176613
banner
  • orichalcos
    #149260
    Brutál király vagy. :)
  • vg
    #149259
    xbox360-on(gyanítom minden verzióban is) van egy olyan lehetőség BF4-ben, hogy mikor meghalsz a csapattársadon nyomsz két start gombot, akkor mutatja teljes képernyőn miként játszik az illető(kicsit csíkos, de megfelelő). Szoktam nézni néha mikor valami rambóval vagyok egy csapatban hátha tanulok valamit, de szinte mindig kütyüket használó csalók. Többnyire 60/10 és ilyesmi statot nyomnak, de volt már 87/5 is. Tökéletesen lehet látni, hogy egérrel tolják.
  • Macccy
    #149258
    Azért nekem még azóta is áll a cerka arra az elfosott F1 2013-ra :D A lenyugvó napnak is jut ..... Totti is mondta, hogy nem lett kuka csak valami opciót (kipörgésgátló) túl erősítették talán


    HARLEKIN hallod átfutottam múltkor hozzátok (fürdőig) meg haza vissza, tolom a kardiót gecc. Gyere inkább te is, nehogy sztrókot kapjál a Titáneső miatt :)
  • davidka003
    #149257
    Jatekaim.hu-n.


    Xbox 360 Konzol 4GB - Xbox 360
    Dreamfall | Budapest, XI.
    Limitált Halo 3mas Xbox 360 Elite!!! Nem ez látható a képen. Dobozzal, leírással, eredeti zöld wireless controllerrel. Még a számlája is megvan !!! Ára fix. 35000 Ft
  • orichalcos
    #149256
    Ma irt hogy megrendelte, majd tol infókat nekem. Ha meg nem jön be neki, valahogy majd hozzám kerül. :D
  • Harlekin
    #149255
    Egy dolog érdekel,hogy szűri e a gyorsulást,mert ha igen akkor nagyon jó akkor biztosra veszem a 100% os pc egérmozgást.
    Értem ez alatt hogy mind 1 neki az egér mozgási sebesség akkor is csak a megtett távolság arányában mozdul ki.
    A réginél ez volt az egyetlen hátrány ott nagyon szűk mozgás sebességen dolgozott rendesen.
    Teszem azt (nagyon) lassan végig tudtam tolni az egérpadon az egeret úgy hogy nem volt mozgás a játékban.Vagy nagyon gyorsan ahol tudott késni.
    Mert ugye az egy az egyben a kontrollert utánozta le lassú mozgásnál keveset és lassan mozgott gyorsnál meg érthetően az ellenkezőt.
    Pc-nél ugye ez nincs ott mindig mindenkor sebesség függés nélkül a megtett távolság a mérvadó...Ha ezt kiszedték ami sanszos hiszen itt 1 elég komoly szoftveres támogatást kapott maga az eszköz akkor ismét elgondolkodok a vételen.

    Főleg ahogy most kurvára tele lett a tököm ezzel az egész rendszerrel szarakodással amit lehet rajta mókolni azt mind előtérbe helyezem!
  • arty
    #149254
    milyen? büdös csaló

    vagy a kütyüre érted? :D
  • orichalcos
    #149253
    Na ismerős megrendelt egy Chronusmax-ot, kiváncsi vagyok milyen.
  • Muttley
    #149252
    ezért jó az X360-on bmelyik játékban a singleplayer
    kötelező állandó-online-kapcsolat nélkül

    hope it helps
  • arty
    #149251
    Pont így baszták el nekem a Battlefieldet - világ életemben anti tankos voltam, ez a kaszt a 3-4 óta használhatatlan kategória.
  • davidka003
    #149250
    Azért feleslegesek a tesztek, mert csak össz-vissz 2 konzol van a piacon.
    PS4 vagy Xbox ONE.
    Ha akarsz konzolon új játékokkal játszani akkor ezek közül tudsz választani.

    Szvsz PC alkatrészeknél fontosak a tesztek. Itt nem.
  • Firerock
    #149249
    Igazából minden.
    Nem nagyon hiszek ezeknek a teszteknek,általában mindegyik mögött érdek vagy elfogultság van.
  • davidka003
    #149248
    Korrekt.
  • Totti5
    #149247
  • davidka003
    #149246
    Megértelek.
    F1 2013 is hogy el lett szarva a patch-ekkel. Pont írta Totti is fél éve.
  • Totti5
    #149245
    Mi érdekel? leírom neked.
  • Harlekin
    #149244
    Előre elnézést,de ez nagyon ki kívánkozik!

    Magyarázza el nekem valaki,hogy mi a jó kurva édes anyjáért van ennyi nyomorult gyökér gamer és hozzá partner fejlesztő.Hogy a játék megjelenése után 3-4 hónappal olyan mérvű változtatásokat sírnak ki és a másik gyökér rész partner ebbe és eszközölnek ami a 10+ os játékélményt számomra mínusz 100000-re csökkenti...

    Történetesen a Titanfallról van szó!!!
    Az utolsó Up óta a fegyvereket annyira meg basztaták,hogy azok használhatatlanok ÉS LEGFŐKÉPPEN az R-101 est amit pontosan a 8 nap teljes game playből 3 azaz 3 napot használtam és kilőttem vele cirka 140000 lőszert megöltem vele kb 6000 enemit kiosztottam 900 headshotot tehát ez volt a favorit fegyverem.Becsukott szemmel is tudtam használni...
    Na de most elvettek a lőszermennyiségből elvettek a távolságból ez által a pontosságból szór mint a szar és nem mondják de az erőből is ez biztos ennyi használat után tudom... 0.3%-ot romlott a statom azóta úgy hogy előtte 2 hónapig csak nőtt!!!

    Szánalom,hogy gondolják ezeket azért,mert van a béna réteg aki most csatlakozik és fasz hozzá ezért basszuk el annak a játékát aki első perctől használja...

    Ezért volt az a kurva béta,hogy az ilyen jellegű dolgokra fény derüljön!
    Hogy teszem azt ez a fegyver túlságosan jó...

    Mind elmehet a jó kurva anyába aki sír örökösen,hogy ez nem jó meg az nem jó,bassza az anyját otthon majd az jó lesz neki.

    Semmi mást nem kérek az élettől csak,hogy ez a sok nyomorult örökké elégedetlen köcsög kapjon izom sorvadást azok helyett akik nem érdemelnék meg az élettől,hogy ne keljen ezen agyalniuk,hogy miként ártson a sírásuk másnak.Szépen üldögéljenek otthon elcsukló nyakkal a saját szarukon és nézegessék a gameplayeket a YT-n addig ameddig meg nem vakulnak és éljenek így vagy 100 évig.Na majd így megtanulják elfogadni azt amit kapnak és használni úgy ahogy van...

    Esküszöm holnap támogatást küldök s4eva-nak,hogy minél előbb herélje ki az X1-et.Hogy ettől a tetű bandától továbbra is tudjam lopni azt amiért pénzt nem érdemelnek.Pontosan az ilyen dolgok miatt preferálom a warezt...
    Mert oké,hogy használtam eddig a játékot megvettem hozzá a Season passt,na de hova a szavatosság számomra innen vége leszarom ez nem az amit eddig használtam.Ne az egész pénzt adják vissza,de valamit csak csak.
    Pontosan ezért jó a warez,mert ott egy ilyennél ketté töröm a lemezt és másnapra el is felejtem ÉS okom sincs idegeskedni sírni,mert nem fizettem érte...

    Tehát szopjanak faszt meg szarjanak sünt...
  • davidka003
    #149243
    Ha leesik játék nélkül 100-110k-ra akkor jó ajánlat lesz nagyon. :D
  • arty
    #149242
    így, hogy jön FM5 GOTY, ez a pakk (nekem) nem éri meg :(
  • davidka003
    #149241
    Minek? Ez egy konzol. Folyamatosan javul úgyis a soft.
    Az alapján dönts, hogy a PS4 vagy a ONE játékai érdekelnek-e.
    Esetleg kontrollert kipróbálhatod személyesen. Valaki szerint a ONE-nak szarabb, személyes tapasztalat pedig az, hogy a PS4-nek okádék.
  • Firerock
    #149240
    Valaki tudna linkelni egy korrekt magyar One tesztet? Előnyökkel,hátrányokkal stb.
  • Botond #149239
    Remélem lesz forza+dc spotlight csomag is karácsonyra. :o
  • davidka003
    #149238
  • orichalcos
    #149237
    Elején azt kell megadni. :) Nem én találtam ki.
  • Botond #149236
    Nade Kínában mennyivel jobban élnek?! Vagy többen?
  • Tyrant01
    #149235
    Ilyen nálunk mikor lesz? :-D

  • Örm
    #149234
    Kínaban 800 USD lesz a One induló ára. Ehhez képest itthon a125 k a kinect nélküli változatért aprópénz.
  • The Norberto
    #149233
    Hallod de a sok Facebook fiókhoz kell sok email cím is nem. Akkor minek a kamu emailcím?

    Most kezdek Facebook fiókokat gyártani. :)
  • orichalcos
    #149232
    Nincs most gépem pénzhiány meg költözés miatt, csak jó lenne egy ilyet beszerezni majd egyszer. Akár úgy is hogy csak a boritást, aztán beletolni egy jasper lapos fat-et.
  • Harlekin
    #149231
    HDD

    egybe
  • Harlekin
    #149230
    Gondolom van boxod hozzá...
  • Harlekin
    #149229
    ITT
  • orichalcos
    #149228
    Szerintetek ilyet hol lehet még találni?

    katt

    Persze nincs most rá pénzem, de nekem mindig is ez volt a valaha készült legszebb Xbox 360. Azt lehet esetleg tudni hogy ebbe milyen alaplap volt. Gondolom nem jasper.
  • Harlekin
    #149227
    Na itt minden lett próbálva és még se megy...De már fel is adtam...
  • davidka003
    #149226
    Biztos. Nem akkora marhák, hogy kihagyják.
    Lehet pont köv hónapban. Lehet azért adnak fos ingyen játékot, hogy majd mindenki vásároljon inkább pénzért az akciókor.
  • Örm
    #149225
    Szerintetek idén is lesz Summer Sale?
  • Muttley
    #149224
    thx :)
  • AnarchoiD
    #149223
    nekem volt ilyen a korabbi LG-tvmmel es ott az segitsett, hogy az x360-on felbontast/kepfrissitest valtottam es ujbol ment, az addig hasznalt video beallitasokkal pedig nem es az olyan tv volt amit nemlehetett updateolni ;)
  • Harlekin
    #149222
    Ez vagy 5 éves lcd tehát ez nem csinál semmi netes dolgot nincs is net lehetőség rajta.

    Biztos hogy nem javul meg holnapra,mert akkor ennek már meg kellett volna történnie.

    Mert ez a hibajelenség már 1 hónapja is jelentkezett csak akkor azt hittem hogy a kábel szar amivel addig használtam mivel van egy 12 méteres hdmi kábelem amivel eddig a tv hez vittem a jelet.
    De most a vélt kábel hiba miatt és az egyszerűség miatt is a tv alá akartam költöztetni a 360 at és világosodott ki a dolog,hogy itt nem egy kábel problémáról van szó...

    Azzal a 12 méteres kábellal is ment előtte rendesen és a mostani tesztbe ez a 12 méteres kábel már nem volt jelen hiszen azt hittem,hogy az szar.

    De a végére kiderült,hogy annak sincs semmi baja mert a settop boxba bedugtam és ment az lg vele...
  • Botond #149221
    Ez ilyen parajelenség akkor. Viszont akkor lehet holnapra megjavul. :)

    TV nem patchelt magán tegnap óta? Nekem is samu van, rá van kötve a netre, és random időnként patcheli magát.