60033
  • KMKM
    #46057
    Omlás nem hogy segítene még kicsit trollkodik nem csalódtam.. Aki esetleg nem tudná merre tud regisztrálni a triálra annak itt van a link
    https://account.swtor.com/trial
  • Omlás
    #46056
    Úgy vártam ki lesz aki lecsapja ezt a magas labdát amit Gero feldobott

    picket WIN
  • picket
    #46055
    Már f2p?
  • TDC Geronimo
    #46054
    Hát amiket csinált swtorba bio nem lepődnék meg, ha ezért is én lennék a felelős :D
  • DummyBoy
    #46053
    Lehet hogy neked lvl 65-ig lesz free trial ... az első 15 szint júli 10 után xD
  • PiszkosFred
    #46052
    Akkor jon a banhammer :(
  • TDC Geronimo
    #46051
    server on, de szerintem hamarosan emergency leállás lesz, mert valamit elkúrtak a triallal. Simán belogoltam az 50es karival előfizetés nélkül...
  • avulu
    #46050
    * dark/light side pontoknál
  • avulu
    #46049
    Nem bug. A pontokat nem azonnal kapod meg quest vagy quest lánc közben, hanem amikor a végére érsz. Ugyanez igaz a flashpointokra is.
  • TDC Geronimo
    #46048
    Holnaptól lesz a free trial lvl 15ig
  • Evoluti0N
    #46047
    Nem érdekes már. Az imént egy like után megkaptam az eddig elmaradt pontokat is.
  • Evoluti0N
    #46046
    Hosszú kihagyás után folytatom a játékot. Kezdtem egy új karit. Imperial Agentet. Nem rég kaptam meg az első companionomat Kaliyot. Csinálgattam küldiket, "lájkolta" a dumámat és mégis 0 az affection pont. Ez valami általános bug, vagy csak nálam jött elő?
  • z3d
    #46045
  • Tafaya
    #46044
    "normalis helyeken"

    ehrm, izé :P
  • MrStokes
    #46043
    Igen, utolag en is olvastam, de ennek nem az a modja, hogy ingame bejelentes nelkul kihuzzak alolad a talajt, normalis helyeken szokas 15 perccel elotte uzenni a jatekosoknak, hogy le lesz allitva.
  • Tafaya
    #46042
    "We are going to be performing a restart across all game servers at approximately 3:30pm CDT. This should alleviate the issues that many players were experiencing. We will let you know when they are once again available."
  • MrStokes
    #46041
    Nah ez WTF, osszes server down! T_T
  • Although
    #46040
    Azért nem aggódnék, van még 10-12 heavy szervere az SWTORnak csak Európában is. Szóval nem kell félni ebből nem lesz f2p még pár évig az biztos :) Mondjuk meglátjuk mi lesz ha a a pandamacik előbújnak az odúból és összecsapnak a rossz, csúnya farkasfejűekkel?:) De ez majd augusztusba kiderül :)
  • Tomy Lee
    #46039
    Hello.Eladnám Swtor Digital Deluxe edition-t 4K.
  • genRob
    #46038
    Már megy. Eddig alul nem volt ott a tovább gomb.
  • genRob
    #46037
    Sziasztok! Nem tudok előfizetést vásárolni az oldalon. Megnézném 1.3-at. Hiába kattintok az egy hónapos előfizetésre nem történik semmi. Nektek megy? (3féle böngészővel is próbáltam.)
  • z3d
    #46036
    Mondjatok már véleményt erről a buildről pls. PvPre gondolkodom rajta (majd ha lvl50 meglesz)

    http://www.torhead.com/skill-calc/#800cZdfRoRzZMIkbordoz.2
  • Omlás
    #46035
  • Bhalage
    #46034
    megyek pandazni
  • PiszkosFred
    #46033
    Programhiba tortent, rozsaszin hajo gnom..ize jedi lett minden sith.
  • Omlás
    #46032
  • Bhalage
    #46031
    jaj en cska izgulok a sittya csaladomert
  • Kreeder44
    #46030
    Köszi, oké meglesem.. csak reméltem itt gyorsabb lesz :D és a sorsra bízom hova kerülök.. de akkor én választok :P
  • Omlás
    #46029
    Ne trollkodjál már így kora délelőtt
  • Bhalage
    #46028
    na vegleg elszallt vagy csak atmenetileg? :D
  • Laroa
    #46027
    Meg is döglött ma reggelre.
  • DummyBoy
    #46026
    Nem akarom elkiabálni, de tegnap este 9-kor jutottam gép elé, gondoltam megnézem mekkora sor van Tombon ... És nem volt ... Pedig volt tömeg rendesen xD Tegnap előtt ilyenkor 1000-es sor volt ... Királyság van ... (Bár volt pár stabilitási gond, ahogy hallom, gondolom emiatt lesz ma karbantartás ...)
  • Marfy
    #46025
    swtor.hu-n van egy csomó guild hirdetés, nézzél ott szét.
  • Kreeder44
    #46024
    Sziasztok, Birodalom oldalon pvp guildet keresnék Tomb-on. Jugge dps vagyok Kreeder névvel Athorol jöttem át.. egy hónap kimaradt és egyedül maradtam :D írjon valaki pls köszi
  • Tafaya
    #46023
    Tomb is döglődik nem kicsit :)
  • Kazagor
    #46022
    Na Nightmare Landsen biztos örültek azok akik raidelnek. A 120 EU szerverből csak ez az 1 szállt el. Mókás.
  • Bhalage
    #46021
    heti* sorry
  • Bhalage
    #46020
    nem tudom te hol tolod, de eleg nagy szopoagnak tunik, nightmare lands kornyeken en ugy erzem erosebb a repi, de azert 1 legrosszabb esetben 2 nap alatt megvan a napi....
  • picket
    #46019
    Valahogy mindig szopóágon vagyok, kicsit úgy érzem, hogy főműsoridőben a premade-ek menetelnek virtuális csizmájukkal a padló poligonjain menetelés.wav-ot lejátszva a digitális casual vérünkben. Térdig. Ha bekerülök valami értelmes csapatba, akkor kettőt pislantok és nyertünk (ezt nem negatívumként mondom, csak megemlítem, hogy ilyen is van), ha nem, akkor meg bárhol összecsuknak, mint Bandi bácsi a kempingszéket egy kapás nélküli reggel után. Ez a két véglet van, de általában Bandi bácsi.
  • Bandras DaSilva #46018
    Az mondjuk szopacs....néha én is járok úgy, hogy szopóágon vagyunk és zsinórban bukunk minden wzt...olyankor szoktam akkor fpkre meg raidekre menni inkább.

    Huttballban érdmes követni a labdás embert és healelgetni, mert akkor azokért is kapsz defender pontokat. denován meg alderaanon realtíve gyorsan jön a defender pont ha tartotok egy tornyot vagy bunkert. A gond akor van ha sokat kell szaladgálni, de akkor meg az attacker jön össze.

    Voidstaron sokszor én rakom a bombát a medickel mert a többi ember kergetőzik és szépen nyugiban fel lehet rakni, azért is jár badge.

    Nem tudom milyen healerrel tolod, de amennyire ismerem (nekem csak commandom van) a smuggler meg a sage fasza hotokat tud pakolgatni, azzal meg csak össze kell, hogy jöjjön az a 8 badge.

    Nem szabad egy helyben állni, szaladgálni kell kicsit mert akkor nem annyira feltűnő, hogy healeket spamelsz. Nekem ugye commandoval rögtön kibukik mert a nagyobb healekhez egyhelyben kell állnom és egy aoem van meg egy olyan amit mozgás közben is el tudok dobni + egy hot. Az wzkben általában rajtam ketyeg.

    Ha megjelölnek, akkor ugye az egy kicsit izgalmasabb mert kb mindenki téged üt, azt tudom, hogy eléggé szar...mert kel-fekszik az ember, viszont ha ügyesek a társak akkor pont tudnak foglalni, bombát rakni, stb.