Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dead
#1681
Én most nézegettem utána a játéknak komolyabban. Ha 300 évvel a játék eseményei után vagyunk, akkor se Raven se Exiled One sincs már. Bár feltételezem, hogy bizonyos questekben és történetekben fogunk róluk hallani.

Meg arra gondoltam, hogy azzal, hogy ekkorát ugrottak az idõben, mintha fenntartanák egy esetleges 3. single játék lehetõségét is. Csak jó lenne megtudni mi történt hõseinkkel.

#1680
A ballance-ra azért majd kíváncsi leszek. Gyanítom kezdetben nem lesz olyan.<#miaz>

arcosharcos: A végén meg csak ultrabrutál dps/healer/tank karakterek fognak rohangálni...vérpistik melegágya...<#duhos2> 😄

#1679
Erre az átfedésre meg 3.talent ágra is van egy verzióm😊
PL valaki SW kaszt AC1 Juggernaut(Tank) ágra megy,mert instázni szeretne
de elöbb-utóbb megunja a "pincéket" és PvP-t is szeretne tolni ide
azonban inkább DPS-re lenne szüksége.Nem hinném,hogy elveszik tõle ezt
a lehetõséget.Igy az 1.talent ág erõsíti a tankolást,2talent ág a DPS-t
és a 3.talent ág akár mindkettõnek tartalmazhat hasznos képességeket.
És itt még mindig csak egy AC-n belül mozgunk és nem merül ki abban,
hogy tank és instába jó.

Ugyanez SW kaszt AC2 Marauder DPS ág,1talent ág koncentrált DPS -t
erõsíti instához,2 talent ág AOE DPS PvP-hez,3talent ág mindkettõt
erõsíti.

Ez eljátszható a healereknél is.AC1 Heal ág AC2 DPS ág.Heal ágban
1talent ág koncentrált heal 2talent ág AOE heal PvP-hez stb...

Így már akkor lehetne mondjuk off tank az aki tank ágra ment de ott
azt a talentágat erõsítette ami DPS-t erõsíti,vagy instában off healer aki AOE ágra ment stb...

Ezeket a lehetõségeket AC belül meg kell adniuk ha már elvész a másik AC
az egyik választásával.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Khabbas
#1678
Én is így értelmeztem.

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#1677
Azt már tudjuk,hogy minden karakternek lesz egy története.A story
questekben hozott döntéseink befolyásolják majd light/dark pontjainkat
és ezen döntéseink visszafordíthatatlanok lesznek.

Az AC és talentolás kiválasztásával kapcsolatban viszont megjegyezték,
hogy döntésünk a gameplay-re is hatással lesz(!).Felröppent a hír
miszerint az egyik AC kiválasztásával végleg elvész a másik.Ezzel is
erõsítik a karakter történetét.

Ugyanakkor ha én tank warrit indítok ami mondjuk AC1 akkor ezzel a karival sose leszek DPS warrior ami AC2 ág.A telent pont újraelosztás
lehetõsége gondolom meglesz de gyanítom,hogy ez is csak választott
AC-en belül.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Jeffjohnson
#1676
Kicsit Lineageböl vett ötlet de már ott is tetszett csak ne legyen túl sok olyan skill ami átfedi egymást a 2 AC között meg azt a 3. talent ágat is megcsinálhatták volna egyedire de remélem így is jó lesz.

#1675
Ha már így szóba hoztam a felszerelést BH-ra kivetítve eddig öt set-rõl
tudunk az egyik BH felszerelés neve Mandalorian Set.
Aztán itt is lesznek resistek,annyit elárultak,hogy itt több,különféle
technológiák lesznek melyekre nem árt némi ellenállást "szerezni".

Persze ez nem csak a technológia világa de erõhasználókat nem említették,
gondolom nekik sem árthat a resist kontra amit õk használnak nem technológiából talán ara is lesz resist cucc.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1674
Lássuk csak,tehát kasztonként két irányba mehetünk.Ezt nevezik AC-nek
(Advanced Class) amely kettõ teljesen eltér egymástól.Attól függõen,
hogy mit szeretnénk csinálni kiválasztjuk az egyiket teszem azt XY
kasztnál ez jelenthet választási lehetõséget pl Heal és DPS között.

A 2 AC közül az egyik kiválasztásával kapunk 3 talentágat melybõl kettõ
kifejezetten választott AC-et erõsíti a harmadik talentág pedig egy
AC független,kasztra jellemzõ és kasztot erõsítõ talentág lesz.

Jah és értelemszerûen akármelyik AC-t választjuk totál más ruházat és fegyverzet lesz elérhetõ.Így talán nem lesz vita kaszton belül,hogy
ki mit vigyen.Ha nagyon mocsok akarnék lenni akkor lootokat nem kaszt
hanem AC függõvé tenném értem ezt a használatukra is.Aztán lehet,hogy tényleg így lesz.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1673

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

Buci
#1672
Eszméletlen klassz videó! Le is töltöttem HD-ben 😊 Már vagy 5ször néztem meg. Régóta vártam már vmi hasonló infóra. Kis ízelítõt ad a class-ok skilljeibõl, megkönnyítve a választást, h mivel legyünk.

carpe diem

Jeffjohnson
#1671
Nézzétek meg a legújabb videót ami jött fent van a magyar oldalon is (link a bannerban)

Hátöööö mit is mondhatnék róla nagyon jó lesz ez a játék a tájak ahol harcolnak már most tetszenek pedig alig láttunk valamit. Star Wars feeling is megvan csak ne kellene ennyit várni rá.

Buci
#1670
Egyenlõre még nincs lefordítva.
Személyszerint én elkezdtem a fordítást, és elküldtem volna az swtor.hu-nak, de visszaírtak, h nekik már van egy nagyobb felbontásban 90%-osan lefordított anyaguk... Arra viszont ötletem sincs, hogy akkor miértnem rakják ki...

carpe diem

#1669
Nem a timeline kell, hanem a webképregény 😊
Köszönöm a segítséget.
Khabbas
#1668
Kint a swtor.hu podcast: swtor

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#1667
Timeline Webcomic feliraozva itt található Timeline1

Ha erre gondoltál az passz
torcomic

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1666
Sziasztok
megtudnátok mondani, hogy hol lehet magyarul elérni a Webképregényt?
Elõre is köszönöm.
Risu Führer
#1665
gondolom idén nem fog már kijönni a játék. e3-on lehet számítani valami infóra róla?
én nagyon várom már, ráadásul a bioware fejleszti aminek a neve már garancia a fasza játékra. most már másodszorra nyomom a da-t, és ha csak annak a hozza a szintjét a mmo akkor biztos elõfizetek rá.

The Town never be the same...today it looks like Disneyland.

V43 1105
#1664
Semmi probléma <#papakacsint>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1663
Értem...felfogásom ma elment aludni...idegrendszerem meg darabokban hever mert kicsit felcseszték játékba az agyam...mea culpa.

V43 1105
#1662
Hát, te leirtad hogy ázsiai .. de én ezzel arra szerettem volna utalni, hogy valaminek nem kell ahhoz ázsiai mmonak lenni-e , hogy legyen benne farmolás :-)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1661
Minden mmoban van farmolás nyilván de nem mind1 mennyi és milyen formában.
Mellesleg minek a wowot hoztad fel??? Nagyon remélem nem fog ahhoz a trágyadombhoz hasonlítani...kb semennyire sem...<#wilting>

Arcos:Így már tiszta

#1660
Távoli még a megjelenés,kevés az infó sok a feltételezés.Maguk a
készítõk is interjúkban többnyire csak utalgatnak és ritkán mondanak fix
információkat talán azért,mert még sok minden változhat vagy még korainak tartják,hogy ezeket megosszák.Ezért is írtam az elõfizetés témánál én is,hogy"állítólag".Én elképzelhetõnek tartom,hogy így lesz és innen vettem kotaku
A quest-térkép jelölés valóban van más MMO-ban is,én bírom ezt,
csak jeleztem,hogy itt swtor-ban ez a megoldás lesz.
MMO-ban farmolni sok mindent lehet:EXP-t,beválthatós tokeneket,
készíthetõ cuccokhoz hozzávalókat,goldot ez esetben creditet...stb
Ezt a farmolós szöveget egy interjúból vettem ahol BH-ról beszél az
egyik fejlesztõ és elmondta,hogy leginkább felszerelésfüggõ kaszt és
beszerezheti feketepiacon felszerelését de az nem kevés creditbe kerül
amit hát lássuk be valahogy össze kel szedni,itt említette a farmolást.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

V43 1105
#1659
Mintha WoW-ban nem lenne farmolás .. <#idiota> Egyébként szerintem azért is fontos a farmolás, hogyha szakmád lesz a játékban akkor az alapanyagokat elõtudd valahonnét teremteni ....

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1658
"a játék erõsen támogatni fogja a farmolást"

Ez neked pozitív? sorry de én nem egy ázsiai grinder mmo-val akarok játszani. Mellesleg a bióvérbõl nem azt nézem ki hogy farm játékékot csinálnak.

Illetve még valami, ezeket te honnan veszed? Én kérek elnézést ha vak vagyok de sehol nem találtam olyan hivatalos bejegyzést miszerint a játék erõsen farmólós lesz.

questek jelölve lesznek a térképen? ÉS?? Minden mostani mmo-ban jelölve vannak.

Elõfizetésrõl még nem is esett szó...illetve arról nem hogy mi lesz ez a csavar. Ezt megint honnan vetted?
Mi van akkor ha én csak naponta 3-4órát tudok játszani, akkor én kevesebbet fogok fizetni? Ezt te sem gondolod komolyan...

#1657
<#eljen>

#1656
Különbözõ képzettségeket sajátíthatunk majd el amelyek segítségével
készíthetünk különbözõ tárgyakat,eszközöket...Itt az újdonság az lesz,
hogy létrehoztak valamiféle képzettség hírnév rendszert így akár galaxis
legjobb készítõje címet is birtokolhatjuk.Vagyis az fogja megérni ha
készített tárgyainkat,eszközeinket...stb mások használják,értékesítjük
...stb.Így akár ezen a területen is szert tehetünk hírnévre.

Apropó képzettségek,igen a játék erõsen támogatni fogja a farmolást.

Ösztönözni fogják a csapatjátékot,állítólag kitaláltak valamiféle
jutalom rendszert azoknak is akik segítenek másoknak küldikben,hogy
nekik is megérje segíteni.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1655
Egy csomó cég fejleszti ezt a progit nem "csak" a Bioware és azt sem
hiszem,hogy az EA csak szponzor,marketing,menedzsment,kiadás feladatokat
látja el,van EA-nál is sok fejlesztõ csapat.Lucas Arts se csak a nevét adja hozzá,kis millióan fejlesztik tõlük is progit.
Mythic Entertainmenttõl is átmentek jó páran és benne vannak a fejlesztésbe.Sok nagy cég fogott itt össze a készítésbe és sokkal
bonyolultabb,hogy valamelyikükre vissza lehessen vezetni,hogy ez az õ
progijuk õk készítették.

Valamit gaméról is írjak.Felvett questek jelölve lesznek térképünkön
így olajozottabban haladhatunk majd nem kell tökölni,hogy merre is
induljak.Nem csak közelharci tank hanem itt már távolsági tank is lesz,
trooper meg BH láthatja el ezt a szerepet ha arra talentolt.
Apropó talentolás,ez nem merül ki egy talentfában pár ággal,
többféle pontokat oszthatunk több helyen,lásd WHO vagy AOC,min
kettõs könyvelésre számítsunk.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1654
Ez a havi díj némi csavarral amire utaltak állítólag az lesz,hogy
többféle fizetési lehetõség lesz.Van aki nem kockul napi 16órát mint
mondjuk én,mert az idõbeosztása nem teszi lehetõvé vagy nem is akar
annyit vagy szeretne de nincs rá lehetõsége stb.Én hobbi játékosoknak
hívom õket(nem bántásból).Lényege az,hogy az casual játékos aki csak
párszor logol be havonta néhány órára annak is megérje elõfizetni.

Többi MMO-nál is bevezethetnék,hogy az elõfizetés szélesebb skálán
mozogjon és kiterjedhetne a gamecardokra is.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1653
Hazai feliratos SWTOR trailer és interjú videók,régiek de érdemes elolvasni.
elõzetes mozi

fejlesztõi dukumentum

Interjúban volt egy mondat ami megragadt.Azt mondja,hogy a játék területileg hatalmas lesz óriási környezettel fog rendelkezni és több tartalommal mint az eddigi összes bioware játék együttvéve.

Érdekes lesz még a stilizált realizmus megvalósítása játékon belül és
kifejti,hogy mit is jelent ez.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Omlás
#1652
EA már csak ilyen.... Azért szerintem kicsit színvonalasab reklámhadjáratra számíthatunk majd ha lessz érdemi infó vagy elkezdõdik a beta.

Majd lesz valahogy.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Fenrir
#1651
Az volt a baj, hogy beharangozták epic community event-nek, erre csak az USA egyes tagállamai vehettek benne részt, még Kanada sem pedig a Bioware székháza ott van.

EA szépen leszervezte ezt is...

A halál csupán a kezdet...

Omlás
#1650
Most õszintén azon kívül, hogy mindenki valami nagyobb bejelentésre számított, ami itt is említve lett azt hiszem. Azon kívül mi a negatív ebben?

Továbbra is fenntartom, hogy nem hiszem, hogy egy ilyen volumenû játéknál belemerne futni valami hülyeségbe a Bio mert az elég csúnya zuhanást eredményezne az amúgy szépen ívelõ pályájukon..

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Fenrir
#1649
Erre csak azt tudom mondani, hogy Bioware Bazaar...

Ha többet akarsz róla tudni kérdezz róla a Mass Effect 2 topikban.

A halál csupán a kezdet...

Omlás
#1648
Véleményem szerint a Bio az eddig elért sikereit és hírnevét becsüli annyira, hogy tipikusan a saját azaz rpg játékok terén nem fog baklövést elkövetni. Lehet, hogy nagy és pénzes kiadó az EA de azért a Bio-t nem mondanám egy feltörekvõ nevet szerezni akaró kis csapatnak, aki ne állna ki a saját álláspontja mellet.

Talán az EA is belátja, jobban jár ha ebbe nem nyúl bele max reklám szinten a többit a hozzáértõkre hagyja õ csak jól járhat vele. Szerintem eljátszottak már a gondolattal az EA-nál, hogy idõvel trónfosztást csinálnak az MMO piacon.

Tessék a lehetõség adott kérem, hagyják dolgozni a mestereket, a hülyeséget, meg éljék ki más játékoknál. Álá Jedi elmetrükk " Nem akartok beleszólni a Bio dönéseibe!" 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

[HUN]Crassus
#1647
<#eljen>

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Buci
#1646
Na hát nagyon remélem h a fénykard színéért nem kell fizetni, de ezt kétleném.
Mindenesetre megvan a beléjük vetett bizalmam, h csak nem szúrják el ilyen húzásokkal.

carpe diem

#1645
Naja,veszem az adást jogos az aggodalom de no para.Hagyományos
elõfizetésben gondolkoznak.Amennyiben ingame vehetõ cuccok is lesznek
azt meg lehet úgy is oldani,hogy csak a körítést veszem meg a meglévõ
felszerelésemnek.
Vagyis van egy zöld színben világító alkarvédõm de az szeretném,hogy
sárgán világítson akkor megveszem ingame,hogy sárga színû legyen,vagy
van egy zöld fénykardom de én azt szeretném,hogy ugyanez lila legyen
akkor lehetõség lesz rá,hogy megvegyem rá a lila színt.

Hogy idõvel gyorsabb hátas vagy erõsen statos cuccok meg olyan egyebek vásárolhatók ingame amik még elõnyhöz is juttatják használóját azt nem nagyon hiszem mivel elõfizetéses game lesz.

Én nem félek,hogy gameban egyszer csak megjelenik újgazdag havercsávó
a bank számlájáról lootolt kézi festésû,krómkipufogós,cabrio ûrsiklóján
és bounty hunterének ingame vett lángszórójával a sárkánynak is tüzet
ad<#violent> Én lennék az elsõ aki fölháborodna<#phone>

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Buci
#1644
Ezzel a megoldással az a baj, h sajnos átesnek a ló túloldalára, fõleg h az EA-nek van beleszólása. Pl ott van a Battlefield Heroes.
OFF:
Ingyenes MMOFPS, dejó dejó, Nem kell fizetni, ha fizetsz, akkor csak ruhát kapsz amitõl csak menõbben néz ki a karid.
Aztán: Najó pénzért vehetsz pár fegyvert ami kicsit jobb mint a többi, de a lényeg az h ez is csak arra jo, h kicsit egyedibb leszel.
3. fázis: Vegyetek pénzért fegyót, már többfélébõl is lehet válogatni, egyik jobb mint a másik.
Aztán a parasztot meg lehet kaszabolni, akinek nincs pénze ilyen "trendi" cuccokra...
ON:
Csak remélni tudom h tanultak a hibából. Én személy szerint amondó vagyok, h legyen havi díj, és ne variáljanak. Legyen mkinek egyenlõ esélye a játékban.

carpe diem

Jeffjohnson
#1643
Droid meg a Kel Dor tetszik

#1642

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1641
Ezek a story questek nem abból fognak állni,hogy npc-vel beszélgetve
A és B verzió közül választhatunk és már növeljük is dark vagy light pontunk.Kicsit többrõl lesz szó,láttam olyat hogy 3 vagy akár még több
válaszlehetõségünk volt.Közben még skilleket is használhatunk ha akarunk vagy talentoltunk arra a skillre.
A csempész Gunslinger talent ágon használhatja pl a meggyõzés képességét,hogy még több infót szerezzen npc-tõl.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1640
PvE tartalmat érdemes még megemlíteni.A public questek melyek remélem
kiterjednek majd az instance és PvP zónákra is,lesznek úgynevezett
story questek is.A story quest részek instance zónák.Rajtunk áll,hogy
erõszakos vagy békésebb módon oldjuk meg questet.Ennek megfelelõen fog
emelkedni dark vagy light pontjaink száma.
Pl.-katonaként eldönthetjük,hogy egy településen bujkál egy körözött személy akkor mi nem szarozunk és szétlõjük egész telepet vagy inkább megkeressük és csak õt likvidáljuk
-vagy ügynökként megmérgezünk egy kutat vagy csak célszemélyt

Kis félreértés alakult itt ki,mert attól,hogy valaki pl birodalmi ügynökként a békésebb megoldást válassza amitõl a light pontja emelkedik
még nem kerül át a köztársaság oldalára nem jelent frakció váltás a
köztársaságot sem fogja jobban szeretni és a saját frakcióját sem akarja
bomlasztani.Ez a jellemét,személyiségét tükrözi majd,hogy vérengzõs
vagy diplomatikus típus.Miben,fog megnyilvánulni?Miért jó nekünk ha
nagyon light vagy nagyon dark?Valószínûleg rewardot kapunk érte,nem
hiszem,hogy felszerelést valószínûleg arról lesz szó hogy képességeket
skilleket.
Kérhetünk segítséget játékosoktól többen is mehetünk story küldizni.
Amikor elõször teljesítünk egy story q-t az fogja döntõen befolyásolni
dark/light pont szint emelkedését ez visszafordíthatatlan,többször
is végígtolható,de az már csak kis mértékben fogja változtatni dark-light arányt.Szal lehet segíteni másoknak akkor is ha õ másképp
szeretné teljesíteni mint ahogy mi tettük.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1639
Hát nem tudom a Cryptic Store mond e valamit?
Õk is így csinálják. Fizess a játékért havidíjat és ugye vannak a szezonális illetve az exkluzív felszerelések amik nem erõsítenek csak csinosítanak és hûûûûdenagyonegyedi leszel.

#1638
Akármilyen fizetési rendszert dolgoznak ki,az mellé még simán betehetnek
egy ingame rendszert is a kettõ nem zárja ki egymást és ahogy nézem
nagyon filóznak rajta.
Valószínûleg ezek az ingame vásárolt felszerelések nem juttatják elõnyhöz használóját,inkább csak külsõségekben fog megnyilvánulni.
Teszem azt most csak mondok valamit,másik hátast,lila fénykardot vagy
sárga kijelzõs alkarvédõt...vehetünk ingame.Tápos vagy statos cuccokat nem hinném,hogy vehetünk majd.Cuccolás továbbra is küldik,pvp,pve
tartalomból lehet,attól nem tartok,hogy átesnek a ló másik oldalára

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

XenHai
#1637
Tönkre is tenné az egész gamet...
Csak remélem ,hogy jól ki dolgozzák a pve részét .
Fehercsoki
#1636
Nekem is,nem lenne jó hogy akinek van pénze az megkapja érte a jó kis cuccokat...

XenHai
#1635
havidíj nekem is szimpibb..
#1634
Nem is mondtam, hogy ne szedjenek 😄 Inkább havidíj mint Item Shop.

REAL MADRID

Fehercsoki
#1633
Hosszú távon szerintem nem lehet fenntartani a szervereket ha nem szednek havidíjat.

#1632
Ray Muzyka szólt néhány szót a SWTOR elõfizetõi terveirõl. Egyrészt azt mondta, hogy a hagyományos fizetési rendszerben gondolkoznak, némi “csavarral”. Az interjú során nem tett említést a mikrotranzakcióról, csupán annyit közölt, szeretnének díjat szedni valamilyen formában a játékosoktól (Viszlát Guild Wars-féle megoldás!).
/swtor.hu/

REAL MADRID