60033
  • Kryon
    #45937
    Rajtad kívül itt már mindenki aki maradt játszik és élvezi, akik nem azok már rég kitombolták magukat és elmentek máshova. Egyedül te nem fogtad még fel, hogy nem vagyunk rád kíváncsiak...
    Tearval mi a helyzet, nagyon istenítetted, miért nem ott játszol/trollkodsz?
  • Alienator
    #45936
    Nem akarok meggyőzni senkit. De egy érdeklődő nem csak az elvakult fanboyok véredényét akarja hallani. Ha a játék jó lenne akkor a hoizzá tartozó topikok nem a rossz vs jó dologról szólna hanem magáról a játékról. Azonban a külföldi fórumokon is az megy ami itt, csak szidják és védik. Egy jó játékról nem állandóan a jó / rossz dolog megy ugye.

    Ezen kívül semmi hazugságot nem írtam, egyik bug után jön a peccs és az hozza a többi bugot már a kezdetektől.

    És sehol a nagy háború, lvl50-en mehetsz datacronokat gyűjteni meg rédelni és ennyi az endgame. Egy SW játékban KELL az epikus háború, itt ennek nyoma sincs.

    lehet hogy ez egy nem túl rossz MMO, de egy nagyon rossz SW játék.
  • z3d
    #45935
    off:
    Alienator sosem volt objektív, ha SwTORról van szó. Akkor lennénk okosak, ha nem is reagálnánk a dolgaira (én már régóta ezt teszem az ilyen emberekkel). Nem lehet meggyőzni őket, ők sem tudnak minket, szal tök fölösleges a kommunikávió . Mondjuk azt nem értem, minek jár ide osztani az észt, ha Nephinnel szeretne lenni, akkor azt priviben is el lehetne intézni :-)
    on:
    a játékban vannak bugok, az endgame bizonyos szempontból gyatra, a class balance is hagy némi kívánnivalót maga után.
    DE.
    gamebreaker bug nincs, normális populációjú szerveren mindig van csapat mindenre, ha az ember hallotta már az RPG szót, esetleg tudja, mit jelent, akkor a hangulata egyedülálló.

    és egy kis plusz: tegnap este nar shaddan lvl33 combat medicemmel sikerült összefutni egy lvl50 powertechel. természetesen bedarált. utána 10 perc múlva találkoztunk még egyszer, gondoltam, meglövöm, hogy legalább belesebezzek. a srác nem lőtt vissza, megvárta, míg észreveszem, hogy nincs harc, majd utána elvitt a legközelebbi datacronhoz, közben kedélyesen elcsevegtünk. :-)

  • DummyBoy
    #45934
    2 stealthes karim, (scoundrel és shadow) ÉS egy sniperem és gunslingerem is :)

    @Alienator: Sajnos a te véleményed nem igazán objektív, mindig szélsőséges, ráadásul megpróbálsz kiragadni mindig valamit, amit óriási hibának gondolsz és azt hangoztatod (És ez nem is jön minidig össze rendesen ...) ... A játék jó ... haters gona hate. Vannak bugok, de nem egetrengetőek, ettől függetlenül én még mindig várom a bugmentes játékok listáját ...

    Az hogy a GF mikor hív be az CSAK a játékosoktól függ, nem pedig az EA/BW párostól ... ha ez nem tiszta, akkor lehet nem kéne ezt az MMO vonalat erőltetni ...

    Ami érdekes, nálam DPS-ként nem igen volt még hogy fél óránál később hívjon be a GF ... raádásul addig lehet ezer más dolgot csinálni, majdcsak felbukkan az ablak ... De ha ez zavaró, akkor még mindig lehet menni LFG-zni a fleetre.

    Szóval kellemes WOW-ozást!
  • Phoboss
    #45933
    Köszi mindenkinek a válaszokat úgy gondoltam ha visszajövök kezdek 1 jedi sentinelt már régóta szerettem volna :D Azért is kérdeztem kis szinten h hiv be a DF. Régebben operative karim volt azzal hagytam abba volt egy bugos küldetés 3 patchen keresztül nem javították ki.. aztán meguntam.. Wowwal 8 éve játszottam(minden classbol van 85os) csak meguntam aztán 2 hónapja nem játszottam, eddig diablo 3aztam de attól teljesen elment a kedvem annyira vártam azt a gamet, és végül teljesen megutáltam. :D Így két játéknál maradtam v wowhoz visszatérés v swthorhoz..

    Piszkosfred: Eb-t nézem bár azis vége mai nap. olimpia meg még vagy 1 hónap, aztán meg augusztusba megyek nyaralni addig meló van.. :D
  • Nephin
    #45932
    Látom átestél megint, ejjejj... nehéz tartani az objektivitást, ugye. :P :D
  • PiszkosFred
    #45931
    GF tekinteteben igazad van. Akkor inkabb a WoW, ahol DPS-ként gyorsan hiv be a LFG, szerencses esetben akar mar fel ora elteltevel jatszhatsz is, csucsidoben. Kezdo tankent meg healerkent ugy kuldenek el az anyadba a wowban, a heirlomos altok, es 85on a DS geares mainek, hogy orom nezni. Ennyit a korrekt tajekoztatasrol.

    Patchbol bug, bugbol ujabb patch, amibol ujabb bug - ez igaz, bar szinte igaz minden jatekra, es megis, a BW/EA sehol sincs meg igy sem a Bethesda sracokhoz kepest :) Ugyhogy, a TES sorozatot is keruld el.

    Hagyd a jatekokat a fenebe, nyar vna, menj strandolni, nezz foci EB-t, Olimpiat, olvass konyveket, asd fel a kertet, barmit, csak ne jatssz mmoval, mert a helyzet ugyanaz mindenhol.
  • Alienator
    #45930
    Nephin volt a pozitív, én a negatív vélemény (mert nyilván nem csak 1 ember véleményére vagy kíváncsi).

    A játék nem jó.
    Még mindig tele van bugokkal, minden újabb patch újabb bugojat hoz és így a végtelenségig.
    DPS-ként nagyon lassan hív be a GF.

    Szerintem várj a 2.0-ig hátha addigra szereznek némi MMO tapasztalatot a fejlesztők.

    Addig egyértelműen WOW.
  • darth devil
    #45929
    Azt hogy csináltad? :D Se a sniper se a gunslinger nem stealthes. :D
  • maniac001
    #45928
    Egyértelműen WoW. Ez majd olyan jó 1 év múlva éri el a mai mmo játékok szintjét, bár folyamatosan fejlesztik.
  • Bandeeka
    #45927
    Sziasztok!
    A legacy vendortól azokat a cuccokat amit nem pénzért lehet kiváltani azt hogyan tudom kiváltani?

    Üdvözlet
  • DummyBoy
    #45926
    Mindenkinek a szíve joga ... Van pár dolog ami idegesítő, de ezek nem annyira egetrengető dolgok ...

    A Project a leghíresebb ezek közül, és tény hogy nem teljesen "tükör" a Shock és a Project, de elég komoly vita alakult ki pont erről, pl: Shadow topikban, ugyanis sokaknak jobban bejött a késleltetett Project, mert hirtelen nagyobb burstöt ki lehetett vele tolni adott esetben.

    Vagy ott volt a scoundrel vs operative ... ugyan zavaró, hogy a scoundrel skilljeinél hosszabbak az animációk, de a hatásuk ugyanakkor jelentkezik, szóval meg lehet szokni.

    Én nem látom ezeket akkora egetrengető problémának. De ez én vagyok ...

    Engem jobban zavar pl: a bugos stealth, a bugos cover, a lagból és bugokból eredő "nemtudomhátbalőniszúrni" effekt, ennek ellenére van 2 stealthes karim, egy sniperem és egy gunslingerem is ...
  • PiszkosFred
    #45925
    Eddig nem ez volt a legfontosabb javitando, ilyen egyszeru. Marcius korul mar korrigaltak valamennyire, most gondolom vegleg megoldjak. Az ertheto, hogy az adott jatekos mindig is prioritast szeretne a sajat gondjanak es bajanak a megoldasara, de ez nem igy mukodik. Voltak fontosabb dolgok is.
  • barbi122
    #45924
    " az animációkból adódó eltéréseket gőzerővel javítják" hmm ismerőseim kb. emiatt hagyták abba még januárban.....most meg már július van....ez valóban gőzerő,mert a gőzgép 2 századdal ezelőtt volt menő:O
  • DummyBoy
    #45923
    Kis szinten GF elég változó, volt hogy 2 perc (Taral V, Maelstorm Prison, Collocoid War Game) alatt behívott, volt hogy fél óra után.

    Ugye a GF is csak a játékosoktól függ, de pl: legutóbb mikor tank replacementet kerestünk, 5 percen belül volt bent játékos.

    Nem tudom mekkora lehet Tombon (PVP) a rep - imp arány, tippek szerint 40/60%, de azért akad republikos, főleg hogy az animációkból adódó eltéréseket gőzerővel javítják. Eddigi rekord: a 4-ik fleeten szaladgáltam, 180-ik játékosként ... (Tudom, hogy ez semmit nem jelent, de akkor is ...)
  • Nephin
    #45922
    - a játék jó

    - szerverek a fejlécben

    - attól függ, hová akarsz bejutni

    - nem az 1.3-ra mondták a catharokat, hanem erre az évre

    :)
  • Phoboss
    #45921
    sziasztok!

    Már egy ideje abbahagytam a játékot nagyon azon vagyok hogy visszamenjek ide vagy wowba... milyen lett az új patch óta a játék és melyik szerveren vannak most magyarok illetve milyen ott az arány van bőven republicos? Kis szinten mennyi idő mire behiv a dungeon finder? Illetve olvastam h 1.3ba bekerül cathar nevü faj az most bekerült vagy nem? Bocs a sok kérdésért és köszi a válaszokat
  • DummyBoy
    #45920
    Jaja, bár én mainhand és később offhand duón agyaltam de majd meglátom még addig xD
  • Laroa
    #45919
    50es szinten már kezdetben tudsz venni két bm-et, csizmát meg kesztyűt, többi meg recruit. Az már egy jó alap azért.
  • DummyBoy
    #45918
    Transzfer és 1.3 óta gyakorlatilag napi FP - WZ-vel úgy haladok, hogy próbálom csak a class és World kveszteket csinálni, meg néhány heroic, de 41-esként szálltam le Hothon, úgy hogy Alderaan-on és Quesh-en is csak átszaladtam ...

    Ennek egy hátránya van, alig van matim craftolni xD

    Ami hiányzik, hogy mivel kiskarizok, a többiek meg lvl 50-es karikkal mennek, így nem nagyon tudok guildtársakkal WZ-re menni, csak ritkán ...

    PVP szempontból mintha Tombon a rep oldal punnyadtabb lenne, remélem ez 50-en megváltozik majd ... bár egy élet lesz mire normális geart kiszedek.

    Dirty figtingot próbálgatom, WZ-ken és FP-ken nagyon jó, de sajnos fejlődni lassú, úgyhogy maradt a jó öreg Sharphooter. Roppantul idegesít hogy halgattam a cimborákra, és nem ezzel kezdtem anno, akkor most lenne egy normálisan felgearelt mainem ... :(
  • z3d
    #45917
    Nekem is uyganez volt, egy sima H4 küldiben múltkor: combat mediccel nyomulok, első mobcsoport, tank beugrik, kettőt leCCzünk aztán hirtelen én halok meg először. Hmm..mondom a tanknak, hogy guard nem lenne rossz. Meg tankolás. Köv kör, ugyanez. Aztán kiléptem a groupból, hogy biztos nincs elég jó gearem :-)
    BTW transzfer óta nagyon jól érzem magam (igaz, van queue, de kibírható nekem, addig csinálok mást), mindig van heroicra meg flashpointra is csapat. A republic oldal is egész jó, bár voltam már pár inkompetens csapatban warzoneban is meg flashpointban is :)
    Jó kis game ez.
  • Nephin
    #45916
    A pug szépségei... :D
  • DummyBoy
    #45915
    Próbáld ki a scrapper scoundrelt recruit gearben xD

    Viccet félretéve, talentelj át healerre - grind to BM és utána próbáld meg megint ...

    @Group finder szépségek: Szokásos napi FP-t tolnám, megyünk is szépen, minden annak rendje és módja szerint zajlik:

    - Egyhelyen egy rakás mob, lepakoljuk az AOE-kat, tank közéjük ugrik és kiknockbackeli az összeset, majd magára húzza az összes mobot és meghal, gunslingerel tankolok tovább, szépen megölünk mindenkit, tankot felélesztjük ...
    - Healer jelöl, majd CC-z, tank pedig nekiugrik a megjelölt és leCC-zett mobnak, majd meghal, gunslingerel tankolok tovább, szépen megölünk mindenkit, tankot felélesztjük ...
    - Healer bioAFK-ra megy, erre a tankunk beugrik a mobok közé, meghal, gunslingerel tankolok tovább, majd szépen meghalunk ...

    Ha eddig ez nem lenne gyanús, minden kisboss-nál kb 1 perc alatt elfekszik a tank, gunslingerel tankolok tovább, szépen leverjük a bosst, tankot felélesztjük ...

    Kezdett kicsit gyanús lenni, gondoltam meglesem ... Jedi Shadow, SHADOW stance-ben!!! lvl 39, 35-ös zöld gear-ben ... o.O ... Na ez így necces lesz, megkértem, hogy mi lenne ha Combat stance-re váltana? (gyk: Shadow stance: papír burst dps, combat stance: tank)

    A válasz természetesen: "Nem ..." Az addig oké, de így még én is jobban tankolok ... Annyi szerencsénk volt, hogy megsértődött, és kilépett ... GF hozott helyette egy 36-os shadow-t, aki már tényleg Tank volt, és legalább gyorsan befejezhettük.

    De az eddigi leghosszabb Maelstorm Prisonom volt ...
  • Bandeeka
    #45914
    Sziasztok!

    Februárba játszottam utoljára a játékkal és ahogy nézzem kicsit fejlődött azóta. Egy újra kezdő játékosnak Tomb of Freedon Nadd szerveren melyik oldalt ajánlanátok? Pve és pvp is érdekelne és remélhetőleg jó volna vmi közösségbe tartozni. Köszönöm remélem nem okozott nagy gondot, hogy leírtam ezt.

    Üdvözlet
  • stenga33
    #45913
    Este 7kor csak 200as queue Tombon , növelték a limitet? amugy még mindig lf pvp guild tombon
  • Laroa
    #45912
    Full bm geares PT vagyok jelenleg, és van jópár sorci aki pillanatok alatt kivégez. Igaz ők war heroban rohangálnak
  • picket
    #45911
    Majd linkelsz biztos egy videot, ahol tolod a 15k-s burstöket sorcererrel, és akkor visszatérünk a pofáraesős képekre, addig viszont te hordod a sárga mezt.
  • Laroa
    #45910
    Mondom én, hogy rosszul csinálod
  • picket
    #45909
    Nem érted, hogy nem lő elég nagyot?!

  • Omlás
    #45908
  • Laroa
    #45907
  • picket
    #45906
    been there, done that
  • Laroa
    #45905
    Lightning ág :P
  • Bhalage
    #45904
    amugy sztem kimondtad a varazsszot (bm), mert egy full bm geartol kezdodoen erezhetoen kompetensebb lesz a karid, bar nincs sorcom, de masnal igaz, ezert gondolom nagyjabol mindegyikre.
  • Bhalage
    #45903
  • Omlás
    #45902
    Most akkor nem alma ?
  • Bhalage
    #45901
    marauder powertech dpsre (foleg gearrel vicces lesz)
  • picket
    #45900
    Burstöljön, de mivel? Vegyen Ak-47-est a shopban? Sorcererrel én sem tudtam nagyot sebezni (igaz a force mystic cuccokat szedtem ki, de talán még nagyobb is a force rajta mint a force masteren), ezer feletti sebzéseken már elkerekedett és könnybe lábadt a szemem, miközben mások vágják a 4-5 ezreket látszólag erőlködés nélkül. Futószalagon. Ellenben heallel lehet szép 4-5 ezreseket krittelni. Látsz párhuzamot? A sorcerer egy banán.
  • Laroa
    #45899
    "akolom a dotokat stb , de nem érek semmit"
    próbálj burstölni inkább.
  • picket
    #45898
    Healelj!