60034
  • darth devil
    #44686
    Akkor szerinted mi lehet a megoldás? Ha 4-5 hónap alatt nem bírák kijavítani a jelenlegi motort.
  • maniac001
    #44685
    Nem. Ez olyan hogy kell a szívműtét különben hamarosan meghal a beteg.
  • picket
    #44684
    Új motor? Ez olyan, mintha végrehajtanának valakin egy szívtranszplantációt azért, mert csak a harmadikig tud fellépcsőzni.
  • darth devil
    #44683
    Kaptak rengeteg ötletet a pvpre. Náluk a labda. Az is lehet, h már javában portolnak és az első igazi kieggel jön az új motor is.
    A 8v8as ranked wz szép és jó, csak kevés. Az sw világa kívánja az epic csatákat a bolygókért.
  • DummyBoy
    #44682
    Én kevés esélyt adok egy új motor bevezetésének ... Ha jönne is ilyen akkor már valszeg bőszen a portolás zajlana ...

    Egy új motor bevezetése sokkal több hibát be tudna hozni mint amennyi most van ...

    Semmi közöm nincs az ilyesmihez, és nem akarok az átlagos magyar "énúgyisjobbanértekhozzáésjobbattudnékcsinálni" fórumozókhoz hasonlítani, de én most egy kicsit ráfeküdnék a 8v8 WZ-kre, ott már nem vészes a helyzet, minél több új mapot kihozni és közben az eddzsim tímet qrva gyorsan ráfektetni arra, hogy oldják meg hogy több ember esetén mi okozhatja az eddzsim háklijait. (GPU kihasználatlanság, etc ...)

    Szomorú lenne, ha lefutna egy SW MMO úgy hogy nem lehet benne epic csatákat vívni ...
  • Nephin
    #44681
    Értem.

    Az Elder Scrolls Online-nál olvastam, hogy 100vs100-ra van tervezve a Hero, ez szerintem nem kevés, ha több ember lenne, fellépne az aionos "kapcsolj ki mindent, csak a neveket hagyd meg, különben diafilm" effektus, tippre. Atomerőműveknél persze lehet, hogy nem. :)
  • darth devil
    #44680
    Bocs, a grafikai motorra értettem a menthetetlen jelzőt.
  • Nephin
    #44679

    Dehogy menthetetlen, ez erős túlzás, hovatovább hazugság.

    Jópárszázezren vígan elvannak fele, direkt nem mondok számokat, nehogy belekössön valaki. A hibákat senki sem tagadja, de sokan hajlamosak átesni a ló túloldalára és eszeveszetten doomolni, nagyvonalúan elfelejtve és ignorálva a játék számos remek és nagyszerű elemét és a folyamatos javítást és fejlesztést. Nem feltétlenül rólad beszélek, mielőtt félreértenél.
  • darth devil
    #44678
    A lényeg h valamit lépniük kell, mert remek rpg ide vagy oda jövőre jön egy szintén rpg vonalon erős versenyző, szintén ismert és kedvelt világgal. Olyan érzésem van, hogy nagyon kezdenek a fejük felett összecsapni a hullámok. Azért ma azt a hibát elkövetni egy populárisnak szánt mmonál, h nem terveznek bele pvpt elég nagy hiba.
  • a.carkey
    #44677
    Vagy felejtsék el a nagyobb terveket. Nem az a baj a játék futásával, hogy erősebb gép kell hozzá, hanem, hogy erősebb gépen sem úgy fut, ahogy annak elvileg kellene ...
  • darth devil
    #44676
    Ha a jelenlegi cucc menthetetlen, akkor kénytelenek lesznek meglépni. Csak nehogy az utolsó pillanatig reménykedjenek valami reménytelen cuccban.
  • PiszkosFred
    #44675
    Es kezdodne lenyegeben elolrol a fejlesztes :) Ez az, ami SOSEM fog megtortenni, maximum a tavoli jovoben, egy esetleges folytatasban.
  • darth devil
    #44674
    Azt se hagyd le, h csak ma éjfélig. :D Szabadulnának a készlettől. :D
  • darth devil
    #44673
    Tudom nagyon jól. De én nem hiszem, h a jelenlegi graf motorban komoly lehetőségek lennének. Sokkal szebben nem fut a megjelenés óta. Sajnos.
  • DummyBoy
    #44672
    Ez jó hír :)

    Most az egyszer nem bánom, hogy ilyen qrva lassan haladok ...

    Mire odakeveredek, addigra lesz szervertranszfer, worldpvp, minden ... :)

    @új motor: Ne felejtsük el, hogy a béták alatt "állítólag" semmi gond nem volt a world pvp-vel, meg a WZ-kkel ...

    Ha megtalálják a bugot, ami miatt megmakkan a rendszer, akkor lehetnek még itt meglepetések ...

    1.2-vel látványosan javult a game sebessége, de az utolsó kis peccsel csináltak valamit, mert nálam még jobban meglódult ... (De az is lehet, hogy az új Ati driver a ludas ... )
  • a.carkey
    #44671
    Btw, 6000 forint a TOR a Múzeum körúton ...
  • a.carkey
    #44670
    Jó lenne, ha elviselne, de nem visel el, lsd. Ilum jelenlegi helyzete.
  • darth devil
    #44669
    Ez szép és jó. De pve közben vagy épp pvpben mennyire figylesz az ilyen dolgokra? Kb semennyire szerintem. Viseljen el sok játékost egyszerre az swtor motor, ilyen szintű fizika nem feltétlenül kell.
  • darth devil
    #44668
    Esélyesebb, h licencelnek egy unreal3as motort. Ami már bizonyított.
  • a.carkey
    #44667
    OFF:
    Kb. ilyet?
  • a.carkey
    #44666
    Miért kellene három naponta új cuccot venned???

    Nem lenne javítható, de a pénzt, amit a javításra költenél, páncélvásárlásba forgatod, amivel elősegíted, hogy legyen értelme egyes szakmáknak, és még pörögjön is a playerek által működtetett gazdaság. Most ugyanígy dobod ki a pénzt javításra, csak a pénz nem playerek kezébe megy, hanem eltűnik a rendszerben. Ez jobb? :D
  • a.carkey
    #44665
    Új motort írnak a játékhoz? :)
  • Braikingboss
    #44663
    Kérdés az hogy a jelenlegi engine-t fel lehet e úgy turbózni hogy több embert is elbírjon egyszerre az open world PvP.
  • Nephin
    #44662
    A PvP-re bőven ráfér az erősítés, jó lenne, ha lenne normális open world PvP, satöbbi, a raidekkel nekem semmi bajom, Denova HM nehéz, ahogy azt kell. Persze a fejlesztés sosem árt.
  • darth devil
    #44661
    Oda nem is lehet majd. Irányított transfer lesz, nem szabadon válaszott oda megyek ahova akarok.
    Ideje, h átszervezzék.
  • Rhilen
    #44660
    Szerintem Tomb és a többi heavy szerverre nem lehet majd transzferálni.
  • Braikingboss
    #44659
    Ezt most annak írom aki próbál ide írogatni de MI NEM LÁTJUK MIT ÍRSZ :D Annyit hogy új hozzá szólás érkezett.
  • maniac002
    #44658
    Jéééé... "A bajban lévő MMORPG, endgame-ben nincs tennivaló."
    Úgy látszik a BW is elismeri. Itt meg mi "haterek" kaptuk a pofonokat hogy mégis honnan vesszük ezeket a hülyeségeket. Jöhet a "mi megmondtuk" szöveg?

    Vagy még mindig mi vagyunk a helikopterek? :)
  • Braikingboss
    #44657
    Átszervezi a Star Wars: The Old Republic fejlesztőcsapatát a BioWare.

    Az elemzők szerint bajban lévő MMORPG arra a területre gyúr rá, ahol a legnagyobb hiányosságai vannak: a PvP és az endgame tartalom kap rivaldafényt.

    Az átszervezés révén sokkal nagyobb hangsúlyt kap az eredeti tervekben nem szereplő PvP, valamint a legmagasabb szintű játékosoknak szánt tartalom - a végjátékot túl gyorsan el lehet érni, azután pedig nem marad tennivaló.

  • Braikingboss
    #44656
    Ha majd lesz caracter trans én biztos nem a Tomb-ra megyek :D Mindenki oda megy aztán jönnek a sorok ott vársz hogy bejuss mellette meg ott van 80 szerver ahova 1 katt és bent is vagy :D
  • maniac002
    #44655
    És kihagytad a bugokat is a negatívumokból.
  • DummyBoy
    #44654
    Egy kezdőnek ez nem értem miért lenne negatívum ... kezd egy karit a legnagyobb szerveren és kész ...
  • Braikingboss
    #44653
    max 10-15 szerver ami üres ha azokat bezárnák is maradna 75-80 EU szerver ahol így egész szép populáció lenne szerverenként.
  • Nephin
    #44652
    A saját szervered nevében nyilatkozz, köszi.
  • Witcher
    #44651
    Lemaradt a negatívumból, az ürességtől kongó szerverek! 100 szerver helyett elég lenne 15, de ezzel lehet hogy sokat mondtam!
  • Kryon
    #44650
    Pozitívum: jól kidolgozott story, rp elemek, full voice-acting, SW világ, pve, jó warzonek, folyamatos fejlesztés.

    Negatívum: optimalizálatlan motor, world pvp hiánya, statikus környezet.
  • Kryon
    #44649
    Nem javítható páncél? Ez még viccnek is rossz, semmi kedvem creditfarmmal tölteni a játékot csak, hogy 3 naponta új cuccot vehessek.
    Én örülök, hogy nincs nagy jelentősége creditnek, így nincs goldseller és AH kemperek se itt élvezkednek.
  • a.carkey
    #44648
    Ahol sok hitpontja van a páncélnak és nem javítható, mint itt, szóval van értelme a gazdaságnak? :)
  • darth devil
    #44647
    Ja. De sajnos ez is elég. Vannak hülyék akik odaállnak. :S
  • DummyBoy
    #44646
    De a shadow - sage már nem tud ... Jugger mara is csak charge-olni tud, nem?