Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szoval akkor valamelyik sith. 😄
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Szerencsére ezen témában, itt még nem sok flamet olvastam.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870
Az kapásból négy jellem.Szürkék is maradhatunk mindkét oldalon az már
hat féle jellem.
Szürke nem tom mit takar de mondták,hogy lesz.Hogy szürke ágon is
hozzájuthat skillekhez és hogyan,vagy ez csak annyit jelent,hogy nem storyq-ik és helyben marad DS/LS arány az most még passz.
Hogy menyire lesz nehéz ki maxolni a light vagy dark oldalt,gondolom
a fejlesztõk sem várják el,hogy mindig csak diplomatikus vagy folyamatosan csak erõszakos döntéseket hozzunk.Nem tudom mennyire lesz
kicentizve döntéseink aránya,hogy maxra tornázzuk LS/DS-t.
Le egyszerûsítve mondjuk én a lightside jellem skillektõl várom a
buff meg heal skilleket,darkside-tól meg a debuff meg DPS...
Vagyis mondjuk én Agent healerként biztos,hogy light jellem oldalt akarom föltornázni.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
<#bohoc>#bohoc>
anti hero
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
anti hero
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Én törvényes gonosz lettem. 😄😄
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
<#eljen>#eljen>
anti hero
<#mf1>#mf1><#beka3>#beka3><#eplus2>#eplus2>
anti hero
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
EnxTheOne: Ez nem igaz. Ez az, amit a sithek hisznek róluk. A jedik nincsenek "hatalmon". Hatalmon a szenátus van. A jedik kizárólag azért védelmezik, mert jelenleg nekik ez a legjobb módszer a béke és a jólét fenntartásában. Ha valamiért ez a harmónia megszûnne a jedik se a szenátus meg a Köztársaság oldalán állnának mindig, hanem azt az irányvonalat képviselnék, amely szabályaik szerint a legmegfelelõbb.
Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870
szabályok ami szigorú,mert ettõl várják,hogy soraikat ne húzhassák
szét nem mûködik,mert még a legnagyobb Jediket is elragadta az erõ sötét oldala.
Ráadásul ezektõl a szigorú Jedi szabályoktól csak elfogultak,nem
konstruktívak lesznek.A fanatikusan jó Master Mace Windu ékes példája ennek a szigorúságnak.
Count Dooku,sokkal a Jedi Magas Tanács elõtt,már látta,hogy milyen
erõvel állnak szemben és tudta,hogy ez az erõ kiben koncentrálódik.
Dooku úgy gondolta,hogy a Jedi erõ kevés a Sith Nagy Mester
elpusztításához ezért kezdte elsajátítani a sötét erõt.Sidious
valahol még tartott is Dooku-tól de sikerült kijátszania.
Duku Gróf a Jedi ügyet akarta szolgálni a saját módszereivel.
Játékban ékes példája lehet a darkside pontokat gyüjtõ Jedinek.
A Jedi tanács persze csak a sötét erõt látta Dooku-ban,a lehetõséget
Sidious elpusztítására nem.
Már megint sokat dumálok<#duma>#duma>,ígérem megtanulok tõmondatokat használni
<#worship>#worship>
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
chaotikusan jó,törvényesen semleges..."
Ez a D&D féle jellem besorolás, és összesen 3x3=9 féle variáció van.
törvényes, semleges, kaotikus
illetve
jó, semleges, gonosz
Ennek a 3-3 típusnak a kombinációjai lehetségesek, azaz 9 féle.
Közel nem tökéletes rendszer, de egyszerûen használható, és jó kiindulópont.
amibõl jó sok van.Darth Vader pl. törvényesen rossz jellem.Vader
békét akar a galaxisban,nem háborút.
Ezt mondja Luke-nak a Birodalom visszavágban,hogy ketten elpusztíthatnák a Sith Uralkodót és végre béke lehetne.Vagy a Sithek Bosszúja filmben Padménak is ezt mondja,hogy ezért pusztítja a Jediket,hogyha majd õ uralkodik béke lesz.A módszerei ahogy el akarja érni ettõl lesz törvényesen rossz jellemû.
Darth Sidious jelleme meg chaotikusan gonosz,hatalmas különbség van
jellemben a törvényes rossz és a chaotikusan gonosz jellem között.
De van még csomó jellem fantasyban pl.semlegesen rossz,törvényesen jó,
chaotikusan jó,törvényesen semleges...Szal sokkal összetettebb
mint sem,hogy csak 2 felé osszuk.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Tényleg csak nézõpont kérdése az egész. Azon meg szerintem, hogy kinek mi a személyes véleménye a 2 oldalról teljesen felesleges vitázni mindenkinek megvan a saját véleménye. 😊
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
anti hero
befolyásolhatják skillek találati arányát.Szokásos dolgok....
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
kezdi a skillt aminek az a vége,hogy behúzza ellenfelét aki pont elé esik négykézláb hanyatt fekve fetreng a földön a BH elõtt.
Vagyis semmi esélye a BH ellenfelének hogy skillt alkalmazzon a kövi X másodpercben.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
tobb langszoro kene tho
.o
anti hero
Nem hinném, hogy ez a képesség messzebbrõl dolgozna mint a másik oldal hasonló képességei, akár a Jedi Consular is tud hasonlót, csak õ az erõt használja... <#ejnye1>#ejnye1>
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Alkarvédõbõl kilõ egy szigonyos drótkötelet,ez rátekeredik ellenfélre
majd oda húza ellenfelet ahol BH dekkol.
Elképzelem,hogy PvP-ben két csapat áll egymással szemben.BH kiválaszt
valakit ellenséges csapatból majd ezzel a skillel behúzza csapatához,
kb 5másodperc alatt meglincselik.Aranyos skill.0:52-nél tekinthetõ meg.
BH Gameplay
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
A Jedi Knight majd tud osztani jótékony hatású buffokat társainak,
fejlesztõk ezzel is érzékeltetik,hogy õ próbál segíteni,támogatni...
Tõle majd el is várják a segítséget társai amennyiben jótékony hatású
buff skilljei lesznek.Független attól hogy esetleg darkside pontokat gyûjt meglesznek ezek a jótékony hatású skilljei is és ez válassza el a Sith Warriortól.
A Sith Warrior nem osztogat buffokat,magának való,az a tipikus klasszikus warrior,megyek és ölök és arra koncentrál amit csinál és nem a jótékonykodásra használja skilljeit.
A készítõk szándékosan fejlesztették ezt az éles különbséget a JK és a
SW között,hogy a játékos érzékelje,hogy õ egy Jedi és alapvetõen jó vagy
éppen Sith és ezt fogják sugalni a képességeik is.Döntéseik,választásaik
lehetnek (LS/DS)de a különbség mindig meglesz köztük.
Aztán ha már tartanék valakitõl healerként az pont nem a Jedi Knight
lenne,hanem az egyik az a Smuggler aki nem rendelkezik akkora
tûzerõvel mint a Trooper de nagy tûzgyorsasága van és CC skillezik
rendesen.Nem élvezném ha kiiktatna le CC-ne stb.
Másik a Jedi Consular,mert ha a healelni tudó kasztok képesek lesznek
DPS AC ágon is valamekkora healre akkor én a JC tartom a leghatékonyabb
Republic kasztnak.Light armorja lesz de ahogy skill meg kis vidiket meg
trailert nézem ezt kompenzálják a parry meg dodge skilljeivel.
Mindent kivéd,minden elõl elugrik,el találni nem lehet.Ezt a trailerben is kihangsúlyozták.El is neveztem Consulart Miss Dodgeparrynek.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
mekkora isten vagyok azta
anti hero
anti hero
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
anti hero
Oo
anti hero
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Nekem a trooper jön be eddig legjobban. Köztársaság oldalán áll, de nincs megkötve a keze a feladatok elvégzésében. Ha akar belemehet véres gyilkolászásokba, ellentétben a Jedikkel.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Viccet félre téve én tuti , hogy sith oldalon leszek a Jedik papi életmódjuk nem jön be nem is beszélve a dumájukról(filmek joda)...
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.