176613
banner
  • xxdani
    #149100
    Szerintem a IV az csak magyar felirattal jött ki nem magyar nyelvű. a III emlékeim szerint full magyar volt, de úgy fest ez már csak feliratos. Hacsak valaki nem látott teljesen magyar nyelvű ac IV -et :)
  • DarkSector
    #149099
    Olyan mint a DVD nem? vagy Bluraj, a film menüje angol csak a hang-feliratnál van 700 nyelv.
  • izirajder197366
    #149098
    De én xbox 360 ról beszélek most. Nálam azon is csak a beszéd van feliratozva .
  • Seth
    #149097
    De a párbeszéd felirat magyar. Logikus
  • Totti5
    #149096
    Mert MOn nem jelent meg még az Xbox One.
  • Seth
    #149095
    De miért? 360-on full magyar.
  • Seth
    #149094
    Hú de agyonütném azt aki a Transformerben a checkpoint rendszerért felelős. Meghalsz van hogy 10 percet dob vissza,lassú beszélgetéssel, 5 nagy ajtó kinyitásával. ahol semmi nem történik, nézheted újra mindet.
    A nehézségi szint is durva néhol, kis lebegő gömbök pillanatok alatt ledarálnak nemhogy normalban,de még easy-ben is. Persze ezek az arénák pont úgy vannak elhelyezve, hogy utánuk legyen a következő checkpoint. Szóval ha meghalsz gyalogolhatsz megint 10 percet.Agyrém.
    Amúgy tetszik eddig, bár a pályadizájn nem olyan jó, mint a korábbi részekben, viszont változatosabb a környezet, végre nem csak Cybertron-os, hanem a Földön is játszódik.
  • Totti5
    #149093
    Xbox ONE-on csak beszédek magyar feliratosak. Menürendszer angol.
  • Harlekin
    #149092
    első kérdés.
    Eredeti a játék?
  • izirajder197366
    #149091
    AC4nél a nyelv. A leirásban az volt hogy le lehet tölteni nyelvi bővitményt,hogy magyar legyen a játék, de sehol sem találom azt. Van benne magyar felirat de az csak a beszédet feliratozza. Magyar videóteszteken viszont láttam olyat, hogy magyar volt az egész menü,a feladatok leirása,stb. Szóval nem értem, hogy nálam miért nem magyar a játék. :(
  • Totti5
    #149090
    Mi a probléma?
  • izirajder197366
    #149089
    Akkor valaki nem tud segiteni abban a problémámban ? :(
  • arty
    #149088
    A harmadik is ilyen (pécén legalábbis). Megszokod.
  • Totti5
    #149087
    Grid Autosport

    Nem jó, de jobb mint a Grid 2. Igazból nem értem ez minek kellett ilyen hamar és ebben a formában, de lehetett is volna jó. Árkéd autóka, ne is várjon senki mást. Padlógáz, padlófék. Fura az autó irányítása, mintha nem lenne teljesen kontroll alatta, mert úgy magától behimbállódzik a kanyarokba, ami nem túl élvezetes. Kormánnyal nem jó, ugyan olyan esetlen mint a Grid 2. Pedig még a H váltó,kuplungot is támogatja ai jól működik, csak így nem sok értelme van.

    Autók nem néznek ki jól ( én már a nextgenben vagyok nyakig, ezt nem tudom től sokra értékelni ), pályák viszont szépek, a szokásos Codemasteres minőség, ahogy a frém is stabil 30 fps és a graf amúgy összességében pofás ahogy az szokott lenni.

    Törés nagyon jó, sérülések kiahatnak a vezetésre. Hangok jók, autó és pályaválaszték szintén. Menü klasszikus, semmi csicsa kb olyan mint a régi Toca játékokban.

    Kár hogy a fizika suta maradt, vagyis azzal nincs is gond, de az irányítás nem jó.

    Ja igen a belső nézet. Olyan mint a 12 éve a TOCA Race Driver-ben. Az ma már minősíthetetlen és kimondottan ronda is, de nem is várható el hogy 8 hónap alatt megcsinálják, csak akkor minek kellett ilyen gyorsan ezt kihozni?! nem értem, erre semmi szükség nem volt.

    Valamit visszahoztak gyorsan, kidobálták ami kritikát kapott. Nagyon megkérdőjelezhető módon beletettek ezt meg azt, amire nem volt idő normálisan kidolgozni, valami meg maradt ugyan olyan.

    Továbbá üzenem annak a gyökérnek aki a visszajátszásokért felelős, hogy nem attól lesz jó hogy 2 másodpercenként változik valami idétlen kameraállás amiből semmit nem látni. Ez rossz, ennek semmi értelme, rúgják már ki azt aki ezért felelős, mert minden Codie játékba tönkrevágja ugyan úgy.

  • izirajder197366
    #149086
    Csak a beszéd magyar. Feliratozza amit mondanak de a küldetések leirása meg stb. nem magyar ezzel együtt a menü sem.
  • davidka003
    #149085
    Most az a probléma, hogy az egész játék magyar de a menü nem?
  • izirajder197366
    #149084
    Na letöltöttem az AC4-et van magyar felirat, de a menü nem magyar :( azt irja, hogy ingyen le lehet tolteni magyar nyelvet de azt sehol sem talalom :( Segitene valaki ebben ?
  • arty
    #149083
    totti-tól várható pár szó, talán video is
  • Waczkor
    #149082
    Gridet tolja vki?Milyen lett?
  • AnarchoiD
    #149081
    Ha nem itt kerded meg, hanem megnezed xbox.com -on akkor lathattad volna hogy meg az online verzional is ott a "Hungarian" felirat ;)

  • DarkSector
    #149080
    Az nem megy, a kép oda van ragasztva a szöveghez. :D
  • izirajder197366
    #149079
    Én arra lettem volna kiváncsi, hogy ha Xbox-on veszem meg akkor lesz-e magyar felirat? Mert ha meg rendelem van olyan ami EN és van külön olyan CD ami magyar felirattal is van.
  • Totti5
    #149078
    Akkor vedd meg
  • arsmarci89
    #149077
    Überkonzolba a ps4 117ezer,tudom h mem ide tartozik, de az a 10ezer nalam sokat számìt:)
  • AnarchoiD
    #149076
    Xbox One -on van ilyen opcio, ha ezt kerded (es felteve, hogy a black flag -re gondolsz) bar ez csak a feliratokra vonatkozik (dehat ezt kerdezted;) GUI ra nem ;)

  • izirajder197366
    #149075
    Sziasztok.
    Ugye az Assassin’s Creed 4 már magyar felirattal is megvásárolható? Ha Xbox-on veszem meg akkor is lesz magyar felirat a játékban?
  • arty
    #149074
    így ősszel kiló alatt veszek egyet használtan :))
  • TomStorm
    #149073
    Nem is rossz.Ezzel újra versenyben maradt nálam
  • Totti5
    #149072
    Kinect nélküli Xbox One Ár: 126490 Ft
  • Totti5
    #149071
    Sabrewulf - Killer Instinct - 99 cent most lájvon
  • Renjike
    #149070
    Egyik szemem sír ,a másik nevet.
  • Totti5
    #149069
    Nem lesz multiplayer az Assassin’s Creed: Unity-ben, csak a single élményre koncentrálnak, illetve a co op-ra.
  • Totti5
    #149068
    Előző részekkel nem játszottam. Az eleje, a story kiindulópontja is természetfeletti maszlag volt, de mivel a földön járt végig és nem volt benne semmi ráadásul nagyon élvezetes lopakodós cucc, autentikus helyszíneken, de most hogy gyünnek a szörnyek... hát nem tudom, egyenlőre el sem akarom indítani. Jó volt ez a 7 óra.
  • izirajder197366
    #149067
    Sziasztok.
    Ugye az Assassin’s Creed 4 már magyar felirattal is megvásárolható? Ha Xbox-on veszem meg akkor is lesz magyar felirat a játékban?
  • Renjike
    #149066
    elég lenne ha csak a címet írnád be...
  • Muttley
    #149065
    aki már játszik vele,
    milyen lett?

  • Botond #149064
    Kösz az infót, pont ezen tipródok már hónapok óta mindig amikor Bully vhol akcióban van, hogy xbox vagy pc, de akkor ez most eldőlt!
  • Seth
    #149063
    Ahogy eddig az összes részben :)
  • The Norberto
    #149062
    Utánanéztem és a probléma hogy a masina nem jól "scale"-eli fel a képet 1080p-re és emiatt jelenik meg az a szürke szúnyogháló. FULL RGB meg eltünteti mert még a szürke is fekete lesz tőle mert nem tudja a TV-m. Valószínűleg javítva lesz egyszer.
  • arty
    #149061
    :(((