oké hogy pinelhető a witcher na de R.D. 2015 02 24!?!?
  • Moby
    #149179
    A contrast egy középszarse cucc. Az alapötlet jó, amit kihoztak belőle az gyökkettő.
  • arty
    #149178
    lusta vagyok guglizni, de ezt más csinálta? más fejlesztő, más kiadó?

    előző kettő vállalható volt, azt írtátok, nem értem, hogy eshet ekkorát a minőség egy 3.(!) részre.
  • Totti5
    #149177
    Contrast gyenge cucc, demót néztem és az irányítás, animcációk meg ami ezzel jár az katasztrófa.
  • Harlekin
    #149176
    Na ez a valiants hearts nagyon jó fajta simán megérte ezt a 3000/2 forintot.És ma felkerült ez a contrast is néztem game clipeket meg brodcasteket.Szerintem hétvégére beszerzem...1 csajal kell menni és az árnyékokat kell megjeleníteni és a csaj is tud árnyék lenni ami által kihasználhatja az árnyékok adta lehetőségeket!
    Plusz már pinelhető a witcher 3 meg a midle earth
  • Totti5
    #149175
    Szemét. A szokásos filmes szemét, ami 8 éve is kínos lett volna prezentációban.

    Fall of Cybertron COD minőségő és szintű akciójáték volt, látványban is nagyon szép, igényes munka, s aki kicsit is TF fan az odáig kellett hogy legyen tőle.

    Ez a szokásos hulladék, köze nincs az előző rész minőségéhez. Minden rossz benne.
  • Ricsi234
    #149174
    Ezazz..Egy újabb indok hogy PS-t kellett volna vennem..
  • Tyrant01
    #149173
    Nehogy már mindent rám fogj, Sixty second shooterhez semmi közöm
  • Harlekin
    #149172
    Holnap megveszem...Ma megvettem a zombie drivert,tegnap előtt a Sixty Second Shooter Prime-t...Tayrat mindenre rábeszél!
    Velünk nagyon jól jár MS,mert nem nagyon lesz amit adhatna ingyen!
  • arty
    #149171
    ha valóban NTSC régiós, akkor az itthoni PAL boxodon nem fog menni.

    márpedig itt ugy néz ki, a boxos verza régiólokkos...

    ha van ps3ad, arra vedd.

  • Ricsi234
    #149170
    HELP!
    Ha veszek egy NTSC formátumú játékot(NCAA Football 14) akkor az menni fog?
  • arty
    #149169
    kiváncsi lennék konzolon milyen, pécén ez 12fps-el ment

    (nem, nem tulzok, konkrétan mértem és tényleg fix ennyit megy!)
  • Tyrant01
    #149168
    Ez is megjelent, 8$ :-)

  • Totti5
    #149167
    Megjelent!

  • Totti5
    #149166
    Akkor most befelyezte mindenki a hejessírás elemzést. Instant törlés.
  • Tinman #149165
    Igen, aki meg németet vagy franciát tanult, az meg dögöljön meg. Amúgy sikerült mélypontra tolni a topikot ezzel nyelvtani náci faszsággal. Grat.
  • vg
    #149164
    Te most tényleg egy latin orvosi szó honosításának a helyesírásán pörgeted a propellered? Gratulálok.
  • Ulthane
    #149163
    Te sem tudsz helyesen írni! :)

    Nekem egyből kiszúrta a szemem, majdnem fel is vonyítottam, hogy OMG!
  • Ulthane
    #149162
    Azt kell mondjam, hogy

    * ne higgy el mindent, amit a neten olvasol. Csak azért, mert valaki egy weboldalon leír valamit, még nem biztos, hogy helyes
    * nem tudnak helyesen írni!

    A Magyar Helyesírás Szabályai, Tizenegyedik kiadás, Akadémia Kiadó, 182. oldal, jobb hasáb, hatodik bekezdés: diszlexia, diszlexiája.

    Nem kell elnézést kérned, nem engem járattál le, hanem saját magad! :-D
  • vg
    #149161
    Tegnap direkt rákerestem és több orvosi lap is diszlekszia szóval is írja, éppen ezért a te véleményed elégé irreleváns a témában. Gyanítom nem hülyék írják azokat.
  • TomStorm
    #149160
    Mondjuk ezt én is leírnám gondolkodás nélkül diszlekszia szóként x helyett.
    Ettől függetlenül igazad van:)
  • Ulthane
    #149159
    A "kel" szó egy elütés, nem helyesírási hiba.

    A dyslexia magyarul diszlexia. És nem diszlekszia.
  • DarkSector
    #149158
    sárgább
  • davidka003
    #149157
    Azt úgy kell írni.
  • Seth
    #149156
    barnább
  • Muttley
    #149155
    aki már játszik vele,
    milyen lett az előző részhez képest?

  • vg
    #149154
    Ajaj, a diszlekszia szóval helyesírásilag mi a probléma? Meg mindig jobb mint a "kel" szó tőled, ugye.
  • Ulthane
    #149153
    Én nem akarok magyar szinkront egy játékba se! TELJESEN stílusidegen lenne. Legyen benne angol nyelv, angol felirat, oszt jónapot!

    Magyar felirat se kel a játékokba! A WD-ban is leírták a dyslexiát így: diszlekszia(!)!
  • ajem kisa
    #149152
    Én most cseréltem 0km-es 360-ra a fat-et, és ugyanez a baja a horizon-nak!
    A codghost is error-ral dob ki (feltelepitett 2 lemezzel), de ha lemezről megy a játék, akkor semmi baj...
    Vicc.
  • Botond #149151
    Na lego akció minden mennyiségben steamen és xbox liveon is. Ez a dilemma, hogy hol és mi legyen beszerezve. :o
  • 0Diaz0
    #149150
    De majd max veszek 16gbos pendrivet.. és megvan oldva :)
  • 0Diaz0
    #149149
    Szerintem,remélem a hddse túl régi.. mert a box az '13-08-20-as..
  • DarkSector
    #149148
    ez van valamiért itt nem stimmelnek a fájlok.
  • 0Diaz0
    #149147
    De a többi játéknál nincs semmi baj.. ennél az egynél van a gebasz..
  • DarkSector
    #149146
    amire letöltötted adattároló azzal van problem.
  • 0Diaz0
    #149145
    Skacok! Egy kis segitségre lenne szükségem! Kihangsúlyozom, LIVEN VETTEM A JÁTÉKOT! , De! kb 6-7hónapig nemvolt Xboxom.. most vettem egyet. Letöltöttem a Forza Horizon-t ( Gondoltam,ha már megvettem,használom is.. ) És akár az egyszemélyes játékba lépek bele,akár a többszemélyesbe,mikor kirakna a játék a pályára, ezt az üzenetet kapom.. Ez most WTF?! Tudom mit jelent,de mi a sz*rt tudok vele csinálni? Újratöltés/telepítés nemsegített...
  • izirajder197366
    #149144
    Na csak sikerult a dolog a játék magyar lett. :) AZ angol ügyfélszolgálat segitett resetelni. Most már 100% játékélmény. Köszi nektek is a segitséget . :)
  • AnarchoiD
    #149143
    En most a pc-s BF:H -val voltam igy, kiproibaltam az XO kontrollert ;) es lass csodat tokeletesen ment bf3/4 es kiosztassal, jobban is kezre allt mint egerrel ;)
  • AnarchoiD
    #149142
    Olyan scenariot is eltudok kepzelni, hogy ha lesz magyar lokacio (kijon hivatalosan az XO itthon is)egycsapasra magyar lesz a black flag...
  • Totti5
    #149141
    Gémsztárt nem olvasok, még időben láttam a link címet... de feltehetőleg nem lesz akkora tertület, nem lesz időjárás stb stb... Egy új környezetes, új autókkal kb Forza Horizon 1 szintű ( nyilván több picit szebb és lehet hogy jobb ) cucc lesz, hisz a fejlesztők is totál mások.