Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1981
Ezért írtam oda 2x is hogy nem gáz mert még béta.

FSpofon
#1980
ez azért nem kamu beta mint amint a random fps játékoknak szoktak demoként csinálni, el fog ez tartani minimum 1 évig, ha nem tovább

Arab money

Torzonborz
#1979
ez a "mit vársz a bétától" meg "ez még csak béta jobb is lesz" szöveg mostanság sajna nem jelent semmit. 😞

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Fenrir
#1978
Mit vársz zárt bétától? Ez még semmit sem jelent perpillanat.

A halál csupán a kezdet...

#1977
Hááát ez nagyon sovány de még béta tehát nincs gáz. AI még nincs jelen remélem nem így marad. Ez a "mob 2centire van tõlem és fedezék mögött lövöldözök az arcába" vicc.

Másik meg hogy én személy szerint nem akarom hogy a mítiktõl vegyenek át sok mindent. A pvp az teljesen rendben van de másba ne szóljanak bele és akkor jó lesz.

mind1 a lényeg hogy még bétabétabétabéta...

TDC Geronimo
#1976
Ahogy elnézegetem ezeket a képeket, úgy pár dolog hasonlít a warhammerre. Úgy látszik Mythictõl vettek át pár ötletet. Én ezt mondjuk egyáltalán nem bánom, remélem PvP téren is besegítenek.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#1975
Ezen az oldalon is vannak képek meg pár videó.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1974
nem tudom ki mit vart, de ez most epp olyan, mint barmelyik masik jatek (wow war stb).. semmivel nem rosszabb

ha jobb lesz az win

anti hero

TDC Geronimo
#1973
Szerintem ahhoz képest, hogy van még majdnem 1 év nem annyira gáz. Mob AI egyelõre az 0 az látszik.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#1972
Ja, ilyen gyökerek tesztelik...

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1971
hmmm elõre generált méreteket is megadhatunk:karcsú,telt,tagbaszakadt...
és ahogy nézem több féle alap háttér jellem közül is választhatunk már a
kari generálásnál

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Torzonborz
#1970
hmm ööö ....hátttõõõõ.... remélem ennél azért jobb lesz.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1969
Haha,megalol,azt az elvetemült ugrálást amit a csóka elõad gameplayben😊

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

TDC Geronimo
#1968
Warhammer most települt át Európába másik szerverállományhoz. Ezek a szerverek Németországba vannak és Bioware Mythicesek. Szerintem ez egy elõteszt is lesz a swtor számára. Biztos itt lesznek az EU szerverek, mert ez az új EA szerverpark.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1967
Nem tudom,hogy melyik kommunikációs céget fogják megbízni a szerverek
üzemeltetésével,karbantartásával.Régebben mondták,hogy saját szervereik-
ket vagyis a fejlesztõk adják a szervereket a kommunikációs cégnek.

Ami azért érdekes,mert a tudomány/technika fejlõdik és állítólag ezek a
serverek már képesek lesznek lényegesen több játékost belátható területen belül lag nélkül vagy minimális lagal kezelni mint eddig.
Értékelném ha végre a nagy létszámú csaták is élvezhetõek lennének.

Ez érdekes,mert pl a számgépünk konfigurációja nem befolyásolja a lagot.
Ugyanúgy fog lagolni egy hightech,erõmû PC is mint egy játékhoz min.
követelménnyel rendelkezõ PC,elõzõ grafikailag lesz más,lag szempontból
mindegy a konfig.
Mint ahogy az is mindegy hogy legdrágább vagy legolcsóbb netre fizetünk elõ,mert már a legolcsóbb net is szélessávú.Vagyis ettõl sem lesz több vagy kevesebb a lagzás.

Ami számít és ami a lagot okozza,hogy a serverpark melyik országban
van létesítve és hogy onnan mennyi csomóponton keresztül jut el hozzánk
adatok.Pl angol vagy francia serverparkból jó sok csomóponton ér el
kis hazánkba vagyis nagyobb az esélye is a lagnak.Remélem a technikai
fejleõdés majd elõbb-utóbb lehetõvé teszi,hogy csökkentsék a csomópontokat és így a lagzás is csökkenne.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

TDC Geronimo
#1966

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

MrStokes
#1965
Remelem estere, mire hazaerek, nem szedik le az oldalrol az EA nyomasanak hatasara.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

TDC Geronimo
#1964
Hopp találtam egyet. Minõsége nem valami jó meg hang sincs, de több mint a semmi. 7 perc gameplay.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#1963
Voltak leakek már, de EA szépen leszedette mindenhonnan. Lemaradtam róla 😞 Csak pár képet sikerült elcsípnem.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1962
Valahol el kell kezdeni,majd telepítenek Euróbába is servereket,remélem
hamarosan.Ne felejtsük el,hogy a béta teszt nem csak a játék tesztjét
jelenti hanem a servereket is tesztelik.

A béta tesztbõl nem maradunk ki de a zárt bétába bekerülni szinte
lehetetlen.Többnyire a fejlesztõ cégnél dolgozók,azok közeli ismerõsei,
illetve külsõsök közül olyan személyek akik már fejlesztõ cég elõzõ
játékát/játékaiban részt vettek mint tesztelõk ezért megbízhatónak
tartják,könnyen leinformálhatóak...stb.

A bejelentés számomra abszolút rulez,mert a zárt béta ha nem túl sok
hiba jön szembe amit javítaniuk kell akkor csak pár hónap lesz.Az
openbétákat többnyire meghagyják fél évre vagyis a már álltaluk
beharangozott megjelenési dátum a jövõ év második negyede(ápr-máj-jun)
szerintem tartani fogják.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1961
fail...nem kicsi

Fenrir
#1960
Mindig kijut.

A halál csupán a kezdet...

Panzeradler
#1959
Remélem azért így is kijut egy-két kép belõle😊
Fpocok
#1958
Non-disclosure agreement

Ha jól tudom azt jelenti, hogy nem szabad infókat kiszivárogtatni a bétából.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#1957
mi azaz NDA?
TDC Geronimo
#1956
Minden closed betaba van, itt is.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

FSpofon
#1955
NDA van?

Arab money

#1954
Augusztusban szerintem már Európába is elér 😊
Fpocok
#1953
NA only? Kapják be 😄 Pedig nagyon kiváncsi vagyok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

TDC Geronimo
#1952
Hát nem 😄 Meg US only elején megint. Kezd unalmas lenni ez a US/EU megkülönböztetés.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Torzonborz
#1951
úgyse kerülsz be <#hehe>

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1950
nem

REAL MADRID

datango
#1949
bocsássátok meg tudatlanságomat. ez ingyenes mmorpg lesz? vagy nem?

TDC Geronimo
#1948

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Jeffjohnson
#1947
Elég soványka de azért tetszik. Viszont a beta bejelentés jöhetne már.

TDC Geronimo
#1946
Ez volt a mai update. Még mindig semmi a betarol és ez a content volt az E3on csak most máshogy demozzák, ennyi a különbség :/

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#1945
haverjaid

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1944
johetne már a béta, mer már unom azt a ratyi BC2t a sok germánnal, érted belépek, oszt úgy köszönnek, hogy sieg heil, najó :AS😄

anti hero

TDC Geronimo
#1943
Ma elvileg update? Már tényleg lehetne hír a betaról...

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1942
Nálam csak a Twi'lek jöhet szóba.Human karim AOC-on kívül{miért is?😊}
még egy MMO-ban sem volt.
Ezért én még számítok a Twi'lek elsõ számú fõbolygó a Ryloth bejelentésére.A bolygó egyik része folyamatosan világos míg másik sötét.

A Twi'lek nép akárcsak az ember,mindkét oldalon megtalálható lesz.
Megosztott race,egységesen nem kötelezték el magukat egyik faction-nál sem.Egyelõre nem vagyok biztos,hogy ez majd minden race-ra elmondható lesz.És akarom a tipikus Twi'lek hátast a Blurrg-ot!
Ryloth Blurrg

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1941
Én férfit fogok, és embert. Azzal tudok azonosuilni. 😄

#1940 A kereskedelmi szövetség kb 3700 évvel késöbb van valami érdemi szerepe. Ekkor lehet hogy még nem is létezett a szövetség. A 3. frakciorol meg már beszéltünk itt elegetet. (semlegesek). Sajnos nem lesz. Ez van. 😞

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1940
Mikor anno az elsõ TOR hírek fölröppentek azt hittem,hogy három
faction lesz.A 3ik simán lehetett volna a szeparatisták,a droid hadseregeikkel nagy erõt képviselnek.

Persze még így sem biztos,hogy le kell mondanunk a droid kariról,jó
móka lenne kiegben ez a lehetõség.Az elsõ droidos képek megjelenésekor
csomóan írták fórumokon,hogy droidot akarnak indítani.

Mondták is,hogy majd figyelik játékos társadalom visszajelzéseit
TOR-ról és ennek megfelelõen fejlesztik.Mindenesetre kompanionként
már most is lesz droid,JK-nak már tuti.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1939
Azért is csaj karit fogok indítani😊Úgy döntöttem,hogy ráadásul a main
karim lesz csaj😊Tudom,kinek milyen perverziója van<#nyes>
Ladies of CW

Egyébként Fanok marha jó CW vidiket készítenek.

Itt egy CW vidi fénykard rajongóknak is CW Lightsaber Battles

Tom,hogy ez nem TOR hanem CW de legalább SW.
TOR infó áramlás most valahogy Zzzzzz.Meglepõen csöndben vannak Lucas/Bio/EA csapat,ez nem jellemzõ rájuk.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

mrzoltan
#1938
Nekünk kampányvideóba volt benne 😊
Egy kis ízelítõ, nem annyira off :
MrStokes
#1937
Hehe, errol mindig haverom regi okorsege jut eszembe, amikor ketten osszealltak es csinaltak egy reszinkront az ide vonatkozo reszhez, amiben Vader bejelenti Lükének, hogy o az anyja csak a sok cigi miatt a hangja... 😄

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

MrStokes
#1936
Darth Vader pl.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#1935
és event-ek is lesznek,pl karácsonyi event😊<#vigyor3>

Most valahogy mégis leragadtam a LS/DS témánál.Jedirõl már volt szó,Sith
meg gondolom LS oldalon esetleg elkezd jótékony hatású buffokat osztani vagy szert tehet valamilyen Jedi erõlökés skillre.

De mondjuk mi a szitu egy nem erõhasználó esetében?Pl Smuggler aki a
köztársaság ügyének nem a legelkötelezettebb,leghazafiasabb tagja.
Az erõ sötét oldala nem ragadhatja el,mert nem erõhasználó😊

Viszont szereti a jó hajókat és drága felszerelést és pénzért elkezd
sötét megbízásokat végezni.Mit kaphat DS oldalon?Esetleg egy Agentes
robbanó droid skillt?

Vagy a Trooper akirõl érdemes tudni,hogy amíg a jedik a békét védik
addig a trooperek a köztársaságot védik.De ha egy Trooper StoryQ-ban
elkezd halomra lõni egy fél telepet akkor az ott élõk nem fogják
jobban kedvelni a köztársaságot vagyis akaratlanul is a birodalmat
segíti és növekedhet a DS pontja.Õ mit kaphat DS oldalon?Egy BH
navigációs,helyzetjelzõs alkarvédõt?

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

TDC Geronimo
#1934
na semmi hír még a betaról? <#fejvakaras>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

XenHai
#1933
A 2 már be jelentették !Az utolsóról meg annyit ha 1 jedi sith páncélt viselt miért ne lehetne agresszívabb..volt ilyen a dragon ageben is..
#1932
Van itt egy-két hír ami talán pletyka de a fejlesztõk mondták ezért én
komolyan veszem,ha már mondták miért ne lehetne akár így.Franc se
tudja mit változtatnak megjelenésig de jelenlegi infók szerint:

- Engedélyezik a két tagú nevek használatát vagyis karink rendelkezhet
vezeték és utónévvel is
- A játékos karakter elhalálozáskor a legközelebbi medic centerbe
kerül innen folytathatja játékot vagyis nincs hullához visszafutás
és ott éledés.
- Kompanionunkat öltöztethetjük de bizonyos ráadott cuccok befolyásol-
hatják jellemét.
------------------------------------------------------------------------
Ez utóbbi hír nálam csomó kérdést vetett föl.

Lehet,hogy megfelelõ LS/DS szint elérését cuccokkal is jutalmazzák majd amely cucc kifejezetten az LS vagy DS jellemre lesz jellemzõ?

Vagy nyitott lesz a kereskedelmi piac és ha másik factiontól veszek valamit annak lehet ilyen hatása?Más nem jut eszembe,hogy a felszerelés
miért befolyásolhatja jellemét és vajon csak a kompanionnál lesz így?

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.