60033
  • Nephin
    #45817
    Most nem mennek a meghívók, mindjárt itt a free trial.
  • torrente111
    #45816
    #45793-tudna valaki segíteni?
  • Marfy
    #45815
    Reggelt!
    Elvileg bekerült a group finder, van valakinek tapasztalata?
  • stenga33
    #45814
    Azért még nem az igazi, vannak szagatások tömegpvpnél, de jobb sokkal mint eddig, meg a töltési idök is rövidültek kicsit ugy vettem észre.
  • TDC Geronimo
    #45813
    Tehát javult a performance ténylegesen is 1.3 után? :)
  • DummyBoy
    #45812
    Inkább a szerverre bejutásra kelljen ennyit várni mint a WZ-kre és FP-kre... (Bár mikor 2 órám lenne játszani, valszeg engem is az ideg marna szét 1,5 órás kjútól ...)

    Nemsokára stabilizálódik ez is, ha qrva nagy sorok maradnak akkor vagy a BW lép, vagy a játékosok xD Mindenesetre eddig pozitív, remélhetőleg megmarad ez a tendencia.

    Ja, elfelejtettem, találtam bugot: Republic oldal - Quesh orbital station:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Quesh-re mész, akkor kell az Orbital Station-ön beszélgetni egy NPC-vel, addig nem enged le a bolygóra. Na ezt ma többeknek nem jelölte kvesztmark, se térkép, akik először jártak ott, azok nem tudtak lejutni a bolygóra ... Ha nem javítanák, akkor a hangár előtti átjáró közepén áll 2 NPC, egy valamilyen Scinetist és egy Commando ... A Commandora ha ráviszi az ember a kurzort akkor megjelenik a beszélgetős ikon és lehet vele dumálni, ami után leenged majd a bolygóra ...
  • PiszkosFred
    #45811
    Tanulnak a hibaikbol a sracok, az tisztan latszik a mai ME3 EC pozitiv visszajelzeseibol. Meg olyanoknak is tetszett az Extended Cut, akik 2 honapja egymas kezet fogva kantalva kialtottak ki a BW-t minden gonoszok atyjanak, es hirdetettek keresztes hadjaratot ellenuk.

    Ebbol kiindulva van remeny, hogy a kovetkezo hetekben megoldjak az osszevonasokkal jaro aprobb hibakat, es queue gondokat. Sokan emlegettek superservereket, pedig vegig lehetett tudni, hogy egyelore sima osszevonasok lesznek csak, nem lesz player limit emeles. Nem feltetlen a hardver/fenntart koltsege miatt, hanem azert, amiert a Bethesda/Zenimax is kukazta a Hero Enginet a TESO kezdeti szakaszaban - mondvan, a motor max ennyit bir. Viszont a BW is hegeszti a rendszert folyamatosan, mar a performance is szinte tokeletes, regi es uj gepen is. Minden adott ahhoz, hogy hamarosan megoldjak veglegesen a maradek hibakat (komolyabb kliens valtozast meg majd hoz a kieg), es onnantol vegre csak az uj tartalommal lesz elfoglalva mindenki, nem a meglevo foltozgatasaval.

    Feltem a mai naptol, de eddig pozitiv a mai merleg, mind a ket jatek eseteben, es lassuk be, ez mostansag ritka volt a BW eseteben.
  • picket
    #45810
    Ja, 10-kor én is bent voltam. Amúgy most visszakereshetném az időkapszulaként elhelyezett commentemet, amiben megírtam, hogy az eszetlen összevonásból csak sor lesz amikor visszanéznek az emberek. Persze mindenki lehurrogott, hogy márpedig össze kell vonni most és mindent, mert csak szellemszerverek vannak. Gondolkozni nem csak itt luxus, hanem a bw-nél is. Kár.
  • picket
    #45809
    Gondolom bérlik, legalábbis több mmo-s cég bérelte (mert könnyebb kivenni meg betenni szervereket, így kezelhető a játékosok csökkenése meg növekedése is). Amúgy ja, ki kéne szórni már a pentium 2-ket (szarkazmustábla.jpg - szerintem kb 4-8 procis, 64g ramos monstrumokkal tolják, ami mellé külön jár a meztelen felsőtestű feka fűtő, aki lapátolja rá a szenet )
  • DummyBoy
    #45808
    Nos, gyors helyzetjelentés:

    Fél 6 körül bementem kjú nélkül Tombra, 6 után már necces volt ...
    10-kor egyik guildtársam 1,5 órás várakozás után jutott be ...

    6-os Aug kitek ára 400k-tól indult lefelé, 10kor már volt aki 100-ért hirdette. (GTN-en 130k volt a legolcsóbb ...)

    Minden zöld cucc RE-ből eshet Aug slot mati (Biochemmel esett van 4 ...)
    Amire kiváncsi lennék, hogy ha most - szép magyar szóval élve - megaugolom a lvl 37-es cuccaimat, akkor vajon


    Mivel kiskarizok, így Rakned WZ-t nem próbáltam, Group Finder-t sem, nem volt időm FP-zni, de jó, mert kisebb szinten is ad commendationt.

    Legacy perkek jók, ha nem lennék leégve még jobb lenne :)

    Teljesítmény nekem javult (Eddig sem volt mondjuk sok gondom...), de még mindig nincs AA 69xx-es karin ...

    Ami érdekes volt, 250+ -os fleeten teljesen használható volt (20-30 FPS), pedig tegnap még nem igazán ez volt a jellemző ... Jó persze lagok voltak, de jó az irány :) Holnap GF teszt, és meglesem az árnyékokat is ...
  • stenga33
    #45807
    Bár az még mindig érdekes hogy tök mindegy milyen grafika beálitásokkal tolom ugyanugy fut:)
  • El Protector
    #45806
    javult sokat, valóban, engem a graf-beállítások újrakalibrálásával fogadott ma délután, azóta alig akad fleet-en
  • stenga33
    #45805
    Amugy sokkal jobban fut már a játék, eddig volt 10-15 fpsem wzn, most átlag 30-40, nagy tömegben lemegy 20ra kb szval javult most sokat
  • Kryon
    #45804
    pve szerverek rendben vannak, pvp-ből kellett volna 2, aztán ha később nőne a játékosszám, időnként beraknak 1 újat, free transzferrel régiekről, és eloszlik. Ők még tanulják ezt az mmo üzemeltetést, majd belejönnek :)
  • Pacho
    #45803
    Januárban volt 2600-as sor is a Tomb-on
  • Kryon
    #45802
    Legdrasztikusabb megoldás esetén, egy erősebb vas a befolyó havidíj töredékéből kijönne, de szerintem elég lenne csak megizmosítani a meglévőket.
  • stenga33
    #45801
    Szerver összevonás lenne a legjobb egy-egy régio 3-4 szerver minden fajtából mert ez még rosszabb lesz ha pl eu angol pvp szerver csak a Tomb van
  • Kryon
    #45800
    Teljesen jogosan, de az nem az "swtor halott" kategória :), épp ellenkezőleg, "picit" alábecsülte a létszámot BW, de a mai technika mellett ezen gyorsan tudnának segíteni, ha végre rászánják magukat...
  • stenga33
    #45799
    Már van flém forumon a sor miatt:)
  • Nephin
    #45798
    Te nem eladtad az accod? :D
  • Kryon
    #45797
    Megindult a nép vissza. Kíváncsian várom, ebből hogyan vezetik majd le a trollok a játék halálát... :D
  • Zozzancs
    #45796
    1500 as sor hát remek... amikor haverral játszanánk... .!.
  • MrStokes
    #45795
    8-kor 1300+, en nyertem... *sigh*
  • stenga33
    #45794
    Laza 900as sor Tombon este 7kor:)
  • torrente111
    #45793
    sziasztok.szeretném kipróbálni.valaki tudna kűldeni 1 meghívót?kösz
  • DummyBoy
    #45792
    És after leave?
  • picket
    #45791
    "Players are no longer removed from their current group when they join a Warzone."

  • El Protector
    #45790
    servers on a twitter szerint :)
  • picket
    #45789
    Keveset alkottak, csak átlapozni van időm ezt a peccsnótszot :S
  • El Protector
    #45788
    lehet, hogy valamit elgombáztak a srácok :) mind1, eccer csak el lehet majd kezdeni a játékot :)
  • picket
    #45787
    Patch notes? Annyira el van dugva...
  • Laroa
    #45786
    The Old Republic ‏@SWTOR
    UPDATE: At this time, we do not have an estimate for the end of the maintenance. Thank you for your patience.
  • Kazagor
    #45785
    Tralalaaa, tralalaaa 4 óra, hol a patch notes? tralalaaa
  • Nephin
    #45784
    FYI, az összes maintenance előtt elmondják, hogy kb. meddig tart, de mindig hozzáteszik, hogy szükség esetén meghosszabbítják.

    This maintenance is expected to take no more than four hours, but could be extended.

    Hát ennyi.
  • DummyBoy
    #45783
    The Old Republic ‏@SWTOR
    UPDATE: The maintenance window has been extended. We now expect maintenance to end at 9am CDT (7AM PDT/10AM EDT/3PM BST/4PM CEST/12PM AEST)
  • Bandras DaSilva #45782
    Sztem wzben meg úgy általában nem nagyon van performance issue. Nekem legalábbis nem volt már nagyon rég óta.
  • Bhalage
    #45781
    milyen performance javulas wzbe? hova javuljon?
    te mikor jatszottal utoljara?
  • TDC Geronimo
    #45780
    Majd írjátok meg kíváncsi leszek, hogy jobb gépeken javult-e ténylegesen a performance wzbe meg úgy általában, ahogy azt írták patch noteba.
  • DummyBoy
    #45779
    Nem értek hozzá, noob vagyok, meg minden, de mivel semmit nem tudunk a szerverek telítettségéről, ezért kétlem, hogy a max játékosszám elérése után lennének sorok. Hiszen mindig sor van ... Arról sosincs szó, hogy valaki nem jut be.

    Ha megtelhetnének a szerverek, akkor a nagy számok törvénye alapján tuti lenne olyan aki nem jutna be ... ergó mindenhol menne a hiszti, égne a BW és az EA székház ...

    Viszont "csak" sorok vannak ... ergó szerintem a sorok a hirtelen megugró terheléstől óvják a szervereket, nem pedig azért vannak, mert megteltek.

    Szigorúan SZVSZ!
  • picket
    #45778
    Úgy érzed érdemes ezért agyvérzést kapni?