60033
  • MrStokes
    #45897
    Pedig ferfin lenne az igazi... :D
  • Zozzancs
    #45896
    Valaki segítsen nekem... battlemaster gearben milyen a sorci?.. össsze szeretném gyűjteni , de az a bajom hogy alig üt valamit, nem össz dps ben hanem critre gondolok és egyszerűen nem bírok megölni senkit, pdeig nem vagyok béna, pakolom a dotokat stb , de nem érek semmit .. ez annyira elveszi a kedvemet a játéktól :(
  • Laroa
    #45895
    Kúl, most úgyis női karit húzok
  • picket
    #45894
    Slave. Girl. Outfit.
  • Laroa
    #45893
    Na mit javítanak már megen 11től?
  • Bhalage
    #45892
    a legtobb eleg fosika, de van par joas is
  • Laroa
    #45891
    Az engem sosem mozgatott, egyik social gear sem túl nagy szám.
  • picket
    #45890
    Így segítik a social point farmolást
  • Laroa
    #45889
    Megoldás: Nem szabad felvenni az adott flashpoint questjét ahová menni szeretnél, mert akkor ki lesz szürkítve az FP a listában. Ezt a baromságot...
  • DummyBoy
    #45888
    Nekem működött este ...

    @árnyékok: Megnéztem, és közelről tényleg nem tökéletesek, picit legó,ha nagyon rázoomolok, viszont javult ahhoz képest amilyen volt ... (Mivel ki volt kapcsolva sokáig, lehet hogy csak rosszul emlékszem, de most nem olyan rossz ...)
  • Bhalage
    #45887
    :o((
  • Laroa
    #45886
    Nekem most nem. Reggel még jó volt, maintenance gondolom elbaszta.
  • Bhalage
    #45885
    tegnep meg mukodott
  • Laroa
    #45884
    group finder nem működik flashpointokra? :S
  • DoctorStryker
    #45883
    nyam nyam sorci scoundrelemmel mennyire szeretem őket :) utána az assasin, marauder jön
    egyedül csak a juggerel van gondom, meg a powertechel ...
  • Bhalage
    #45882
    aki sage-vel jatszik, sikeres ember nem lehet
  • Sáska
    #45881
    koszi!
  • picket
    #45880
    "én csak azért nem játszom mert szarok az árnyékok :)"

  • Alienator
    #45879
    A tartalom jó, az űrharc elég fapados de jó hangulatú (legalább is nekem tetszik), nekem nincs FPS gondom, én csak azért nem játszom mert szarok az árnyékok :)
  • DummyBoy
    #45878
    Üdv:

    - Igen (Már elég régóta ... És akkor is csak a Bolygó küldit nem lehetett)
    - Attól függ milyen régóta nem játszol, de az előző hozzászólásból itélve a helyes válasz: Igen
    - Igen

    :)
  • Sáska
    #45877
    hello,

    gondolkoztam rajta, hogy lehet befizetenk ujra egy honap fenykardozasra.
    Par kerdesben ha tudnatok segiteni, jo lenne:
    - szurke questeket ki lehet-e mar torolni a quest logbol?
    - kerult-e uj content a jatekba (uj terulet, vagy uj FP)?
    - van-e lehetosegem ingyen transferelni, ha esetleg a regi szerverem kihalt?

    egy szimpla igen/nem szuper lenne, ty!
  • DummyBoy
    #45876
    Na, este megint megnézem neked, de nekem tegnap nem úgy tűnt, hogy még mindig a jó öreg legó-árnyékok lennének ... Bár külösöebben nem zoomolgattam rájuk, csak szimplán az összképet néztem.
  • Alienator
    #45875
    Csak ha nem végbélen kersztül csinálják :)
  • Laroa
    #45874
    Akkor már csak ez tud rajta javítani
  • Alienator
    #45873
    Minden maxon van. Mindig is maxon volt. Az árnyékok minőségén NEM változtat.
  • Alienator
    #45872
    Tündérhercegnőm,CSAK az igazat írtam. Nézted a sage project effektet? Eddig senkinek nem tetszett. Neked tetszik? :)
  • Omlás
    #45871
    Nos igen látvány összképhez jó az árnyék de általában akkora teljesítményvesztés van miatta minden játék esetében, hogy nem igazán éri meg :D
  • DummyBoy
    #45870
    Akkor ott nálatok van gond, az árnyékok igen jól néznek ki már, a gond hogy sokat esznek és a blob nem kapcsolódik ki Full beálításnál ...
  • Laroa
    #45869
    How to fix:
    1. Press Esc
    1. In the menu select Preferences, then Graphics
    2. Set Graphics Quality Preset to Very High
    4. Press Apply

    Enjoy
  • Nephin
    #45868
    Figyellek ám... :P :D
  • PiszkosFred
    #45867
    Akkor meg nem lattad a Skyrim arnyekait, amelyet a mai napig nem ertek, hogy lehetett ugy kiadni egy AAA jatekot, amely besoport minden dijat es elismerest tavaly ugy, hogy az egyes objektumok altal generalt arnyekok olyan kockasak, hogy par uveg sor utan lepcsonek nezi az ember. Ha az swtor arnyekai ultragagyi, akkor a Skyrimra milyen jelzot mondanal? Es megis, a kutyat sem erdekli az arnyekok minosege, se itt, se ott :) (foleg, hogy a legtobb mmo-ban kikapcsolja oket az ember, probalva kis fpst nyerni ezzel is egy-egy raiden, instaban, pvpben)

    Ugy latszik, az arnyekok manapsag mar csak ilyenek, nem elsodleges szempont.
  • Alienator
    #45866
    Cakkos a széle, paca az egész sok helyen (van ahol egész jó).
  • DummyBoy
    #45865
    1.3.0a Patch Notes
    6/28/2012
    Group Finder
    Leaving a Group Finder group where all other members have disconnected will no longer cause players to be temporarily locked out of Group Finder.
    Flashpoints and Operations will no longer occasionally reset and eject players who have recently used Group Finder for a replacement member.
    PvP
    Ballistic and Knockback effects no longer occasionally de-sync the character's location, which could cause characters to not interact properly with the world (such as being able to be hit by melee attacks when the character appeared to be out of range).
  • Omlás
    #45864
  • Laroa
    #45863
    Be lehet fejezni a trollkodást

    The Old Republic ‏@SWTOR
    All ‪#SWTOR‬ servers are now online. Thank you for your patience
  • DummyBoy
    #45862
    Ezt az árnyékos dolgot viszont magyarázd el nekem légy oly kedves, mi is olyan gagyi benne? Főleg a többi MMO-hoz képest?

    Viszont ha már csak ebbe lehet belekötni, az jó xD
  • Omlás
    #45861
    Mint minden más mmo esetében...
  • Alienator
    #45860
    BTW nem tudom miért csodálkoztok a bugokon.
    Frissítés + Bioware = bughalmaz
  • Alienator
    #45859
    Na barátnőm accountával én is megnéztem az 1-3-at...
    Jól látom hogy javítottak az árnyékok minőségén? Persze a többi mmo-hoz képest még így is ultragagyi, de saját magához képest mintha javult volna.
    A sage project effectje egy katasztrófa. Ha messze állsz a célponttól nem is látsz belőle semmit. csak a target mellett 10 centivel felpattan valami lom és nekicsapódik. Nagyon gáz.
  • semo1
    #45858
    Ez a szerverstátusz is 1 vicc