176587
banner
  • Petyus_
    #1


    Még nem volt topicja.

    Játéklista az Eurogameren
  • Police88
    #2
    Nagyon király ilyet akarok!!!!!!
    De még azért vetnék egy pillantást a ps3-ra...
  • Police88
    #3
    pár perccel előztél meg a topic nyitásban ...
  • Kaplan
    #4
    petya nincs kedved együttműködni velem egy e3 2005 topik nyitásában/fenntartásában s a hírek közlésében?
  • Petyus_
    #5
    Sajna nem megy, holnaptól nem vagyok netközelben. Köv. hétvégén egy szusszra kell magamba szívnom a következő napok E3 történéseit. =)
  • Kaplan
    #6
    Akkor hajrá :)
  • Police88
    #7
    minden évben nyitni fogysz egy új topicot?
  • Kaplan
    #8
    Shut Up.... :)
    Nem ha akarod folytatom ott :)
    Bár hülyeség mert az 576 úgyis közöl minden érdekeset.
  • Police88
    #9
    hát ez az!!! 576 forever!
  • Petyus_
    #10
    Pedig Liquid már biztos dörzsölte a tenyerét, hogy csak a topicodba kell járnia az infokért. =)
  • Kaplan
    #11
    jah :)
  • Cat #12
    legyen egy kép is, ha már itt vagyunk:

  • MikX
    #13
    valamit tudtok róla, hogy hogy lesz ez a több féle verzió?
    Lesz-e benne vinyó?
  • Kaplan
    #14
    lesz a drágább változatban egy 210 gb-s vinyó ami sztem ló****** se ér....
    Többféle verzió meg persze lesz.
  • Kaplan
    #15
    javítok a 210 gb = 20 gb :) SRY
  • MikX
    #16
    Miért?
    Menteni jó az is, az 1 ben is elég az alap 8 giga,
    ha meg moddolod, és arról akarsz játszani, akkor úgyis kicseréled, nem?
  • MikX
    #18
    Ő is azt írta...
  • CHEAPBOY
    #19
    Jaja, elolvastam:P
  • Kaplan
    #20
    Mivan csúnyaságokat írtunk?...? :)
  • dikki*yysw
    #21
    Iszonyat ronda szegény konzol sajna...

    de a technikai oldal nagyon zúzós, végre nem kell már a megjelenésekor szégyenkezni vele.

    Életemben nem volt konzolom, de ha ez a dög tényleg 300$ -ról indul, és a kezdeti hype miatt magasan tartott árú első importszállítámányok után végre le is megy annyira itthon, nem kizárt hogy veszek egyet.

    Régen 150k volt egy PS2/Xbox, most (elvileg) 55k lesz a box2, hát nem éri meg? 150-ből lehet venni egy fasza PC-t is, de 55-ből talán procit meg alaplapot, mást nem nagyon.

    Aztán nem mondta senki hogy kell hozzá havi 10 játék, de néha-néha lehet kattognék vele egyet. Meg nem is csak játékra van, rohadt sok mindent lehet vele csinálni, sokkal jobban hasonlít már egy számítógépre.

    Szóval asszem a taktika jó, ha még egy ilyen megrögzött PC-párti ember mint én is venni akar egy ilyen dögöt, akkor sikeres lesz :)
  • hzx
    #22
    > 55k lesz a box2

    Ha ezt a dollárban megadott érték átváltásával számoltad ki, felejtsd el. 300 dollárra mondták? Az 300 euró alaphangon Európában + 25% magyar áfa + 20% kereskedelmi árrés. 110e forint alaphangon.
  • oni021
    #23
    Mikor kellet egy konzollal megjelenésekor szégyenkezni? Miért kellene bármilyen konzollal is szégyenkezni?!
  • Petyus_
    #24
    A PS2 is 300 USD-ról indult.

    Egyébként miért kellene a konzolnak megjelenéskor szégyenkeznie? A grafikai etalon PC FPS-ek (DOOM3, HL2, Far Cry) Xbox-ra is kijönnek, ami lassan egy kifutó konzol. Igaz, kisebb a felbontás, cserébe stabil a framerate és negyedannyiba kerül a vas.

    "Meg nem is csak játékra van, rohadt sok mindent lehet vele csinálni, sokkal jobban hasonlít már egy számítógépre."

    Pécésként csodálkoznál egy Xbox néminemű módosításokkal mire képes pl. médialejátszás terén. =)
  • Duddits
    #25
    Xbox 360 játékokról videók!
  • Duddits
    #26
    Test Drive Unlimited
  • Police88
    #27
    Ilyen lesz a menü?
  • Duddits
    #28
    Ez szerintem csak az egyik játék menüje...
  • oni021
    #29
    Ezt már mutogatták a bemutatón is.. Ezt hozza be a logó ha lenyomják..
  • dikki*yysw
    #30
    Az Xbox teljesítménye >>igen<< kevés volt már amikor megjelent, is.
  • dikki*yysw
    #31
    Mint írtam nem várom el hogy induláskor annyi legyen, de idővel lesz olyan hely/ember ahonnét/akitől beszerezhető lesz ennyiért, hidd el. Áfa? :)
  • dikki*yysw
    #32
    "Egyébként miért kellene a konzolnak megjelenéskor szégyenkeznie? A grafikai etalon PC FPS-ek (DOOM3, HL2, Far Cry) Xbox-ra is kijönnek, ami lassan egy kifutó konzol. Igaz, kisebb a felbontás, cserébe stabil a framerate és negyedannyiba kerül a vas."

    P3-700, GF3.5, 64 MB ram -> szégyen volt már amikor kijött, akkor is.

    A grafikai etalon PC FPS-ek pedig tényleg etalonnak számítanak bármely konzolhoz képest. Az Xbox grafikája _sehol_ nincs HL2, Doom3, vagy Far Cry mögött. Kb. a nevük egyezik meg.

    Igaz, kisebb a felbontás -> 20-25% -a egy normál PC-s felbontásnak...

    cserébe stabil a framerate -> többé-kevésbé, és ezt mind2en tudjuk....

    negyedannyiba kerül a vas -> most már.

    ""Meg nem is csak játékra van, rohadt sok mindent lehet vele csinálni, sokkal jobban hasonlít már egy számítógépre."

    Pécésként csodálkoznál egy Xbox néminemű módosításokkal mire képes pl. médialejátszás terén. =)"

    most elmondtad amit én.
  • dikki*yysw
    #33
    Kiszálltam a topicból mert ______ és ______ ________ vannak amit nem szeretek.
  • oni021
    #34
    mihez képest? ne pc-hez nézd, mert ez fix hardver és így jobban ki lehet használni! Még most is elég szép játékok jönnek ki rá (pl jade, forza..) a ps2-höz vagy a gc-hez képest gyenge a vas? =)
  • oni021
    #35
    szerbusz. bár nem értem mire gondolsz? mik vannak itt?
  • gpm
    #36
    A konzolosokat legkevesbe erdekli, h milyen hardwarebol epul fel a gep.
    A gepigeny nezegetes PC-s beidegzodes.

    A jatekelmeny, jatekfelhozatal konzolon sokkal jobb, bar ha nem volt meg konzolod, akkor ezt hiaba magyarazom...
  • Petyus_
    #37
    "P3-700, GF3.5, 64 MB ram -> szégyen volt már amikor kijött, akkor is."

    Fix hardver, más buszrendszer, kisebb felbontás. A szemednek higgy, ne a konfig adatoknak. =)

    "A grafikai etalon PC FPS-ek pedig tényleg etalonnak számítanak bármely konzolhoz képest. Az Xbox grafikája _sehol_ nincs HL2, Doom3, vagy Far Cry mögött. Kb. a nevük egyezik meg."

    Én a PC-men kétszer játszottam végig a DOOM3-mat, 800*600 medium detail-en. Az Xbox verzió ehhez képest semmivel sem nézett ki rosszabbul (mondjuk tény, az elejéről pl. a Mars felszíni sétát kiszedték valamiért), nagyon meggyőző. Meg persze a DOOM3 előtt Boxon már lehetett tolni a Riddicket. =)

    Arról nem is beszélve, hogy egy RE4, God of War vagy egy DOA:U képi világát egyetlen PC-s játék sem produkálja semekkora felbontáson.

    "negyedannyiba kerül a vas -> most már."

    Egy high-end konzol annyiba kerül, mint egy high end videokártya.

    Nem akarok veszekedni, én is "onnan jövök", ahonnan te. Imádtam a PC-s játékipart, csak az a része, amit szerettem, javarészt megszűnt, vagy átment konzolokra. Esetleg konzolokra is. És a konzolok olcsóbbak, kényelmesebbek, ennyi.
  • dikki*yysw
    #38
    Hát pedig a pc-hez képest fosok. Tényleg jobban ki lehet használni, de mai szemmel nézve minden játék igénytelen. Csak az lehet, mert nincs élsimítás, alacsony felbontásúak a textúrák, gyengék az effektek.

    Ez a "Még most is elég szép játékok jönnek ki rá" dolog egy szemfényvesztés. Minden negyedannyi poligonból _kell_, hogy felépüljön, mert egyszerűen nem képes többre a vas. Az, hogy szépnek _látszik_ csak egy ábránd, amit elhihetetnek az emberekkel.

    TV eleve igénytelen, nehéz belőle jót kihozni.
  • dikki*yysw
    #39
    Hát igen én is így lennék vele ha a pc hw-ja sehol nem lenne egy aktuális konzoltól... tudod, nem a cerka mérete számít, stb :)

    "A jatekelmeny, jatekfelhozatal konzolon sokkal jobb"

    ezt aláírom, _bizonyos játéktípusok esetén_

    mert én még olyan jót nem játszottam, mint egy Planetside vagy WoW parti közben, soha.
  • UNREG
    #40
    Most mit akarsz bizonyítani? Az X2 olyan, amilyen egy csúcs pc lesz 2-3 év múlva... 300 dolcsiért.
  • dikki*yysw
    #41
    "Fix hardver, más buszrendszer, kisebb felbontás. A szemednek higgy, ne a konfig adatoknak. =)"

    ugyanmár, ne csapjuk be egymást...

    "Én a PC-men kétszer játszottam végig a DOOM3-mat, 800*600 medium detail-en. Az Xbox verzió ehhez képest semmivel sem nézett ki rosszabbul (mondjuk tény, az elejéről pl. a Mars felszíni sétát kiszedték valamiért), nagyon meggyőző. Meg persze a DOOM3 előtt Boxon már lehetett tolni a Riddicket. =)"

    csak lehet hogy a Doom3at fel lehet tolni bármekkora felbontásba, akármilyen grafikai részletességgel, és úgy már lehet, hogy vennél észre különbséget. Én se látok különbséget a Need for Speed meg a NFS:U2 között, ha leveszem 320*240be egy gf2mx -en, lol.

    azokat nem láttam;

    "Egy high-end konzol annyiba kerül, mint egy high end videokártya."
    ismétlem: most már...
    és high-end konzol hehe van olyan? :)
    és soha nem kell high-endet venni... a gép igenis többe kerül, viszont ezer más dologra használható, és egy munkaeszköz. egy géppel meg lehet lenni konzol nélkül, fordítva már nem, ergo elég egy gépet fejleszteni, mert azt meg úgyis kell.

    "Nem akarok veszekedni, én is "onnan jövök", ahonnan te. Imádtam a PC-s játékipart, csak az a része, amit szerettem, javarészt megszűnt, vagy átment konzolokra. Esetleg konzolokra is. És a konzolok olcsóbbak, kényelmesebbek, ennyi."

    hát én se, de ez a kis fórumozás visszazökkentett a valóságba és látom hogy mégsem szeretnék idetartozni.