Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Arab money
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Másik meg hogy én személy szerint nem akarom hogy a mítiktõl vegyenek át sok mindent. A pvp az teljesen rendben van de másba ne szóljanak bele és akkor jó lesz.
mind1 a lényeg hogy még bétabétabétabéta...
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
ha jobb lesz az win
anti hero
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
és ahogy nézem több féle alap háttér jellem közül is választhatunk már a
kari generálásnál
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
üzemeltetésével,karbantartásával.Régebben mondták,hogy saját szervereik-
ket vagyis a fejlesztõk adják a szervereket a kommunikációs cégnek.
Ami azért érdekes,mert a tudomány/technika fejlõdik és állítólag ezek a
serverek már képesek lesznek lényegesen több játékost belátható területen belül lag nélkül vagy minimális lagal kezelni mint eddig.
Értékelném ha végre a nagy létszámú csaták is élvezhetõek lennének.
Ez érdekes,mert pl a számgépünk konfigurációja nem befolyásolja a lagot.
Ugyanúgy fog lagolni egy hightech,erõmû PC is mint egy játékhoz min.
követelménnyel rendelkezõ PC,elõzõ grafikailag lesz más,lag szempontból
mindegy a konfig.
Mint ahogy az is mindegy hogy legdrágább vagy legolcsóbb netre fizetünk elõ,mert már a legolcsóbb net is szélessávú.Vagyis ettõl sem lesz több vagy kevesebb a lagzás.
Ami számít és ami a lagot okozza,hogy a serverpark melyik országban
van létesítve és hogy onnan mennyi csomóponton keresztül jut el hozzánk
adatok.Pl angol vagy francia serverparkból jó sok csomóponton ér el
kis hazánkba vagyis nagyobb az esélye is a lagnak.Remélem a technikai
fejleõdés majd elõbb-utóbb lehetõvé teszi,hogy csökkentsék a csomópontokat és így a lagzás is csökkenne.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
hamarosan.Ne felejtsük el,hogy a béta teszt nem csak a játék tesztjét
jelenti hanem a servereket is tesztelik.
A béta tesztbõl nem maradunk ki de a zárt bétába bekerülni szinte
lehetetlen.Többnyire a fejlesztõ cégnél dolgozók,azok közeli ismerõsei,
illetve külsõsök közül olyan személyek akik már fejlesztõ cég elõzõ
játékát/játékaiban részt vettek mint tesztelõk ezért megbízhatónak
tartják,könnyen leinformálhatóak...stb.
A bejelentés számomra abszolút rulez,mert a zárt béta ha nem túl sok
hiba jön szembe amit javítaniuk kell akkor csak pár hónap lesz.Az
openbétákat többnyire meghagyják fél évre vagyis a már álltaluk
beharangozott megjelenési dátum a jövõ év második negyede(ápr-máj-jun)
szerintem tartani fogják.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
Ha jól tudom azt jelenti, hogy nem szabad infókat kiszivárogtatni a bétából.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
REAL MADRID
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
anti hero
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
még egy MMO-ban sem volt.
Ezért én még számítok a Twi'lek elsõ számú fõbolygó a Ryloth bejelentésére.A bolygó egyik része folyamatosan világos míg másik sötét.
A Twi'lek nép akárcsak az ember,mindkét oldalon megtalálható lesz.
Megosztott race,egységesen nem kötelezték el magukat egyik faction-nál sem.Egyelõre nem vagyok biztos,hogy ez majd minden race-ra elmondható lesz.És akarom a tipikus Twi'lek hátast a Blurrg-ot!
Ryloth Blurrg
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
#1940 A kereskedelmi szövetség kb 3700 évvel késöbb van valami érdemi szerepe. Ekkor lehet hogy még nem is létezett a szövetség. A 3. frakciorol meg már beszéltünk itt elegetet. (semlegesek). Sajnos nem lesz. Ez van. 😞
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
faction lesz.A 3ik simán lehetett volna a szeparatisták,a droid hadseregeikkel nagy erõt képviselnek.
Persze még így sem biztos,hogy le kell mondanunk a droid kariról,jó
móka lenne kiegben ez a lehetõség.Az elsõ droidos képek megjelenésekor
csomóan írták fórumokon,hogy droidot akarnak indítani.
Mondták is,hogy majd figyelik játékos társadalom visszajelzéseit
TOR-ról és ennek megfelelõen fejlesztik.Mindenesetre kompanionként
már most is lesz droid,JK-nak már tuti.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
karim lesz csaj😊Tudom,kinek milyen perverziója van<#nyes>#nyes>
Ladies of CW
Egyébként Fanok marha jó CW vidiket készítenek.
Itt egy CW vidi fénykard rajongóknak is CW Lightsaber Battles
Tom,hogy ez nem TOR hanem CW de legalább SW.
TOR infó áramlás most valahogy Zzzzzz.Meglepõen csöndben vannak Lucas/Bio/EA csapat,ez nem jellemzõ rájuk.
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Most valahogy mégis leragadtam a LS/DS témánál.Jedirõl már volt szó,Sith
meg gondolom LS oldalon esetleg elkezd jótékony hatású buffokat osztani vagy szert tehet valamilyen Jedi erõlökés skillre.
De mondjuk mi a szitu egy nem erõhasználó esetében?Pl Smuggler aki a
köztársaság ügyének nem a legelkötelezettebb,leghazafiasabb tagja.
Az erõ sötét oldala nem ragadhatja el,mert nem erõhasználó😊
Viszont szereti a jó hajókat és drága felszerelést és pénzért elkezd
sötét megbízásokat végezni.Mit kaphat DS oldalon?Esetleg egy Agentes
robbanó droid skillt?
Vagy a Trooper akirõl érdemes tudni,hogy amíg a jedik a békét védik
addig a trooperek a köztársaságot védik.De ha egy Trooper StoryQ-ban
elkezd halomra lõni egy fél telepet akkor az ott élõk nem fogják
jobban kedvelni a köztársaságot vagyis akaratlanul is a birodalmat
segíti és növekedhet a DS pontja.Õ mit kaphat DS oldalon?Egy BH
navigációs,helyzetjelzõs alkarvédõt?
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
komolyan veszem,ha már mondták miért ne lehetne akár így.Franc se
tudja mit változtatnak megjelenésig de jelenlegi infók szerint:
- Engedélyezik a két tagú nevek használatát vagyis karink rendelkezhet
vezeték és utónévvel is
- A játékos karakter elhalálozáskor a legközelebbi medic centerbe
kerül innen folytathatja játékot vagyis nincs hullához visszafutás
és ott éledés.
- Kompanionunkat öltöztethetjük de bizonyos ráadott cuccok befolyásol-
hatják jellemét.
------------------------------------------------------------------------
Ez utóbbi hír nálam csomó kérdést vetett föl.
Lehet,hogy megfelelõ LS/DS szint elérését cuccokkal is jutalmazzák majd amely cucc kifejezetten az LS vagy DS jellemre lesz jellemzõ?
Vagy nyitott lesz a kereskedelmi piac és ha másik factiontól veszek valamit annak lehet ilyen hatása?Más nem jut eszembe,hogy a felszerelés
miért befolyásolhatja jellemét és vajon csak a kompanionnál lesz így?
Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.