60033
  • picket
    #46017
    Néztem, a többiek (gyakorlatilag akik mögött állok és healelem őket) tele vannak attacker meg defender medálokkal, nekem meg nagy ritkán van egy-egy, ha olyan butus az ellen, hogy bárhol healelgethetek, de lottó ötösöm sűrűbben van. Azt már inkább hagyjuk, hogy előző héten öt nap is megcsináltam a napi questet, és nem jött össze a heti, vagyis több mint 50 meccsből nem nyertem 9-et.
  • MrStokes
    #46016
    50-en a Scoundler healeremmel en is 8 es 11 kozotti szamu medalt azert ossze szoktam wz-ken haracsolni.
  • Bandras DaSilva #46015
    A pvpt én is úgy képzelném el, hogy megyek a bolygókon és bizonyos célokat el tudok érni (el tudom foglalni a frakciómnak és akkor kapok valami bónuszt, ami lehet badge, cím stbstb) és így érdekelt vagyok abban, hogy meg is tartsam.

    Ebben a szarrá insztenszelt játékvilágban viszont ezt nehéz megoldani. Ráadásul ugye sok ember nem szereti ha quest közben is basztatják (köztük én sem) szóval ezért ezt egy kicsit problémás megoldani.

    Az is vicces, ha van egy-két bolygó ahol minden csata zajlik, bár arra is lehetne ötleteket kitalálni. Kíváncsi vagyok mire jutnak. Valszeg ilyen warhammer onlineos cucc lesz a végén, amit megint 1 mp alatt exploitol majd mind a 2 oldal.
  • Bhalage
    #46014
    healer tapasztalatom sajnos nincs, ha ez igy van az tenyleg gaz.
    : (
  • Bandras DaSilva #46013
    Nemtom, nekem combat medickel simán megvan a legalább 8 medál wznként, de inkább a 10-11. Annál több nagyon ritkán van csak.
  • DummyBoy
    #46012
    Nekem ezért volt reroll Scoundrel-ről ...

    50-ig királyság (persze 36-40-től, mert addig nem volt az igazi ...) aztán recruit gear és bambulás ... Szépen retalent Sawbones-re, úgyis kelleni fog healer. Voltam olyan WZ-n hogy 6-an voltunk healerek meg 2 tank ...

    A PVP szórakoztató egészen lvl 50-ig, utána egy rakás szar, amíg meg nem lesz a megfelelő gear, de ha szerencsés vagy akkor pont akkor jön egy újabb Tier, és akkor bukta megint ...

    Ezért van egy valag altom ... Bár most szeretném kikupálni az 50-eseket, de előre félek, ennyi időm nincs ...
  • Zozzancs
    #46011
    kedves sorcerer kollégák.. ti nem vettétek észre hogy a static barrier lófa-t sem ér? 1 ütés.. a sage nek meg üthetem a bubiját annyit véd, hogy az hihetetlen, hát hol itt a balansz? röhej
  • picket
    #46010
    Ja, és anyázunk random wz-n, mert nincsenek healerek
  • semo1
    #46009
  • picket
    #46008
    Én mást tartok érdekesnek. Healelek wz-n. Általában egyedül, mert mindenki dps. Dps-ek, fotm kaszttal játszók kapnak 18 medált (amiért jár 140 commendation). Én kapok 4-et (nem, nem tudok odamenni támadni, védeni, mert ahol medál jár, ott már meghaltam mire oda lépek, valószínűleg a wz-k 90%-ban fel vagyok jelölve, kos-al nem könnyű). A végén még 1-2 embernek eszébe jut, hogy valaki healelt, az még néhány mvp, aminek darabja 1 (azaz egy) commendation. Lesz gearem is. Majd egyszer. Mikor már mindenki kidobta azt is, amit én végre összeszedtem. Nem alt. Nem nevetek. Nem sok ész szorult abba, aki ezt kitalálta.
  • Bhalage
    #46007
    gear alapu progressziot sokkal aggodalmasabban figyelem, mint a fotm klasszokat (ugyanis igy erzesre nincs semmi eselye h barmelyik alttal nekialljak pvpzni, mikor a bm/wh sztem fenyevekre van a recruit geartol, es faszom szorakozni akarok nem szenvedni, hogy elerjek valami "alap" kiindulo helyzetbe ahonnan erdemes jatszani)
  • Bhalage
    #46006
    Nem fogok olyan MMOval játszani mostantól, ami ezt nem hozza, ez a minimum


    asszem en sem, ez bejott*.


    *- viszont nem kritika nelkul! van par va akiknek a hangja nekem nagyon tetszik es passzol adott karihoz és van akike abszolute nem. de ez valoszinuleg subjektiv
  • picket
    #46005
    Megfejtettem a pvp-t: helyzetbe kerülnek (mondjuk force leap), stun, 2-3 bömös sebzés, /spit /lol /szánalom. Akinek a fent említett képességek nem állnak a rendelkezésre, azok pedig reroll fotm-ra. Iszonyat bonyolult és változatos.
  • semo1
    #46004
    "A pvp-ben meg pont az a jó, hogy nem tudhatod hogy egy player hogyan és mivel reagál rád."


    stun vagy pushback,van mas is pvp-en? mert az egész a cc-röl szol.
  • Nephin
    #46003
    Neked nem tetszik a pve, másnak igen, sőt, neki meg a pvp nem tetszik, hihetetlen, ugye?
  • Alienator
    #46002
    Jakuza egyáltalán nem mond hülyeséget. Pont ez a baj a pve tartalmakkal, hogy pár hét után kiismerhető és begyakorlod hogy most a boss lő egy nagyot, lépj kettőt balra és so on...

    A pvp-ben meg pont az a jó, hogy nem tudhatod hogy egy player hogyan és mivel reagál rád. Ezért kellene az imp-rep háborút pvp-re ráhúzni. Az közismert a wow óta, hogy az új tartalmak, raidek nem tartanak ki olyan sokáig hogy élvezettel told még hónapok múlva is. Script események láncolatat, betanulod és "eljátszod" a szerepet mint egy filmben. Nem is tehetsz mást mert az már nem lesz jó. Azt kell tenned amit a játék "mond".
  • PiszkosFred
    #46001
    Ez egy ilyen mufaj, lassan szokj hozza, mert eddig is ez volt, es ezutan is ez lesz.
  • Nephin
    #46000
    Köszönjük, Emese.
  • Jakuza001
    #45999
    Az a gond, hogy a baratunk jateja abbol, all hogy a hulye es kiismerheto AI-val rendelkezo NPC jatekosokat utogesse vegelathatatlanul es csak akkor hoz neki uj elmenyt a jatek majd 1 honap utan amikor jon a kiegeszito ujabb raiderheto ellenfelekkel, amiket kb 1 het alatt ujra ki fog ismerni es kezdheti varni az ujabb contentet majd egyeven keresztul. :D
    Na igen ez kielegitti azokat, akiknek ez a kihivas. Raadasul a tortenet NPCk elleni harccal, a nivo legalja, amikor sokkal tobb lenne a jatekban.
  • Alienator
    #45998
    BTW engem itt mindenki szeret. Feldobom a topikot ha leül :)
  • Alienator
    #45997
    Azt játszom.nemrég kezdtem újra egy warlockot.
    De érdekel hova tart az swtor mert sw fan vagyok. De a hülyeségre reagálni kell mert az fun :)

    Ki-e vagy elégítve? :)
  • Evoluti0N
    #45996
    Kedves Alienator, megköszönném ha válaszolnál a #45943 számú hozzászólásban feltett kérdésemre. Kíváncsi vagyok a válaszodra.
  • darth devil
    #45995
    A fő story szálnak bőven elég lett volna a VA.
  • picket
    #45994
    "A tor letarolhatott volna minden mmot, ha nem pazaroltak volna el annyi iődt a VA-ra..." - Legalább egyel kevesebb előfizetőjük lenne (nem vettem volna meg a játékot VA nélkül).
  • picket
    #45993
    Kit idegesít? Ha bohóc van a porondon, akkor nem idegeskedni szokás.
  • z3d
    #45992
    A sokat fikázott full VA egyedülálló az MMOk között. Nem fogok olyan MMOval játszani mostantól, ami ezt nem hozza, ez a minimum.

    Ha neked egy háborús szituáció csak azt jelenti, hogy két hadsereg összecsap...hát...izé.... Sztem egy háború többről szól. Most a trooperemmel egy Gauntlet nevű imperial fegyver után nyomozok. Nem tudom még, mi az, de érdekel. Pedig "csak NPCket ölök".
    Téged meg csak az érdekel, mikor tudod felhentelni a többi playert. Mások az igényeink.

    Neked PVP játék kell. Sok más embernek is. GW2 FTW.

    Nekünk megmarad ez a game. Mert minden egyes alkalommal beszippant a hangulat. Nyilván ehhez az kell, hogy bele tudjam élni magam a karakterbe, és ne spaceljem el a szövegeket. Sok embernek ez a két feladat megoldhatatlan problémát jelentett.
    Kicsit lehetne gondolkodni, hogy ez a játék hibája-e.
  • darth devil
    #45991
    Azért van a többség pve szerveren, mert nem bírják elviselni ha békés npc gyilkolászás közben, jön az gonost enemy és meg se várja h felgyógyuljon, hanem egyből nekiront és leveri. De pve játéknak tökéletes a Tor.
    Lehet itt jönni a gankeléssel, de az kivédhető.
    Alien is és sokan mások úgy képzelik el a háborút a két frakció között, h folyamatos open pvp van minden felé, objectivekkel, stb stb. Ti úgy képzelitek el, hogy ölöm az npcket és lvl50en kiírta a játék, h menjél ilumra mert kurvanagy harc dúl.
    A tor letarolhatott volna minden mmot, ha nem pazaroltak volna el annyi iődt a VA-ra, és foglalkoztak volna a pvpvel. Nem a finishben dobják össze. Így van egy hangulatos játék, amiben remekül lehet npcket ölni. WZ nem egyenlő a pvpvel.
  • DummyBoy
    #45990
    Néha vicces, jókat lehet rajta nevetni :)

    Főleg mikor elfogynak a trollos post-it-jei, és hirtelen buták leszünk xD

    Csak sajnos mostanában többet unalmas mint vicces ... Elfogytak a héterek, és nem tud honnan új témát keríteni ... Ők legalább a szájába tudták adni a szavakat ...

    De jó, abbahagyom.
  • Alienator
    #45989
    Már vártalak :)
    Dehogy szaladok. Látod te is játszol velem miközben arra biztatod a közönséget hogy senki ne játszon velem :)
  • z3d
    #45988
    Minek etetitek? Nem látjátok, hogy azon szórakozik, hogy titeket idegesít a hülyeségével, mellékszálként meg Nephin haját húzza szerelme jeleként?

    Nyilvánvalóan halvány fogalma sincs a játékról, ha csak 10% háborút sikerült elcsípnie. Ne erőlködjetek.
    Mondanám, hogy ban a topicból, de akkor rögtön szaladna a moderátorokhoz, hogy itt milyen köcsögök vannak, ő csak elmondja a véleményét (egyébként ettől már nagyon messze van szegényke, de na), így hagyjátok, hadd beszéljen magában.
  • Alienator
    #45987
    nemnem tényleg szórakoztató vagy :)

    nephin csúnyán köhöx. Alien doktor bá megvizsgál ha akarod. akkor most tessék derékig levetkőzni :)
  • DummyBoy
    #45986
    Ohh ... Átmentünk személyeskedőbe? Nincs több ellenérv?

    Kiscsillag, nagyon gyenge menekülési kísérlet ...

    same faction WZ-ről jut eszembe: a nem létező fantáziádat és hiányos SW ismereteidet pedig jópárszor tapasztaltuk, és megbeszéltük itt, megintcsak lehet menni új vesszőparipáért
  • Nephin
    #45985
    Khmm és taptarapp.
  • Alienator
    #45984
    eskü hogy szórakoztató a butaságod :)
    széj mór plíz :)
  • DummyBoy
    #45983
    o.O HOL? Mellesleg úgy tudom te nem is játszol ... én meg de ... Akkor most mivan?

    @PiszkosFred: Az a gáz, hogy Alien barátunk zseniális MMO-ja abból állna, hogy van 1 jedi, aki félúton elpatkol, van egy tanítványa meg 2 sith, akik a végén elpatkolnak. Na most akárhogyis nézem ebből a 4!!!! emberből majdnem mindenki Lúkszkájvóker akarna lenni, mert ő túléli ...

    Ha most mellévesszük Hanszólót meg Bobafet-et akkor az is eldőlt ...

    A maradék emberke meg dönthetne, hogy melyik oldalon lesz trooper. MEGVETTEM!

  • Nephin
    #45982
    Szerintem neked valami mást adtak el egy TOR-dobozban és ez mindent megmagyaráz. :D
  • Alienator
    #45981
    Igen, ezzel kapcsoatban a same faction wz-kre gondoltam. ami tulajdonképpen nagyon sokak szerint az sw világ megszégyenítése. és ez azért van benne mert máshogy nem volt jó az imp-rep balansz. ha pl megcsinálták volna hogy mindkét frakció érdekes legyen és nem úgy hogy az egyik tiszta fapados a másikhoz képest, akkor talán nem lett volna ilyen szar a frakciók eloszlása. és el lehetett volna kerülni ezt a samne faction baromságot. nézd meg az alderaan intrót. ott látsz olyat hogy a rep üti a rep-et? vagy bárhol máshol (ami nem wz elem)? nem hinném. ez csak egy torz reakció a balanszolásra.
  • PiszkosFred
    #45980
    Annyi talicska imperialt oltem meg republickent szintezve X db bolygon, vagy imperial szovetsegest, hogy a vegen mar en magam is untam, hogy nincs mas, csak a sok kis sith keljfeljancsi.

    Imperialkent detto, ha epp nem sith vs imperial belso viszalyt kellett kihasznalni, akkor idiota republic katonakat dozeroltal el, tucatjaval.

    Ne mondd, hogy ez a jatek "csak" 10 %-a volt, mert akkor te nem jatszottal a jatekkal, vagy vizsgaltasd ki magad, mert kezdodo AD tuneteit mutatod.
  • PiszkosFred
    #45979
    "Fred:
    nem csak pvp rep-imp ellentétre gondolok hanem eventre. nem olyan resident evil eventre mint ez a rakghoul fertőzés (aminek szintúgy semmi köze a háborúhoz)."

    Eddig nem errol beszeltel. Igen, eventek jol jonnenek, es igerve is vannak, hogy lesz meg boven. Te pvprol beszeltel, miszerint az imp es a republicnak minden szituacioban egymast kellene utnie. A ketto nem ugyanaz.
  • Alienator
    #45978
    debutavagy...

    a game 90%-ban olyan dologgal van telepakolva aminek semmi köze a háborúhoz. nem baj ha te nem hiszed el, ettől még ez van.