60034
  • picket
    #44767
    Ezt már kifejtettem korábban, hogy benne vannak, mert mi azt mondjuk. Mi pedig fórumozók vagyunk, tehát jobban tudjuk.

    gyk. fogalmunk sincs, hogy ki van benne :p
  • Alienator
    #44766
    Ami még működhet egy darabig, hogy az emberke megnézi a trialt, hú tök jó KOTOR3. Megveszi, végigjátsza és cancel sub. Esetleg befizet még1 hónapot ha van kedve felhúzni még1 karaktert. Persze ez csak egy darabig megy, ahogy a többi single játéknál. Ehhez viszont az kéne, hogy egy reális árra állítsák be a játékot, mint a többi (nem blizzard) single player game esetében.
  • picket
    #44765
    Minden mmorpg-nél lelép legalább a fele az első fél évben, de ugye telebőgne minden fórumot a majomkórus, hogy lelépett a fele...
  • PiszkosFred
    #44764
    Valaki linkeljen mar nekem egy hivatalos allaspontot arrol - ne valami hater blogot -, ahol le van irva, hogy a trialosok 10 illetve 30 napja bennevan ebben az 1.3 misiben. Koszonom. Nem akartam ehhez az egesz "van rajta sapka, nincs rajta sapka" dologhoz hozzaszolni, de komolyan erdekelne, hogy mi alapjan veszi barki is bele a trialosokat, mi a forrasa ennek az otletnek?
  • Alienator
    #44763
    Az lenne a viszonylag reális, ha az ingyen hónap után néznék és a trialosok nélkül. Persze érthető hogy nem akarják közzétenni hogy 1 milla alá ment az előfizetők száma, mert ez egy infó azoknak akik esetleg be akarnak rá ruházni. Sokan írták hogy kipróbálásra ott a trial. Nos ez nem egészen jó, mert a trial alatt nem fog eljutni arra a szintre amikor már fail a game, azaz az endgame. Szóval szerintem valahogy így vannak a BW/EA-nál is, hogy nem szívesen nyilatkoznának olyat, hogy 4 hónap alatt több mint a fele előfizető lelépett.
  • Nephin
    #44762
    Psszt. :P :D
  • Laroa
    #44761
    De csak ha csatolják mellé a bankkártya adatokat is
  • Boncmester
    #44760
    Név szerinti listát kérünk :)
  • Boncmester
    #44759
    Ja, vágom, csak amit kiírtál az oldalra megjegyzést hozzá, az szerintem igen erős trollkodás vagy inkább trollbait volt. Szerintem next time az ilyen inkább kommentár nélkül menjen, feltéve, ha nem az volt a célod, hogy felpörgesd a fórumot :D
  • Omlás
    #44758
    "jólvanna:) nemrég értem be munkába és még nem bújt elő teljesen az agyam:)"

    Délutános vagy e ?
  • t0xikus
    #44757
    jólvanna:) nemrég értem be munkába és még nem bújt elő teljesen az agyam:)
  • picket
    #44756
    Te meg szoktál tudni szöveget értelmezni :p
    (protip: sehol nem mondom, hogy te trollkodtál, lehet csak áldozata vagy azoknak, akik azonnal megfejtették és fikázták az "active subsribers" szószerkezet megfelelően ködös kialakítását)
  • DummyBoy
    #44755
    2 hét PVE után tegnap este gondoltam felavatom a brendnyú recruit medic szettemet. (Halál az expertise-re ... Ez a szar gyengébb mint a 49-es cuccom volt ...)

    Bementem, Novare coast, enemy elhúz ... aztán beértük őket, sőt a vezetést is átvettük :) Na mondom, ezer éve nem nyertem PVP-t, talán most ...

    30%-on álltunk, az enemy csak fogyott, max 2!!! %-nál megálltak, befoglaltak 2 tornyot ... és onnan megnyerték ... Az ideg szétvert ... A végén nézem ... rajtam kívül 5 healer volt ...
  • darth devil
    #44754
    Nem erre értettem.
  • Braikingboss
    #44753
    Hát látod ez igaz. Csak az a baj hogy nekem ahhoz nincs energiám hogy erre a másfél hónapra felhúzzak egy új karaktert másik szerón :d
  • t0xikus
    #44752
    nemár, te nem szoktál árnyékokra ugrálni:) eszemben sem volt trollkodni
  • Laroa
    #44751
    Mikor ahton 10 warzoneból 9ben ugyanazokkal az emberekkel játszok vagy ellenfélként vagy csapatban az eléggé unalmas tud lenni, szóval igenis jobb a pvp már attól hogy átmentem tombra.
  • picket
    #44750
    Nem vitatom, csak a failtrollkodáson szórakozom.
  • Nephin
    #44749
    Tökegyszerű: írtok az EA-nek, hogy kedves EA, ugyan kik számítanak bele az 1.3 millióba? :) Hátha elárulják... :P
  • t0xikus
    #44748
    én aktív vagyok pl,m ráérek unsubot nyomni május végéig
  • picket
    #44747
    Bocs, hogy idézni mertem az egyetlen forrást, amiről tudunk, de biztosan nem csak róluk van szó

    [url=http://files.shareholder.com/downloads/ERTS/1723718893x0x566945/3aaa2f1a-342b-4cbc-b067-c974f720ecc1/EA_News_2012_5_7_General.pdf]"STAR WARS®: The Old Republic™ active subscribers are 1.3 million."[/url]
  • darth devil
    #44746
    Nekem is. De ha előbb elfogynak a pvpző emberek az slből akkor hamarabb is befejeződhet a játék.
  • darth devil
    #44745
    Amint látod nem csak azokról van szó. :D
  • darth devil
    #44744
    Hát igen, így még a köv negyed éves jelentés is kb ugyanezt a számot fogja tartani.
  • picket
    #44743
    Azt is tegyük hozzá, hogy csak "active subscribers"-ről van szó. Mi persze azonnal tudjuk, hogy ebben ki van benne, és ki nincs.
  • Braikingboss
    #44742
    Nekem még van 44 napom :D Olyan június 20-21 ig még beenged logolni :D Talán még a transfernek is részese lehetek mielőtt befejezem.
  • t0xikus
    #44741
    azért tegyük hozzá,h az ingyen hónap sokaknak máj30ig tart:)
  • Nephin
    #44740
    lásd #44735

    A hivatalos, részvényeseknek közölt adat ez, majd a következő ismeretében lehet mondani, hogy igazak-e az összeesküvés-elméletek vagy nem.

    Zárójelben hozzátenném, hogy az 1.7 óta is mondtak sokan mindent: hazudnak, beleszámoltak eztmegazt, már 1 millióan sincsenek, sőt, már totál kihaltak a szerverek... Most ugyanez megy az új adattal, semmi meglepő nincs ebben. :)
  • Sir Quno Jedi
    #44739
    Van accja, az nekik máris "előfizető", tiszta sor, bullshit. Mer ugye free to play gammáknál az tényleg az "előfizető", mert TALÁN fizet mikropéjmenttel, node előfizus gammánál elég erős odasorolni őket, hiszen ők BITOSAN semmit sem fognak fizetni, míg valódi előfizetőkké nem válnak.
  • darth devil
    #44738
    Csak kotozkodes kepp, a trialos az miota elofizeto? Ennek tukreben erosen kerdeses a jelenlegi szam valosag tartalma is.
  • Nephin
    #44737
    Szerintem az a mondat épp azt jelenti, hogy a csökkenés a trialosok (meg a casualek, bármi legyen is ez náluk) távozása miatt van...
  • darth devil
    #44736
    Nem trollkodas kepp, de eleg gaz hogy a trial accocat is beleszamoltak/szamoljak. Az elozo szam ha jol emlekszem 1.7 millio volt, ebbol 300k veszteseg negyed ev alatt nagyon sok. Ugy h a fo jatekos. magot a casual adja.
  • Nephin
    #44735
    Kb. semmit, annyi, hogy az 1.3-ban jön a group finder.

    A számról: nyilván lehet találgatni, mikori, de mint legutóbb, most is ez a hivatalos, részvényeseknek jelentett adat, majd a következő ismeretében lehet mondani, hogy mit vettek ebbe bele. Az EA jelenleg 1.3 milliót mond meg ezt:

    “EA said the decrease was indeed due to “casual and trial players” cycling out of the game.”

    Mindenki azt szűr le belőle, amit szeretne, a lényegen nem változtat: hivatalosan 1.3 millió előfizető van jelenleg és ezt senki sem tudja megcáfolni az EA-n kívül, szóval várjuk a következő negyedévet.
  • darth devil
    #44734
    Biztos, csak nem mindenkinek opció egy újabb kari felhúzása. Btw a pvp attól nem lesz jobb, h tombon tolod. :D
    Ha nyár elejére akarják a transfer és a következő nagy patchet akkor illene lassan valami konkrétumot is mondaniuk.
  • Laroa
    #44733
    Semmit, ez az 1 mondat a hír a shareholder reportban.
  • Laroa
    #44732
    Welcome trolls
    Off:
    Meglepően jó a gunslinger, és a reroll tombra is jó lépés volt :)
  • Boncmester
    #44731
    Igaza van a többieknek, és no trolling, de ez az ingyen hónap tényleg pont emiatt a Q4 jelentés miatt volt. Csak reagálva arra, amit a cikkben írtál.

    Mit lehet tudni a két új content packról?
  • Alienator
    #44730
    Itt vagyok
  • rholas
    #44729
    Milyen jól mutatnak az üzleti jelentésben az ingyenhónap játékosai.
    Mert ha mi lett volna ha ha 1.7mrd helyett csak 500ezer van csak.
  • darth devil
    #44728
    Még tart az ingyen hónap. Fog ez a szám még lejjebb is menni. Jól mondja Gero, 500-700k előfizetőig le fog esni.