60034
  • Alienator
    #44847
    Inkább azt mondd meg hogy randizunk végre vagy nem? :)
  • Nephin
    #44846
    Nem, nem nulla, legutóbb is azt mondták, hogy az 1.7 legnagyobb része fizet. Azóta azt tudjuk, hogy 1.3 lett és az EA szerint a trialosok és a casualek mentek el. Ebből max az jön le, hogy az arányok tovább változtak, az 1.3 még nagyobb része a fizető réteg.
  • Alienator
    #44845
    Nem. Én fizettem az EA-nak. meg te fizetsz. De én már nem fizetek.
  • Nephin
    #44844
    Emlékeim szerint az 1.7 millió óta nyomja, hogy csökken a létszám, mondtuk, hogy majd meglátjuk, mi lesz a következő eredménynél. 1.3 lett, hol írtuk, hogy nem csökkent? :)
  • Boncmester
    #44843
    Szerintem inkább a lilán vitatkoztok, hogy kék-e vagy piros...

    Ugyanis senki nem tudja az EA-n kívül továbbra sem a valóságot, tekintve, hogy az "Aktív előfizetők (értsd: a játékért jelenleg fizetők és a következő hónapan fizetni szándékozók)" számának azt adta meg, "ahány ember jelenleg be tud logolni a játékba".
    Ez alapján, hogy a kettő szám között 0, vagy pedig fél millió az eltérés, baromira nem tudjuk, de szerinted 0, szerinte meg fél milla.
  • Alienator
    #44842
    na az előző postban pont ezt írtam hogy nagy a baj de ki lehetne javítani ha hajlandóak lennének. Ezzel egyetértek. Az már magánvélemény hogy szerintem nem teszik meg.
  • Alienator
    #44841
    "Mellesleg amikor az 576 és a CDG akciózta az SWTOR-t, akkor az swtor.com-on is akciós volt. "

    nem én írtam...
  • Boncmester
    #44840
    Szerintem is Alienator tehet az egészről.
    Na meg az ebola vírusról is!

    Elég lenne szerintem egy olyan mondat részetekről, hogy: "Igen, tényleg csökken a játékosszám elég drasztikusan, nincs mézeskalácsból a kerités az SWTOR háza táján, de még nincs minden veszve, és reménykedünk, hogy jó irányba fejlesztik a játékot."
    Ha ezt leírnátok, máris nem irkálna ide ilyeneket, de ti folyamatosan csak azt nyomatjátok, hogy "nem csökken a játékosok száma, hülye vagy, nem is az EA-nak dolgozol, blabla".
    Persze megértem az ilyen napi rutin vitatkozásnak a perverz szépségeit is, és ha nem unjátok, a ti dolgotok :)
  • PiszkosFred
    #44839
    De legalabb megfizet ezert valaki teged?
  • Nephin
    #44838
    Nem is tudom, hányszor írtam le több helyen is, mekkora hibák és kihagyott lehetőségek vannak a játékban.

    Attól durran el az agyam, mikor jön Alienator és co, nyomják a párhuzamos univerzumból származó "tényeket" és rámondják a kékre, hogy piros, mert csak. Természetesen ha alátámasztod, hogy nem, a kék az kék, akkor fangirl vagy...
  • Alienator
    #44837
    Egyébként hogy válaszoljak, én nem tudok rajta változtatni, javítani. Aki tud az meg nem mer vagy nem akar.
  • Alienator
    #44836
    Nem a játék érdekében teszem, csak nem szeretem ha hülyének néznek. Igen reménykedek benne hogy az ea hajlandó durva változtatásokra, de félek hogy nem, és akkor kuka.
    Mellesleg nemrég lehurrogtatok azzal, hogy hogy merem én azt állítani hogy drasztikusan csökkent az előfizetlsek száma. Aztán az idő engem igazolt. és valószínűleg abban is engem fog amiket írtam. Ettől függetlenül sajnálom. és ha itt valaki megkérdezi hogy megéri-e és hogy jó MMO-e, nem fogom azt mondani hogy jó, amikor nem az. lehet hogy az lesz, de most nem az.
  • PiszkosFred
    #44835
    Enyemet nem, azota el is fogadom ezt valasznak arra, amit kerdeztem korabban. Igy picit mas a leanyzo fekvese.

    Alien: ahhoz kepest, hogy remenykedsz abban, hogy ez a remalom vegeter, te vagy az egyik legaktivabb forumozo, aki negativ hullamokkal bombazza a forumokat az swtorral kapcsolatban, es ulduzi el az egyszeri jatekost, es veszi el a kedvet az egesztol. Ertem en, hogy vannak negativumok a jatekkal, de hogy akarsz rajta valtoztatni, ha folyamatosan csak szidod? Amihez persze szived joga, de akkor ne allitsd, hogy a jatek erdekeben teszed, foleg nem egy szaros kis magyar forumon :D Hogy is van ez?
  • Boncmester
    #44834
    A boltok nem igazán szokták azt csinálni, hogy megvesznek X pénzért valamit, majd eladják Y pénzért, ha Y < X. Csak akkor, ha nagyon nem viszik a cuccot, és már mindenáron meg akarnak tőle szabadulni, hogy csökkentsék a veszteséget.
    Mellesleg amikor az 576 és a CDG akciózta az SWTOR-t, akkor az swtor.com-on is akciós volt.
  • Boncmester
    #44833
    Ez amúgy igaz, egyik hater másik fangirl, pont a ló ellentétes oldalán vannak, és nem ismerik el, hogy a másiknak is lehet egy kicsit talán igaza.
  • Alienator
    #44832
    Igen lehet. De a kérdéseimre adott válasza több mint vicces.
    ha én hater vagyok, akkor ő elvakult fanboy (azaz fangirl) :)

    Figyelj, aki nem látja hogy nagy a baj és kénytelenek ilyen, sosem látott engedményeket tenni emiatt az vak. Főleg hogy a bw is elismeri Ennyi.

    Engem az zavar hogy engem néznek hülyének, pedig a napnál is világosabb TÉNY hogy nagyon nagy a baj.
  • Boncmester
    #44831
    Amúgy meg Pacho beírta alább hogy kik számítanak bele a számolásba, az elkerülte mindenki más figyelmét?
  • t0xikus
    #44830
    szombat reggel mentél? a piacokon akkor van tömeg:D
  • DummyBoy
    #44829
    Érdekes, mert ez az első város piaca volt ... ott pedig qrvaélet hogy nem voltak 200-an ...

    Valamint az eladó miért ne dönthetne, hogy mennyiért ad el valamit? Vagy hogy mit akciózik? Ez egy szaros játék, nem pedig egy Enzo Ferrari ... o.O

    Az SWTOR-t már preorderkor lehetett akciósan kapni rövidebb - hosszabb ideig ...
  • Boncmester
    #44828
    Én ilyet nem tettem mostanság, valszeg keversz valakivel.
    Volt kb 1 hónapja szó leépítésről, amit ide linkeltem, de arra az EA adott hivatalos cáfolatot.
  • DummyBoy
    #44827
    Az a baj, hogy tökéletesen igaza lehet ...

    És a valóság sosem fog kiderülni. Csak te teljesen negatív irányból közelíted meg a dolgokat, míg Nephin próbál pozitívabban gondolkodni.

    A tényen, hogy a valós okokat a büdös életben nem fogjuk megtudni, az biztos hogy nem változat, hogy 3 hsz-enként fejhangon visítjuk a világba ...
  • Alienator
    #44826
    Anno nálam az aion akkor szaggatott be amikor 200+ player volt egy helyen mindkét oldalon (ostrom pl). Az swtor ilum része ennél rosszabb volt.
  • Alienator
    #44825
    ja és egy eladóhely nem dönthet önkényesen egy game áráról.
  • DummyBoy
    #44824
    Hááát ... ez nézőpont kérdése ... A hétvégén haverok miatt feldobtam az Aiont, az én gépemen lassabb és NEKEM kevésbé tetszik mint az SWTOR (Mindkettő maxon ...)

    Arról nem is beszélve, hogy az Aion még durvábban beszaggat, ha zsúfoltabb helyen több ember szaladgál.
  • Alienator
    #44823
    Jééézusom... Ilyen szintű magyarázkodást sosem láttam még. Te TÉNYLEG azt gondolod hogy ezek a dolgok nem a visszacsalogatások miatt vannak? Szerintem ezzel még itt is egyedül vagy :)

    Az átszervezésről Boncmester (ha jól tévedek) tolt egy linket pár oldallal ezelőtt. Pár ingyen nap a leállások miatt oké, de nem egy hónap.

    Az ingyen hétvége nem egyenlő a triallal, a trial külön küldhető. Az is fura hogy egy accról ennyit lehet küldeni.
  • Nephin
    #44822
    - a hivatalos shopban ugyanannyi a játék, mint indulásnál, egyes boltok akcióznak és nem kizárólag a TORral, hanem az árukészletük általuk meghatározott részével

    - ingyen hétvége egyenlő trial, én még nem csináltam voltna 4 hónappal a megjelenés után, de nem vagyok EA marketinges (amúgy sok tamtaram volt amiatt is, hogy miazhogynincstrial...lett, ez se jó, ennyit a trollokról)

    - ezt nem tudom értelmezni, linket vagy infót pls.

    - őrületes trollkodások mentek a nem tervezett leállások miatt, ment a keresztes hadjárat, hogy bezzeg ittmegott ingyen napokat adnak... erre adtak harmincat, de ez sem jó, ennyit a trollokról part 2. Magánvélemény, természetesen, azt látsz bele, amit akarsz és ami tetszik.
  • Alienator
    #44821
    Jó lehet hogy a 2.8 millával tévedtem. Legyen akkor 2 milla (nem tudom itt megnyitni a linkedet). De ha kb 2 milla, most 1.3. Ebből szerintem (!!!) 300k simán az ingyen hónap miatt aktív, és máris megvan az 50% loss. De hajlamos vagy minden postomat trollkodásnak venni. Akkor ezekre kérek 1 szavas válaszokat:

    Csinál-e egy olyan 4 hónapos MMO ami nincs nagy szarban ilyeneket:
    - Rendszeres leárazások
    - Ingyen hétvégék
    - Fejlesztős átszervezések az eredmények miatt
    - ingyen hónap (tekintve hogy milyen jó fej az EA ugye)
  • Nephin
    #44820
    Igen, rájöttem, de ugye tudod, hogy nem ez volt a lényeg? :D
  • Nephin
    #44819
    De, igaz, kevertem az új ncsoftos MMO-val, my bad.
  • Alienator
    #44818
    BTW az aion szebb és gyorsabb mint naz swtor. Mi bajod vele? A game szar de szép és gyors(abb).
  • Tomy Lee
    #44817
    DCU online volt utoljára amit láttam unreal3 engine-el.Az teljesen jó szerintem!
    Aion mást használ,cryengine-t ha jól tudom.
  • Alienator
    #44816
    Hihetetlen vagy, olvass utána az AION-ban cryengine van. A tera-ban van unreal 3.
  • Droughert
    #44815
    Az nem cryengine volt? Tera használja az Unreal engine-t
  • Pacho
    #44814
    [Update: Darth Hater has compiled some additional TOR-related statistics and Q&A from today's EA earnings call: "2,000,000+ copies sold, 40% sold through Origin; 1,700,000+ active subscribers, 1 million concurrent." The company also notes that "Active subscribers means anyone paying OR in their trial period. MOST of those 1.7m are paying at this point."]
  • Nephin
    #44813
    Hihetetlen vagy, olvasgasd kicsit a legutóbbi jelentést. Nem votl 2.8.

    Na ezek a tények, a többi te költöd hozzá.

    Unreal3 engine? Kösz, az Aionban megvolt, nem kell még egyszer.
  • Alienator
    #44812
    nekem is aktív az accom az ingyen hónap miatt, de eszembe sincs fzetni érte. Szóval valótlan az adat. nem véletlenül lett most az 1 hónap, ahogy valaki itt említette is. kellettek a viszonylag szép számok a jelentésbe. Nézzék meg az ingyenhónap után.
  • Laroa
    #44811
    Parttalan vita az előfizetők száma amíg nem megy 500k alá a szám..

    We previously described to folks that 500,000 subscribers saw the game as substantially profitable, but it's not the kind of thing that we would write home about," he said. "[But] anything north of 1 million subscribers is a very profitable business."
  • Alienator
    #44810
    A legfőbb baja sokaknak az engine. Ha az EA azt akarja hogy sokáig fusson, akkor megérné mert sok dolgot javítana. Ez persze nem lenne elég, de tökéletes kezdet lehetne. Pén lenne rá, már így is rengeteget áldoztak rá. ha nem akarják hagyni hogy elsüllyedjen kénytelenek lesznek sok változtatást vállalni. és megérné, hiszen a világ és a rajongótábor adott. Egy iszonyat top minőségű MMO lehetne belőle ha bevállalnának ilyen dolgokat. De sokba kerül, ez tény. Kérdés hogy bevállalják-e. Igen vagy nem? :)
  • t0xikus
    #44809
    csak néha váltanod kéne trackot:)
  • crygaan
    #44808
    Canceled volt az accom, de miután hozzáadták a 30 napot most azt írja, hogy aktív.