176613
banner
  • Totti5
    #149060
    Thief ugye nem megy át Far Cry 1-be? Garrett látott ma valamit : "It is not human"

    Miért, miért és miééééééééééééééért?

    Kár lenne érte:(
  • Falkon
    #149059
    Szerintetek mennyire lehetetlen egy sarga led hibas ps3-at elcserelni egy kinectre? :D
  • karajjj
    #149058
    a Midnight Club nem
  • vg
    #149057
    Jah, valszeg valami hiba lehet! :)
  • davidka003
    #149056
    Ezresért berántottam volna. De így nem annyira érdekel.
    Sajna 32 bites Windows-on nem megy a PC verza, azért meg nem rakok fel másik Windows-t így ez jó ideig kimarad.
  • Totti5
    #149055
    MURDERED: SOUL SUSPECT™ - 1 990,00 Ft Lájvon

    Nem mintha ajánlanám ezt förtelmet ( 0 fps ), de hátha valakit izgat a téma.
  • Tinman #149054
    HDD-ről teljesen oké volt :-)
  • The Norberto
    #149053
    Mi most X1-ről beszéltünk itt sem stimmel minden ezzel a beállítással.
  • davidka003
    #149052
    Igen.

    #149050: ja tényleg. :D
    Amúgy boxon is hosszúak a töltési idők azt mondják.
  • Tatyla
    #149051
    De gyanítom goldosoknak?
  • Tinman #149050
    Oké, de miért a PC-s verzió kritikájából linkelsz? :-D

    PC-n fos, konzolon fasza, egyedül az intro szaggatós, minden más oké... 1 achi híján kimaxoltam.
  • davidka003
    #149049
    Elriaszt:


    Negatívumok

    A világ nem túl nagy
    A fő történet meglehetősen rövid
    Rettenetes portolás – csak megnövelték a felbontást, semmi több
    Bugok tömkelege, lefagyások, optimalizálatlan motor, hosszú töltési idők

  • Tinman #149048
    Bully = MUST PLAY/HAVE!
  • karajjj
    #149047
    A Midnight Clubot 2 hónapja vettem meg 500-ért, megunhatatlan, pedig nem mai darab... :D
  • davidka003
    #149046
    Midnight Club: LA 500 Ft Live-on.
    Szvsz érdemes berántani.

    Max Payne 3 - 1500 Ft
    Bully - 1200 - ezen mindig gondolkozok mikor akciós de sosem mertem megvenni.
  • arty
    #149045
    igen, sajnos mittoménmelyik update óta el van baszva rendesen az xbox360 ezen szempontból (fullrgb/limited/film/játék/ésatöbbi...)
    xbox.com-on sokoldalas forumban ment a sírás, hiába.

    mikrofos telibesz*rja, sajnos - már a one a menő, ott azt a túlélesítő szarságukat pl kijavították

    :((((
  • Totti5
    #149044
    A sárkány akcióban :) nem tudom hogy mákoltam be ilyen gyorsan, de nagyon betalált :)))

  • Harlekin
    #149043
    Nem vágom Én se igazán így már,hogy mi lehet.Elbasztam vele ismét vagy 1 órát mindent állítottam,de nem tudom,hogy mi az igazán jó!
  • The Norberto
    #149042
    Nálam WD-ban játék közben is látszódott pl a fekete kabátomon éjszaka stb.

    Én most faszán bekalibráltam 36-biten TV (RGB limited) beállításokkal.

    A teszten szépen meg lehet különböztetni amit kell. Fehérnél az összeset meg tudom feketénél pedig az alsó 2-t nem tudom mert akkor már nem tűnik el a csukott szem.

    Amit nem értek nekem a fehér nap nem tűnik el még 100% kontrasztnál sem. De nem is kell, viszont nem is az "alig látható" kategóriába esik hanem a "faszán kivehetőbe" inkább. :)
  • Harlekin
    #149041
    De végül is mind 1,mert a játékba semmi nem látszódik ebből se wd nél se titánnál csak a menübe.
    Viszont bár mire állítod játékon belül se változik semmi...
  • Harlekin
    #149040
    Na nem kell,mert most ismét megnéztem nálam is és nálam is van olyan ahol a fekete nem látszik ezt eddig nem vettem észre.Így aztán nem tudom mi a jó beállítás...
  • Harlekin
    #149039
    Ha gondolod dobj telóval készített képet arról ahol nálad a teszt nem jó.
  • Harlekin
    #149038
    Nálam nem, nálam sokkal jobb lett minden hogy rgb full ra raktam 36 biten és még az a moslék kockázódás is eltűnt.sokkal élénkebbek a színek minden sokkal jobb lett tökéletes minden a kalibrálásnál a fekete is.Minden látszik aminek látszani kell és semmi se aminek nem.Ez 1 lg 47la660s készüléken van
  • The Norberto
    #149037
    Jaja pontosan. De ha PC(Full RGB)-re állítod az elbassza a feketéket azaz a kalibrálásnál esélytelen hogy megkülönböztesd őket annál a markernél. Én inkább TV(RGB limited) és 36-bitesre állítottam aztán végignyomtam egy kalibrálást. Most is látszik de közel sem olyan feltűnően.
  • Shan
    #149036
    És ez bug, vagy fícsör? :)
  • Harlekin
    #149035
    X 1en nálam is volt,de megszűnt miután átraktam rgb re a beállítást...És utána megnéztem a titánt is ott is ugyan ez volt olyan volt a kép mintha valami halvány szúnyogháló lett volna rajta.
  • The Norberto
    #149034
    Érdekes. Menüben is látom. Most baszakodtam kicsit a TV-kalibrációval és ha 36-bitesre rakom a színt akkor eltűnik...
  • Totti5
    #149033
    X1 en én semmi ilyet nem láttam.
  • The Norberto
    #149032
    Kérdés: Ti is észrevettétek hogy WD-ban van egy szürke háló mindenhol? Akkor látszik ha jó sötét van, a fekete felületeken szürke rács szerű háló látható de nem magán a textúrán hanem a képen mert mozog a kamerával. Csak WD-nál látom egyik másik játéknál sem.
  • Harlekin
    #149031
    Ha itthon 12 ezerért fogják adni a játékokat akkor biztos itthon fogom venni.De ennek annyi esélyt adok mit trójai fa lónak az epson derby megnyerésére...

    Mert ha ez így lenne akkor a lemezes piacnak itthon végleg vége lenne!!!
    Ki venné meg a lemezes gamát 18000-ér amikor kibontás után 12 alatt indulna az ár a stor miatt ami megint csak nem igaz hiszen ha storon vásárolsz és van párod akkor a 12 ezres játék már csak 6000 fejenként!
    Konkrétan a lemezen megvásárolt játékon a kézhezvétel után annyit buksz mint amennyiért a storon hozzájutsz és "örökre" bérelheted!!!
    Vagy ha lehet hinni a pletykáknak és jön a letöltött tartalmak cserélhetősége is,na akkor végleg oda a lemezes piacnak...
  • Harlekin
    #149030
    1 fecske nem csinál nyarat tartja a közmondás...
    Általánosságban messze jóval olcsóbb az usa piactér!
  • Harlekin
    #149029
    Így is úgy is dollárt fogsz fizetni,mert a Magyar storon vásárolt game pénz is konvertálódik dollárra és vándorol ki az országból.Plusz indokolatlanul magasabb árat fizetsz majd itthon,ha más miatt nem is,de az áfa miatt biztos,és akkor még ott van az is hogy az itteni stor hasznot rászámolhatod,meg mivel itt nem az éppen aktuális árfolyammal kalkulálnak hanem jócskán balanszolnak majd árfolyam rés miatt így az is növeli az árakat!Tehát tényleg becsülendő a Magyar szellem,de itt ezen módon értelmetlen.Kizártnak tartom,hogy a Magyar stor majd olcsóbb lesz mint az amcsi és akkor így semmi,de semmi nem fog mellette szólni.De ha még is,akkor sincs semmi mint ahogy Tyrant is írta pár kattintás és ott vásárolsz.
    Konkrét példa!Megvettem a pegle 2-t amcsi storon,majd jött a dlc hozzá mivel volt annyi ingyen fontom rewardsból átraktam angol storra x1 újraindít,storra belép már írta is,hogy van ingyen fontom dlc megvesz instal.Közben settingsbe visszaállít usa,gép újra indít és már usán folytatta is a dlc telepítést és teljes értékűként használhatom azóta is.kb 4 perces művelet volt a 2 régió váltás...
    Ezért érthetetlen számomra ez a MAGYAR várás semmi,de semmi nem fog változni,de tényleg semmi...
  • Myselor
    #149028
    valakinek van eladó kölcsönözhető Dragon'Dogma Dark Arisenje?
  • davidka003
    #149027
    EA SPORTS UFC Now Available on Xbox One
  • Tyrant01
    #149026
    Számít valamit One-nál?
    Kb. 4 kattintás és azon a store-on vagyok és vásárolok, ami a legolcsóbb.
  • Totti5
    #149025
    Szép dolog, de 18 vs 13 ezer az nem mindegy.
  • Myselor
    #149024
    értem oké.köszi :)
  • Botond #149023
    Forza horizon miatt mindenki magyar accot csinált, mert az forintban volt a legolcsóbb. :) Szóval amúgy sem igaz ez a mindig minden az usákoknál az olcsó dolog.
  • vg
    #149022
    Én nem akarok Alaszkai dollárral fizetni. Magyar forinttal akarok, magyar pöcs vagyok.
  • Botond #149021
    Az olcsóságra reagáltam, nem a régiózárra. :)