60034
  • darth devil
    #44645
    Btw voidon olyan jól sikerült a két hídnál a javítás, hogy a jugger/marák még mindig lazán átugranak. :D
  • Dobronski
    #44644
    Oki! Köszönöm szépen a lehetőséget!
  • Nephin
    #44643
    Akkor majd szólj, ha ráérsz, 14 napon belül fel kell használni.
  • Dobronski
    #44642
    Hát, csak akkor ha nem teher, és érvényes még egy ideig, mert sajnos most nem lesz időm. (érettségi)
  • Nephin
    #44641
    Ha küldesz mailcímet, küldök trialt és kipróbálhatod, aztán meglátod, bejön-e.
  • Nephin
    #44640
    Úgy általában, soha ne videó alapján ítélj meg egy játékot sem, teljesen más élőben mindegyik.
  • DummyBoy
    #44639
    Visszaolvasva Nephinnek és nekem is olvashatod a GW2-es béta hétvégés tapasztalatainkat ...

    Nekem tetszett a GW2, voltak benne jó dolgok, de teljesen más volt mint az SWTOR ... Elférnek egymás mellett ...

    SWTOR-t kipróbálhatod 1 hétre, GW2-t még nem, ezért így összehasonlítani nehéz.

    Amiben az SWTOR nagyon jó az a fejlődés és a sztori, az SW világ. Ha ez nem érdekel, akkor érdemes inkább másfelé nézelődni. Az SWTOR karaktertörténetei, küldetései, mellékküldetései nagyon jól el lettek találva.

    HC PVP-re nem a SW a legjobb választás, de ettől függetlenül én pár karateremmel bőven elvoltam PVP nélkül, van amivel meg jóformán csak PVP-zek. Van 4 WZ, nem sok, de ha nem folyton a pvp, akkor elég, üde színfolt a sztori mellett.

    Nekem külön bejön, hogy nem mindig nekem kell reszelni a virágot a rét közepént 5 percig, hanem elküldöm a hajórobotot, és gyárt nekem, vagy matit hoz ...

    Az űrhajózás jópofa minijáték, még mindig azt várom, mihez kezdenek majd vele.

    Olyan szervert érdemes választani, ahol sokan vannak, ha találsz egy jó guildet, akkor minden adott, hogy jól szórakozz.

    @szerk: Ha megvan a GW2, akkor kérj valakitől itt meghívót, 1 hétig tudsz SWTOR-ozni :)
  • Dobronski
    #44638
    Hát igen, csak ahoz kell cash rendesen. :) Gw2 már megvéve, a bétát nagyon élveztem, csak kíváncsi vagyok erre a játékra, elég sokat emlegetik a Tera mellett. Köszönöm a válaszokat, nem offolok tovább!

    Néztem leveling guide-t youtubeon, hát a skillrendszer, látvány nem győzött meg.
  • Curze
    #44637
    Egyébként meg simán. Különösen, hogy a Gw2 nem lesz havidíjas, bőven elférnek egymás mellett.
  • Alienator
    #44636
    Akkor érdemes ha 1 max 2 hónapig tervezel vele. Ennyi idő alatt 1-2 karakter sztoriját végigjátszod, és ennyi. Érdekes endgame-et, pvp-t ne keress benne.
  • Nephin
    #44635
    Nálam a két játék kiegészíti egymást.
  • N1ggA
    #44634
    Szerintem még várj vele, amíg kijön a GW2, utána dönts. Jelenleg swtor nem a musthave kategória, de egészen biztos vagyok benne, hogy idővel javul. Nem tudom mikor jön ki GW2, de ha mondjuk ősz elején, addig mindenképpen érdemes várnod, akkora egy überfasza patcht tervez szerintem a bw, hogy válaszoljon a gw2 megjelenésére
  • Nephin
    #44633
    TOR: rpg, PvE, instance-olt PvP, sztoriorientáltság, kidolgozott történetek, SW (ha ez érdekel)

    GW2: baromi jó PvP, háttérismeret nélkül a PvE része nekem nem volt túl érdekes, ha GW1-eztél, akkor lehetséges, hogy jobban tetszik
  • Curze
    #44632
    Gw2 _helyett_ nem tudom. Én a story miatt játszok. A KOTORokat nagyon szerettem, ahogy a többi Bioware cuccot is. Ez is hozza azt az elvárt színvonalat. De a pvp-t nem itt keresném :)
  • Bigblind
    #44631
    Egész egyszerűen ignorálod a goldselleres emberkéket, és láss csodát máris nyugodt a generál csati!
  • Dobronski
    #44630
    Valaki megpróbálna meggyőzni erről a játékról? Miért érdemes ezt választanom a Guild Wars 2 helyett, vagy csak miért érdemes játszani vele. Csak pár mondat. Ha lehet negatívum, pozitívum egyaránt, ne legyen fanboy.
  • picket
    #44629
    Olvastál valahol olyat, hogy én mit gondolok aktívkodással kapcsolatban?
  • Curze
    #44628
    Hogy engem mindig megelőz valaki...
  • Curze
    #44627
    Emlékeim szerint az mmorpg-k világában az összevonásokat mindig megelőzi egy zárt (ingyenes, de irányított), majd egy nyílt (fizetős) transfer lehetőség. Amikor is a játékosok szabadon dönthetnek, hogy maradnak-e az adott szerveren, vagy váltanak. Bármiféle szerver összevonás, és megszüntetés csak ez után jöhet. A legutóbbi Q&A alkalmával közöltek szerint egyelőre az első lehetőségnél tartunk.
  • Braikingboss
    #44626
    Karaktertranszfer valamikor nyár elején. Először kijelölt szerverre és szerverekről lesz ingyenes transzfer, ezt követi majd egy szélesebb körű rendszer, ahol bizonyos promókban ingyenesen válthatunk egyes szerverekre vagy pénzért oda megyünk, ahová akarunk. További infók a bevezetés előtt.

    A low-pop szerverek kérdése a fent említett transzfer első körében kerül majd terítékre, mikor kiválasztott szerverekre és szerverekről ingyenes lesz majd a váltás, így népesebb szerverre kerülhetünk.

    By: swtor.hu

  • darth devil
    #44625
    Arra várhatnak. Gondolod, h most az ingyen hónap alatt nem aktívkodik, majd hirtelen nyáron előfizet. :D Logikus. :D
  • picket
    #44624
    Akkor itt vagyunk megint. Csak a bw/ea arra vár, hogy egy rakás inaktív ember megint aktív lesz, akkor pedig nem vonhatnak össze mert hirtelen x szerver forgalmát kapja egy szerver...
  • PiszkosFred
    #44623
    Akkor meg sem a craftrendszer a szar/fos, hanem a lowpop server. Ergo, egy esetleges merge megoldja a dolgokat, ha kell?
  • N1ggA
    #44622
    Ja hát mondjuk én a Tombon játszok, ott nagyon pörög a dolog. Te Ahton?
    Ha igen, akkor sorry, hülye az ea/bw, hogy hagy üres szervereket, de hidd el, hogy tombon most nagyon megy a craft.
  • darth devil
    #44621
    Gyártottam fegyvert, armort, augmentet 1.2 után. Már csak az augment megy úgy ahogy.
  • 1Darton1
    #44620
    Hogy nincs jelentősége a creditnek, nem feltétlenül előny.
    Már első naptól mentek a goldseller reklámok fleeten, csak rájöttek, hogy nem lehet eladni a creditet, úgyhogy abbahagyták.
  • N1ggA
    #44619
    Úgy látszik 1.2 óta nem craftoltál, mert azóta van értelme más profnak is szerencsére!
    Synthweavinggel narancssárga armorokat gyártok augment slottal, és jobban keresek mint biochemmel valaha. Augmenteket úgy viszik, mint a kenyeret. Kb. 15k legyártani, 90k-ért lazán el lehet adni, napi többet is gyártok, a narancs armorokat is jó pénzért viszik.
    Biochemben eladod a stimeket kb. 2x-es haszonnal, én az augmenteket 5x-ös haszonnal.
    1.2vel rengeteget fejlődött a craft, de bersze aki február óta nem játszik, csak fikázni jár ide, annak erről fogalma sincs...
  • SCHwat
    #44618
    EVEben tenyleg nagyon jo a gazdasag, sok ido amig atlatod (a tizedet), es mire elkezded kapisgalni maris mindenki szid, h mekkora Carebear vagy es huzzal killmailt gyujteni.

    Itt meg mire eleri az ember az 50-es szintet mar orakat olvas arrol, h mekkor ... ez a jatek es egyaltalan miert jatszik vele.

    Nekem meg tetszik mind a ket jatek :) annak ellenere, h a forumokon mindenhol csak a miert ... es mert hagyom abba tema dominal.

  • DummyBoy
    #44617
    Haveromék mondták, hogy megint Aionoznak, próbáljam ki én is ...

    Első kérdésem az volt a belépés után, hogy a General chat-en mit lehet kezdeni az állandó goldsellerekkel ... Gyakorlatilag SEMMIT sem látni a general chatből, mert a goldsell pörög ...
  • picket
    #44616
    Nem azt mondtam, hogy nincs, csak azt, hogy nincs értelme, meg hogy nem botlok folyamatosan shoutoló törpékbe mint anno IF-ben.
  • Nephin
    #44615
    Hogy csak egy példát mondjak.
  • DummyBoy
    #44614
    Léééégyszi, hozzátok fel mégegyszer az Eve Online gazdasági rendszerét, ami a legjobb a világon, de kell hozzá egy fél élet!!!

    Haverom évekig játszotta, mesélt róla, annyit mondott csak, hogy az egy második munkahely ...

    Ha nektek ez hiányzik, van több lehetőség is, az egyik az Eve Online, a másik pedig pl: Éjszakai műszak a mekiben ...

    Nem biztos, hogy ez mindenkinek hiányzik ...
  • Nephin
    #44613
    Senki nem mondta, hogy nincsnenek benne hibák, de általában nem ezek hangzanak el, mint problémák, hanem a személyes csalódások.

    Hiba az open world pvp hiánya, hiba a túl sok szerver, hiba a hangbug, amit még mindig nem sikerült javítani, hiba a túl statikus környezet stb., de az nem hiba, hogy - nem is tudom, ki mondta valahol, kiesett - folyton veszít Pisti a pvpben, ergo szar a TOR...
  • Braikingboss
    #44612
    500k SWTOR Credits 16,09 €
    600k SWTOR Credits 19,21 €
    700k SWTOR Credits 22,29 €
    800k SWTOR Credits 25,34 €
    900k SWTOR Credits 28,36 €
    1000k SWTOR Credits 31,35 €
    2000k SWTOR Credits 61,05 €
    3000k SWTOR Credits 90,59 €
    4000k SWTOR Credits 120,12 €
    5000k SWTOR Credits 148,50 €
    6000k SWTOR Credits 177,21 €
    7000k SWTOR Credits 205,59 €
    8000k SWTOR Credits 233,64 €
    9000k SWTOR Credits 261,36 €
    10000k SWTOR Credits 288,75 €
    11000k SWTOR Credits 315,81 €
    12000k SWTOR Credits 342,54 €
    13000k SWTOR Credits 368,94 €
    15000k SWTOR Credits 423,23 €
    20000k SWTOR Credits 561,00 €
    25000k SWTOR Credits 697,13 €
    30000k SWTOR Credits 831,60 €


    Lehet törölni majd csak érdekességként most :D
  • picket
    #44611
    Wow-ban nem lehetett egy lépést tenni az aktuálisan favorizált fővárosban anélkül, hogy ne goldsellerbe botlottál volna. swtor-ban meg még egyet sem láttam.
    Attól, hogy megveszi valaki a cuccot nem lesz jobb játékos, csak a kredit dől mint csapból a víz, és ha megveheted belőle az összes cuccot, akkor nincs miért játszanod, mert közöd nincs ahhoz a contenthez, amit elérhetnél a cuccodban, de te sosem voltál ott... Nem ez a fejlesztők célja, ez egyből látszik, és tök fölösleges ezt fikázni.

    Hadd játsszak a szavakkal egy kicsit, mert látom fáradhatatlan vagy:
    Lehet támadni az swtort a végtelenségig, akkor is sok jó dolog van benne, a hibák ellenére is.
  • Curze
    #44610
    Nem hasonlítottam, csak mondtam egyet, amiben lehet. Nem értem a felháborodást egyikőtök részéről sem. Békesség Hölgyek, Urak!
  • darth devil
    #44609
    Rendben terelgessétek csak el a dolgokat.
  • Curze
    #44608
    Kek. Már ha érted...
  • Nephin
    #44607
    Igen, egy sandbox rétegjátékot teljesen logikus egy theme parkos, tömegeknek szóló MMO-hoz. :P :D
  • picket
    #44606
    Nem baj. Csak ha megkérdezem, hogy mi a kedvenc ételed, te meg azt mondod kék, akkor én meg hadd nézzek ferde szemmel. Nem baj, ugye?