Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fenrir
#1631
Még extra pénzt is kell fizetni az elõfizetésen felül? 😊

A halál csupán a kezdet...

#1630
Azt már elhintették hogy akarnak díjat szedni a játékért.
Tehát nem lesz ingyenes.
Valami olyasmit mondtak hogy az normál elõfizetést meg akarják toldani valami extrával.

N1ggA
#1629
10 másodperces cooldownnal 😄

Spread De Love!

#1628
lol 😄D

#1627
Sarlacc Enforcer.. xD

Omlás
#1626
Szerintem azért attól nem kell félni, hogy nagy többségben nem az SW fanatikusok lesznek. Azért nem 1-2 millió emberrel kell számolni globálisan akik élnek halnak az SW univerzumért ebbõl nagyrésze játszik is. Továbbá már számtalanszor ki lett jelentve mmoRPG és ezt hangsújozzák is a BIO-sok szinte minden alkalommal, hogy az RPG élményre fektetnek több hangsújt. Amúgy elég ha megnézel pár riportot és egyéb vidit a készítõk nagy része is elég SW fan figura 😊.

Ha esetleg a kezdeteknél nagy is lesz a hypenak köszönhetõen a nem fanok létszáma arra mérget vehetsz, hogy nem rajtuk fog múlni, hogy életben marad e a játék vagy nem. Ugyanis egy biztos fix bázisra jobban lehet építeni és számolni a nyereséggel mint egy kevésbé kitartó "divat" játékosokra akik cirka fél év után továbbálnak jön helyettük másik de sosem fix. BIO mindíg is hû volt az RPG játékosokhoz biztos vagyok venne, hogy most sem lesz másként.

Abban is bízok, hogy a michro tranzakció megsem fordul a fejükben mert kb azzal írnák alá a játék halálos ítéletét.

Persze ez személyes véleményem nem kötekedés képpen írtam csupán ez is egy nézõpont 😊.

Azt meg csak remélni tudom, hogy az EA bízik a BIO szakértelmében és nem kezdi el az elba**ott üzletpolitikáját...

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Fenrir
#1625
Nem lett volna akkora vihar ebbõl ha nem harangozzák be community event-ként. Mert mi ugye a promó cuccokból sem kaptunk (pl Dr. Pepper féle üdítõ), de ezen senki sem akadt fent mert tudtuk, hogy azt csak az amerikánoszok kapják majd. Ez azért volt fájó mert azt hitte mindenki, hogy ebbõl õ is részesülhet, közben még Floridát és New York államot is kihagyták belõle lol.

Ami igazán vicces, hogy Kanadában sincs, pedig a Bioware-nek ott van a székhelye.

Amúgy sem vettem volna én onnan semmit sem mert elég nagy baromságok vannak, de azért az fájó, hogy a Community csak az USA 48 államára terjed ki és a világ megmaradt 95%-a meg le van xarva.

A halál csupán a kezdet...

#1624
Én is erre gondoltam.
Na de hát ezt csak õk tudják.

MrStokes
#1623
Inkabb a kedves kiadot kene hibaztatni, szinte biztos vagyok benne, hogy ez az egesz az EA muve. Valahogy erezni az egeszen az EA eroteljes, de annal kevesbe ertelmes jelenletet.

Az egy masik dolog, hogy a Bioware belement a dologba es a sajat oldalan hirdette az eventet, mivel szvsz nem volt mas valasztasa.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#1622
Hehehe...elég nagy lázongás megy most a "fake" visszaszámlálás miatt.
Community Eventként lett beharangozva és csak amcsiban érhetõ el, de ott sem mindenkinek ezért elindult egy kis negatív kampány amit valaki kirobbantott a következõ fórum aláírással...

"I used to be part of the community, now i'm just European"

Na és ehhez sokan csatlakoztak. Van már magyar is. ;D

Na mind1, megértem a lázongást is.

Ejnye, bejnye bioware. A nagy hype könnyen vissza nyalhat.

Jeffjohnson
#1621
Nekem is nagyon tetszik a Trooper másik oldalon meg az Agent meg a BH de erõhasználók között is van ami tetszik. Jó lesz ez a játék csak jönne már a beta.

#1620
Senki nem mondta hogy az erõ használók levernek mindenkit és csak õk kapnak fõ szerepet, de azért ez a világ erõsen az õ mítoszuk/harcuk/történelmük köré épül. Azért azt nem mondanám hogy nullák, de õk is verhetõek.

#1619
<#eljen>

#1618
Még valami😊 Aztán 1 hónapig megint kussba leszek.

Hivatalos magyar oldalon ki milyen kasztot indít felmérés szerint
a nagy többség az erõhasználókra gerjed.Ami mondjuk meglepett,nem értem
hogy miért.Ne ájuljunk már össze az erõhasználóktól,oké,hogy filmen a
cselekmény rájuk volt kivetítve és õk voltak középpontban de mindig volt
valaki a közelükben aki kihúzta a szarból.
Pl végsõ összecsapásnál Master Yoda simán ott marad ha nem hozzák ki légi úton,Sith Lordot"emeletrõl"ledobják azt annyi is,vagy Anakin szénné ég ha nem mennek érte,Han csempész barátunk meg kismilliószor mentette meg Jediket stb...
Ha meg a konfrontációnál tartunk rohamosztagosok ronggyá és halomra
lõtték erõhasználókat filmben,szerintem nagy nullák úgyhogy ne ajnározzuk körbe õket annyira.
Gaméban sem lesz másképp ha a sith warrior meg jedi knight akik elsõ sorokban fognak harcolni nem kapnak healt erõ képesség ide vagy oda hullani fognak mint a legyek.Ne kergessünk bárányfelhõket nem legyõzhetetlenek.
Én a trooper meg az imperial agentre szavazok,elõbbi megkapta a stock strike skillt vagyis ellenfelet közelharc távból visszalöki távolsági
skill távra és már DPS-i tovább seperc alatt,ez a lökdösõs skill nagyon kellemetlen tud lenni.Agent meg szerintem messze legsokoldalúbb,
rejtõzködik talán lopakodik is majd mivel van hátba szúrás skilje,
mesterlövész puffkával DPS-el és healel is.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1617
EA pumpálja a pénzt rendesen ebbe a fejlesztésbe,EA oldaláról kb
2 millió elõfizetõre számítanak,szerintem csak mondtak egy számot,
nincs az az ember aki ezt most megmondja.Ezekben a felmérésekben
sosem bíztam: kis hazugság --> nagy hazugság --> statisztika.

Az biztos,hogy az MMO piac erõsen kezd átalakulni ami annak tudható be,hogy egyre több MMO van a piacon,mindegyik nem célozhatja meg a hardcore elõfizetõ réteget de valahogy be kell törniük a piacra
talán ezzel magyarázható,hogy egyre több a mikro tranzakciós MMO.
Ha életben akarnak maradni a nem HC játékos rétegre is építeni kell.

Ezért nem lehet létszám becslésekbe belemenni,mert nem az SW fan tábor
lesz többségben a játékban akik a story questekben akarnak elmerülni
és kiváncsiak,hogy X bolygó,hogy néz ki filmhez képest vagy X fegyó
mér nem úgy néz ki mint a filmen.

A többség csak hentelni,cuccolni és pvp meg pve tartalomra megy rá
nem a hátér story-ra vagy a SW univerzumra gerjednek.Õk határozzák majd meg,hogy mennyi lesz a populáció gaméban.
Szurkolok fejlesztõknek,hogy valami jót dobjanak piacra ami nem félkész
és nem a lehúzásra megy és nem 1évig tart.Sok az MMO fan akinek mindegy
melyik világban tobzódnak csak jó legyen.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1616
Azért némi infó már lejött,kezd körvonalazódni ez a lézershow.

Interjúkból kiderül,hogy game fizetõs lesz és megemlítették,hogy
valamilyen formában azért díjat szeretnének szedni a játékosoktól,
hogy ez olcsóbb elõfizetést vagy mikro tranzakciós ingame rendszert
takar,esetleg kitalálltak egy 3ik verziót majd kiderül,egyelõre csak utaltak rá.

Aztán,nagyon úgy tûnik,hogy a hibrid kaszt irányba mennek vagyis
egy kaszt több szerepet is betölthet majd.Gondolom talentolástól
függõen akár trooper is healelhet majd,hogy milyen szinten az
még passz.Az tuti,hogy sok irányba fejleszthetjük a karinkat.

Folyamatos fejlesztést ígérnek havonta patch,félévente nagyobb update
és 1-2 évente kiegészítõ.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1615
Ez a nem mind1...

Viszont már van holonet, de gondolom mindenki tudja már.<#whatever>

Fenrir
#1614
Az a vicc, hogy náluk se mindenkinek 😄

A halál csupán a kezdet...

#1613
Hát ez a bióvér visszaszámlálás mi volt már???<#wilting>
Már mindenki készült hogy valami nagy bejelentés lesz erre csak egy fos bazár nyílt meg ami persze az amcsiknak elérhetõ.

[HUN]Crassus
#1612
amióta "elévelték" a release-t jól meghalt a totyik😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1611
és fordítva

Omlás
#1610
Cry engin soha nem lesz erõforrás takarékos 😊 Azért Aionban is befigyeltek néha elég durva fps lagok pl. A másik lehet szép a graf ha az egész rpg mehanika egy rakás sz*r.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#1609
Igen.
Köszi szépen.
Na ez már valami, ez nagyon szép játék lesz és ha jól tudom nem lesz valami hatalmas nagy igénye. Mondjuk nálam döccenés mentesen is elfutott az Aion és több mint két éves configom van.

Vagy...érkezik (Q4) FF-XIV...Brutális graffal és mmo lesz.

Oké elismerem hogy minden gépre akarnak optimalizálni de azért ne fejlesszenek már 486-ra is.<#wilting>

Mindezek ellenére nincs komoly gondom a megjelenéssel, mondjuk nem is láttunk még sokat belõle.

MrStokes
#1608
OFF:
Sztem erre gondolsz: Project E:ST

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#1607
Ez oké, de lehet úgy is megcsinálni hogy szép graff és kb 1000 féle képpen lehet beállítani...kismillió csúszka stb...

Pontosan nem jut eszembe a game címe de a lényeg hogy jön ki egy új asia mmo....(engem hidegen hagy mert nem szeretem a grindfestet) és cry engine 2-õt használ és nem lesz nagy gépigénye.

Tudom a content számít de azért még dolgozzanak azon a grafikán.

#1606
Jogos, de az a két egy örökkévalóság lesz, addigra már az autópályát is átadják 😞
Amúgy a garafika nekem soha nem állt az elsõk között, legyen jó a rendszer és kész.

V43 1105
#1605
<#taps>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Fenrir
#1604
Az a helyzet, hogy ez egy MMO és mivel benne van ebben a rövidítésben a Massive szó mint tömeges ez azt jelenti, hogy nem egy kis rétegnek készül hanem több ezer vagy tízezer játékost akar vele lekötni. Nincs mindenki atomerõmû gépe, ha azt akarják, hogy széles körben terjedjen a játék akkor bizony nem szabad túl nagy gépigényre méretezni a játékot mert akkor nem sok ember lesz aki majd tud vele egyáltalán játszani.

Nézd meg a Wow grafikáját. Nem nagy szám és mivel nem kell hozzá erõs gép ezért még egy laptopon is elfut ezért szélesebb körben tud elterjedni.

A halál csupán a kezdet...

#1603
Nem azért mert leakarom húzni a játékot ( Istenlátjalelkem ) de gondoljatok bele 2 éve milyen játékok voltak és mik vannak most ?
2 év múlva, már next next gen játékok lesznek és tuti hogy ezt is jól megcsinálják, de mellette addigra csinálnak sokkal jobbakat is... bárcsak lenne jedi academys live action mozágsa, ahol még ugrani is lehet és ne egyhelybe állós klikk&kill namind1 😞

V43 1105
#1602

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Fenrir
#1601
Nagyon valószínû, hogy akkor, ha nem akkor 2011 õszén.

A halál csupán a kezdet...

Fehercsoki
#1600
Egyébként valahol ki volt számolva hogy leghamarabb 2011 elején jelenhet meg,ez mennyire igaz szerintetek?

MerlinW
#1599
Igen.

[merlinw.org]

Fenrir
#1598
Valószínûleg.

A halál csupán a kezdet...

#1597
Bocsi msot olvasagtok a játékról de ez igaz fizetõs játék lesz??

#1596
Volt errõl egy cikk hogy miért is tolták ki az idõpontot.
Nem azért mert agyon akarják fejleszteni...max e mögé burkolóznak.

A játék már készen áll egy bétához.

A pénteki frissítések nem webcomic-ok meg developer cuccok lettek volna hanem nagyon kemény frissítések.

Ezt a folyamatot lelassítják ahogy tudják de az érdeklõdést fentartják. Ezt õk nyilatkozták.

N1ggA
#1595
Nem baj, még így is hamarabb kijön, mint a swg emu, ami kész állapotban is félkész lesz, akár az swg

Spread De Love!

XenHai
#1594
Érthetõ hogy nem akarnak szart csinálni...Egyébként ez a +2 év fejlesztést nem nevezném negatívumnak , hogy elõröl kezdhetik ez igaz de ha ennyivel tovább csinálják ennyivel igényesebb munkát tarthatunk a kezünkben..
Mert a mostani el kapkodott mmoknál hát mindegyikre mondani lehet ,hogy korán adták ki és még minimum 1-2 év kellet volna nekik...
Fenrir
#1593
Ezt mondom én is :\

A halál csupán a kezdet...

Kandurex
#1592
2 év? Azért az már akkora idõtartomány, hogy egy elég nagyszámú csapat akár a legelejérõl is kezdheti újra írni. 😞

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Fenrir
#1591
Ezt én is így gondolom, de amikor már azt pedzegetik, hogy lassan jön a zárt béta akkor arra gondol az ember, hogy a játék már olyan állapotban van ami csak pár hónappal van a kiadás elõtt. Most, hogy ráhúznak még 2 évet bele sem merek gondolni, hogy milyen állapotban lehetett akkor.

A halál csupán a kezdet...

XenHai
#1590
Inkább csinálják +2 évig mint , hogy 1 félkész valamit adjanak ki..Ami az mmoknál sajnos gyakori..
Fenrir
#1589
Ahhoz képest, hogy arról volt szó, hogy talán tavaly szeptemberben indul a zárt béta ahhoz képest eléggé xarul állhatnak ha semmi hír errõl.

A halál csupán a kezdet...

Jeffjohnson
#1588
Ebbõl a topicból eddig csak az õ hsz-eit kellett törölni...

Agamemnon
#1587
Mozzila + ABP, jobb klikk, kép blokkolása, egyedi, OK. Kész 😊

#1586
Plz! Ha már ignore nincs, valaki mentsen meg minket 😊

Lera,Dynn,Zulgron

Fenrir
#1585
Kevesebbért is kaptak már ezen a fórumon kitiltást, szeretnél egyet?

Kicsit vegyél vissza az arcodból.

A halál csupán a kezdet...

Torzonborz
#1584
kicsit azért tényleg zavaró ez a villogó logó. nem lehetne hogy csak fele ennyire villogjon ? 😊

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1582
feltalálták ám az ékezetet is ovodás...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1581
Jó akkor legyen igazad...ennél nagyobb örömöd ne legyen.
meow!
sztem te vagy az ovodás mást nem tudsz csak kárörvendeni...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.