Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TDC Geronimo
#1781
Mondjuk tõlük egy olyan állapotú betat várok minimum, mint a mostanában megjelenõ MMOk kiadás után fél évvel 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

s0n1c
#1780
Na igen, ha tényleg tartani akarják a 2011 tavaszi kiadást akkor kurva gyorsan el kellene kezdeni bétázni. Ha most nyáron nem indul el, akkor ez a release date felejtõs, mert bioware félkész fost nem fog kiadni az biztos.
TDC Geronimo
#1779
Megnéztem itt még 1* HDba. Valóban jobb volt így. Az élõ stream rosszabb minõség is volt meg úgy néz ki a stream akadt akkor nem maga a gameplay. Van azért még mit csiszolni rajta de tényleg nem rossz. Viszont még így is kevés ez a gameplay amit eddig mutattak. Bemutathatták volna a war zoneokat, kis pvpt stb. Meg egy beta dátum is esedékes lenne már.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

s0n1c
#1778
http://swtor.hu/e3-a-teljes-g4tv-adas

anim és grafik is teljesen korrekt, szerintem
Fenrir
#1777
Ezek csak placeholder-ek szerintem, én végigmentem a WAR bétáján és a végén volt az igazi ráncfelvarrás, addig a mozgások és kinézetek is alapok voltak.

A halál csupán a kezdet...

Dead
#1776
Dead
#1775
Ezek szerint nem az Imperial Agent sajátja ez a pajzsképzés. És láthatjuk, hogy light sideon is, hogy lehet gonoszkodni <#gonosz2>

#1774
elég jól néz ki, csak az arcokkal kezdjenek vmit, mert nagyon gagyi rajtuk az árnyék :-/

#1773
Tegnap 23.00-kor volt.

REAL MADRID

Dead
#1772
Nem a megjelenést kérdeztem xD, hanem E3mon mikor adják. De amúgy meg 2011 az nem? 😄

TDC Geronimo
#1771

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Me0w
#1770
Azert van ez, mert pl. a WoW-ot is szarra egyszerusitettek, hogy a sok szerencsetlen is lassa Sunwellt, Hyjalt meg anno. Evvel az a baj, hogy aki normalis tempoban jatszott, kapott elbaszott hosszu attunement questeket, mire mindenki megcsinalta a guildbol meg az elettol is elment a kedve. Erre casual Pista latja am, hogy vaze Xy-nak van ilyen meg olyan epixe, na, hajra sirjunk kicsit. 1 honap siras, uj patch, nincs attunement - de azert aki vegigszivta az kap egy gomboc fagyit -, a bossok 20%-al gyengebbek, stb. Rendben van, hogy o is 14.99-et fizet havonta meg en is, de ez akkor is kibaszas azokkal, akik megprobaljak kicsit komolyabban venni a jatekot.

Together we'll fly someday...

#1769
Ember! Ezt már mióta le akartam én is írni! Nagyon nagy súlyt vettél le a vállamról. Ezt a Noob-ozást, Casual-ozást mindenki teljesen negatív értelemben használja.

Pedig nem mindenkinek van annyi ideje, hogy közepes vagy esetleg profi szintre fejlõdjön.

Meg egyébként se kellene azt az embert lenézni, aki nem veti bele magát annyira a játék világába, mint mások, vagy esetleg éppen kezdõ valamiben. Itt is mindenki volt newbie egyszer. A jelszó a tolerancia!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

N1ggA
#1768
tervezett megjelenés: 2011 Q2

Spread De Love!

Dead
#1767
Mikor lesz SWTOR?
A kommentben is várnak rá ezek szerint várható nemsokára?

MerlinW
#1766
Gamespot

Õk nem csak sztrímelnek, hanem ott is vannak😊

[merlinw.org]

Panzeradler
#1765
Szerintem 10/10es játék idáig, teljesen visszaadja a régi kotor-ok hangulatát. Várom már az email-t a béta kulcsommal<#gonosz1>
#1764
Hát ez egy nagy semmi volt :S

REAL MADRID

TDC Geronimo
#1763
Hát nem tudom, de ezek az animok meg úgy az egész combat hihetetlenül fapados és messze nem bioware minõség. Igaz van még több mint fél évük, de akkor is... Az a bizonyos combat fluidity, ami rengeteg embernek számít itt nincs meg. Meglátjuk mi lesz ebbõl :/

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1762

REAL MADRID

#1761
Remélem lehet majd benne fegyvereket/páncélokat tervezni. Ugy tudom hogy a galaxiba volt ilyen, de jó lenne ha szabadon lehetne "tervezni" az itemeket (föleg külsöleg 😄).


#1736

Turn on your saber, and prepare for your die. 😄😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

V43 1105
#1760
Fantasztikus videó .. a játék pedig must buy kategória 😊))

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

[HUN]Crassus
#1759
MÉG AKAROM NÉZNI MÉGMÉGMÉG!!! AKAROK JÁTSZANI MOOOOOOOOOOST!😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

s0n1c
#1758
s0n1c
#1757
Nagyon nagyon hosszú idõ van még a release-ig, a fejlesztés során pedig nagyjából ezek a dolgok kerülnek be a legutoljára.
TDC Geronimo
#1756
Hol adják azt?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1755
Na hát nem ilyen reakcióra számítottam. Ezúton elnézést az elõbbiért.

Sonic onnan veszem a statikusságot hogy a fák meredten állnak, meg se mozdulnak, a tereptárgyak mellett robbanás és minden marad a helyén.
XenHai
#1754
Egyébként az átlag igen az tapasztalat wow-ból!
XenHai
#1753
Anyám nem gamel mert nincs elég ideje rá!Vegyél róla példát és ha még páran követek akkor élvezhetõ gamek fognak születni minden téren!!
#1752
aha.. 10éve tényleg szebb grafika volt.. -.-

Star Wars: Demolition (2000)

s0n1c
#1751
23.00-tól ma félórás gameplay lesz E3-on, azt nézegesd majd 😊
TDC Geronimo
#1750
lol 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

s0n1c
#1749
Grafika ízlés kérdése, szerintem egy mmo-t nem a grafikája tesz élvezhetõvé (de nekem ez bõven megfelel, amit most mutat), környezet statikusságára pedig nem tudom mibõl következtetsz.
s0n1c
#1748
😄DD
#1747
Valaki azért fasz paraszt zsidó mert casual???
Anyád is keveset játszik. Akkor õ is az nem?
#1746
Hát majd most fox csalódni. Ilyen szar statikus környezetet és fos grafikát 10 éve nem láttam.
XenHai
#1745
Hál istenek én sem !
Nem aszt mondtam hogy hc gamereknek csinálják de ne is a casuknak!
Lõjék be az arany középútra , vagy lehessen választani a szervereknél mint 1 sp gamben...
XenHai
#1744
Max az alapanyagokat a mibõl újat csinálsz!
#1743
csodalatos jatek lesz, a bioware-ben meg nem csalodtam.

s0n1c
#1742
Ezért nem kéne erõltetni az itemalapú rendszereket, de hát ez egy másik történet 😊

Nem vagyok izom star-wars lore bányász, de ha jól tudom/emlékszem a fénykardokat a jedik maguk készítik és iszonyat mód hozzájuk kötõdnek, szal lootolni egyre táposabb fénykardokat, hát hm, hogy is mondjam, nem túl jó megoldás.
#1741
Ez pedig casual game lesz, talán még jobban is, mint a wow. De ettõl még lehet majd jó játék.

Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)

XenHai
#1740
Nekem azzal volt a wow ban is gondom hogy meg dolgoztál valamiért pvp pve cucc lényegtelen! Erre a fasz paraszt casual zsidó le ment winter alatti instába és ki jött azokkal az itemekkel ami rajtad van!!Ja és közbe veri a mellét hogy õ jól tolja azt közben meg 1 noob..Nekem csak ezzel volt gecire nagy bajom szét kurták vele az egész game értelmét!
TDC Geronimo
#1739
Pedig ugyan az lesz kb sws köntösbe. Ne számíts másra, mert csalódni fogsz. Abba reménykedek, hogy legalább lesz benne értelmes pvp és nem csak fos pve lesz az egész. Mythic ott áll mögöttük így a remény megvan.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Me0w
#1738
Sajnos amig a casualok teszik ki a playerbase 85%-at, addig nekik pont ugyanannyi joguk van itemet szerezni, mint a maradek 15%-nak.

Together we'll fly someday...

XenHai
#1737
Csak ne kúrják el a mint a wow-ot ,hogy casual szarra tervezik!(wotlk)
Már ha el jut odáig és nem fél kész szarul jelenik meg mint a többi game a piacon!
#1736
Khm....Na ahhoz azért lesz nekem is egy két fénykard csapásom...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Me0w
#1735
Annyira jo lenne, ha lenne valami 18+-os szerver, meg egy a csicskaknak, felek itt is az lesz, mint WoW-ban 😞

Together we'll fly someday...

XenHai
#1734
Rám is számíthatsz..
#1733
Na ha itt mindenki sith lesz, akkor én már csak azért is köztársasági leszek 😄D

REAL MADRID

#1732
jelen <#wave>