60034
  • Tafaya
    #44927
    Szerintem szuper a változás, még egy 17/1 wz win és olyan uninstall lett volna a vége, hogy füstöl...
  • darth devil
    #44926
    Nem értelek. Én fris 50esként 1.2 után felvettem a kis rec setet, és 2-3 hét alatt full bmbe öltöztem. Statban lehet rosszabb mint a mezei ruha, de az exp bőven kárpótól pvpben. A hiba benned van. :D
  • 1Darton1
    #44925
    Ha szándékosan félre akarod érteni, akkor küzdhetek napestig. Tehát meg sem próbálok neked megfelelni.

    "Eleve képzavar: a troll nem dühös, hanem tudatosan cukkol."

    Hát épp ez az. Bár én csak jóindulatú próbáltam lenni, mert a másik verzió cikibb, és egyre inkább beleéled magad.
  • Curze
    #44924
    Egy rövid megjegyzés a "mi van benne az 1,3 millióban" vitához:

    A jelentésben hivatkozott időszak 2012 március 31.-el került lezárásra. Az extra 30 napot 2012. április 12.-13.-án jelentették be és egy héttel ezt követően kezdték aktiválni.
    Röviden: az ingyen 30 nap irreleváns az 1,3-at illetően.
    Ugyanakkor aki kapott 30 napot, az biztosan benne van az 1,3 millióban, hiszen március 31.-én kellett legyen élő előfizetése, ha jogosult volt április 12.-én :)

    Az active subscribers azokat az előfizetőket jelenti, akiknek élő accountjuk van, tehát be tudnak lépni a játékba. Függetlenül attól, hogy ezt megteszik-e vagy sem. Ugyanakkor ha a trialosok benne vannak, akkor ez csúsztatás. Ha azok benne vannak akik megvették, de még nem fizettek új hónapot az első után, az normális.

    Kár ezen vitatkozni amúgy, hiszen már Churchill is megmondta:
    "Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam."
  • DummyBoy
    #44923
    No ennek én is örülök ... még megvan az 1.2 előtti WZ weekli küldim xD

    Friss 50-esként, úgy hogy a leggyengébb enemy is minimum full BM-ben feszít, nekem meg fel kell vennem egy olyan recruit szart, ami egy jobb 45-ös gearnél is gyengébb nem sok esélyem van ...

    Persze előfordulhat hogy bekeveredik az ember egy jó WZ-be és megnyeri, de ez egyvalamire jó. Azokat is PVP-re ösztönzi, akik amúgy nem foglalkoznának vele, mert nincs gearjük, és nem akarnak idegeskedni azon hogy a Daily az valójában Monthly kveszt ...

    @1Darton1: Ez megint sarkítás egy kicsit, a hasonlat arra vonatkozott, hogy mennyire bonyolult lenne a komplett motorcsere ...
  • Alienator
    #44922
    "A mátrix cubeok bugosak lettek, eltűntek." aha profik...
  • darth devil
    #44921
    Nem tudom, még nem láttam rá példát.
  • Boncmester
    #44920
    Az afkolókat ki lehet rúgni, nem?
  • darth devil
    #44919
    Ez világos. Csak messze nem jár érte akkora jutalom, hogy megérje ilyen felelőtlen módon belenyúlni. Szerintem így csak rosszabb lesz a wz, jönnek az afkoló full pve geares emberek.
  • Rhilen
    #44918
    A fórum színvonala napról napra alacsonyabb.
    WZ win vs résztvétel: ennek viszont határozottan örülök. A magamfajta casual-oknak is van esélye leadni a daily questet ésszerű időkereten belül (értsd: nem 6-8 nap alatt).
  • Boncmester
    #44917
    Látom ez a nemi élet dolog érzékeny téma nálad, elnézést érte, nem hittem, hogy betalálok...
  • picket
    #44916
    Rajtad sincsen füstszűrős sapka, szerintem nemsokára boncolás alá vetik a nemi életedet :D
  • picket
    #44915
    Az én hibám, ha nem érthető amit leírsz? :P
    A P1-es grafika csak egy szófordulat, mert ha azt mondod, hogy zsiguli kaszniban trabant motor, akkor azt mondod, hogy 40 évvel van lemaradva a technológia (mint ahogy a p1 a mai technológiától lassan 20 évvel), a ferrari jellel meg a csomagolásra, marketingre utalsz. Vagy nem, de akkor meg nem érthető amit írsz, mert szerinted egy ferrari jellel ellátott zsiguli a szép. Nem értem miből érzel dühöt, vagy trollkodást. Ha nem közlöd közérthetően a gondolataidat, akkor ne másokban keresd a dühös trollt! Eleve képzavar: a troll nem dühös, hanem tudatosan cukkol.
  • z3d
    #44914
    Nem egyszer leírtuk már, hogy látjuk a hibákat,meg a csökkenést is.
    Persze akin swtor hater szenüveg van, mert csalódott, az nem. olvassa el ezeket a hozzászólásokat.
  • darth devil
    #44913
    Inkább másolnák le. Kezdenének valamit a cc-kel. Mert az nem frankó, hogy stun, root, slow, root, root, slowt, stun, dead.
  • Kryon
    #44912
    Ez lenne legjobb, de lehet hogy nem akarják ilyen nyíltan másolni a wow-os rendszert :)
  • darth devil
    #44911
    Most nem azért, de mi jár a napiért? 99wz és 99 ranked commend. Ha mondjuk 3 winért kell menend 10 wzt, messze többet szedsz ki. Arról nem is szólva, hogy ugyanez a reward jár a hetiért is. Borzasztóan fogalmatlanok a pvp területén, egyszerűen nem tudják, hogy mit csináljanak. Ide kapnak oda kapnak, és csak rosszabb lesz a dolog.
  • picket
    #44910
    Az is igaz, hogy egyes időkben esélyem sincs megszerezni a három győzelmet, meg az is igaz, hogy 6 összeafkolt wz nem biztos, hogy a megfelelő ösztönzés... Inkább adtak volna egy questet, amiben egy győzelem 3 pont, egy vesztes wz 1 pont, és 10 pont a napi q...
  • 1Darton1
    #44909
    Mondtam én olyat, hogy nekem nem tetszik a zsiga formája?
    Egyébként sem a játék kinézetére asszociáltam.
    És még azt sem kell mondanom, hogy "civilizált ember" nem állítja valamiről azt, hogy hülyeség, ha nem is érti miről van szó. haha
    Valami új, dühből jövő trollkodási stílust szeretnél megalapítani. De nem látok rá fogékonyságot.
  • Kryon
    #44908
    Mikor kaptátok a veréseket? Legközelebb szólj, és akkor logolok be Rep. karival, mert valahogy mindíg rosszul fogom ki :(
  • Kryon
    #44907
    Jó megoldás nincs, próbálják a kisebbik rosszat válsztani egy probléma megoldására (hosszú várakozás WZ-re), ami a kihalt szervereknek köszönhető, amikor azt megoldják utána talán ezt is átgondolják.
  • darth devil
    #44906
    Az utóbbi pár napban, elég nagy veréseket kaptunk az 50es repesektől. De komolyan mi így a kihívás benne? Beállok afkolok kicsit egy medált összelövök és kész. Ez így jobb?
  • Kryon
    #44905
    Elsőre hülyeségnek tűnik, de ha azt nézed mi a jobb? Ha be se mész WZ-ra, mert szökőévente 1et nyersz, nemhogy 3mat és ezért már feladtad pvpt, pl. Ahto Rep.
    Vagy, ha a többség letolja a napi 6 WZ-t, mindenkinek lesz gearje, lelkesedése mire jön rated, és sűrűn hív WZ.
    Kihívásnak ott lesz a rated, normalban meg legalább nem megy el az ember kedve a lámáktól meg az 5v8-aktól.
  • picket
    #44904
    Hülyeségeket beszéltek, én meg rávilágítok. De te elvileg nem foglalkozol velem :p
  • darth devil
    #44903
    Na nézzük a mai patchet. A mátrix cubeok bugosak lettek, eltűntek. Már nincs napi 3 win, helyette csak 6 meccsen kell részt venni. Nórmálisak ezek? Ezzel az erővel belogolás után naponta adhatnának ranked/sima wz commendet.
  • Kryon
    #44902
    Motor fos, de nem csúnya a játék. Örülök, hogy nem csillog úgy mint Tera és GW2, nem illene a világba. Majd javítják a bugokat aztán jól megy, remélem.
    Ami most a legnagyobb baj, az a kihalt szerverek, ezt kéne gyorsan megoldani.
  • Alienator
    #44901
    Na ez a tökéletes hasonlat.
    Nephin azt hiszem picketre is ráférne egy ban. Szeintem te is látod. Csak azért nem kell kímélni mert fanboy. Ő személyeskedik a legtöbbet.
  • picket
    #44900
    P1-es grafika Emese?
  • 1Darton1
    #44899
    Annyiban sántít a hasonlat, hogy itt egy zsiguli kaszniba rakott trabant motorról van szó. Ráadásul ezt az autót 2010 után gyártották, és az a legnagyobb vonzereje, hogy egy ferrari emblémát raktak rá.
    Ebben az esetben valóban nem a motorválasztás a legnagyobb probléma.
  • picket
    #44898
  • PiszkosFred
    #44897
    "Ez olyan mint ha egy maratoni futónál futás közben akarnál szívet átültetni .."

    Ket egyetemista sebesz gyakornok megoldja.
  • DummyBoy
    #44896
    "... de az engine felháborító, és pofátlanság ragaszkodni hozzá ... "

    Ezzel csak az a baj, hogy az 601-es trabival is ez a helyzet, de egyszerűbb átülni egy v8-as 6 literes Camaroba, mint annak a motorját belerakni a trabiba ...

    Nekem bloom és árnyék kivételével minden maxon olyan 25-30 FPS WZ-kben. És nem csúnya ...

    Ettől függetlenül tény, hogy valami gebasz van az engine-el, de ez nem úgy működik, hogy fogjuk magunkat és pattintunk egy új engine-t egy futó MMO alá ... o.O

    Ez olyan mint ha egy maratoni futónál futás közben akarnál szívet átültetni ...
  • darth devil
    #44895
    Ezzel elég sokan így vannak.
  • N1ggA
    #44894
    Hát én eddig nagyon támogattam a játékot, és még mindig naponta játszom elég sokat megjelenés óta, de azt el kell ismerni, hogy nagy szarban van a játék. A guildem keménymagján (pár ember) kívüli része párhetente cserélődik, az emberek folyamatosan hagyják abba, és már tombon sincs sor.
    Az engine K*RVA SZAR. Megjelenés óta gondjaim vannak vele, és kb. mindenkinek, ráadásul annyira nem is szép. Nem ízlés kérdése, mert ahhoz, hogy wzben meglegyen a kb. élvezhető (nagyon határ) 25 fps, olyan alacsonyan van a grafika, hogy csúnyább, mint a CS1.6. Bolygókon meg questelve max. grafikán stabil 60. Ez egy vicc.
    Tetszik a content, mert guilddel együtt élvezetes, de az engine felháborító, és pofátlanság ragaszkodni hozzá.
    Nyáron nem lesz időm játszani, és nem hiszem, hogy ősszel újra befizetek, mert elegem van az engineből. Max egy kiegkor, hátha addig kezdenek vele valamit, ha nem, akkor tényleg kuka
  • Boncmester
    #44893
    Erre a kirohanásodra ennyit tudok reagálni:
  • Nephin
    #44892
    Nyilván neki is szólt, amit írtam, meg úgy mindenkinek.
  • picket
    #44891
    Nem tudom hivatásos kerítő-e (és így reklámozza magát), mert ha nem az, akkor szerintem ő személyeskedett, én meg csak közlöm, hogy szerintem ritka bunkó, aki ilyet - ebben a formában - csinál. Ennek adtam csupán hangot. Majd reagál rá, és akkor lesz személyeskedés (mert hogy elnézést nem kér, arra hadd vegyek mérget).

    Pedig nem vitát akarok szítani, csak közölni, hogy civilizált ember vitapartnerének szexuális életéről nem gyárt elméleteket. Bár azt hittem ez köztudott dolog.
  • Nephin
    #44890
    Tényleg nem kéne személyeskedésbe csúszni, úgy ánblokk.
  • Omlás
    #44889
  • picket
    #44888
    És pont 100 hsz!