176613
banner
  • arty
    #148940
    öröm látni, hogy az összevont topikot nem csak én, de sokan jó ötletnek tartják :) kösz mindenkinek, aki tett érte!
  • arty
    #148939
    mobilon leesett az állam a minőségtől, de gépen nem annyira jó - 1080-ba nem tudsz feltölteni? (kevés a net vagy a video nem ugy captureolódik? vagy már eleve nem elég jó és nem volna érdemes?)
  • arty
    #148938
    aztarohadt
  • Harlekin
    #148937
    Melyik játékba??
  • Harlekin
    #148936
    Semmivel nem lenne gond!
    Engem személy szerint 1 dolog bánt nagyon,éspedig hogy itt jelen lévő x1 tulajok mind 360 tulajok voltak és van aki még mindig 360 tulaj is(Én is és eszem ágában sincs eladni a 360-at).
    Erre az x1 megjelenése óta mást se olvasok tapasztalok halok itt BIZONYOS emberektől TROLLKODÁSKÉNT nulla tapasztalattal,nulla információkkal a háttérből mint,hogy mekkora retardáltak vagyunk mi x1 tulajok, hogy vetünk 1 szart ami semmire nem jó stb!Majd amikor leírjuk,hogy mi az ami nagyon is jó benne akkor takarodjunk,mert ez nem a mi térfelünk...
    1 dolgot kértem a múltkor is mutasson ezek közül valaki 1 olyan hszt ami x1 tulajtól származik TROLLKODÁSKÉNT,hogy retardált és maradi az aki még nem váltott konzolt.
    Uram bocsás Én konkrétan 1 év alatt hoztam össze a pénzt az új konzolra nagyon szívesen leírom mit és hogyan csináltam,hogy megvehessem BÉRBŐL FIZETÉSBŐL ÉLEK!!!!Te pontosan tudod,mert már személyesen ismersz,és gondolom azzal is tisztába vagy,hogy a kirohanásaim nem tükrözik a valóságot.De van az amikor 1 ilyen miatt nyílik a bicska az ember zsebébe és itt lényegesen hamarabb mondja ki az ember a véleményét visszafogottság nélkül...

    Más! 1 acsi hiányzik a WD-ből ez a kurva ivós acsi extrém fokozat 8 as szinten vagyok az anyukája nagyon csuklik aki ezt a mini gamet kitalálta benne.De nem adom fel megcsinálom...
  • Totti5
    #148935
    Forza Horizon 2 will launch on September 30th, 2014
  • Botond #148934
    Azt írják a címlapon, hogy szept5én, amikor megjelenik az x1 itthon akkor már elérhető lesz a forza horizon2 is. Hm, az elég közel van akkor. :)
  • Macccy
    #148933
    Jóazért ne kárörvendj, mer az nemszép dolog!! ... Inkább osszad a heccssáttot a Harlinak! :))
  • davidka003
    #148932
    Ez várható volt. :(
  • Totti5
    #148931
    Erre nem lehet mit mondani... viszont már nem lesz minden ugyan az mint régen :( köszönet a flémelőknek.
  • TomStorm
    #148930
    Kár volt akár csak az időt pazarolni rájuk,hogy igazuk volt e vagy bármi.Ennyi,1 kibebaszott mondatot lusták voltak ideírni a továbbiakban hát most leszavaztunk mindenkit hohhoho:))
  • TomStorm
    #148929
    <-22.
    Ebből látszik az a pár felbújtó már itt sincs akik úgy ellenezték teljesen vérig voltak sértve.Tessék,ennyire érdekelte őket a topik sorsa.Ezért mondtam,hogy legyen szavazás mert tudtam mi lesz az eredmény és így kiszűrtük a jövőbeni előfordulandó problémákat ezzel kapcsolatban
  • Tinman #148928
    21/1 eddig... tulajdonképpen akkor mi is a gond? :-DDD
  • Sir Quno Jedi
    #148927
    Meg azt is csinálhatjuk, hogy bezárom mindkét topicot örökre és aki rí értük, vagy újat nyit, azt végleg banoljuk. Kellhet ilyen választás is, hogy az igényeiteket kiszolgáljuk. :D
  • Macccy
    #148926
    Azért látom vannak még problémák ezen a világon vastagon ... :)

    Legyen a topic címe "The Ultimate Xbox Topic" ... elég tökös és akkor nincs gond a gépek körül, jöhetnek a játékosok csevegni. Akit meg feszélyez - vagy a sok új fosjáték között unatkozik és még nem akar venni új konzolt - annak javasolnék egy megoldást: járjon el futni, bringázni vagy evezni! Garantáltan nem lesz probléma hogy minek hívják az SG topicot ...

    Peace legyen!
  • bluesfool
    #148925
    +1
  • Harlekin
    #148924
    Miért ne érvelhetnél!?Nyugodtan fejtsed ki a véleményed hiszen erről szól 1 fórum most konkrétan a fórum sorsa!
    Viszont nézd vissza előtte az elmúlt pár hónapot!Itt ha nem mentek volna x1 dolgok meg x360 és x1 összehasonlítások a topik ott tartana ahol a PS 3 topik.5 naponta lenne 1 hsz ismétlem 5 napja volt az utolsó bejegyzés a ps 3 topikba!!!!
    Ha ez kell hogy 1 topik erre a sorsra jusson akkor semmi gond.Én nyugodt szívvel megyek másikba.
  • akyyy
    #148923
    én -1.
    érvelni akartam de inkább nem. én nagy hülyeségnek tartom hogy ezt átnevezzük. bőven elférne egymás mellet 2 topik.
    még ha XO-n mennének majd 360-as játékok, de sajnos nem sajnos nemígy csinálták meg.
  • Tyrant01
    #148922
    +1
  • arsmarci89
    #148921
    +1 Ha minden jól megy ,januárba remèllem èn is generációt váltok:) (Bocs hogy felhoztam ezt a vita tèmát,de nemgondoltam volna h ekkora balhèk lesznek:) )
  • davidka003
    #148920
    Szerintem legyen itt akkor minden.
    Az tényleg szar lenne ha kihalna. Gyakorlatilag PH-n is ez van, hogy a 360 topicba senki nem ír, a One topic meg tele van idegennel.

    +1 = Minden XBOX, XBOX 360 és XBOX ONE téma ITT legyen!
  • Botond #148919
    Eleinte engem is zavart a sok x1 kép, videó, de egyrészt nem szóltam mert új csávó vagyok, másrészt egy idő után rájöttem, arra amit Tinman meg Totti is irt, hogy ide csupa olyan ember ír, akinek van vagy volt x360, és akinek van vagy lesz x1, ezért fölösleges bontani a két topikot, mert amikor gent váltassz, akkor nem kell topikot és ismerősi kört is, plusz bárki új srác jön és kérdez vmit akár 360 akár x1 témában, akkor is jó helyen van és hozzáértő választ kap, nem kell keresgélnie a megfelelő topikot. Mai x1 kérdést is ki válaszolta meg? A nagypofájú x1 tulaj. :D Most akkor menjen a picsába, és nézzük itt egymást bután? Hagyjukmá'
  • TomStorm
    #148918
    Kezdődik a meccs!
    Jaa szavazás van?:D
    +1

    A topik cím akkor se jó.Mi lesz ha jön majd újabb Xbox azt is oda plusszoljátok?Szerintem legyen:XBOX Generációk
  • Botond #148917
    +1
  • Harlekin
    #148916
    +1
  • Seth
    #148915
    +1 = Minden XBOX, XBOX 360 és XBOX ONE téma ITT legyen!
  • Tinman #148914
    Szavaztasd meg Totti, az lenne a legtisztább, de nem ám ilyen átverhető szavazós megoldással, hanem szépen írja ide minden látogató, hogy:

    +1 = Minden XBOX, XBOX 360 és XBOX ONE téma ITT legyen!

    -1 = Itt ne legyen XBOX ONE téma!

    Az én szavazatom ennek tükrében:

    +1

    A szavazás szvsz HÉTFŐ ESTE 20:00-ig menjen :-)
  • TomStorm
    #148913
    De nem vagy az,mit izgulsz már?:)Mondom valakit érdekel X1 téma és valakit nem.Az emberek viszont szavazást el kell fogadják.
    Az XboxOne-t címbe semmi esetre se tettem volna be mondjuk.Arra harapnak:D
  • Harlekin
    #148912
    Tényleg szánalom ami itt van!
    Totti hagyd a faszba az egészet indíts 1 új topikot.Ez meg maradjon meg a semmire vagy arra,hogy pl akyyy 4 havonta beírjon.
  • Totti5
    #148911
    Engem meg nem érdekel. Azért vagyok büdös mert egy új generációs Xboxon játszok? ha igen akkor baffátok meg, viszlát.
  • TomStorm
    #148910
    De hát pofázhatok én itt a nagy semmibe úgylátom már engem se érdekel.Mondjuk még nem késő szavazásra adni
  • TomStorm
    #148909
    A szavazás túl megerőltető volt számodra hát átnevezted a kollégáddal a topikot.Viseld a hátrányokat,ez ilyen.Ezt a topikot több százan nézik és nem az érdekli őket,hogy a HG egy más termékről adja a híreket vagyis nem mindenkit.Egy szavazás mindent eldöntött volna,itt nem rólad van szó..
  • TomStorm
    #148908
    Igen ez miatt volt az egész sajnos.
  • Totti5
    #148907
    Ha itt csak 360at akartok, ( amiről semmit nem lehet már beszélni ), akkor én köszönöm nekem ennyi volt. Írok az SGnek hogy vegyék el a HG jogot és megy a levesbe ez is. Én nem akarok semmit beszélgetni totál idegenekkel, olyan topikba aminek se anyja, se apja, se múltja, se jelene, csak meg lett csinálva mert SGn mindennek kell csinálni. Azt be kell zárni, nem kell, semmi szükség rá. Az Xbox 360 és a ONE egy és ugyan az. Ez az Xbox család, egy dologról van szó. Ha nektek az kell hogy kihaljon ez a topik, mert generáció váltás volt, akkor hajrá, de én ebbe nem veszek részt.

    Hétfőig döntesek, aztán lesz ami lesz. Ha marad csak 360 akkor én lépek, ha marad minden ami most akkor a jövőben ez a téma instant törlés és csak az Xbox és csak a játékok, meg minden más ahogy eddig is.
  • akyyy
    #148906
    mi az hogy klub! mi az hogy xbox one?
    van már xbox one topik. én itt nem akarok másik generációt. elég lenne ez 360 topiknak.

    vagy ennyire lusták már az emberek, hogy másik topikba "költözzenek" ? hmm.
  • Totti5
    #148905
  • orichalcos
    #148904
    Na szereztem béta kódot Destiny-hez. Remélem jövő hónapban visszatérhetek Xbox 360 táborba. Megjelenéskor meg jó lenne kapni egy ONE-t is. :D

    Valakinek nem lesz occsóért eladó gépe jövő hónapban? Akár fat is, csak netre felmehessek vele.
  • Tyrant01
    #148903
    Következő update-el jön.
  • Totti5
    #148902
    Mikor lesz pre order? már most venném az UFC-t, készenlétibe hagynám a gépet kedden és mire hazaértem már tolnám is :)
  • Harlekin
    #148901
    x1!
    Tegnap elkezdtem nézegetni a dolgokat dashon és örömködve vettem észre,hogy lett 1 új felület ami tukmálja rád az ingyenes gold tartalmakat.Nem máshol kell megtudni meg keresgélni a storon belül hanem konkrétan közlik veled,hogy nesze itt van.
    A másik aminek nagyon örülök amit Tyrant mondot,hogy VÉGRE lesz a storon pre order lehetőség.Titkon remélem ezzel együtt lesz olcsóság is.Teszem azt ha 2-3 hónappal előtte megveszem és kifizetem a játékot elengednek pár zőldhasut...De nem vagyok telhetetlen nekem már ez is nagyon jó,hogy simán előre lehet tervezni és mire fáradtan a munkából hazaesek a 40-50 giga ott figyel a vinyón és csak nyomhatom.Nem akkor kell még nekiállnom megvenni és töltögetni...