60034
  • picket
    #44969
  • Alienator
    #44968
    Hát ha te ilyen "elnéző" mosollyal illetsz egy szellemi fogyatékost, az téged minősít. Szerintem mindenki tudja hogy nem vagyok ostoba, és sokszor csak mókából írogatok. Főleg a nagyon nagy baromságokra (nincs player csökkenés, minden rendben stb dologra gondolok).

    Amiben meg igazam van, azt vagy belátja az emberek nagy része, vagy vitába száll velem/velünk, és ezzel sincs baj. Ha pár oldalt visszaolvasol láthatod, hogy régi rajongók is látják a lejtőn száguldó játékot, és már nem akkora fanboy-ok.
  • t0xikus
    #44967
    igazából számomra érthetetlen,h neked tetszik, ha megmosolyognak az emberek. tudod az a fajta mosolygás, amit pl egy szellemi fogyatékos felé megereszt az ember, amikor az aprót kér, vagy képeslapot árul, és elnéző mosollyal intesz nemet felé.
  • Alienator
    #44966
    Nem basztatom, csak reagálok a magam módján. Mindenkinek jobb, ha pörög a topik. ha az ég világon semmi nem történik itt, és 3 óránként van 1 hozzászólás, az nem jó. Gondolom ti se azért jártok ide, hogy a nagy semmit bámuljátok.
  • DummyBoy
    #44965
    Az ilyen kijelentésekre figyelni kell, mert ha téged az szórakoztat, hogy basztatod az embereket itt, akkor gyorsan a fő PVP mester nyomdokába léphetsz ...
  • Alienator
    #44964
    ha már th-bs filmet említed... mi lesz ha írogatok?
    megint dühbe jöttök? :)
  • Alienator
    #44963
    Engem szórakoztat. És nekem ez a lényeg.
  • t0xikus
    #44962
    az van,h te nem vagy olyan, mint egy th-bs film, hogy huszadszor is derül rajta az ember
  • Alienator
    #44961
    Nem igaz. Így unalmas. Ha az SWTOR mint játék dögunalom, legalább a topikja legyen érdekes :)
  • Pluskast
    #44960
    Az erő veled van Luke.
  • Fpocok
    #44959
    És akkor ha kicsit leül, akkor mivan? Inkább legyen csendes, mint tele flammel.
    :D
  • Alienator
    #44958
    Kincs ami nincs Online? :)
  • Alienator
    #44957
    Na mi van, ha én nem szólok semmit leül a topik?
    Valaki mondjon már valamit, mert csökken az előfizetők száma és hamarosan F2P lesz a gamma :)
  • Bhalage
    #44956
    ja nekem is a kis retardalt oslako jutott eszembe :D
  • a.carkey
    #44955
    "Kő kóláá?" :D
  • a.carkey
    #44954
    Aham.
  • PiszkosFred
    #44953
    Jo a nev, csak az a baj velem ilyenkor, hogy ha meglatok egy ilyen nicket a jatekban, mindig az eredeti, altalam ismert es kedvelt "draga jo egyugyu Ánulura" asszocialok, igy aztan mindig furcsa a szitu, ha ilyen nevvel egy jol megtermett "csillagharcos" jon szembe :) Viszont a film tankos jelenetebol kiindulva, erdekes jelenet lenne, ha Anulu egy ilyen kisebb lepegeto tetejen egyensulyozva, termeszetesen teljes torzsi diszben uldozne az jatekosokat :)
  • Bhalage
    #44952
    Anulu?
    :o
  • a.carkey
    #44951
    Hehe. Ma jött egy mail, hogy

    "...you've already gone through a lot together so don't let Vette down. Log back into the game to continue your discovery of the galaxy with Anulu or another hero."

    :D

    Pedig tegnap pont beléptem megnézni a legacy vendort ...
  • Laroa
    #44950
    Ejnye, ki szaladt az óvónénihez árulkodni, hogy Pistike meghúzta a haját?
  • [NST]Cifu
    #44949
    Megkérnék mindenkit, hogy a topicot ne terheljék feleslegesen egymás húzásával, kötekedéssel, trollkodással. Ha nagyon nem bírjátok ki, akkor priviben rendezzétek le. Köszönöm!
  • darth devil
    #44948
    Sima razer naga egér jóval drágábban mert sw.
  • Tomy Lee
    #44947

  • a.carkey
    #44946
    Jó drága. Ráadásul darab közeli sincs a termékekről.
  • Nephin
    #44945
    Picket, Bonc, álljatok le.
  • Tomy Lee
    #44944
    store
  • Tomy Lee
    #44943
    Volt már?
    Swtor mouse
  • picket
    #44940
    Szándékosan félre akartam érteni, szerintem rajtam kívül senki nem értelmezte hasonlóan. sarcasm_sign.jpg
  • picket
    #44939
    Nem azért, mert ennyire érzékeny téma nálam, hanem ennyire úgy érzem, hogy nem ezzel kéne egy vitában "vissza vágni". Case closed.
  • N1ggA
    #44938
    most shotoltam:
  • darth devil
    #44937
    Fegyvert nem tudok szétszedni, de armort lehet.
  • darth devil
    #44936
    Biztos az, de én mindig medálokra mentem, a win jött úgyis előbb utóbb.
  • darth devil
    #44935
    Holnap is lesz egy DT 9-1ig.
  • a.carkey
    #44934
    De legalább nem kell Ahton 3-9 mit tudom mennyi győzelmet összeszedni. Ez azért mindenképpen változás, legalábbis egy atomcsapást megelőző atomcsapáshoz képest.
  • DummyBoy
    #44933
    Igen ... azt tudom :)

    De mint említettem nekem igen kevés időm van játszani, és inkább a sztorit szerettem volna befejezni ...

    Scrapper scoundrelként akkor lettem firss 50-es, mikor kijött az 1.2 ... Szóval most épp a healerkedéssel ismerkedem :(

    Reward: A reward az kutyafüle ... maga a kveszt teljesítése vagy teljesíthetetlensége ami motiváló, vagy demotiváló ... (Nekem legalábbis ...)
  • darth devil
    #44932
    Már benne van.
  • z3d
    #44931
    Patch notesból kimaradt:
    1 győztes meccs 2 meccsnek számít a napi 6ból.

    dev tracker a forrás.
  • darth devil
    #44930
    Most meg kellene lepődni? :D
    Én félek mostmár a pvptől, mert olyan is bejön aki semmi hasznosat nem tesz hozzá a csapat teljesítményéhez. De ne legyen igazam.
  • Tafaya
    #44929
    Minden segítség jól jön a gyűjtögetésben :) Ettől függetlenül egy 16 meccses szopóroller így se úgy se kellemes :)

    ‎"Custom (orange) moddable items that have no modifications installed can now be reverse engineered."

    Ezt meg majdnem sikerült megcsinálniuk :)
  • darth devil
    #44928
    Ha egyedül pvpzel akkor simán van esélyed bekerülni egy jó premade mellé, amivel nyerhetsz. Ha klánnal akkor azért illik elhozni egy két győzelmet. De nem értem miért ez a kétségbe esés, olyan nagy reward jár szerintetek a napi/hetiért?