60033
  • Nephin
    #46177
    Neked nem tetszik, ennyiről van szó, az még nem jelenti azt, hogy rossz, tökmindegy, hogy BF, TOR vagy Diablo. Utálom a székelykáposztát, akkor az rossz? :D Sőt, van, aki nem szereti a palacsintát, nekem meg ez az elképzelhetetlen, mégis van ilyen...
  • Alienator
    #46176
    az összes instát végigtoltam hc-ben is (igaz csak egyszer), és az első 2 rédet is, a harmadik már nem érdekelt. úgyhogy én nem megyek 1000x egy insát és a datacron gyűjtés se nyűgözött le.
  • Fpocok
    #46175
    Ha választani kell, akkor bf3. Publik játékra tökéletes.
  • PiszkosFred
    #46174
    Az a baj, hogy az "ahh, ugyan, en csak vicceltem" tul sokszor hangzik el azutan, hogy megtortent a baj. :) Keretik komolyan venni az ilyen dolgokat, mert egyszer veget er a ketyeges, es robban a dolog.
  • picket
    #46173
    Az volt a céljuk, hogy neked rossz legyen. Ez egyértelmű.
  • Fpocok
    #46172
    Ez nem egészen az. Ez simán csalódottság. Ne aggódj, nem megyek át emóbá és vágom fel magam... csak elképzelhetetlen számomra, hogy tudták ennyire, szándékosan elkúrni :D
  • picket
    #46171
    Szelektív hallásról hallottam már, de most felvetődött bennem a szelektív olvasás létének lehetősége is. #46156 #46135 #46120

    És remélem nem ismerlek, üdítőmárkához nem köthető a munkahelyem, hacsak annyiban nem, hogy van piros automata. Amúgy megállapítottad már, hogy iskolába, de inkább csak óvodába járok, nem értem a munkahelyes kérdést
  • Alienator
    #46170
    Úgy látszom mint aki egy dühöngő psychopata mert szar az swtor? :)
    Lásd már a mókát :)
  • Alienator
    #46169
    most készültem megvenni a BF3-at vagy a MW3-at. De a BF felé húzott a szívem a járművek miatt. ennyire szar lett? :S
  • PiszkosFred
    #46168
    Aki nem tudja a kudarcot vagy a veszteseget feldolgozni, az surgosen menjen el egy terapeutahoz, mert kezeles nelkul a kesobbiekben sulyos gondokat fog okozni ez a koros allapot.
  • Fpocok
    #46167
    Ez azért is lehet, mert szerették volna, hogy jó legyen, és nem tudják elfogadni, hogy ennyire elkúrták. Én így vagyok ezzel a dio3, bf3, me3 miatt... De leginkább a bf3 miatt.
  • Alienator
    #46166
    kíváncsi vagyok hogy az vagy akire gondolok vagy nem? milyen egyszerű kérdésre szeretnél válasz kapni?
  • picket
    #46165
    A nyálas szövegemre tudsz ugrani, de egy egyszerű kérdést nem mersz megválaszolni? Félsz az igazságtól? Nincsenek valódi érvek, csak a vitapartner fikázása?
  • Nephin
    #46164
    Azért más, mert ha havidíjról átvált f2p-re egy játék, akkor azért teszi, mert kevés a havidíjból a bevétel. Ha a TOR átvált, ők is ezért váltanak majd, most még nem váltanak, met jól fizet a havidíj.

    Tehát alapvetően pénz kell, jön a f2p és nem rakhatnak bele olyan cosmetic cuccokat, amiket - ahogy mondtad - az vesz meg, akit érdekel, nem bazírozhatnak erre. Olyasmi kell, ami csábítja azokat is, akiket nem érdekel a csilivili, ez pedig legtöbbször statnövelés, erősebb fegyver, stbstb. KELL A BEVÉTEL. Hiába marad meg emellett a játékbeli megszerzés lehetősége is, n+1 user inkább megveszi, mert lusta/nincs ideje/csak, n+2 user pedig kéyntelen megvenni, haq nem akar lemaradni és azzal tölteni a játékot, hogy meghal-felkel-meghal-felkel. Nyilván vannak lépcsőfokok, de a tendencia ez.

    A L2 kicsit más tészta, pontosan nem tudom, de sok éve fut már, megvan a maga bázisa, ráadásul jön valami új rész, ha jól emlékszem, bár igazán nem követem a dolgot.
  • Alienator
    #46163
    nem te vagy a hülye, de melóban valamivel szórakozni is kell :)
    otthonról nem fórumozok ha megnézed a postjaim időpontjait :)
  • Omlás
    #46162
    Én azt nem fogom megérteni sosem, hogy egyes emberek miért tudnak hónapokat pörögni olyan dolgon ami nem érdekli nem tetszik neki csalódott benne stbstb... és ez most nem csak az itteni dolgokra igaz hanem úgy általánosságban is ezt tapasztalom szinte mindenhol...

    Én special ami nem tetszik arról esetleg leírom elmondom a véleményem és csók... nem pörgök rajta mert számomra érdektelen így fogom "vágom a kukába" és továbblépek.

    "Most akkor én vagyok hülye vagy a tükör görbe?"
  • Alienator
    #46161
    Van egy irl ismerősöm aki pontosan így használja a cöcö szöveget és ilyen nyálas a stílusa is. már korábban feltűnt a hasonlóság csak most becrit-elt ez a cöcö duma
  • Laroa
    #46160
    Fújd ki hód
  • Alienator
    #46159
    Csak linkeltem egy cikket és jött a fanboy áratad. Engem meg elsodort és úszom :)
  • darth devil
    #46158
    Miért más amúgy? Ugyanúgy megoldható a shop váltásnál is. Az már más kérdés, hogy az EA-t ismerve, elég nagy lehúzás lenne a shop.
  • PiszkosFred
    #46157
    De akkor miert erzel magadban kenyszert arra, hogy itt trollkodj, hogy szidd a jatekot, hogy minden alkalmat megragadj, hogy velt vagy valos serlmeidet es frusztraciodat itt toltsd ki? Bevallom, en is csinaltam ilyet. Ovodaban folyamatosan huzigaltam egy lany hajat (Krisztanak hivtak), mert utaltam az elso percben, ahogy meglattam...

    ...egyebkent, meg a l*faszt utaltam, egyszeruen tetszett es "szerelmes" voltam bele, csak hat ezen a szinten az erzelmek kimutatasa igy mukodik. Mas kerdes, hogy kesobb az ovi vegeig, kozel 3 evig nem lehetett minket szetvalasztani... :)
  • picket
    #46156
    Tehát végigtoltad az 50-es instákat, és a datacron gyűjtés jobban megmaradt, több élményt adott?
  • picket
    #46155
    Ez most biztos valami poén volt, de még nem fejtettem meg -.-'
  • Alienator
    #46154
    "cöcö" most megdöbbentem nagyon ismerős... csak annyit mondj, ugye a munkahelyed nem köthető egyetlen üdítőital márkához sem???
  • Alienator
    #46153
    Igen te hazudsz. csak ezt is leszarom.
  • picket
    #46152
    Látod, és én hazudok. cöcö
  • Alienator
    #46151
    Nem, már nem érdekel. Jól kicsesztek a sw rajongókkal, csináltak egy epix fail gammát. De most RTS-eket tolok ahogy mmo-k előtt. RUSE. Az nagyszerű :)
  • picket
    #46150
    A pvp nem lett jobb. Ez egy pve játék, pvp kiegészítéssel. Még nem sikerült feltalálni a módszert, amivel a banánt almává lehet változtatni. És már a bm cucc nem elég, csak a wh
  • picket
    #46149
    Igaz, csak nem ezt mondtam. Azt mondtam, hogy troll barátunk hiányolja az endgame-et - vagyis megvette a játék végigjátszását, a single playert, amihez szerver sem kéne, így azt nem kéne fenntartani, így neki nem kéne havidíjat fizetnie - holott egy büdös ops instába be nem tette a lábát. Erre reagálj, ne ferdíts! Én már voltam egyszer egyben, azért vagyok bátor casual, és nyilatkozásra alkalmasnak ítélem magam a témában! (Ennyit a folyton ott rohadásról)
  • Pacho
    #46148
    A full BM set összeszedése kényelmes casual játékkal 10 nap...annyit kibírhatsz fodderként.
  • PiszkosFred
    #46147
    Igazad van. De amennyire mi elvakultak vagyunk a jatekkal kapcsolatban es latjuk benne a jot es a potencialt, te ugy vagy elvakult gyulolo, akit megvesz az ideg, mert valaki esetleg szeretni meri a jatekot, es tetszik neki. Ekkor beindul nalad valami, alvaltasz egy hater/troll uzemmodban, es mint egy rossz bugocsiga, porogsz ugyanazon honapok ota, es hirdeted az iget. Ne csodalkozz, ha mi elvakult jatekosok nem ertunk egyet veled. Olyan szintu gyulolet alakult ki benned a jatek iranyaban, ami szerintem elobb utobb tetlegessegig fog fajulni, csak az a kerdes, hogy magadban vagy a kornyezetedben fogsz e kart tenni...
  • Alienator
    #46146
    Semmit nem változott, 50-en mehetsz datacron-t gyűjteni. Hogy tettek-e bele új datacronokat azt sajna nem tudom, de ígérték mint event :)
  • Nephin
    #46145
    Á, még mindig a fleeten álldogálunk és várjuk, hogy f2p legyen... :D
  • Omlás
    #46144
    Persze a cégek szempontjából nekik bevétel kiesés lenne de a játékosok jobban járnának. És a hc gamer sem tud játszani 31 nap alatt 60 napot akármekkora kocka is maximum akkor kerülne többe ha ez a rendszer miatt emelnék a havidíjat de tegyük fel a 30 napos játékidő 15 EUR ez akkor ketyeg ha online vagy ha nem akkor megmarad ergo ha feltöltöd játszol 1 hetet majd valami oknál fogva nem játszol 1 hónapig ugyanúgy megmarad a játékidőd. A hc player meg lepörgeti a 30 nap játékidőt tegyük fel 35 nap alatt akkor sem fizetne többet havonta mint előtte.

    Persze ez kb csak álom marad de játékosok szempontjából szerintem ez lenne a legjobb. sőt én amondó vagyok ha duplájára emelnék a havidíjat de ilyen rendszerű lenne még akkor is sokan befizetnék mert még mindig jobb ez mint a jelenlegi modell.

    Szerintem.
  • Tyrpak
    #46143
    Most van ez az 1 hét ingyen.
    Változott valami az utolsó 3 hónapban, vagy 50-en ugyanúgy megáll az élet, és csak fodder leszek mindenféle BM armorok nélkül?
  • Bhalage
    #46142
    f2p vs monthly fee
    izgalmas beszelgetes! sajna most mennem kell a strandra, majd este visszaolvasom hova jutottatok
  • Alienator
    #46141
    darth devilnek van igaza. ti annyira elvakultak vagytok, hogy rajtatok kívül már mindenki tudja hogy bukás. milliárd cikk és fórum foglalkozik ezzel. és NEm azért lesz f2p mert jobb üzleti model hanem mert olyan kevesen játszank vele hogy nem éri meg. a játék minősége egy fos a single tartalmat kivéve, de ti ezt is úgy magyarázzátok hogy a gamma nagyon jó és sikeres és azért lesz f2p. vicc.
  • Nephin
    #46140
    Persze, hogy nem kell, mindenki melldöngetve kezdi, hogy nem lesz, ááádehogy, csak cosmetic, aztán mikor keveseket érdekel a fluff, akkor jönnek a tome-ok, meg tekercsek, meg satöbbik, még mindig nem tiszta, hogy a cégeknek bevétel kell?
  • darth devil
    #46139
    Nem mindenkinek az az endgame h allandoan instaban rohad.
  • darth devil
    #46138
    Felesleges veletek vitatkozni. A fizetos modell a jo, minden mas szar. Az swtor egy jo jatek, kozben egy idejet mult jatekmechanizmust hasznal.
    Az ncsoft jatekai idejet multak, de attol meg a valtas sikeres volt.