60034
  • picket
    #44887
    Eccsém mekkora öngól. Írok valamit arra, ami "rajta van a lemezeden" (folyamatosan előjön és ismételgeted), majd elmegyek órákra dolgozni, ebédelni, stb... mire visszajövök te meg még ketten rittyentetek ide 100 hsz-nyi flémet, és én találjak magamnak nőt. Ennyire nincs érv, vagy ennyire bunkó ember vagy?
    Raktam mögé "trollfejet" (???), így már nem is kell komolyan venni.
  • Boncmester
    #44886
    Te is az vagy, mégis szoktál randizni :D
  • t0xikus
    #44885
    a macskám már nemtelen:D
  • Kryon
    #44884
    Már meg is untad Tera-t?
  • Boncmester
    #44883
    Pont tegnap jött ki az EA pénzügyi jelentése, és ennyi.
  • Ewron
    #44882
    Én inkább csak kultúráltan, olvasva szórakozom, nem akarok belegázolni senkinek sem a finom kis lelkivilágába :)

    Érdekes, hogy mindig a szerver leállás napján pörög a topik. Lehet, hogy egyébként a többség a játékkal van elfoglalva és nincs ideje ide irogatni?
  • Boncmester
    #44881
    A macska a macskádnak randipartnernek.
  • Omlás
    #44880
    Alienator: akárhogy csűröd csavarod a témát mindig az jön ki belőle, hogy SZERINTED bukott a játék, NEKED nem tetszik.

    Teljesen mindegy mi a téma a végére mindig ugyanoda jutunk már hetek óta, hogy neked nem tetszik és, hogy bukott a mutatvány.

    Had kérdezzem meg nem unod még ? :]
  • t0xikus
    #44879
    ?
  • Nephin
    #44878
    Ewron mellett nem rúghatsz labdába, nekünk már hosszú közös történetünk van, ugye, Ewron? :P :D
  • Boncmester
    #44877
    Sanyinak jó lesz :)
  • Alienator
    #44876
    Te meg ne flörtölj addig Ewronnal amíg nem születik hivatalos döntés a randiról jó???
  • Nephin
    #44875
    Tess. :P
  • Boncmester
    #44874
    Volt kb 2-3 hónapja egy nyilatkozat, hogy meglepődtek a fejlesztők, hogy a játékban népszerű a PvP, nem gondolták, hogy ez túl sok embert érdekelne, ezért majd elkezdenek arra fókuszálni.
  • Nephin
    #44873
    Na szép, itt generálom a kontentet, te meg csak leechelsz, tessék beszállni! :P :D
  • Alienator
    #44872
    Jó akkor majd kiderül hogy mi lesz. Így jó, kedves fanboy-ok? :)
    Várom a + és - jeleket.
    Ez egy event itt a fórumon. Hozzuk össze Alienatort és Nephint vagy ne? Hm izgalmas és tartalmas topiktéma. Az swtor olyan amilyen, de a szerelem az csodálatos dolog, akármit írnak is a haterek :)

    Szóval aktív fórumozók, rajta. Lészen-e láv vagy nem-e lészen-e láv?
    A döntés csak rajtatok múlik :P
  • Pacho
    #44871
    Kicsit furcsa ezt így olvasni, elhiszem amit írsz nem arról van szó, csak akkor hogy gondolták a fejlesztők az egészet, mert a class sztorik arra haladnak, hogy közeledik és végül kitör újra a háború....no most akkor a playerek felkiáltanak, hogy "kitört a háború menjünk instázni"? Vagy "HÁBORÚ!!! - irány a daracronok Tythonon!"
    Én pl. tényleg tök naivan azt hittem, hogy a háború a játékban pvp-t jelent.
  • Boncmester
    #44870
    Hát van ilyen, nem mindenkinek volt gyerekszobája, de amúgy szerintem néhányan azok közül is lazán megérdemelnének némi temp bant a stílusuk miatt, akik itt Alienatorral szoktak vitatkozni, és akik direkt rátrollkodnak a trollkodásra.
  • Ewron
    #44869
    Mégmégmég, különben unalomba fullad az ebédszünetem! :)
  • darth devil
    #44868
    Egyértelműen pozitív, hiszen a játék legnagyobb gyengéje a pvp. Sokmindent elmond, hogy elve nem is akartak pvpt a játékba.
  • t0xikus
    #44867
    alienátorban az a baj -azon kívül,h mindig megakad a lemez- hogy már nem egyszer állított egyértelműen valótlan dolgokat, és valahogy az érkező cáfolatot sosem látta vagy épp válaszolt egy fel nem tett kérdésre:D
  • t0xikus
    #44866
    azt sztem max nyuszis meg hellókittys képekkel lehetne pörgetni:D
  • Nephin
    #44865
    Van különbség a negatív vélemények előadási módja között is. Nem azzal van a gond, hogy Alienatornak problémás a játék, hanem azzal, ahogy ezt közli velünk és amit kreál köréje, szerencsétlenségünkre naponta kb. ezerszer.

    Érdekes, hogy téged vagy darth devilt pl. sosem jutott eszembe kitiltani a topikból, pedig sokszor nem értünk egyet az utóbbi időben, míg Alienator olyat jojózik le és fel a tiltólistáról, hogy már én szédülök. :D Persze ha trollnak nevezik, akkor felháborodik, pedig egy az egyben a troll alapsémát képviseli.
  • Boncmester
    #44864
    Ja, ez a PvP átszervezés inkább pozitív hír nekem, mint negatív.
  • Boncmester
    #44863
    +

    De amúgy lehet nem néz ki jól, még nem láttunk róla képet :)
  • Braikingboss
    #44862
    Az átszervezés nem feltétlen negatív dolog inkább jó. Amúgy meg pörgesd fel inkább a TERA topicot.
  • Nephin
    #44861
    Nem értem, hogy ezzel mi a problémád.

    Nálunk a cégnél naponta! dől el, melyik területre kell aznap több ember, mégis NASDAQ-cég, él és virul. A legtermészetesebb dolog, hogy olyan helyekre koncentrálják a munkaerőt, ahol gyengébbek az eredmények és a PvP ilyen a játékban. Ezen mit kell cáfolni?
  • Boncmester
    #44860
    Mondjuk azért az hozzátartozik, hogy szerintem nem ugyanazok az emberek mondták annak idején, hogy milyen szar, hogy nincs trial, mint akik most azt mondták, hogy nem jó jel, hogy ennyi trial van ilyen gyorsan.
    Annak idején azok nyafogtak, akik nem szoktak/nem nagyon szeretnek fizetni egy játékért havidíjat, és ha már mégis elgondolkoznak rajta, akkor legalább szerették volna kipróbálni.
    Jelenleg azok mondják, hogy nem jó jel a trial, akik rendszeres MMO játékosok.
  • PiszkosFred
    #44859
    A forum porog, de a tartalom az zero. Orankent 100-200 komment cset stilusban nulla mondanivaloval, ez lenne a cel?
  • Alienator
    #44858
    Na elf-társak...
    Azt kérem az összes fórumozótól, hogy tegyen egy + jelet ha Nephinnek randiznia kéne velem, és egy - jelet ha nem.
  • Alienator
    #44857
    És ezt az átszervezést tudtommal még nem cáfolta az EA.
  • darth devil
    #44856
    Volt ajándék nap az elrontott patchelés miatt és egy kettő nem várt patchnap miatt. De hogy egy egész hónapot az emberhez vágjanak 4 hónappal a start után, az kicsit erős.
  • Nephin
    #44855
    Tudod mit? Jó, legyen 1 milla, sőt, egy hét múlva f2p, sőt, visszafizetik a játék árát.

    Na.

    A lottószámokat még mindig várom, ejnye.
  • Alienator
    #44854
    "és még mindig nem esett le hogy ez nagyon nem érdekli az itteni fórumozókat."

    Amikor én nem írok, nem pörög a fórum. Ahogy postolok pörög. Anomália mi? Az ingyen pár nap egy kompenzáció miatt érthető lenne, de az 1 hónap NEM AZ. Mindegy, nem magyarázkodok neked. ha 1 évet adtak volna te azt is megmagyarázod. Ésszerűtlen az 1 hónap, és aki ezt kompenzálásnak véli az vak.
  • darth devil
    #44853
    átszervezés
    A forrás nincs megemlítve.
  • PiszkosFred
    #44852
    En elfogadom a csokkenest, most a linkelt cikkbol mar valaszt is kaptam arra, amit kerdeztem delelott (triallal reaktivaltak is benne vannak a 1.3misiben). Ezzel nincs is gond. En csak azt unom mar honapok ota, hogy van par ember, aki elete celjanak tuzte ki, hogy a jatekot a leheto legtobb modon alazza, szidja, negativum kampanyt folytasson ellene. Mert velemenye mindenkinek lehet (hagyjuk most a segglyukas viccet), de hogy ezt naponta beletolja az arcunkba, az mar picit unalmas. Es miert? Mert szerinte nem porgott a topik. Ha most valaki hiparaktiv, az lecci ne azzal vezesse le feles energiait, hogy csak azert szit vitat, mert "leult a topik". Ha pedig ilyen perverzioja van, akkor keressen masik topikot.

    A jatek nem valtozott az elmult napokban, es holnap sem fog. De o holnap is kezdi elolrol, es csak mondja, csak mondja, csak mondja.

    Anno egy honved-mtk meccsen az egyik - nyiltan mtk drukker ujsagiro - beult a honved B kozepbe (akkor meg volt), es amikor az mtk golt rugott, felugrott es elkezdett orulni. Masnap irt egy cikket a nepsportba, hogy milyen kocsogok a honved drukkerek, mert megvertek.... Hat kerem, aki kurvanak all, ne csodalkozzon, ha megb*sszak. Alien is hasonlo, direkt provokalja a topikba irokat, de a vege az, hogy persze mi vagyunk a hulyek, ha elkuldjuk a picsaba verbalisan, neadj'sten kitiltjuk. (mondom ezt ugy, hogy kb 3 hete nem logoltam be az swtorba, meguntam egyelore es inkabb wowozok/gw2-zok, de attol meg nem tartom egy fosnak, kiprobalasra erdemtelennek a tor-t...)
  • DummyBoy
    #44851
    Nagyon nagy baj van ... :) Erről eszembe jut egy vicc:

    "- Idesapám, gyüjjék rögvest mert nagy baj van!
    - Osztán mi a baj, fiam?
    - A szomszédból átjött a Mihály bá, osztán a tisztaszobában bassza Idesanyámat!
    - Pedig osztán neki nem is lenne muszáj…"

    Az a baj, hogy abban teljesen igaza van Nephinnek, hogy felesleges ez a nagy temetéshadjárat ...

    Amikor indult a game, ment a hiszti, hogy "Mit képzelnek ezek, hogy nincs trial ..." , "Ennyi pénzt senki sem fog kiadni látatlanban!" Amint lett, megjött a másik hisztihullám: "húúúú, vége az swtornak, indulnak a trialok" ... Aztán a "Hogy képzelik, hogy a sok leállás mellé nem adnak ingyen napot!!! a wowba is vót!" ... na itt lett egy hónap, erre "Húúú, vége az swtornak, ingyennapok ..."

    Ugye érezhető, hogy qrva mindegy, van-e rajta sapka, meg lesz verve ... NA erre itt nincs szükség.

    A kérdéseidre nem Nephin fog választ adni ... Nephin csupán más megvilágításba helyezte a dolgokat ... A kérdéseidre SENKI SOHA nem fog válaszolni. Ezek olyan dolgok, amit egy átlag ember sosem fog felgoni ...

    Téged azért néz mindenki hülyének, mert elmondod 87326487364-szer ugyanazt, néha pár betű eltéréssel, és még mindig nem esett le hogy ez nagyon nem érdekli az itteni fórumozókat. Ami ezalól kivétel afelett meg elsiklik mindenki ...

    Amíg az SWTOR nyereséges, addig nincs olyan nagy baj. A tendencia ugyan szar, ez BAJ, de ennek rengeteg oka van. Viszont geostacionárius ívből beleszarok, hogy az EA épp aktuális pénzügyi negyedévében, pistikét és józsikát, vagy csak pistikét vették bele az előfizetők számlálásakor a létszámba.

    Amíg be tudok loggolni és tudok játszani a többiekkel, addig ez engem nem igazán érdekel.

    @Boncmester: Tudom, anno még én linkeltem neki, mikor ezen pörgött :)
  • Alienator
    #44850
    Igen az 1.3 nagyobb része a fizető réteg. Monjuk 1 milla. Igaz? Az előbb azért csesztél le hogy honnan veszem hogy 50% a lost player. Hát innen pl :)
  • Nephin
    #44849
    :D
  • Nephin
    #44848
    De még ez sem feltétlenül, mert ugye fizetősök is mentek el... Nagyjából maradhatott, a legnagyobb rész fizet.