176613
banner
  • Tinman #148980
    "Környezet kissé fárasztó, lévén eddig csak éjszaka volt. Remélem ez változik."

    Rufknkiddinme?randommeme :-D

    Az összes Thief rész sötétben játszódott.

    Thief -> Tolvaj. Mikor dolgozik a tolvaj? Fényes nappal, reflektorfényben :-D
  • arty
    #148979
    összevont: 51
    csak 360: 22
  • Totti5
    #148978
    Elkezdtem a Thiefet X1-en, vagyis csak bele akartam nézni, mert WD pörög még.

    A belenézés 7 óra lett...

    Jóféle lopakodós játék. Eléggé bejön a mechanika. AI is korrekt MASTER fokozaton. Persze ebbe is lehetne jobb, de nem tünik látványosan hülyének. Ami tetszik hogy nem csak látnak, hanem hallanak is. Ami még jobban tetszik hogy lényegében nem kell benne ölni, fegyvert nem használtam még, pedig elvileg van íjam vagy mi. Háta mögé osonós leütős, hulla elvonszoláss a sarokba persze van, ha akarja az ember, de ez sem kötelező. Nagyon jó az egészet sunnyogva lehet csapatni. Lehet mászni, kúszni, elsuhanni, ami elég cinematik feeling amikor házak közt nekilendülünk és megyünk a tetőre, ugrálunk ide oda.

    Környezet kissé fárasztó, lévén eddig csak éjszaka volt. Remélem ez változik.

    Grafika elég szép így az új gépen, főleg a környezet és effektek látványosak és nagyon jó az art/desing. Egyetlen nagy bajom van hogy a frémráta rettenet... ilyen szart régen nem tapasztaltam.
  • davidka003
    #148977
    Volt egy DLC-je ami nappal játszódott. Okádék volt a grafika is meg a játékmenet is.

    3. rész viszont tényleg nem néz ki rosszul boxon. Meg is lepődtem anno, hogy egész korrekt és nem is szaggat.
  • arsmarci89
    #148976
    Meg h a 4. részben nem lehetett nappal játszani :)
  • arsmarci89
    #148975
    Hétvégén elővettem a Saints Row hármat, hát kicsit meglepődtem...Annó annyira leszólták a grafikáját pedig 1általán nem csúnya,a 360as Watch Dogs elbújhatna mellette XD Igaz a WD-be a karakter animációk sokkal jobbak, de maga a város meg úgy összképileg ,sokkal szebb :D Nem bánnám ha jönne újabb része.Tudom h van 4. de nekem az a szuper erők miatt annyira nemjött be :)
  • Totti5
    #148974
    Najó, lényeges változás már nem lesz, győzött a 2/3-ad.

    Térjünk vissza a normális menetrendhez.

    Banner módosítva lesz Xbox One-al kibővítve. SQJ-t meg megkérjük hogy az Xbox One topikot zárja le és ez legyen az egyetlen aktívan az Xbox-al kapcsolatos fórum az SGn, már ha ez lehetséges persze.
  • Tinman #148973
    Na de abból a 10-ből legalább egy h3kk3r... vagy legalábbis azt gondolja magáról
  • davidka003
    #148972
    Durva, hogy 73 ember szavazott de kb max 10 ember jár a topicba. :D
  • TomStorm
    #148971
    Attól függ,hogy áll a Poll^^
    Nekem nem mutat semmit
  • Totti5
    #148970
    Lehet már játékokról beszélni? vagy keressek valami 360as címet és azt elemezzem.
  • arty
    #148969
    jézusúristen.
  • arty
    #148968
    hát pont ez az! :D
    el tudom képzelni, h egy szendboxban mekkora meló 1-1 acsi... de csak nem bírod ki :D
  • heringer
    #148967
    Még csak 4-es szinten vagyok
    Elég kemény hogy 3 embernél kell megcsinálni..
  • Harlekin
    #148966
    Hajrá!
  • heringer
    #148965
    Már látom hogy az én most kezdtem el ezt csinálgatni..
  • heringer
    #148964
    Ívós ?
  • Rage47
    #148963
    ez beteg :D
  • davidka003
    #148962
    No komment és undorító az ilyen acsi.
    Neked viszont respect, hogy megcsináltad.
    Én már fele ilyen nehéz acsikat is hagyok a picsába. :D
  • davidka003
    #148961
    No komment és undorító az ilyen acsi.
    Neked viszont respect, hogy megcsináltad.
    Én már fele ilyen nehéz acsikat is hagyok a picsába. :D
  • Tinman #148960
  • Harlekin
    #148959
    És ezt ugye 3 embernél kell megcsinálni 10 es szintig...
    Ez ugye 30 szint átlagosan 6-8 feladattal...
    Így cirka 2 óra a játékban ez a mini game(ha elsőre megy minden,de ez kizárt)!!!!!!
    Teszem azt ha hibázol egy 8 as széria 7. feladatnál bebaszva ébredsz valahol...Visszabotorkálni és kezdheted azt a szintet előröl!
    Ennél az embernél a 6 os szintet kb 80. próbálkozásra sikerült megcsinálni...
  • Tinman #148958
    40 perc? Inkább kiplatinázom a Dark Souls 2-öt 3x :-D
  • Harlekin
    #148957
    a szinteket igen szintenként azt hiszem 8 feladat...
  • Seth
    #148956
    Atyaég. Ezt egyhuzamban kell hibátlanul megcsinálni ?
  • Harlekin
    #148955
    20 perc után indul a móka és kacagás...
  • Harlekin
    #148954
    A vége felé már iszonyat...Nézve nem annyira borzasztó mint csinálni.
    Ahol narancssárga ott konkrétan ellenkezőleg működnek a karok...
    Agytorna rendesen...
  • Harlekin
    #148953
    Az utolsó acsival nagyon megszenvedtem...
  • arty
    #148952
  • Harlekin
    #148951
    Watch_Dogs (Xbox One)

    There are a maximum of 38 Watch_Dogs (Xbox One) achievements worth 2,413 (1,000), and 1 challenge
    21,719 tracked gamers have this game, 463 have completed it (2.13%) | 49 want to boost

    HARLEKIN543
    100%
    HARLEKIN543 2,413 (1,000)
    First played Tuesday, 27 May 2014
    38 achievements out of 38 won | Completed today

  • Macccy
    #148950
    Ja bocs valamelyik X1-es gémerrel keverem a TomStorm-ot akkor, ti mégse gémeltek ... :))
  • Harlekin
    #148949
  • TomStorm
    #148948
    Még mindig nem látok kimondottan Harlekin nevet miszerint neked esett volna bárki is mert vettél Xone-t.Az,hogy te abba a csoportba tartod magad mint amit Muttley írt(#143996) az egyéni szoc.problem:D
    Nekem lenne X1 kb leszarnám ezeket a szösszeneteket mert alaptalan:-)

    Bocsánatot kérni.Én?Azt várhatod:P
  • Harlekin
    #148947
    Csak pár szösszenet!!!

    | #144039
    én szerintem mindenki hülye aki 1 éven belül vesz xbone-t és kész
    Fairy Tail

    #143996
    mindegyikőtöknek van vmi igaza :)
    - Mo. sem Sony-nak, sem MS-nek nem piac
    - tök felesleges X-One-t venni most - nemhogy 1. nap, de az 1. évben sem
    minden lényeges játék jön X360-ra most még
    - USA az birka-piac - ott azért veszik meg, hogy hencegjenek, nekik ilyen is van bi-bi-bi
    - nálunk, aki megveszi most még ugyanez

    semmilyen kézzelfogható előnye nincs a X-one-nak a X360-nal szemben
    most még

    Ha nagyon nagy cirkuszt akarsz ide!Elkezdem berakosgatni az összeset másoktól is!Garantált a veszekedés,mert kaptunk bőségesen hideget meleget.

    Agyszülemény igaz!???

    Megszokhattátok volna,hogy soha nem légből kapott dolgokat hozok fel!!!

    Ja és nem kell bocsánatot kérni!
  • Harlekin
    #148946
    Na veled is kivagyok a vízből!
  • Macccy
    #148945
    Bármibe, amit toltok :D ... vagy vele nem zúztok semmit?


    Amúgy igen, tanúsítom, Harli is összerakta valahogy rá a korpát ... A nyolc házát kiadta albiba és beköltözött télig a Maybach-ba, hogy ne kelljen rezsit fizetni. Az árokparton kulázott, aztán vissza a pudvás Maybach-ba, gondolhatjátok ... mint az állatok!
  • arty
    #148944
    utoljára mutley, de nem kizárt, h láncskor én is írtam ilyesmit :))

    igazából én szurkoltam a bukásnak - az én érdekem ugyanis, h legyen normálisab az MS hozzáállása és takarodjon a kötelezőkinekt a 'csába.
    ez részben megvalósulni látszik, de ha a gép eladásai alázták volna a konkurrenciát, nos akkor nem itt tartanánk, az fix.

    lásd még kormánytámogatás témakör :((
  • TomStorm
    #148943
    Senki soha.Ez csak az ő agyszüleménye
  • Botond #148942
    Vagy inkább bele se menjünk, lépjünk tovább. Totti légy szíves töröld a kérdésem. Bocs.
  • Botond #148941
    Nem azért, de ki írt ebbe a topikba ilyesmit? Olyat olvastam, hogy egyesek korainak tartják, mások többet vártak a géptől, de azokat akik vettek, azokat ki és hol minősítette bárhogy?