60034
  • Pacho
    #45011
    Group queue persze, mindkettőnknek egyszerre poppol, mindkettőnknek ugyanúgy pl. Huttball de két külön wz.
  • Bhalage
    #45010
    nekem meg sose. nem art, ha groupkent jelentkeztek be. (jobboldali gomb)
  • Pacho
    #45009
    Az a cry volt már, hogy ha ketten vagyunk groupban és jelentünk wz-re, akkor 10-ből 8-szor külön wz-be rak minket a program?
  • Although
    #45007
    Lehet, de szerintem a Bioware mindig minőségi cuccot csinált legfeljebb annyi a gond hogy gyorsan ki lehet futtatni meg nem pvp barát. De ennek cégnek ez az első mmoja. És biztos vagyok benne 2-3 év múlva ha már elég tartalom lesz benne akkor ez a hiba is el fog tűnni. A pvpsekkel meg nem minden cég akar vesződni. Mivel még olyat nem láttam hogy ne írták volna tele az érintet játék official forumát hogy zet a classot nerfelni kell vagy épp az van terítéken hogy túlnerfelték.
  • Félx
    #45006
    Ez a topick bekrepált, pont ahogy a játék!
  • Droughert
    #45005
    Akkor a randiból nem lesz semmi?
  • DummyBoy
    #45004
    Végigtolta szingülpléjerben mindhárom fokozatban és ugyanaz volt, csak több HP ...

    Normal mode - első mob - instant wipe
    Hard mode - első mob - instant wipe
    NM mode - első mob - instant wipe
  • Alienator
    #45003
    meglesz
  • Nephin
    #45002
    Alienator, köszönjük a közreműködést, kellemes terázást kívánunk.
  • Alienator
    #45001
    Húúú több lightning ball, 2-vel többet kell lépni. Ez ám a taktikai különbség... Nézz meg wow raidet normálban és hc-ban. Na ott van különbség.
  • N1ggA
    #45000
    vannak különbségek, és több taktika is kell (rangek különbözhetnek, ev-ben lightning ballok száma, stb.), skill meg mégtöbb
    alapból megszoktam a stílusodat, de légyszíves ne hazudj.
  • Alienator
    #44998
    jah...
    Amúgy mi értelme lenne a NM fokozatnak? az egész insta pontosan ugyanolyan mint normálban. egy grammal több skill vagy taktika sem kell hozzá.
  • Pacho
    #44997
    Mindenki EV 16-os NM-et csinálja éppen, azért nem írogatnak.
  • Alienator
    #44996
    aha látom pörög a topik
  • Bhalage
    #44995
    de ezt sikerult osszehozni h eltunjenek D:
    no mindegy legalabb megvan

    fasza lenne ha a matrix cubeot lehetne kicsit tuningolni tovabb
  • Laroa
    #44994
    1.2.3a Patch Notes
    5/10/2012
    General
    An issue that caused some mission items (such as Matrix Cubes) to disappear from player inventories has been corrected. Players that were affected by this issue will find their Matrix Cubes restored. The restored Matrix Cubes can be re-equipped from the Mission Inventory (Press "I" and then select the "Mission Items" tab at the bottom of the window).
  • Omlás
    #44993
    /Ignore/ azt csókolom. :]

  • Kazagor
    #44992
    Te a legrosszabb fajta vagy, mert 1000x, az unalomig hajtogatod ugyanazt, és képtelen vagy abbahagyni.
  • Alienator
    #44991
    Ez igaz. Semmi érdekes nincs benne. Ha nem segítetek, nem tudok magasztos dolgokat írni :)
  • Omlás
    #44990
  • Omlás
    #44989
    Nah kb az összes mai kommentet nyugodtan törölheti Nephin :]
  • Alienator
    #44988
    Amiről írok (F2P, haldoklik a játék stb) azokat el is hiszem, mert szerintem (és rengeteg ember szerint) igaz. Akkor én melyik vagyok?
  • DummyBoy
    #44987
    2 fajta troll van:

    - Az egyik el is hiszi a saját hülyeségeit, azért pusholja - sorry
    - A másik azért trollkodik, hogy idegesítse az embereket - az ilyennek viszont mehet GUID BAN, hálókábel, ujjak el és levágása, LAN portba és szembe forró ólom ... A további lehetőségeket mindenkinek a fantáziájára bízom :)
  • Alienator
    #44986
    1. A trollos dolog mögé tettem smiley-t (segítek, ez a komolytalanság jele a postban)

    2. picket haverod is trollkodik és személyeskedik is, de őt nem cseszegeted mert fanboy mint te.

    házigazdaként nem kéne objektívnek lenned?
  • Nephin
    #44985
    Bevallottan trollkodik, láttam, már nem először írja.

    Azt hiszem, még egy dobása van, ha nem változtat, végleges helye lesz a listán.
  • DummyBoy
    #44984
  • Alienator
    #44983
    Na erre nem számítottam. Egyetértek vele, de nem tudok ellenkezni. nem hiszem el, nagyon beletaláltál :)

    Van egy cimborám akivel együtt járunk rock kocsmába. Ő ismeri a politikai nézetemet, és a SW fanatikusságomat. Egyszer megkérdezte:

    - Szerintem a fénykard átviszi egy tigris tank páncélzatát?

    na akkor éreztem utoljára ilyet mint most :)
  • DummyBoy
    #44982
    F2P lesz a game :)
  • Alienator
    #44981
    Akkor dobj fel valami témát. Megígérem, ha egyet is értek veled, akkor is ellenkezni fogok. Ok? :)
  • t0xikus
    #44980
    simán vitatkozok, de ez,h mindig ugyan az a téma... unalmas egy idő után:)
  • Alienator
    #44979
    Veled régebben olyan jókat vitatkoztam, ne legyél már ilyen, hol van a tőled megszokott tűz? Ha már SL-es vagy... :)
  • Alienator
    #44978
    Nephiiiin... A többi gyerek nem akar játszani velem. Szólj rájuuuuuk :)
  • Alienator
    #44977
    Nem értek egyet. Kedves vagyok és aranyos :)
  • Rhilen
    #44976
    Egyetértek
  • PiszkosFred
    #44975
    Nem lehetne torolni az elmult x kommentet, es kitiltani Alient ujra? Semmi szukseg a mubalhera.
  • t0xikus
    #44974
    ezt most keményen megmondtad. kicsit sajnálom is magam:)
  • Alienator
    #44973
    Jól van Robin Hood, te ezt állítod. Én meg nem hiszem el. Na?
    De egye kánya, elhiszem. Akkor kicsit most foglalkozz magaddal is, mert te is hasonló vagy, csak a viccesebb kiadásból :)
  • Alienator
    #44972
    Lehet, de ez sem számít. Feláldozom magam a nagy cél érdekében, és életben tartom a topikot, sőt tovább megyek, még a szellemi kihívásokkal hadakozó picketre is hajlandó vagyok reagálni. Ez pedig nem kis dolog ám :)
  • t0xikus
    #44971
    éééés ismét egy árnyékra vetődés:D (tudom, részedről ez napi rutin)

    "Hát ha te ilyen "elnéző" mosollyal illetsz egy szellemi fogyatékost, az téged minősít." hidd el többet tettem eddig fogyatékos, rászoruló emberekért, mint amennyit te valaha fogsz:)
  • t0xikus
    #44970
    "Szerintem mindenki tudja hogy nem vagyok ostoba"- véleményem szerint erre a fórum látogatóinak 90%-a elmosolyodott:D