60033
  • Alienator
    #45977
    "Van egy pár same faction WZ, de 95%-ban nem ez van ... hanem imp - rep WZ"

    hát ezjó nagy baromság. pont hogy a 95%-a same faction. Úgy látszik te nézték HBO-t wz helyett.

    Fred:
    nem csak pvp rep-imp ellentétre gondolok hanem eventre. nem olyan resident evil eventre mint ez a rakghoul fertőzés (aminek szintúgy semmi köze a háborúhoz).

    Miért nevezitek trollkodásnak ha elmondom mi van? onnan indult hogy valaki érdeklődött milyen a game. A fanboy részleg benyögte hogy jó, én meg hogy nem jó. Ennyi. de rögtön jött a kötözködés hogy mi az hogy nem jó irgum kötőjel burgum.

    És szerintem nem jó. ennyi.
  • PiszkosFred
    #45976
    O szerint, egy verbeli SW jatek arrol szol, hogy kimegy 100 dzsedaj a mezore, megvarja a masik 100 sithet, es agyonverik egymast. Aztan masnap ujra, aztan ujra, es ujra. Nem kell sztori, hiszen haboru van. Nem kell szintezes, hiszen ugy sincs ra ido, haboru van! Nem kell craft, nem kell companion, hiszen haboruban folyton harcolsz, menekulsz, olsz, nincs ido ilyen butuska dolgokra, mint companion, vagy craft. De raidek se kellenek, hiszen nem egy szaros robot ellen vivsz totalis haborut, hanem a masik fel ellen, ezert pont eleg, ha van egy homokozo, kozepen egy kislapat, es aki agyonveri a masikat, az megkapja. Masnap ujra.
  • DummyBoy
    #45975
    Az EGÉSZ játék a storyról szól ... Amiből majdnem az egész a háborúról szól ... (Még nem ismerem az egészet sajna ...)

    Van egy pár same faction WZ, de 95%-ban nem ez van ... hanem imp - rep WZ ... (Őszintén nem emlékszem utoljára mikor voltam same faction WZ-n ...)
    Datacron gyűjtögetés közben is találkozhatsz az másik oldallal ...

    El kellene menned vesszőparipákat gyűjteni, mert az a pár amit hónapok óta felhozol, azok közül mind igen gyenge ... És attól még hogy folyamatosan felhozd őket, még azok maradnak ...

    Megint kilyukadtunk oda, hogy kiragadsz valami kis apróságot, és amiatt megpróbálod lehúzni az egészet ... És lövöd az öngólokat ...

    FP-k közül nem találtál olyat aminek lenne köze a rep-imp háborúhoz? Te mit néztél? HBO-t? Játszottál te érdemben ezzel a játékkal? Vagy nem beszélni idegen nyelv? Vagy csak "szpészboj"-ként toltad végig?

    Vagy csak trollkodsz?
  • PiszkosFred
    #45974
    A szintezes nagy reszeben republickent vagy imperialokat irtottal (70%), vagy zombikat, helyi elolenyeket, vagy epp megmentettel valakit (30%). Imperialkent pedig forditva, ahol csak lehetett, keresztbe kellett tenni a republicnak, illetve a szovetsegeseinek. Itt a haboru.

    A pvp, amit akartak, beszart, mert a rendszer nem birta el. Ez sajnalatos teny, ki is szedtek, es dolgoznak a megoldason. De attol meg folyamatos az imperial vs republic ellentet jelenlete.

    Az, hogy haboru van draga Alien, nem csak a pvpben jelentkezik. A sztori szerint is lehetseges ennek bemutatasa. Ha pedig szerinted, egy totalis haboruban igenis minden szopasson mindenkit, frocsogjon a ver, es huljanak a fejek a jatekter minden zeg-zugaban, akkor megkerdeznem, miert van - es miert jatszik ott a tobbseg altalaban - a pve servereken?
  • Alienator
    #45973
    csak egy kérdés: hol van a nagy rep-imp háború?
    huttos réd az van.
    same faction wz az van (jediként mehetsz jediket ölni)
    mehetsz datacronokat gyűjteni

    de hol van a nagy rep-imp háború? erről kéne szólnia az EGÉSZNEK.
  • Alienator
    #45972
    ja vannak FP-k és raidek amiknek nem sok köze van a rep-imp ellentéthez. és van pvp, ami ugye tök jó (ja, nem jó) :)
  • DummyBoy
    #45971
    Teljesen igazad van. Eléred az 50-es szintet és vége a játéknak. Semmit sem lehet csinálni. Nincsennek sem FP-k, sem Raidek, sem PVP, semmi ... egy nagy üresség az egész ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár van pár midikloriánban gazdag kiválasztott, aki valahogyan valamit mégis tud lvl 50-en kezdeni magával, de ők egy elenyésző számú kisebbség ...

  • Alienator
    #45970
    :)

    Hát ez az. vagy... KITÖRT A HÁBORÚ MINDENKI MENJEN DATACRONT GYŰJTENI :)

    Ennyi a bajom.
  • Alienator
    #45969
    Jakuzának van igaza. A történet arra visz hogy húúú háborúúú... aztán meg jön a nagy büdös semmi 50-en.
  • Bhalage
    #45968
    lemaradt a
  • Bhalage
    #45967
    fúúúj heretic! burn geci!
  • darth devil
    #45966
    Pontosan. A játékosok kis része igényli az epikus pvpt, és a játék mostani instanceolt rendszere és a motor se teszi ezt lehetővé. Lehet évek múlva bekerülnek. De nem 1 éven belül. Hülyék lennének erre elpazarolni az erőforrást.
  • Bandras DaSilva #45965
    Sokan szeretnek pvpzni pve szerveren is. Én speciel azért mentem pve szerverre mert nem akartam azt, hogy szintezés közben szopassanak x szinttel nagyobbak, mert az valahogy nem az én világom.

    Itt meg ha kis izgalomra vágytam, akkor feltettem a pvp flaget szintezés közben.Volt így pár izgalmas harcom.

    Amúgy meg per pillanat nem nagyon van értelme az open world pvpnek ebben a játékban. Ha vmi ennyire instanceolt meg szétdarabolt, akkor ott nem műkszik.

    ilum bukta volt, mots beraknak majd egy másikat? Minek? javítsák meg azt ami már van.

    Pve egyelőre jü, ez a groupfinder nálam jól műkszik, bár sikerült belefutni már pár idióta csapatba, de hát így megy ez. Mellette meg lemennek szépen a raidek meg a hm fpk ha éppen arra vágyom.
  • Pacho
    #45964
    Nem érted a lényeget, mert nem olvastad el a jelmondatot a fleet-en: KITÖRT A HÁBORÚ MINDENKI MENJEN INSTÁZNI!
  • Pacho
    #45963
    Hát mass pvp-re ne számíts, azt az engine úgysem engedné. Itt már az hozzáértők kifejtették milliószor, hogy miért.
  • DummyBoy
    #45962
    A jó és a rossz harca végig ott van, a kvesztek, FP-k, OP-ök 99%-a erről szól ...

    A többi pedig a PVP ... Az a hab a tortán.

    Természetesen lehetne sokkal komolyabb PVP rész is, de a játék nem annak készült. Sokan (többek között én is...) hiányolják az epikus űr - földi PVP csatákat, de az hogy most nincs az nem biztos hogy azt jelenti soha nem is lesz.

    Szvsz pont az űrPVP és az ostromok - böszme PVP-k az a két nagy dolog, amit arra tartogatnak, hogy ha nagyon megcsappanna a létszám, legyen mivel dobbantani.

    Persze csalódás lenne, ha ez a játék ezek nélkül érne véget, de jelenleg ezek nélkül is élvezhető tartalmat nyújt sok embernek.

    Sajnos van egy olyan érzésem, hogy ezek EA bácsi üzletpolitikája miatt nincsennek jelenleg benne az SWTOR-ban ...
  • Omlás
    #45961

    ...zavart érzek az erőben...
  • picket
    #45960
    Light 5-ös sith-em van. Te jössz.
  • Jakuza001
    #45959
    Nem az lenne peddig a lenyege egy olyan jateknak, ahol a tortenet a jo es rossz harcarol szol ? Ezert szar a Lord of the Rings Online is, pont a lenyeg veszik el a jatekbol.
  • DummyBoy
    #45958
    Tévedés ... Páran akarnak PVP-t ... Sokakat qrvára nem érdekel a PVP ...
    (lásd PVE szerverek ...)

    Még PVP szerveren is sok olyan emberke van akit annyira nem érdekel a PVP ... Azért ment oda, mert ott vannak a haverok, ott vannak többen, stb ...

    Ez a PVP sokaknak elég ... akinek nem, azok várnak, hátha teljesülnek a vágyai. Én is várom az űr PVP-t, és az ostromokat, de amíg nincs addig WZ-zgetek, elvagyok.

    Aki PVP-zni akar, az talál magának másik MMO-t. Aki SW PVP-t akar, az megtalálja az SWTOR-ban, vagy vár még kicsit a Galaxies EMU-ra, hátha ...

    Lehetne persze több, jobb meg minden, de az embernek sosem elég az amit kap, mindig többet akar. Semmi sem elég jó. A WOW sem ,a DIII sem, a GW2 sem, a Tera sem, és az SWTOR sem ...

    Az SWTOR nem neked való. Ezt rajtad kívül mindenki tudja és érti ...
  • Nephin
    #45957
    Persze. A PvE-sek meg játszanak mással, mit akarnak az MMOk-tól... :D

    Mindig is PvE-orientált játéknak készült, egy PvP-s játékba nem kell ilyen sztori meg satöbbi, látszik is, hogy a PvP-sek nyomkodnak el mindent általában - nem ők a célcsoport. Ha a földhöz vered magad, akkor sem.

    Megint kezded futni a köreidet, csak szólok... :D
  • Alienator
    #45956
    Tisztán látszik, hogy a mai MMO nép inkább pvp-t akar mint a scriptelt pve tartalmakat, mert a pvp változatosabb mint a bossharcok, amiben mindig minden ugyanakkor történik, csak be kell tanulni és követni a lépéseket.

    Itt hibázott az swtor. vagy nagyon jó pvp-t kellett volna beletenni vagy kiadni single játéknak ahigy azt sokan mondák, egy kotor3-nak pl.
  • darth devil
    #45955
    L2 nem casual játék. :D De mégis szerintem a koreai grind-es játékok sokkal több kihívást tartogatnak. Hosszabb távon kötik le az embert.
  • DummyBoy
    #45954
    Én anno annyira nem élveztem a matigrindet meg a fejlődést L2-ben, mert inkább elvittek és Boostoltak a nagyok, minthogy mindig ott tébláboljonak mellettem.

    Casual szempontból nem volt az olyan jó ... (Mondjuk ott a nagyobb open pvpk jók voltak ...)

    Igazából SW esetén nem nagyon kívánják a népek az "üres" (rewardok nélküli) open world PVP-t. Akik nagyon PVP-zni akartak már elmentek, akik most vannak, azok Tatooine-on gankelik a kicsiket, mert a nagyobb karik elkenik a szájukat. A többieknek ott vannak a WZ-k és az RWZ-k.

    Már arra is nehéz embert találni PUG-ból, ha imp csapatok járőröznek a környéken ...

    Ha kijön az új bolygó, akkor majd érdemes lesz visszatérni a kérdésre, addig szerintem felesleges.
  • darth devil
    #45953
    Egyszerűen abból indulok ki a mass pvp esetében, h nincs már rá igény. A pvp orientált játékosok abbahagyták a játékot és várják a következő pvp mmot. A bio jobban is tenné, ha nem erőltetné a nagyon nagy pvp updateket, és inkább a pve/rp részt erősítené. Ebben jók.
  • Nephin
    #45952
    Pontosítanék, ha megengeded: egy PvP-orientált játékosnak nem sok minden van a játékban, feltéve, ha nem akar warzone-ozni (azt, hogy nem lesz mass pvp, nem merném ilyen határozottan kijelenteni, bár az biztos, hogy ha lesz is, az nem mostanában lesz). PvE téren viszont a legjobb jelenleg, a hibáival együtt. Abban egyetértek, kinek mi jön be, de ugyebár ez független a játékok minőségétől.
  • darth devil
    #45951
    Az L2 féle grindnek és open pvpnek is megvan az előnye. Ha olyan klánban vagy, ami több más klánnal hadban áll, akkor bizony partyval kell közlekedni. Így már messze nem olyan unalmas a grindfest, főleg h 10 percenként jött az enemy. Persze aki nem próbálta, az csak annyi tud mondani, h jaj grindfest.
    Swtor egy bizonyos szempontból jó játék. Jó az rp része. De sajnos ezen kívül nincs semmi benne. Mass pvp soha sem lesz a játékban. Akinek a játék mostani képességei kielégítik az igényeit annak bizony ez egy tökéletes játék. Aki többre vágyik annak nem. Ennyi.
  • DummyBoy
    #45950
    Engem rendszeresen leb@sznak, mert még Esellest is végighallgatom xD

    De az SWTOR "grind" nem ugyanaz mint az L2 grind pl: Megvan melyik szinten melyik mobot kell 600-szor leverni ...

    Itt kvesztelhetsz, PVP-zhetsz, FP-zhetsz, űrhajózhatsz, stb ... és nem kell "külön" mobokat öldösni százszámra ...

    Az meg hogy kvesztelés közben mobokat is kell ölni? Még GW2-ben is ez van ...
  • Nephin
    #45949
    Ha mindig space-t nyomkodsz a videókon, valóban nem a te játékod.
  • semo1
    #45948
    Nekem pont ezek a történetek miatt tetszik nagyon a játék.Igaz angol tudás kell hozzá.
    Itt a pvp rendszer van nagyon elkurva.(nekem nem tetszik)
  • Marfy
    #45947
    Az swtor is a grindről szól, csak átvezetőkkel van fűszerezve. Ami az elején még jó volt, de a későbbiekben már csak space+1.
  • t0xikus
    #45946
    ááá terát tuti nem szidja, hisz az kurvajó játék:DDD
  • Kryon
    #45945
    Továbbra is ajánlom figyelmedbe a Tera topikot.
    Beleolvastam, és most épp rájöttek, hogy a többi koreai játékhoz hasonlóan ez is a grindről szól (milyen meglepő...).
    Igazi csemege vár ott rád.
  • Kryon
    #45944
    Akkor saját vélemény, swtor. Nem tudom, hogy állsz a wow-al, de jelenleg teljesen kihalt, mindenki a kieget várja vagy beleunt. Ellenben swtor-ba visszatért az élet transzfer óta. Néhány dologban jobb is, hogy nem közelíti a wowot, az utóbbi évek fejlesztéseivel ott elérték, hogy ki se mozdulnak már az emberek a fővárosokból, swtor is erre halad, nem feltétlenül kell mindent átvenni...
    Tartalom, swtor fél éves, wow 7 és fél.
    Minőség, ne hidd, hogy a wow bugmentes, ráadásul régi, és ezért mai szemmel nézve bizony már elég csúnya, ehhez képest eléggé terheli a gépet, tehát az sem kellőképp optimalizált.
    RP-ben a wow swtor nyomába sem ér, többiben kb. azonos szint.
  • Evoluti0N
    #45943
    Megértelek. Nem tetszhet mindenkinek a játék és érthető, h azok, akiknek nem tetszik negatívumokat írnak róla. Ez a rész érthető. Azonban azt nem értem, h ha nem tetszik a játék, akkor miért nem hagyod a francba az egészet? Van egy csomó játék, ami nekem se tetszik és nem is foglalkozom velük, nem játszom velük, a topicjukat se látogatom. Minek? Mi értelme lenne ha rendszeresen feljárnék ezeknek a játékoknak a topicjába és leírnám, h ez a szar, az a szar? Ha a Wow szted jobb, miért nem azt játszod?
  • Alienator
    #45942
    És manjd ő eldönti hogy látja. Kérdezte hogy wow vagy swtor, és szerintem az swtor sem minőségben sem tartalomban sem semmiben még csak meg se közelíti a wowot, szerintem a jobb választás egyértelműen a wow. saját vélemény. hm?
  • Alienator
    #45941
    nyugi nyugi elvakult királyság.

    valaki itt kért véleményt a játékról és elmondtam. mondom én hogy csak a fanboyok írhatnak ide bármit is. semmi sértőt nem írtam csak a kérdezőenk elmondtam hogy ne csak fanboy véleményt olvasson mert nem csak arra kíváncsi.
  • PiszkosFred
    #45940
    Igazad van, teljesen. Majd elobb utobb minden ember, minden forumozo ki fogja noni a dackorszakat, es meglatja, sokkal szebb a vilag felnottkent kezelve a dolgokat, a pozitivumokra koncentralva, mint hisztis kisgyerekkent csak duzzogni, segget a foldhoz verni es utalkozva hibat keresni mindenben. Ez az emberi fejlodes egy szakasza, van akinel par hetig tart, van akinel tovabb. Van akinel a kornyezete segitsegevel, pl egy atyai pofon jelenti a veget, van ahol az illeto jon ra sajat magatol es lep tovabb, stb. Ez legtobbszor atmeneti allapot. Akinel nem az, ott altalaban az orvosok tudnak megoldast ra. (ha addigra mar nem keso)
  • Kryon
    #45939
    Lám, mit találtam: troll
  • DummyBoy
    #45938
    Nézőpont kérdése ... Többször el lett már magyarázva: Nem nagyon rossz SW játék, hanem egy NEKED nagyon nem tetsző SW játék. Nem azt hozta amit elvártál, ezért lépten nyomon szapulod. Semmi pozitívumot nem mondtál még ... Mert szerinted nincs ... De ez nem igaz.

    Én lennék az elvakult fanboy, úgy én tökéletesen tisztában vagyok a játék negatívumaival, többet meg is említettem már, csak nekem nem félig üres a pohár, hanem félig tele, és várom hogy teletöltsék, miközben a másik felét élvezem. Ennyi.

    Túl sok IRL problémával találkozom, lehet ezért van az, hogy egy játékban, amit szórakozásnak tekintek, nem a hibákat keresem és idegesítem magam velük, hanem kiélvezem amit lehet. Ami idegesít az nem szórakoztat = kuka. De hát mások vagyunk, na ...