Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mrzoltan
#1931
király
😄
Én vagyok az apád Luk! <#banplz>
#1930
#1907 szerint Darth Vader.
Szoval akkor valamelyik sith. 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1929
Igazad van! Én is jobban szeretem olvasni az adott fórumtémáról szóló írást, mint a sok flamelést, egymás ba...ogatását stb.

Szerencsére ezen témában, itt még nem sok flamet olvastam.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

V43 1105
#1928
Engem nem zavar a "pofázásod" csak bátran 😉 Ezért van a fórum, offnak nem off.. akkor mért ne?!😊)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

mrzoltan
#1927
én törvényes gonosz lettem 😄
Az melyiknek felel meg leginkább?
#1926
akkor inkább a jedit javasolnám 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Khabbas
#1925
Tövényes jó 😊 akkor gáz hogy Sith Inquisitorral leszek? <#ticking>

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

XenHai
#1924
He he Törvényes Gonosz!
Bár én inkább kaotikusnak tartom magam!
#1923
Én kaotikus gonosz lettem :S
#1922
Itt is lesz pár jellem.Mindkét faction-nál lesz ligh/dark side irány.
Az kapásból négy jellem.Szürkék is maradhatunk mindkét oldalon az már
hat féle jellem.

Szürke nem tom mit takar de mondták,hogy lesz.Hogy szürke ágon is
hozzájuthat skillekhez és hogyan,vagy ez csak annyit jelent,hogy nem storyq-ik és helyben marad DS/LS arány az most még passz.

Hogy menyire lesz nehéz ki maxolni a light vagy dark oldalt,gondolom
a fejlesztõk sem várják el,hogy mindig csak diplomatikus vagy folyamatosan csak erõszakos döntéseket hozzunk.Nem tudom mennyire lesz
kicentizve döntéseink aránya,hogy maxra tornázzuk LS/DS-t.

Le egyszerûsítve mondjuk én a lightside jellem skillektõl várom a
buff meg heal skilleket,darkside-tól meg a debuff meg DPS...
Vagyis mondjuk én Agent healerként biztos,hogy light jellem oldalt akarom föltornázni.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1921
ha bevesznek, napközben játszhatsz majd az accountommal k
<#bohoc>

anti hero

Torzonborz
#1920
höhö én is kaotikus jó lettem.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1919
aszerint en meg kaotikus jo

anti hero

TDC Geronimo
#1918
Elég, ha a loginod odaadod <#mf2>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1917
Egyébként itt vagy egy magyar nyelvû D&D jellem teszt 😄
Én törvényes gonosz lettem. 😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1916
miért paint-eltek bele a képbe?? egyébként igaz lehet, a videót is valaki kiszivárogtatta, talán megint õ segített rajtunk ? 😮
#1915
ottleszek
<#eljen>

anti hero

#1914
ha bevesznek a betaba, akkor tolem tuti nem fog senki megtudni semmit
<#mf1><#beka3><#eplus2>

anti hero

TDC Geronimo
#1913
Remélem lesz leak bár kétlem 😞

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#1912
:o

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Dead
#1911
arcosharcos: Hiába öli meg Sidiust, ha õ lép a helyébe. Majdnem ugyan ott lettek volna nem?

EnxTheOne: Ez nem igaz. Ez az, amit a sithek hisznek róluk. A jedik nincsenek "hatalmon". Hatalmon a szenátus van. A jedik kizárólag azért védelmezik, mert jelenleg nekik ez a legjobb módszer a béke és a jólét fenntartásában. Ha valamiért ez a harmónia megszûnne a jedik se a szenátus meg a Köztársaság oldalán állnának mindig, hanem azt az irányvonalat képviselnék, amely szabályaik szerint a legmegfelelõbb.

Khabbas
#1910

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#1909
Nem csak a Sithek mennek egymásnak néha,hanem a Jedik is.A Jedi
szabályok ami szigorú,mert ettõl várják,hogy soraikat ne húzhassák
szét nem mûködik,mert még a legnagyobb Jediket is elragadta az erõ sötét oldala.

Ráadásul ezektõl a szigorú Jedi szabályoktól csak elfogultak,nem
konstruktívak lesznek.A fanatikusan jó Master Mace Windu ékes példája ennek a szigorúságnak.

Count Dooku,sokkal a Jedi Magas Tanács elõtt,már látta,hogy milyen
erõvel állnak szemben és tudta,hogy ez az erõ kiben koncentrálódik.

Dooku úgy gondolta,hogy a Jedi erõ kevés a Sith Nagy Mester
elpusztításához ezért kezdte elsajátítani a sötét erõt.Sidious
valahol még tartott is Dooku-tól de sikerült kijátszania.

Duku Gróf a Jedi ügyet akarta szolgálni a saját módszereivel.
Játékban ékes példája lehet a darkside pontokat gyüjtõ Jedinek.
A Jedi tanács persze csak a sötét erõt látta Dooku-ban,a lehetõséget
Sidious elpusztítására nem.
Már megint sokat dumálok<#duma>,ígérem megtanulok tõmondatokat használni
<#worship>

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1908
"De van még csomó jellem fantasyban pl.semlegesen rossz,törvényesen jó,
chaotikusan jó,törvényesen semleges..."

Ez a D&D féle jellem besorolás, és összesen 3x3=9 féle variáció van.
törvényes, semleges, kaotikus
illetve
jó, semleges, gonosz

Ennek a 3-3 típusnak a kombinációjai lehetségesek, azaz 9 féle.
Közel nem tökéletes rendszer, de egyszerûen használható, és jó kiindulópont.

#1907
A fantasy szabálykönyvekben külön részek foglalkoznak a jellemekkel
amibõl jó sok van.Darth Vader pl. törvényesen rossz jellem.Vader
békét akar a galaxisban,nem háborút.

Ezt mondja Luke-nak a Birodalom visszavágban,hogy ketten elpusztíthatnák a Sith Uralkodót és végre béke lehetne.Vagy a Sithek Bosszúja filmben Padménak is ezt mondja,hogy ezért pusztítja a Jediket,hogyha majd õ uralkodik béke lesz.A módszerei ahogy el akarja érni ettõl lesz törvényesen rossz jellemû.

Darth Sidious jelleme meg chaotikusan gonosz,hatalmas különbség van
jellemben a törvényes rossz és a chaotikusan gonosz jellem között.

De van még csomó jellem fantasyban pl.semlegesen rossz,törvényesen jó,
chaotikusan jó,törvényesen semleges...Szal sokkal összetettebb
mint sem,hogy csak 2 felé osszuk.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1906
A jedik is a hatalomért küzdenek. Csak ök nem megszerezni akarják, hanem megtartani.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Omlás
#1905
Pontosan! Szerintem sem kell leragadni a jó és rossz jelzõknél. Nézõpont kérdése. Nem csak " fehér és fekete" létezik. TOR sztorit tekintve nem igazán hasonlíthatjuk a filmek sztorijához. A TOR-ban teljesen nyilvánvaló és tisztán látszik a 2 oldal a filmekben azért nem volt ennyire élesen elhatárolva a két oldal igaz jóval késõbb is játszódik. Én inkább úgy nézem a TOR 2 frakcióját, hogy 2 egymással szemben lévõ fél, aki a saját igazát akarja érvényesíteni. Viszont az örök Jedi mondás, hogy egyensúlyt hozni az erõben pont nem kivitelezhetõ úgy, hogy megölik az összes Sithet mert így akkor csak feléjük billen a mérleg. Egyensúly csak akkor lenne, ha a 2 oldal között kiegyenlített lenne az erõviszony és békében élnének egymás mellet. Viszont mivel a két oldal a különbözõ nézõpontok miatt nem fér meg egymás mellet a konfliktus adott. A Sithek uralkodni akarnak a Jedik ezt nem akarják, de kötve hiszem, hogy ha a Shitek csak úgy éldegélnének, akkor a Jedik békén hagynák õket.

Tényleg csak nézõpont kérdése az egész. Azon meg szerintem, hogy kinek mi a személyes véleménye a 2 oldalról teljesen felesleges vitázni mindenkinek megvan a saját véleménye. 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#1904
nem ertem, kicsit reszletezhetned a nezeteid!

anti hero

Dead
#1903
Látod beléd szorult némi erkölcs. de a sötét oldal képviselõi nem hinném, hogy gonosznak tartják magukat, mert romlásuk olyan mértékû, hogy saját nézeteik szerint nem rosszak. Minden nézõpont és egyén kérdése. Meg kell próbálni elvonatkoztatni magadtól és akkor talán érted, amit próbálok írni.

#1902
Illetve a resisten kívül még a dodge,parry...stb értékek is
befolyásolhatják skillek találati arányát.Szokásos dolgok....

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1901
Nem fog 100% aránnyal mûködni,ezt már mondták,hogy itt is lesznek technológiák,többféle is amelyekre elsajátíthatunk resist-et.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Torzonborz
#1900
és gondolod hogy az mindig 100% mûködni fog ? fõleg pvp-ben ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1899
Nézd meg még egyszer a #1895 belinkelt BH Gameplay vidit 0:52-nél
kezdi a skillt aminek az a vége,hogy behúzza ellenfelét aki pont elé esik négykézláb hanyatt fekve fetreng a földön a BH elõtt.
Vagyis semmi esélye a BH ellenfelének hogy skillt alkalmazzon a kövi X másodpercben.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1898
ah ez nagoyn klassz, bejon!
tobb langszoro kene tho
.o

anti hero

#1897
Igen, és akkor a behúzott Jedi Consular force pushal az egészt bagázst a levegõbe repíti...

Nem hinném, hogy ez a képesség messzebbrõl dolgozna mint a másik oldal hasonló képességei, akár a Jedi Consular is tud hasonlót, csak õ az erõt használja... <#ejnye1>

#1896

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1895
Bounty Hunter-nak találtam egy nagyon mocsok skillt PvP-ben.
Alkarvédõbõl kilõ egy szigonyos drótkötelet,ez rátekeredik ellenfélre
majd oda húza ellenfelet ahol BH dekkol.

Elképzelem,hogy PvP-ben két csapat áll egymással szemben.BH kiválaszt
valakit ellenséges csapatból majd ezzel a skillel behúzza csapatához,
kb 5másodperc alatt meglincselik.Aranyos skill.0:52-nél tekinthetõ meg.

BH Gameplay

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1894
Asse rossz.Mondjuk a Jedi Knight meg Sith Warriort érdekesen oldották meg,mert ugyan mindkettõnek lesz DPS meg Tank ága is mégis totál eltérnek egymástól.

A Jedi Knight majd tud osztani jótékony hatású buffokat társainak,
fejlesztõk ezzel is érzékeltetik,hogy õ próbál segíteni,támogatni...
Tõle majd el is várják a segítséget társai amennyiben jótékony hatású
buff skilljei lesznek.Független attól hogy esetleg darkside pontokat gyûjt meglesznek ezek a jótékony hatású skilljei is és ez válassza el a Sith Warriortól.

A Sith Warrior nem osztogat buffokat,magának való,az a tipikus klasszikus warrior,megyek és ölök és arra koncentrál amit csinál és nem a jótékonykodásra használja skilljeit.

A készítõk szándékosan fejlesztették ezt az éles különbséget a JK és a
SW között,hogy a játékos érzékelje,hogy õ egy Jedi és alapvetõen jó vagy
éppen Sith és ezt fogják sugalni a képességeik is.Döntéseik,választásaik
lehetnek (LS/DS)de a különbség mindig meglesz köztük.

Aztán ha már tartanék valakitõl healerként az pont nem a Jedi Knight
lenne,hanem az egyik az a Smuggler aki nem rendelkezik akkora
tûzerõvel mint a Trooper de nagy tûzgyorsasága van és CC skillezik
rendesen.Nem élvezném ha kiiktatna le CC-ne stb.

Másik a Jedi Consular,mert ha a healelni tudó kasztok képesek lesznek
DPS AC ágon is valamekkora healre akkor én a JC tartom a leghatékonyabb
Republic kasztnak.Light armorja lesz de ahogy skill meg kis vidiket meg
trailert nézem ezt kompenzálják a parry meg dodge skilljeivel.
Mindent kivéd,minden elõl elugrik,el találni nem lehet.Ezt a trailerben is kihangsúlyozták.El is neveztem Consulart Miss Dodgeparrynek.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1893
van 2 eredeti N7 biowares pólóm <#worship>
mekkora isten vagyok azta

anti hero

#1892
hu ez igaz, mass effectben is a renegade utat választva milyen extrabrutal szexis nenim lett az arcan tele forradasokkal es piros szemekkel 😄 <#gonosz2><#law>

anti hero

TDC Geronimo
#1891
Máshol ratyiskodom 😄 Swt nem szeretem, de bioware. Egy esélyt kap 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1890
de te nem is zereted a SWt szal huzz innen vissza ratyiskodni az AOCba : )

anti hero

#1889
pedig egyértelmû a vilagos a jo oldal, harmoniat beket keresnek amig a sotet oldal cska el taposni akar, megfelemliteni, te hol elsz vazze a halalcsillag bolygok elpuszitatsara volt képes, vader meg felkutatta es megolte a jediket az artatlanok vedelmezoit, szal megegyszer megkerdezem hol a faszba elsz te ? 😄
Oo

anti hero

#1888
Jedi Knightként az össze hozzátok hasonló vörös szívû sithet vagy sith szimpatizánst fel fogom aprítani!<#eplus2> ... élvezettel!!!! <#eplus2>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1887
egyébként úgy kéne megcsinálni ezt a jó/sötét oldali pontokat, hogy minél jobbak közeledsz az egyikhez, annál több képességet kapsz attól az oldaltól. vagy nem szintenként kapnál pontokat, hanem akkor amikor jót/rosszat cselekszel
#1886
én jedi konzulens leszek, remélem nem lesz annyira gyenge közelharcban 😊 ha már az elejétõl healeres vagy akkor nem biztos, hogy elég lesz az AI társad 😊 remélem majd lehet "talentet" újraosztani vagy hasonló. meg azt nézném meg, hogy néz ki a sith, aki a jó út felé megy 😄DDDD vagy fordítva. az lenne a jó ha sith-ként folyamatosan torzulna el az arcod, minél gonoszabb vagy.
Dead
#1885
Szerintem ne nevezzük a VILÁGOS oldalt jó oldalnak. Teljesen relatív kinek melyik oldal fekszik. Nem jók és gonoszak harcolnak, hanem 2 különbözõ életfelfogással rendelkezõ jedik, sithek, ügynökök, katonák, csempészek stb. Másak a céljaik másak az eszközeik, másak a módszereik, de egyben közösek: Nem szeretik a másikat <#violent>

Nekem a trooper jön be eddig legjobban. Köztársaság oldalán áll, de nincs megkötve a keze a feladatok elvégzésében. Ha akar belemehet véres gyilkolászásokba, ellentétben a Jedikkel.

TDC Geronimo
#1884
<#eljen><#hehe>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

XenHai
#1883
Üdv a sötét oldalon sith warrior <#hehe>
Viccet félre téve én tuti , hogy sith oldalon leszek a Jedik papi életmódjuk nem jön be nem is beszélve a dumájukról(filmek joda)...
#1882
jó oldal se rossz, de a sötét oldal mindig izgalmasabb😄😄 KOTOR 2-ben is nagyon bejött amikor már szinte eleresedett az arcod a gonoszságtól, hihetetlen game

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.