Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tehát nem lesz ingyenes.
Valami olyasmit mondtak hogy az normál elõfizetést meg akarják toldani valami extrával.

Ha esetleg a kezdeteknél nagy is lesz a hypenak köszönhetõen a nem fanok létszáma arra mérget vehetsz, hogy nem rajtuk fog múlni, hogy életben marad e a játék vagy nem. Ugyanis egy biztos fix bázisra jobban lehet építeni és számolni a nyereséggel mint egy kevésbé kitartó "divat" játékosokra akik cirka fél év után továbbálnak jön helyettük másik de sosem fix. BIO mindíg is hû volt az RPG játékosokhoz biztos vagyok venne, hogy most sem lesz másként.
Abban is bízok, hogy a michro tranzakció megsem fordul a fejükben mert kb azzal írnák alá a játék halálos ítéletét.
Persze ez személyes véleményem nem kötekedés képpen írtam csupán ez is egy nézõpont 😊.
Azt meg csak remélni tudom, hogy az EA bízik a BIO szakértelmében és nem kezdi el az elba**ott üzletpolitikáját...
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Ami igazán vicces, hogy Kanadában sincs, pedig a Bioware-nek ott van a székhelye.
Amúgy sem vettem volna én onnan semmit sem mert elég nagy baromságok vannak, de azért az fájó, hogy a Community csak az USA 48 államára terjed ki és a világ megmaradt 95%-a meg le van xarva.
A halál csupán a kezdet...
Na de hát ezt csak õk tudják.
Az egy masik dolog, hogy a Bioware belement a dologba es a sajat oldalan hirdette az eventet, mivel szvsz nem volt mas valasztasa.
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Community Eventként lett beharangozva és csak amcsiban érhetõ el, de ott sem mindenkinek ezért elindult egy kis negatív kampány amit valaki kirobbantott a következõ fórum aláírással...
"I used to be part of the community, now i'm just European"
Na és ehhez sokan csatlakoztak. Van már magyar is. ;D
Na mind1, megértem a lázongást is.
Ejnye, bejnye bioware. A nagy hype könnyen vissza nyalhat.
Hivatalos magyar oldalon ki milyen kasztot indít felmérés szerint
a nagy többség az erõhasználókra gerjed.Ami mondjuk meglepett,nem értem
hogy miért.Ne ájuljunk már össze az erõhasználóktól,oké,hogy filmen a
cselekmény rájuk volt kivetítve és õk voltak középpontban de mindig volt
valaki a közelükben aki kihúzta a szarból.
Pl végsõ összecsapásnál Master Yoda simán ott marad ha nem hozzák ki légi úton,Sith Lordot"emeletrõl"ledobják azt annyi is,vagy Anakin szénné ég ha nem mennek érte,Han csempész barátunk meg kismilliószor mentette meg Jediket stb...
Ha meg a konfrontációnál tartunk rohamosztagosok ronggyá és halomra
lõtték erõhasználókat filmben,szerintem nagy nullák úgyhogy ne ajnározzuk körbe õket annyira.
Gaméban sem lesz másképp ha a sith warrior meg jedi knight akik elsõ sorokban fognak harcolni nem kapnak healt erõ képesség ide vagy oda hullani fognak mint a legyek.Ne kergessünk bárányfelhõket nem legyõzhetetlenek.
Én a trooper meg az imperial agentre szavazok,elõbbi megkapta a stock strike skillt vagyis ellenfelet közelharc távból visszalöki távolsági
skill távra és már DPS-i tovább seperc alatt,ez a lökdösõs skill nagyon kellemetlen tud lenni.Agent meg szerintem messze legsokoldalúbb,
rejtõzködik talán lopakodik is majd mivel van hátba szúrás skilje,
mesterlövész puffkával DPS-el és healel is.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
2 millió elõfizetõre számítanak,szerintem csak mondtak egy számot,
nincs az az ember aki ezt most megmondja.Ezekben a felmérésekben
sosem bíztam: kis hazugság --> nagy hazugság --> statisztika.
Az biztos,hogy az MMO piac erõsen kezd átalakulni ami annak tudható be,hogy egyre több MMO van a piacon,mindegyik nem célozhatja meg a hardcore elõfizetõ réteget de valahogy be kell törniük a piacra
talán ezzel magyarázható,hogy egyre több a mikro tranzakciós MMO.
Ha életben akarnak maradni a nem HC játékos rétegre is építeni kell.
Ezért nem lehet létszám becslésekbe belemenni,mert nem az SW fan tábor
lesz többségben a játékban akik a story questekben akarnak elmerülni
és kiváncsiak,hogy X bolygó,hogy néz ki filmhez képest vagy X fegyó
mér nem úgy néz ki mint a filmen.
A többség csak hentelni,cuccolni és pvp meg pve tartalomra megy rá
nem a hátér story-ra vagy a SW univerzumra gerjednek.Õk határozzák majd meg,hogy mennyi lesz a populáció gaméban.
Szurkolok fejlesztõknek,hogy valami jót dobjanak piacra ami nem félkész
és nem a lehúzásra megy és nem 1évig tart.Sok az MMO fan akinek mindegy
melyik világban tobzódnak csak jó legyen.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
Interjúkból kiderül,hogy game fizetõs lesz és megemlítették,hogy
valamilyen formában azért díjat szeretnének szedni a játékosoktól,
hogy ez olcsóbb elõfizetést vagy mikro tranzakciós ingame rendszert
takar,esetleg kitalálltak egy 3ik verziót majd kiderül,egyelõre csak utaltak rá.
Aztán,nagyon úgy tûnik,hogy a hibrid kaszt irányba mennek vagyis
egy kaszt több szerepet is betölthet majd.Gondolom talentolástól
függõen akár trooper is healelhet majd,hogy milyen szinten az
még passz.Az tuti,hogy sok irányba fejleszthetjük a karinkat.
Folyamatos fejlesztést ígérnek havonta patch,félévente nagyobb update
és 1-2 évente kiegészítõ.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
Viszont már van holonet, de gondolom mindenki tudja már.<#whatever>#whatever>
Már mindenki készült hogy valami nagy bejelentés lesz erre csak egy fos bazár nyílt meg ami persze az amcsiknak elérhetõ.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Köszi szépen.
Na ez már valami, ez nagyon szép játék lesz és ha jól tudom nem lesz valami hatalmas nagy igénye. Mondjuk nálam döccenés mentesen is elfutott az Aion és több mint két éves configom van.
Vagy...érkezik (Q4) FF-XIV...Brutális graffal és mmo lesz.
Oké elismerem hogy minden gépre akarnak optimalizálni de azért ne fejlesszenek már 486-ra is.<#wilting>#wilting>
Mindezek ellenére nincs komoly gondom a megjelenéssel, mondjuk nem is láttunk még sokat belõle.
Sztem erre gondolsz: Project E:ST
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Pontosan nem jut eszembe a game címe de a lényeg hogy jön ki egy új asia mmo....(engem hidegen hagy mert nem szeretem a grindfestet) és cry engine 2-õt használ és nem lesz nagy gépigénye.
Tudom a content számít de azért még dolgozzanak azon a grafikán.
Amúgy a garafika nekem soha nem állt az elsõk között, legyen jó a rendszer és kész.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Nézd meg a Wow grafikáját. Nem nagy szám és mivel nem kell hozzá erõs gép ezért még egy laptopon is elfut ezért szélesebb körben tud elterjedni.
A halál csupán a kezdet...
2 év múlva, már next next gen játékok lesznek és tuti hogy ezt is jól megcsinálják, de mellette addigra csinálnak sokkal jobbakat is... bárcsak lenne jedi academys live action mozágsa, ahol még ugrani is lehet és ne egyhelybe állós klikk&kill namind1 😞
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Nem azért mert agyon akarják fejleszteni...max e mögé burkolóznak.
A játék már készen áll egy bétához.
A pénteki frissítések nem webcomic-ok meg developer cuccok lettek volna hanem nagyon kemény frissítések.
Ezt a folyamatot lelassítják ahogy tudják de az érdeklõdést fentartják. Ezt õk nyilatkozták.
Spread De Love!
Mert a mostani el kapkodott mmoknál hát mindegyikre mondani lehet ,hogy korán adták ki és még minimum 1-2 év kellet volna nekik...
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
A halál csupán a kezdet...
A halál csupán a kezdet...
Lera,Dynn,Zulgron
Kicsit vegyél vissza az arcodból.
A halál csupán a kezdet...
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
meow!
sztem te vagy az ovodás mást nem tudsz csak kárörvendeni...
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.