60034
  • Nephin
    #44727
    Már meg is haltunk. :P Főleg így éjféltájt. :D
  • TDC Geronimo
    #44726
    Nincs és, csak bedobtam, mert haldoklik a topik :P

    Idei mmok kijönnek, swtor szépen be fog állni 500-700k előfizetőre és kb ott is fog maradni. Nincs a számmal semmi gond.
  • Nephin
    #44725
    És? Végre megvan az új szám. Nyilván jönnek majd a trollok... Az elégedetlenek lekoptak, a többi meg jól elvan a játékkal. Ahhoz képest, hogy egyesek szerint senki sem játszik már... :D
  • TDC Geronimo
    #44724
    EA Q4 eredmények

    "STAR WARSŸ: The Old Republic™ active subscribers are 1.3 million. Two new content packs — Legacy and Allies, available in Q1."

    Csak megjegyzem februárban még 1.7 milla volt.
  • Nephin
    #44723
    Az értelmes vitáknak itt sem szabtam sosem határt, a céltalan trollkodást nem engedem.

    Itt nincs másik oldal, ők nem értik, hogy egyes játékosok hiányolhatnak bizonyos dolgokat a játékból és majd elválik, hogy ami van, az elég lesz-e nekik. Senki nem mondta, hogy rossz, ami van, csak nekik ez így jött le.

    De ez itt erős off, szóval, amint mondtam, ha hozzászólnál a témához, tedd meg ott.
  • ezustszem
    #44722
    Egyreszt tenyleg zavar -a vizet predikal bort iszik effektus miatt-, masreszt ugy erzem, te sem igazan erted a masik oldalt.
  • Nephin
    #44721
    Ha végigolvastad, láthatod, mi volt, mint ahogy azt is, hogy miért mondtam el ugyanazt sokféleképpen, nem mellesleg megemlítve, hogy abbahagyom, mert értelmetlen, ugyanis sehogy sem értik meg a lényeget.

    Ettől függetlenül a topikgazda majd kitilt, ha úgy gondolja, hogy ki kell, esetleg kérdezz rá nála, ha ennyire zavarlak. :)
  • ezustszem
    #44720
    Az mar reg nem beszelgetes, hanem - unalmas ugyanazt ismetelgetem, mert mert ne - amiert itt kitiltottal mar par embert (hozzateszem jogosan).
  • Nephin
    #44719
    Ha hozzászólnál a beszélgetéshez, tedd meg ott.
  • ezustszem
    #44718
    Ha csak fele annyiszor ismetelgetnem magam es marhasagokkal szemetelnem tele a forumot itt - mint ahogy Nephin teszi mas forumban mar reg ki lennek tiltva, ez azert meglehetosen erdekes.
  • darth devil
    #44717

    Ahto rep healer zerg
  • Jacek
    #44715
    Azért ez konkrét:) ezt 4 évvel ezelőtt is megmondtam volna ingyen nekik.. hogy egy MMO-ban ezek a fontos dolgok:D gratulálok:DDD
  • Kryon
    #44714
    Én sem találkoztam még ilyennel, pedig sokat járok WZ-ra mindkét oldalon. Ezek szerint vagy mázlista vagyok, vagy nagyon ritka lehet.
  • darth devil
    #44713
    Ahton sincs köpködés. Legalábbis engem még nem köpködtek le semmiért wz-n. Okot se nagyon adok rá. Aki csak anyázni tud, azt jól ki kell röhögni és továbbállni.
  • ANDAXINx
    #44712
    1. Ne általánosíts. Egy tag viselkedése miatt az egész klánt lesuttyózni, kicsit meredek. Én is sorolhatnék klánokat rep és imp oldalról is Ahto Cityn, mégsem teszem. (De ha kéred akkor egy hosszabb posztot megeresztek az összegyűlt tapasztalatról, nem tudom, hogy te melyik klánban vagy, de elhiheted, hogy oda is találok egy passzoló screenshotot.)

    2. Én ismerem Muglit, nagyon jó srác, nem jellemző rá ez a magatartás. Néha persze mindenkinél kiborulhat a bili.

    3. Ami inkább zavaróbb, hogy WZben /say paranccsal anyázzák, cigányozzák egymást a szemben álló felek, illetve hogy a "profi" banda fele azt sem tudja, hogy mit kell WZben csinálni (vagy pl. anno az Ilumos ágyúnál volt pár nagyon "értelmes" rep játékos az egyik magyar klánból). Szaladgálnak össze-vissza, vagy egyesével kenődnek fel az ellenfél sorfalán, aztán meg leave WZ.

    4. Jelenleg nem tudom mi a helyzet Ahton, egy hete pihentetem és a másik szerveren tolom. És végre nem köpködést kap az ember, ha jól játszik, hanem ismeretlen pofák dicsérik meg, ha 19-20 medált összeszed egy WZben.
  • gergod
    #44711
    Koszi, akkor valszeg 560 lesz!
  • N1ggA
    #44710
    Én egész életemben csak Ati kártyát vettem, de ezentúl soha többet, és lesz... Szóval ati kártyát soha
  • Kryon
    #44709
    Ezek közül bármely bőven elég hozzá, de elsősorban nVidia kártyákra van optimalizálva, így azzal kevesebb meglepetés érhet (ati-nál driver gondok szoktak lenni). GTX 560 és GTX 570 közül azt veszed amelyik szimpatikus, de ha csak ehhez a játékhoz kell GTX 560 is elég.

  • gergod
    #44708
    Holnap megyek videokartyat venni. Melyiket javasoljatok ehhez a jatekhoz? Gtx 560, Gtx 570 vagy 7870? Arban van kulonbseg, de olvasom, hogy gondok vannak ati kartyakkal? Vagy esetleg eleg lenny az 560is? Koszi
  • Curze
    #44707

    igen igen igen igen
  • Curze
    #44706
    Nálam néha olyan mintha egyet sem használna :)
  • adeldorn
    #44705
    Sziasztok! Nem tudom, mennyi volt az urban legend tartalma az ügynek, de még a játék indulásánál állítólag voltak olyan gondok, hogy négyből csak két magot használt a játék. Valaki tapasztalt ilyet?
  • a.carkey
    #44704
    SW MMO epic csatával:
  • Nephin
    #44703
    Mondjuk az téged minősít, ha general chaten magyarul szitkozódsz...
  • Mugli
    #44702
    Először is leszögezném, hogy azok amiket írkálok az Én véleményem és nem a Rebel Strike-é, úgyhogy kérlek ne általánosíts. Azért magyarul beszélek, mert a magyaroknak szól. Hidd el ha nem magyar az illető angolul mondom neki a magamét. Ha te félreértelmezted az instrukcióimat az a te egyéni problémád, és nem kell itt a rossz híremet kelteni. Ha ez téged zavar ignorálj le, vagy reportolj nyugodtan nem különösebben érdekel. Én úgy vagyok vele hogy amég nem csillagozza ki amit írok addig szabad és nem fognak bannolni vagy mittudom én, de a biztonság kedvéjért majd figyelek arra hogy ne helyesen írjam a csúnya szavakat, hogy átverjem a fordító programot.
  • PiszkosFred
    #44701
    Hat utni utott, mint a hathuszas gyors. :)
  • N1ggA
    #44700
    A fene vigye el, én mar azt hittem jo lesz :(
  • PiszkosFred
    #44699
    Pont irni akartam, hogy az ilyen poenert jobb helyeken, foleg igy penteken, minimum ket nagy budos pofon jar, visszakezbol, mosolyogva. :)
  • Tafaya
    #44698
    Köszi, nekem mára ennyi volt a munka :)
  • N1ggA
    #44697
    ja amúgy "May the 4th be with you" :)
  • picket
    #44696
    A büdös életben nem fog a két process 4 gigánál több memóriát foglalni, ezt már korábban kifejtettem (de mivel a "kisebbik" alig eszik, ezért inkább a 2-2.5 giga a reális). A probléma valahol a hálózati oldalon lehet, mert 20 npc nem okoz problémát, 20 játékos meg igen.
  • N1ggA
    #44695
    Meg fleet, meg a wz-k, meg az operationök, meg igazából bármi más. Tény, hogy nem 1024*768-ban tolom, hanem 1920*1080-ban, de ha nem egyedül questelek, akkor mindenhol 30 alá megy az fps, stabilan, pedig a CPU és a RAM is max 50%-on megy, videókártyát nem tudom hogy kell mérni, de az se sokkal szarabb a procimnál és a memóriámnál, szóval teljesen érthetetlen ez az akadozás.
  • Alienator
    #44694
    Tévedés. ha csak az engine-t váltják le akkor nem kell mindent újrarajzolni. Az engine csak a grafika "mozgatásáért" felel, nem az engine a grafika maga. Az más téma.
  • PiszkosFred
    #44693
    Pitianer dolog, ket egyetemista programozo megoldja.
  • Kryon
    #44692
    Új motorral szövegeken kívül az egész játékot újra kéne írni, rajzolni.
    Biztosan bevállalják...
  • Nephin
    #44691
    Hülyén írtam, azért. :D

    Szóval az Aionban olyan volt a tömegpvp, hogy a szép karakterek és egyebek nem látszottak a gépeken sok esetben, csak a nevek vagy valami felirat mutatta a playereket, ezekre lövöldöztél, ezek mozogtak, izgalmas volt.
  • Omlás
    #44690
    Két három barát társaságában már a pvp is igencsak szórakoztató tud lenni nekem special épp ezért is tetszik a TOR pvp jó az hogy nem tudnak a nyomingerek összehozni 9 nyert mecset 60 meccs alatt az már más kérdés de attól még ugyanúgy fun a pvp akinek meg nem a fun a lényeg az keressen "versen célra kihegyezett" pvp játékot. :P Kellemes nyugodt munka után kikapcsolódásra a TOR tökéletes legalábbis számomra :)
  • Bhalage
    #44689
    miert hagyna meg barki is a neveket ha mar kikapcsol mindent?!

    ez altalaban pont forditva szokott tortenni; kapcsold ki a neveket es VOILÁ baszott gyors lett a jatek oO
  • Nephin
    #44688
    A motor simán bír 100vs100-at, ennél a saját gépünk miatt nem is kell több szerintem. Nem tudjuk, miért volt olyan Ilum, amilyen, most dolgoznak rajta, majd meglátjuk, mi lesz belőle.
  • PiszkosFred
    #44687
    Meg fogjak oldani, de - barmennyire is hiszi azt mindenki - ez nem 2 napos vagy 2 honapos melo. A kovetkezo nagyobb peccsek valamelyike talan modosit rajta majd ugy, hogy jobb legyen nagyobb letszam eseteben is. Mar most sokat javult, pedig egyelore csak optimalizalnak. Ha a motorba akarnak komolyabban belenyulni, azt altalaban olyan peccseknel teszik, amelyek amugy is valtoztatnak a rendszeren, lasd kiegek vagy komolyabb content patchek.